Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çalındı! Yamaha X Max Ironmax 250 motorum çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sertanGs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Halıcıoğlu Çıksalın ‘dan 29 yada 30 Nisan 2020 tarihinde kapımın önünde bağlı 34 CBH 476 plakalı Yamaha X Max Ironmax markalı 250 cc motorum çalınmıştır.
    Bilgi: Motorun sol grenajında hafif çatlak vardı görenlerin ya da nerede bulabileğimizle alakalı yönlendirmelerinizi rica ederim:(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun..

BurakSNCK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İronmax 250
    Geçmiş olsun. Umarım bulunur motosikletiniz. Nedense tarihe takıldım, net tarihi bilmiyor musunuz?

Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.
    Geçmiş olsun hocam, umarım çabucak bulunur.

Geçmş olsun hocam

Teşekkürler, net tarihi o aralıklarda evde olduğum içim bilmiyorum ne yazık ki.Polise ifademi de bu şekilde verdim. İşin garibi etrafa sorduğumda motorun Kasımpaşa Dolapdere Kağıthane veya hacıhüsrev gibi semtlere götürülüp bir süre bekletildiğini öğrendim. Bunlar da kendi imkanlarımızla edindiğimiz bilgiler. Bazen motorun çalındığında sökülmediğini yada başka bir şehire nakledilebildiğini veya motoru geri almak için hırsızlığı yapanlara belirli bir para verilerek motoru bir yere bırakarak sahibine ulaştırdıkları gibi duyumlar da aldım. Bu ara hırsızlık olaylarında artış olduğunu söylüyorlar. Bu yazıyı okuyanlara da motoru zincirle bağlamalarını ve üzerine araç takip sistemi takmalarını öneriyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:23 ----------

Motorla ilgili bilgi verenlere elimden gelen maddi desteği de yaparım en azından bulunması hızlansın. Motoru çalan şahıs okuma yazman varsa sen de yararlanabilirsin bu durumdan şerefsiz herif 2.000 TL
    5333313139

Dün de benim motoru yokladılar disk kilidinin ötmesiyle fark ettim. Üzerinde yerli kesilmez grade adında bi zincir var. Ne yapayım bilemedim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı sertanGs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Halıcıoğlu Çıksalın ‘dan 29 yada 30 Nisan 2020 tarihinde kapımın önünde bağlı 34 CBH 476 plakalı Yamaha X Max Ironmax markalı 250 cc motorum çalınmıştır.
    Bilgi: Motorun sol grenajında hafif çatlak vardı görenlerin ya da nerede bulabileğimizle alakalı yönlendirmelerinizi rica ederim:(
    Tez zamanda bulunur inşallah Allah belalarını versin...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:31 ----------

Alıntı hasan014733 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün de benim motoru yokladılar disk kilidinin ötmesiyle fark ettim. Üzerinde yerli kesilmez grade adında bi zincir var. Ne yapayım bilemedim.
    Zincir sağlam ama asma kilide güvenmeyin (asma kilit kullandığınızı varsayıyorum) yok benim ki kayar milli bi şey olmaz demeyin onlar dükkan kepenklerinde kullanılıyor çoğunlukla, levye ile patlatıyorlarmış.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:28 ----------

[/COLOR][IMG][/IMG]

Motor ön sol grenajda görüldüğü gibi sürtünme kaynaklı çizikler var , xmax logosunun 5 cm solunda vuruk ve kısmi göçük var.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    zincir kilit olsun. olmasın demiyoruz.
    200-300 tl para verin arvento taktırın. kafalar rahat oluyor. uzaktan stop etme olayı falan dahi var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)