Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kawasaki Er-5 Im çalindi!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ne istersen var :P
    inşallah kısa sürede bulunur

Alıntı chaos106 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asmak yetmez önce bi temiz tepelicen sonra tırnaklarını sökecen sonrada benzin döküp yakacan

[COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    delidumur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    şu kasko işini bana bi anlatın.şimdi sen disk kilidini taktın,zincirlede bağladın ve yine de çaldılar kasko bunu ödüyor mu? yada 2.si sen direksiyon kilidini bağladın ve çaldılar bunu da ödüyorlar mı?

şu kasko işini bana bi anlatın.şimdi sen disk kilidini taktın,zincirlede bağladın ve yine de çaldılar kasko bunu ödüyor mu? yada 2.si sen direksiyon kilidini bağladın ve çaldılar bunu da ödüyorlar mı?

geçmiş olsun ayrıca.çalanların da allah belalarını versin,bacıları genel eve düşsün inşallaaaaaahhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Arkadaşlar MSN de geçen rumuzum olduğundan "duyulmaz" nickini kullanıcam bundan sonra.Teşekkürler Ahmet Tataroğlu

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de Leventteyim... Çok geçmiş olsun =(
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Arthas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lanet olsun bu hırsızlara, şimdi bi çoğunuz bana kızacaksınız ama içimden geçenleri söylüyorum böyle bi hırsızı iş üztünde yakalayıp öldürsem 5 kuruşluk vicdan azabı çekmem.
    [I]Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...[/I]

Motosikleti
    honda cbr 125
    Alıntı gurselim70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun.bendede bi er5 var.çok seviyorum.ama kaskoya çok istiyorlar.1300 civarı

yuh.. emin misin abicim bu tip bi rakam istediklerinden ?
    bikac yerden teklif aldin mi kasko fiyati icin ?

Shakulin

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Arkadaş bulmuştur umarım....Haberi olan varmı?...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    kawasaki er5
    arkadaşlar kasko konusuna cevabınızı yeni gördüm.evet 2 firma kasko yapıyor ikiside 1360 lira.hemde 35 yaş üstü indirimi,5 yıldan eski a2 ehliyet indirimi dahil
    ...SIKIYSA YAKALA...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Millet dişiyle Tırnağıyla Çalışsın Çabalasın Birşeyler alsın emek etsin, Bazı İyi aile Çocuklarıda alsın gotursun. Allah belalarını versin Kamyonun altında kalırlar İnşallah.

Ama ooo7000 Kardeşim Her işde Hayır vardır. Şerde bile unutma.

Incredible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Üzgünüm ama yok!
    Çok geçmiş olsun kardeşim. Kendi motorum çalınmış gibi üzülüyorum, böyle haberleri duyunca. Neyse bulunması için ne yapmak lazım ki. Barış Abinin dediği mantıklı, yakınlarda kuyumcu, benzin istasyonu vb. varsa onların güvenlik kamera görüntülerini araştır. Bulunması için dua edeceğim. Bu aralar hırsızlar yine palazlandı arkadaşlar, çok dikkatli olmak lazım. Geçende bizim evin kapısını zorlamışlar. Annem görmüş, kaçmışlar. Herkese saygılar...
    [b]Yaşasın motosiklet kardeşliği. Sevelim, sevilelim, bu dünya kimseye kalmaz. Anneciğim, kardeşim ve gt250R sizleri ölene dek seveceğim... __No Women, Yes Vodka...:wiinkk:[/b]
    [COLOR="Red"][B]Hayallerinizin peşinden gidin. Gitmiyorsanız, gidenlere mâni olmayın.[/B][/COLOR]

kardes gecmiş olsun.

dark07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun.arkadasım.bende 16 yasındayken yani yaklasık on yıl önce motorum çalınmıstı süper50 lik motorumun arka farında sakızdan çıkan kawasaki resmi vardı.bisikletle aramaya cıktım.motoru çalan elamanlar çarsıdan bizim mahalle taraflarına getirmişler.ana bir baktım benim motor arka farda benim resim plaka yan kapaklar sokulmuş egsoz sokulmüş.
    elemanlar pazara daldılar bisikletle kovaladım.en sonunda benzin bitti.motoru inşaata atıp kaçmışlar gittim elime kalın bi odun aldım inşaattan.içeri girdim.aradım taradım elemanları bulamadım.sora karakola gidip motorumu bulduumu anlattım
    polis inanmadı,sorasını boşverin
    çok geçmiş olsun kardeşim.inşallah en kısa surede bulursun

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Geçmiş olsun, inşallah bulunmuştur.
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler