Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motor Çalındı // Ataşehir (BULUNMUŞTUR)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Omerius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt25 - XJ6N - cb650f - Speed Triple 1050

Linkte gördüğünüz cbr500 ataşehirde 10 şubat sabahı çalınmıştır. Gören yada duyanlar iletişime geçebilirse sevinirim. TEL: 0531 610 27 49

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Geçmiş olsun inşallah bir an evvel hasarsız zararsız bulunur.
    Omerius bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun inşallah bir an evvel hasarsız zararsız bulunur.
    +1 (on karakter)
    Omerius bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam güvenlik amaclı neler kullanıyordunuz, fikir vermesi amaclı bilgi verebilir misiniz

bu arada cok gecmiş olsun.
    Omerius bunu beğendi.

drejj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam güvenlik amaclı neler kullanıyordunuz, fikir vermesi amaclı bilgi verebilir misiniz

bu arada cok gecmiş olsun.
    Kul eüzü rabbin nas ve felak yazılı muska.

dragstar72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTARXVS650 KAWASAKİ ER-6F YAMAHA XJ6
    Geçmiş olsun acınız taze fakat bende motoru nasıl bıraktığınızı merak edenlerdenim. Kilit, kapalı otopark vs...
    Omerius bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı drejj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin motorunuz çalınmış olsa ve yorumlarda böyle bir yazı ile karşılaşsanız ne düşünürsünüz ?
    Neden bu kadar kötüsünüz ?
    piri_reis, onurrr41, espresso ve 8 diğerleri bunu beğendiler..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

nmax'inizi böyle koruyorsunuzdur zincir takmıyorsunuzdur diye umut ediyorum hocam.
    COQ, ıssız1 ve Omerius bunu beğendiler.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun, umarım bulunur.
    ıssız1 ve Omerius bunu beğendiler.

Motosikleti
    iyi dilekleriniz için sağ olun arkadaşlar. Bu adamı Salih'in soyundandır diye dikkate almamıştım.Gerekli cevapları zaten siz vermişsiniz. Motor bi arkadaşımındı sitelerinin açık otoparkında bırakıyordu motoru. herhangi bir koruma önlemi olmaması birazda arttırdı sanırım bu durumu. Ama onun demesine göre 3 yıldır motor böyle park halinde olacağı varmış demekki. Kilit felan olmaması ihtimalleri arttırıyor.

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin motorunuz çalınmış olsa ve yorumlarda böyle bir yazı ile karşılaşsanız ne düşünürsünüz ?
    Neden bu kadar kötüsünüz ?
    Birincisi motosikletim çalınsa burada konu açarak aramam.Buraya konu açıp aramak türbe'ye gidip adak adamak gibi saçmalık.Motosikleti çalan binip gezecek öyle mi? ) Burada tiye alınan motosikletin çalınması değil arama yöntemidir,ki adam "sitelerinin açık otoparkında bırakıyordu motoru. herhangi bir koruma önlemi olmaması birazda arttırdı sanırım" demiş defalarca çalınan motosiklet haberleri okuduğu ya da duyduğu halde bir şey olmaz ya düşüncesi ile 3 yıldır çalınmamasına ben daha çok şaşırdım aslında.Sonunda sanırım demiş bence çalanlar da o akşam şu muhabbetti yapmıştır "ohaaa lan bu zamana kadar nasıl görmedik,bu gece ki iş çok kolay oldu.Keşke herkes böyle yapsa 3 aya köşe oluruz"

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Geçmiş olsun, bir an önce bulunur umarım...
    Omerius bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Birincisi motosikletim çalınsa burada konu açarak aramam.Buraya konu açıp aramak türbe'ye gidip adak adamak gibi saçmalık.Motosikleti çalan binip gezecek öyle mi? ) Burada tiye alınan motosikletin çalınması değil arama yöntemidir,ki adam "sitelerinin açık otoparkında bırakıyordu motoru. herhangi bir koruma önlemi olmaması birazda arttırdı sanırım" demiş defalarca çalınan motosiklet haberleri okuduğu ya da duyduğu halde bir şey olmaz ya düşüncesi ile 3 yıldır çalınmamasına ben daha çok şaşırdım aslında.Sonunda sanırım demiş bence çalanlar da o akşam şu muhabbetti yapmıştır "ohaaa lan bu zamana kadar nasıl görmedik,bu gece ki iş çok kolay oldu.Keşke herkes böyle yapsa 3 aya köşe oluruz"
    Çaresizlik ve umut kavramları başınıza gelmeden anlayamayacağınız şeyler olmalı.
    Zaten kendi başına gelmeyip, başkalarının başına geldiğinde empati yapabilme yetisine sahip olabilmek bizi insan yapan önemli özelliklerdendir.
    Burası telli baba türbesi değil ayrıca, insanların motosiklet üzerine sohbet ettiği, teknik konularda bilgi danıştığı, yedek parça aradığı, duyurularda bulunduğu bir forum sitesi. Kimbilir belki o motorun motul yazılı ön amortisörünü yedek parça arayan birine bir çıkmacıda denk gelir ve burada satmaya çalışan kişiyi paylaşıp, en azından hırsıza ulaşılmasını sağlayabilir.
    Ve kimseyle tartışmam forumda aslında ama, başınıza gelmeden anlamayacağınızı düşünüyorum.
    cıbılduck, 19051919, eyup58 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    drejj, yaptığın bütün yorumlarda insana dair en ufak bir emare yok kanka. Mağarada mı yaşıyorsun yoksa ormanda mı ben merak ediyorum. Aynı şekilde orman ve mağara şartlarında interneti ve elektriği nasıl bulduğunda muamma... Seni kim insan içine sokup evcilleştirmiş bilmiyorum ama tam evcilleştirememiş, olmamış
    19051919 ve İnwe Elensar bunu beğendiler.

