Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

honda cbr 125 calınanlar okuyun

Motovento
    REKLAM ALANI
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    repsol 125 jantlar kırmızı(turuncu)plakalık ıptal edılmıs uzerınde yosmıro egsoz var buyuk ihtimal izmirden gelmiş %10000 calıntı cunku boyle bır motor 1500 ytl satılıyor bence bır bakın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Nereye baksınlar.... Biraz daha dikkat başlık açarken......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

kaptanpoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 YAMAHA FAZER600
    fearlesboyy, sen nerdesin? Kim satıyor motoru. İzmirden geldiğini nasıl anladın?
    Dürüst esnaf malını %20 karla satar, Hırslı esnaf malını %50 karla satar,biz karından vazgeçtik.Bu memleketin bir karış toprağının maliyetini ödeyebilecek babayiğit varsa gelip alsın!!

Cbr125repsol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    Bahsettigin bu motor olmalı ahmet abi öyle dimi yanılmıyorsam eğer bu motorun ta kendisi zaten ilanın altına mesaj düşülmüş baksanıza çok özel bi nedenden dolayı yarı fiyatına verebilirim denilmiş bizim arkadaş görüştü bu motorun sahibi ile motora müşteri oldu kendisine demişlerki biz bu motoru zamanında 5.000 ytl ye aldık demişler 3500 ytl yi ödedik geri kalan 1500 ytl yi ödemedik demişler motorun sahibide bunun üzerine gidip şikayetçi olmuş bizde bi akşamüstü yolda gördüğümüz cbr 125 in birisinin plakasını söktük bizim motora taktık demiş yani bu demek oluyor ki motorda ne ruhsat var ne plaka adam 1500 ytl ye veririm demiş arkadaş 1000 ytl ye dahi düşer dedi bana bende ahmet abinin açtığı topiği görünce hemen aklıma o motor geldi tarif ettiği motorun ta kendisi zaten motor gerçekten çalıntı arkadaşlar bende eminim buna ahmet abi sendemi müşteri oldu ne yaptın açıklama yazarmısın...

http://www.sahibinden.com/displayite...61&keyword=cbr

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    BANA DAHA FARKLI ANLATTI PLAKAYI VER SORDURUP SAHIBINI BULAYIM KALAN PARAYI ODEYIP DEVRI ALAYIM DEDI ESKI PLAKA YOK DEDI UZERINDEKI PLAKADA ESKI 103 MOTORA AIT ARAYIN DENEYIN GORUN VALLA CALINTI OLDUGUNU ANLAMAK İÇİN MEDYUM OLMAYA GEREK YOK ARAYIN GORUSUN GORUN 1300 E KADAR INDI BANA İŞTE LİNK AMA ADAMI HUYLANDIRMAYIN http://www.sahibinden.com/displayite...61&keyword=cbr

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    polise haber verin derim arkadaşlar birde o pazarlık yapsın

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BANA DAHA FARKLI ANLATTI PLAKAYI VER SORDURUP SAHIBINI BULAYIM KALAN PARAYI ODEYIP DEVRI ALAYIM DEDI ESKI PLAKA YOK DEDI UZERINDEKI PLAKADA ESKI 103 MOTORA AIT ARAYIN DENEYIN GORUN VALLA CALINTI OLDUGUNU ANLAMAK İÇİN MEDYUM OLMAYA GEREK YOK ARAYIN GORUSUN GORUN 1300 E KADAR INDI BANA İŞTE LİNK AMA ADAMI HUYLANDIRMAYIN http://www.sahibinden.com/displayite...61&keyword=cbr
    adamı huylandırmayın demişsin ama adam zaten motosiklet sitelerini takip ediyodur ve muhtemelende bu topiğ görmüştür salak değilse tabi
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

lostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3500 ytl yazıyor linkte

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Abı bencede hemen sıcagı sıcagına ilgilenin,
    ne cesaret ya int ye bile ilan veriyorlar artık..
    bu adamları yasatmamak lazım yaa...
    sen nasıl calarsın o motoru, kendı yerıme koyuyorum..
    yıllarca ögrencıyken harlıklardan arttıra arttıra alıcağım motoru, bütün paramı harcıcam belkı borc alıcagım, sonra bı adam gelip senin motorunu calıcak ve bütün emeklerın hayallerin boşa gidicek...
    Bu dünyada yaşasalar bile öteki dünyada bunların hepsi sorulur bu insanlara..
    böylererine öteki dünyada feci ızdıraplar diliyorum..
    Allah Hepinizi, Kazadan, Beladan Korusun!:salut: Çok hız yapmayın arkdaşlar, hareket felan hiç yapmayın.. dikkat edin... Ayhan Sözen: Motosiklet Hayranlarından birisiyim işte...:queen:
    İlgi alanım sportif motorlar üzerine

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)