Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ÇALINDI! Yamaha xmax 250 momodesign

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar,

Dün gece yani 16.05.2019 tarihinde Akkirman Sokak - Şişli nişantaşı-vali konağı caddesi arkası
    yamaha Xmax Momo Design motorumu çaldılar.

Plaka : 34 NH 2741
    Gözle ayırt edici bir durumu yok nerdeyse, çok iyi bakıyordum
    Sağ ayna plastiğinde sürtme izi, önde sakalın altında çakarı var, sağ amortisör yağ kaçırıyordu sadece.

Bir de oturağın sağ ve sol taraftaki yamaha xmax logo görsel minik plakaların üstü siyah kaplamalıydı.

Adam almış yokuş aşağı yürütmüş gitmiş bende bir iki saatliğine bırakmıştım. Aptallık işte, koruması yoktu.

Gören eden olursa yada şişli bölgesinde böyle kulağı delik birini tanıyan olursa iletişime geçebilir mi benimle.

Kuştepe - hacıhüsrev falan o taraflara indiriliyor dendi ama o taraklarda bezimiz yok tabi.

İçinde çantam vardı, özel eşyalardan şirket evraklarına kadar hepsi gitti

iletişim : 0 532 332 48 88 - Arkın KARASOY

Gören eden duyan duyuran olursa Allah razı olsun şimdiden...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    __sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Allah belalarını versin,bi bitmediler. Çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda bulunur

Allah razı olsun... Bitmiyorlar nası bitsinler 10 saniyede para kazanıyorlar biz boşa alınteriyle çalışıyoruz!

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Çok geçmiş olsun. Çalındığında ne gibi güvenlik ekipmanları vardı üzerinde? İnşallah hemen bulunur.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Az kaldı kucaklayıp eve çıkartıcaz motorları çok zor maddi yanı geçtim maneviyatı çok zor
    __sArSıLmAz__ bunu beğendi.

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Ben şuan 3 kilitle 1 de gidon kilidini sayarsak 4 kilitle kilitliyorum ama yinede içim rahat değil

valla 1 saatlik diyip bıraktığım için hiçbir güvenlik yoktu. Yağ sürdük ekmeklerine.

Bulan nasıl buluyor yol gösterebilirse sevinirim gerçekten...

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı arkinkarasoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla 1 saatlik diyip bıraktığım için hiçbir güvenlik yoktu. Yağ sürdük ekmeklerine.

Bulanlar genellikle emniyette vs tanıdığı olan polisiyle müdürüyle arası iyi olanlar oluyor. Forumdan aynı şekilde süper teneresi çalınan birisi olmuştu gün geçmeden tanıdık sayesinde buldular. Türkiye'de kanun böyle işliyor . Çok geçmiş olsun

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı arkinkarasoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Geçmiş olsun, inşallah bulursunuz. Yakınlardaki boş alan,otopark, bahçe gibi gözlerden uzak yerlere bir bakın. Motorda takip sistemi var mı diye 2-3 gün gözlerden uzak yere atıyorlarmış, alan eden yoksa o zaman götürüyorlarmış.

şu anlık ne kendim ne emniyet ne kadar ilgiliyse tabi- ses yok bulunamadı.
    kendim baya kamera inceledim ama bi yerden sonra kamera bulamadım, mobese lazım.
    Herkesten Allah razı olsun. Bakalım durumu haber edicem ama ümidim yok tabi o da ayrı...

Takip sistemi şart motorlar için. Keske birde motosiklet hareket ettirildiğinde telefona alarm bildirim vs gelebilse. Anında haberdar olsak ta biraz meşe odunu muhabbeti dönse.

bitmezler çünkü vergi veriyorlar...

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı kta26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takip sistemi şart motorlar için. Keske birde motosiklet hareket ettirildiğinde telefona alarm bildirim vs gelebilse. Anında haberdar olsak ta biraz meşe odunu muhabbeti dönse.
    Takip sistemleri zaten SMS gönderiyor!..

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    bu aralar rüyamda motorumun çalındığını görüyorum, onda bile kendimi ne kadar kötü hissediyorum. Allah motorunu çaldıran arkadaşların yardımcısı olsun, son günlerde ana sayfada çok sık görmeye başladık çalıntı motor başlıklarını. motosikleti özellikle büyük şehirde saklaması, söküp parçalayıp satması daha kolay olduğundan bulması çok daha zor oluyor. kasko ve takip sistemi şart.

İnşallah bulunur, geçmiş olsun.

bymadak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu anda YUKİ 50 gusto
    Çalınan arkadaşa geçmiş olsun gerçekten çok üzücü bir durum, en yakın zamanda bulunur inşallah..

17 Mayıs'ta çalındı buraya da konu açtım inan o kadar zoruma gidiyor anlatamıyorum.. Çalındıktan sonra kaç kere rüyamda gördüm..

Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu aralar rüyamda motorumun çalındığını görüyorum, onda bile kendimi ne kadar kötü hissediyorum. Allah motorunu çaldıran arkadaşların yardımcısı olsun, son günlerde ana sayfada çok sık görmeye başladık çalıntı motor başlıklarını. motosikleti özellikle büyük şehirde saklaması, söküp parçalayıp satması daha kolay olduğundan bulması çok daha zor oluyor. kasko ve takip sistemi şart.

İnşallah bulunur, geçmiş olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler