Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikleti çalinan Arkadaşlar mutlaka okusun

Motovento
    REKLAM ALANI
    leonine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP
    araç bulunduğunda neden sahibine dönmezlermiş ki? biraz tuhaf ama
    \'NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE\'

İ.E.T.T GERİ DÖNDÜ,YAŞASIN AKBİL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    ruhsatlardaki muayene süresi muamması gibi, yine farklı yerlerde, farklı uygulama...
    1999 yılında, benim arabam çalınıp, 2 gün sonra bulunduğunda, haber vermişlerdi.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Siz ne diyorsunuz yaw, hemen bende gidip trafiğe bakayım, benimde 92 de tempramı çalmışlardı hala bulunamadı. Allah allah.

Ayrıca arkadaşlar emniyetin bilgi işlem birimi o kadar saçma şeyler yapıyorki, bu yanlış kayıtlar herkesin başına iş açıyor, abimin arabası emniyetin kayıtlarında iş makinası gözüküyormuş HYUNDAI diye, geçen sene Fatihte çevirmede arabayı bağladılar, suç bizdeymiş gibi bitonda para harcadık, yok otopark parasıymış,yok çekici parasıymış, gelde isyan etme.

Geçenlerde Kastamonu dan gelirken beni çevirdiler, benim arabanında rengi yeşilmiş kayıtlarda, allahtan arabanın motor şasesi tuttuda bıraktılar yoksa gece yarısı dağın tepesinde adamlara laf anlat.

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    desenize başka bir ilde bulunsa bize türkiye turu görünüyor 2 senede trafiklerde geçer

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    dostlar devlet kurumları böyledir, herşey olur inanırım uzay çağındayız ama hala devlet kurumları arasında bi otomasyon ağı yok ben m.t.v mi ödedim 3 ay oldu internet sitesinde hala ödenmemiş görünüyor,
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

Motosikleti
    mondial_150_re
    kesin bu aracların gelınıp alınması ıcın bır tarıh belırlenılmısdır adamında haberı olmayınca aracda trafıkde devrıye aracı dıye cıkar sıvıl polısler gezerler oh ne ala mualla :=
    aşk Bİr_sudUR_EN_SEVDİĞİm_tatlı_SEKer_parE

Motosikleti
    honda shadow 750
    bir dr arkadasımın motoru calındı,polıse gitmiş,polısin ilk dediği sen sahip olamassan bizmi sahip cıkacagız motoruna olmuş...biz kimleri beslioz yaa vergilerimizle..yolda gördüklerinde çecirmeyi ii biliolar..burası benim ülkem işte:(

rainboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200
    Alıntı seall adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir dr arkadasımın motoru calındı,polıse gitmiş,polısin ilk dediği sen sahip olamassan bizmi sahip cıkacagız motoruna olmuş...biz kimleri beslioz yaa vergilerimizle..yolda gördüklerinde çecirmeyi ii biliolar..burası benim ülkem işte:(
    Bu yaklaşımda bulunan kişi-lerin başınada benzer olaylar gelsin; gelsinki idrak etsinler insanların neler hissettiklerini..
    maxee bunu beğendi.
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"][COLOR="Red"][B][I][U]Birol HALICI[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Motosikleti
    Honda vfr800
    coooookkkkk yazik yaw

scout - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR
    geçmiş olsun
    işte araba kaskolu olsaydı sigorta şirketi sizin adınıza arayacaktı
    sigorta yaptırmak bazen güzel

Arkadaşlar ben yedieminli bir otoparkta çalışmış olarak sizlere bildiklerimi anlatabilirim.. yazılanları okudum ama kesinlikle çalınan bi araç otoparka kendi kendine gelmez.. oto masası .yada hırsızlıktan sorumlu emniyet şubeleri tarafınca yedieminli otoparklara teslim edilir. ve emniyet araçları detaylı inceledikten sonra otoparka bırakır .. şase motr. no vb benzeri herşeye bakılır son tekneloji emin olun türk polisinde her türlü imkan var.. araç sahibi yani ruhsat sahibi ikametgah adresini değiştirmediyse ..kesinlikle emniyet tarafından ulaşılır .. ayrıca aracın çalındığını beyan etmezseniz .. trafiğe bir yazığla internetteki sorgulamada çıkmaz. .

Not : internetteki sorgulamalara güvenmeyin ..araca haciz konuluyoo 1 ay sonra anca nete düşüyoo .. çok iyi de güncellendiği düşünülümez..

Bursa da bi yedieminli otopark araç listesini site yaparak koymuş . beyler burda motorlarda var sorgulamakta fayda var belki çalınan motorunuz burdadır haberiniz yoktur. .benimki burda değil www.yedieminlionurotokurtarma.com

komando,, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    arkadaşlar birde şöyle bir durum var hemen polis lerin günahını almayın bir düşünün bakalım arabayı veya motosikletinizi çalan hısız bu arabanın motor ve şase numaraları ile oynar ise ve üzerine sahte bir plaka takarsa bu araç yakalandığında kimin olabilecegini polis nasıl bilsin bu durumda emniyetin otoparklarında bir dünya araç yatıyor yani polis çalıntı bir aracı bulduğunda mutlaka ve mutlaka sahibine ulaşır yeterki o aracın kime ait olduğunu bilsin ruhsatının daki adres bilgisinin güncel olmaması o kadar önemli degildir telefon kayıtlarından vergi kimlik kayıtlarından tapu kayıtlarından banka kayıtlarından vs vs illaki bulur
    Vatan toprağı mukaddestir kaderine terk edilemez. Mustafa Kemal ATATÜRK

lijoluna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR-600F vardı çalınanakadar :(
    çzellikleri çok belirgin olan ve özellikle büyük motorlarda bu bulunma olayı çok daha hızlı olabilir aslında çünkü o motordan zaten kaç tane varki o renkde çalıntı olan yani alan daraltma olayı