Motosikleti
    drejj kanka daha da çırpınıp tüy dikme istersen bırak bu konu böyle kalsın. Susam sokağı seven iyi bir insan olarak akıllarda kal.

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çaresizlik ve umut kavramları başınıza gelmeden anlayamayacağınız şeyler olmalı.
    Zaten kendi başına gelmeyip, başkalarının başına geldiğinde empati yapabilme yetisine sahip olabilmek bizi insan yapan önemli özelliklerdendir.
    Burası telli baba türbesi değil ayrıca, insanların motosiklet üzerine sohbet ettiği, teknik konularda bilgi danıştığı, yedek parça aradığı, duyurularda bulunduğu bir forum sitesi. Kimbilir belki o motorun motul yazılı ön amortisörünü yedek parça arayan birine bir çıkmacıda denk gelir ve burada satmaya çalışan kişiyi paylaşıp, en azından hırsıza ulaşılmasını sağlayabilir.
    Ve kimseyle tartışmam forumda aslında ama, başınıza gelmeden anlamayacağınızı düşünüyorum.
    "motorun motul yazılı ön amortisörünü yedek parça arayan birine bir çıkmacıda denk gelir ve burada satmaya çalışan kişiyi paylaşıp, en azından hırsıza ulaşılmasını sağlayabilir" abi tamam sen olayı çözmüşsün,kesim bilgiyse yayalım hemen elden ele.Sen nick'i Sherlock helmes yapsana hacım,harcanıyorsun buralarda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    drejj, yaptığın bütün yorumlarda insana dair en ufak bir emare yok kanka. Mağarada mı yaşıyorsun yoksa ormanda mı ben merak ediyorum. Aynı şekilde orman ve mağara şartlarında interneti ve elektriği nasıl bulduğunda muamma... Seni kim insan içine sokup evcilleştirmiş bilmiyorum ama tam evcilleştirememiş, olmamış
    Mağara da yaşasam da "de da" ayrı yazıldığı yerleri biliyorum,bir ara gel takıl benim mağaraya genel kültürün artsın

"motorun motul yazılı ön amortisörünü yedek parça arayan birine bir çıkmacıda denk gelir ve burada satmaya çalışan kişiyi paylaşıp, en azından hırsıza ulaşılmasını sağlayabilir" abi tamam sen olayı çözmüşsün,kesim bilgiyse yayalım hemen elden ele.Sen nick'i Sherlock helmes yapsana hacım,harcanıyorsun buralarda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

Mağara da yaşasam da "de da" ayrı yazıldığı yerleri biliyorum,bir ara gel takıl benim mağaraya genel kültürün artsın
    Siz de nickname'inizi "psikolojik alt çizgi sorunlarım var" yapabilirsiniz. Bunun için erdem@motosiklet.net adresinden bana ulaşırsanız yardımcı olabilirim.
    İyi forumlar.

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı Omerius adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    drejj kanka daha da çırpınıp tüy dikme istersen bırak bu konu böyle kalsın. Susam sokağı seven iyi bir insan olarak akıllarda kal.
    "herhangi bir koruma önlemi olmaması birazda arttırdı sanırım" yazacaksın ve bana çırpınıp durma mı diyeceksin sen şu yazdığını yüksek sesle bir daha okusana.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:43 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nmax'inizi böyle koruyorsunuzdur zincir takmıyorsunuzdur diye umut ediyorum hocam.
    Kusura bakma kardeş seni atlamışım,nmax'i güvenlik kamerası gören bir direğe hem kalın zincir ile arka tekerden hem de ön tekere de onguard U kilit ile bağlıyorum.

ulan o değil de yine benim yazdıgım birşeyden sonra ortalık karıştı.

hem fakir hem provokatör sıfatları ile yaşıyorum sonra forumda. altı üstü korumaları merak etmiştim. nabıonuz siz derin devlet misiniz bana mı yürüyonuz

drejj kardeş, inşallah motorun calınır ne diyeyim.

Erenk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR500R(2018)
    Bunu çalan kesin cbr250 çalıyorum diye çalmıştır başka açıklaması yok.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)