Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motorum çalındı. :(

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba,
    Konuyu doğru yere mi açtım bilemedim ancak dün sabah motorum evimin ( sahrayıcedit - Kadıköy ) otoparkından çalındı.
    2006 model Honda ST-1300 Pan european
    Füme renkli, 34 H 2911 plakalı
    İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Geçmiş olsun usta İNŞAALLAH çalınan motorun bulunur!
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun, umarım bulursun.

Geçmiş olsun.
    Kadıköyde bu kaçıncı? Dünyada süper güç olduğunu iddia edipte, sürekli aynı muhitte hırsızlık yapan 3-5 onursuzu bulamayan başka devlet var mıdır?
    Shrieker bunu beğendi.

Motosikleti
    Piaggio x7
    ak partiliyim ama bu polislerin bu vurdum duymazlığına çözüm üretememelerine bende kıl oluyorum özel ekip kurulmalı istanbul'da sırf bu işler için yunuslar gördügünü çevirmeli öyle moto üstünde artis artis gezmek iş deil

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı senol2985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ak partiliyim ama bu polislerin bu vurdum duymazlığına çözüm üretememelerine bende kıl oluyorum özel ekip kurulmalı istanbul'da sırf bu işler için yunuslar gördügünü çevirmeli öyle moto üstünde artis artis gezmek iş deil
    Siyasi görüşüm hiç olmadı ama polis yetmiyor memlekete. Motosiklet hırsızlarından önce daha önemli konular var, kadına şiddet, terörist faaliyetler, trafik denetimi vb. Daha çok polis alımı yapılırsa belki o zaman motosiklet hırsızlık masası kurulabilir. Malumunuz motosiklet çalmak açıktan hırsızlık gibi birşey. Araba gibi değil bu yüzden kanunda yeni düzenlemeye de ihtiyaç var ve cezai yaptırım arttırılmalı. Topyekün düzenleme lazım. Hava filtresini taktın bitmiyor yani egzozda şart

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı senol2985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senol kardesim Bekir Bizdag dun aciklama yapti huzurlu bir yarimadayiz diye, bence cok endiselenmemek lazim bu aciklamadan sonra icimi daha bir huzur kapladi.
    MimTolga, oxus, DarkWheel ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    Geçmiş olsun hocam inşallah bulunur :(

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Hondanın ismen sadece cbf, ace, cbr, repsol modellerini falan bilen biri olarak googlelattım... ST Pan European 1300 muazzam bir makina!

Geçmiş olsun!

Evinizin otoparkının çıkışında bariyer, otomatik açılan raylı demir kapı sistemi vb. falan varsa, onları nasıl geçtiler?

Evlerimizinin otoparkına güvenle parkettiğimizi düşünen bizler için nelere dikkat etmemizi tavsiye edersiniz?

Tekrar geçmiş olsun.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Polisle bitmiyor bu iş.Yasa yakaladığı motosiklet çetelerini tutuksuz yargılayıp serbest bırakmıyormu.Ben şimdi 50 kişiye tecavüz etsem ,yasadaki boşluklar yüzünden elimi kolumu sallayarak dışarıda gezsem ne olur.Hiç bi bok olmaz, tecavüze devam ederim.O yüzden verdiğiniz oylardan zevk almayı öğrenin.

Arkadaşada geçmiş metropolde yaşamanın acı tarafı.Ben daha Eskişehirde motosikleti çalınan adam duymadım mesela peh

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Özel otopark filan dinlemiyor artık hırsızlar. Adamın direk garajından çalıyorlar. Güvenlik önlemi almadan bırak açık alana koymayı garaja bile koymuyorum ben motoru. Hele bi de benim ki ucuz motor sizin daha da çok güvenlik önlemi almanız lazımdı. Geçmiş olsun artık ne diyelim umarım tez zamanda bulunur. Ancak sizin motoru 2-3 serserinin çaldığını sanmıyorum kocaman pahalı motor özel istek üzerine çalınmış olma ihtimali yüksek. Bulunma ihtimali düşük kusura bakmayın...

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    An itibari ile sitelerdeki pan european ilanlari not alin yeni eklenenleri parca satislari takip edin..

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    geçmiş olsun kardeşim en yakın zamanda bulursun inşallah.

Motosikleti
    Piaggio x7
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polisle bitmiyor bu iş.Yasa yakaladığı motosiklet çetelerini tutuksuz yargılayıp serbest bırakmıyormu.Ben şimdi 50 kişiye tecavüz etsem ,yasadaki boşluklar yüzünden elimi kolumu sallayarak dışarıda gezsem ne olur.Hiç bi bok olmaz, tecavüze devam ederim.O yüzden verdiğiniz oylardan zevk almayı öğrenin.

Arkadaşada geçmiş metropolde yaşamanın acı tarafı.Ben daha Eskişehirde motosikleti çalınan adam duymadım mesela peh
    O yüzden verdiğiniz oylardan zevk almayı öğrenin. ne yani ben sana tecavüz etsem elimi kolumu sallalay sallaya gezecemmi hadi senin gibi puştluk yapmayıp aileni karıştırmayim bu söylediklerine kendin inanıyormusun ?

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Geçmiş olsun.
    Umarım bulunur...

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Malum 2.el site ilanlara baking yakin zamanda motor ilan verirler veya parcasi sizde motorunuza benzeyen motora sahte alıcı olarak gidin zaten şase numarası ruhsatta yazar doğruysa polise şikayet edersiniz

Az sabır gerekirse tüm ilan sitelerine üye olun 2dakika sürer gerisi beklemek

Cevap yazan, ilgilenen, yorum yazan bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim.
    Emniyetten aldığım bilgiye göre bayram tatili süresince İstanbul da 8 - 10 adet pan european çalınmış.
    Bu durum benim umutlarımı iyice azalttı. Motor geri gelmeyecek sanırım.
    Hepinize tekrar teşekkür ediyorum.

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok çok geçmiş olsun....

İnşallah en kısa zamanda motoruna kavuşursun.

O hırsızlarıda .......

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı gokcentuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emniyetten aldığım bilgiye göre bayram tatili süresince İstanbul da 8 - 10 adet pan european çalınmış.
    Geçmişler olsun. 8-10 çalıntı Pan European çok ciddi bir rakam. Şaka gibi... Gerçekten çok üzüldüm. Dünya küçük, umarım bir yerde denk gelip motorunuzu bulursunuz.

Motosikleti
    gt250r
    Alıntı gokcentuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul da kaç tane var ki 8-10tane çalmışlar yalana bak,ugrasamayiz demeden söylediginiz gibi umudunuzu yitirmenizi sağlamışlar.İnsallah bulunur.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)