600F çalınmışdı abimizin sap sarı jantlarına kadar yani
    motoru buluyolar izmitte yatıyo otoparkda yani az bişi araştırma yapsalardı o motoru sahibine şans eseri bizim arkadaşlardan birisi görmeden daha önce verilebilirdi

Motosikleti
    fz6 fazer, honda xl1000v
    Alıntı seall adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkesin verdigi gibi vergiyi poliste veriyo, öyle bugun yok yarın vereyim yan yattı, çamura battı, yatırım yaptım indirim yapalım, bağış yaptım, amortisman bedeli düşelim deme si gibi bi lüksude yok maaş yatınca tak diye vergi kesilir.
    kazanıyorsan verceksin. verdigini her yerde söylemeye gerek yok,
    benimde maaşımdan kesiliyo vergi helali hoş olsun, onlar sayesinde biz gece rahat uyuyoruz,
    bi de lütfen kendi başımızdan geçen olaylar varken, ikinci agızdan anlatmayalım
    saygılar...

sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK
    arkadaşlar,bazen hırsızın motor çalmasınında , hayırlı tarafı var.. bide bu açıdan bakalım,,,nasıl mı?olur mu böyle şey dersiniz,,, bayagıda olur... belki hırsız motorunuzu çalmasa idi kaza yapıp belkide ahirete intikal edecektiniz, ama hırsız çaldığı için kefeni yırtıp kurtuldunuz daha kötüsüde olabilirdi, ömür boyu sakat yaşama mahkum olabilirdiniz,burda belkide bu hırsız çalmakla sizin hayatınızı kurtarmış oldugunu niçin düşünmessiniz bence her zaman bu işin çalınsada hep hayırlı tarafını düşünün derim... hiç bir motosiklet sizin hayatınızdan daha kıymetli olamaz...ben derim ki keske motosiklette bundan sonra kazaya kurban gidecek arkadaşların motorlarını bir an önce hırslar çalsada hayatlarını kurtarsa diye hep dua ederim...bundan sonrada hayat kurtaran hırsızlarımızdan lütfen hayır dualarınızı esirgemeyiniz....
    MOTOSİKLETSİZ İNSAN ÖZGÜR DEĞİLDİR

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Sevgili sudabatmayanadam, yaklaşık 4 ay önce bir yakınımın evine hırsız girdi ve bir miktar parayı çaldı. Şimdi bu mantıkla, Allah o hırsızdan razı olsun, zira belki de akrabam o parayla yanlılşlıkla fare zehiri alacaktı ve onu içecek veya yiyecekti. O para çalındığına göre akrabam yanlışlıkla fare zehiri almadı ve hala hayatta. O zaman hemen şikayetni geri almasını söyleyeyim ve hırsızı bulup ayaklarına kapanarak teşekkür etmesini isteyeyim.

sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili sudabatmayanadam, yaklaşık 4 ay önce bir yakınımın evine hırsız girdi ve bir miktar parayı çaldı. Şimdi bu mantıkla, Allah o hırsızdan razı olsun, zira belki de akrabam o parayla yanlılşlıkla fare zehiri alacaktı ve onu içecek veya yiyecekti. O para çalındığına göre akrabam yanlışlıkla fare zehiri almadı ve hala hayatta. O zaman hemen şikayetni geri almasını söyleyeyim ve hırsızı bulup ayaklarına kapanarak teşekkür etmesini isteyeyim.
    kusra bakma ama, akrabanın bir miktar parasını çalmış, fenamı akrabana ders vermiş bir daha sefere daha tedbirli olsun parasını çaldırmasın diye
    MOTOSİKLETSİZ İNSAN ÖZGÜR DEĞİLDİR

sadece türkiyede olur kanımca
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı tyler_durden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar size başımızdan geçen bir olayı anlatayım: 1992 yılında arabamız çalındı polise falan bildirdik ama araba bulunamıyor. aradan 4 yıl geçti. bi polisle tanıştık bi muhabbet anında babam bizim de araba çalınmıştı ama bulunamadı falan dedi. polis tanıdık da trafiğe baktınız mı dedi. babam yook dedi doğal olarak ve bir gün sonra trafiğe gitti bizim araba orda yavru ceylan gibi yatıyor ve 2 sene önce bulunmuş.öğrendik ki çalınan araç bulunduğunda sahibine haber verilmiyor. siz de arada bir trafiğe gidin kontrol edin bence. kim bilir belki bulunmuştur
    buna benzer bi olay oldu
    toros çalındı şirket arabasıydı
    bizde gittik trafiğe
    arabayı polis arabası yapmışlar..

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    saçma bir şey ya arabam bulunuyor haberim yok tövbe tövbee yanlış bence mutlaka haber verilmeli
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler