Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hırsızlığın böylesi ne rahat sanki kendi motoru

Motovento
    REKLAM ALANI
    canYOLDAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    paylaşıldı bilmiyorum yeni gördüm bu kadar rahatlıkla çalıyorlar şaşkına döndüm :(

https://www.facebook.com/photo.php?v=1455702001309611

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Oha düz kontak mı yaptı o
    canYOLDAS bunu beğendi.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Direksiyon kilidi kırıp motoru ittirip götürmek çok kolayki zaten ? Bu yüzden ön arka disk+halat ile şaseden kilitleyin diyoruz insanlara Mümkünde kaliteli bir alarm taktırın...
    canYOLDAS ve M.balibey bunu beğendiler.

Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    Alıntı AWESQME adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oha düz kontak mı yaptı o
    Eet düz kontak yapıyor ve bu işlem sadece 1 dk sürüyor ben olsam 2 saat belki daha fazla

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Direksiyon kilidi kırıp motoru ittirip götürmek çok kolayki zaten ? Bu yüzden ön arka disk+halat ile şaseden kilitleyin diyoruz insanlara Mümkünde kaliteli bir alarm taktırın...
    Bir de evinize parkettiğiniz zaman havadan zincirlemek lazım. Bölelikle demir makasıyla kesemiyorlar. Zincir yerde olunca destekleyip rahatça kesiyorlar ama havadan zincirleyince desteklicek bir yer olmuyor ve zaten makas ağır bir de hayvan gibi güç uygulamak lazım kısacası işleri çok çok zorlaşıyor.
    tr_select ve canYOLDAS bunu beğendiler.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    tip tam barzo
    agrasiwe bunu beğendi.

h2rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    kamera görüntüleri türkiyeden olmayabilir.
    maxi97 bunu beğendi.

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Tamda diyecektim ki tipini .... barzosu benden önce diyen çıkmış bile, adam diyemeyeceğim bildiğimiz şerefsiz onun bunun çocuğu yav

WanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 650F
    Kamera görüntüleri Türkiye'den degil, Hindistan gibi geldi bana sanki. Ben şahsen alarmli disk kilit kullanıyorum sürekli olarak ekstra olarak ta kaliteli halat kilit takiyorum gecen sene sıfır aldığım daha birkaç yüz km deki Honda ps150 yi aksam vakti mekan önünden götürmeye çalışmışlar alarmli disk kilit ötmeye başlayınca 20 metre ileride bırakmışlar...

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    tam eğilip kablolarla uğraşırken ensesine kalın bir sopayı bir yerleştireceksin baygın halde motorun arkasına takıp sürükleyip kayalıklardan aşağıya atacaksın şerefsizi.....
    canYOLDAS ve zerzura bunu beğendiler.

Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam eğilip kablolarla uğraşırken ensesine kalın bir sopayı bir yerleştireceksin baygın halde motorun arkasına takıp sürükleyip kayalıklardan aşağıya atacaksın şerefsizi.....

katılıyorum sana bazıları çok abartılı oldu dese benim ilk makinam çalındı ve polis hiç bir şey yapmadı kamera kayıtları oldugu halde cvp buydu en kısa sürede yakalarız ve tam 6 yıl geçti dahada cvp vekliyom

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    50 liralık disk kilidi taksa o motoru çalmaktan vazgeçip yandaki siyahı alacaktı. Kilit belki hırsızı durdurmaz ama sizin motorunuzu seçmesini engelleyebilir. Zaten bütün güvenlik önlemlerinin tek amacı vardır " BAŞKASINI SOYSUN " .

Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50 liralık disk kilidi taksa o motoru çalmaktan vazgeçip yandaki siyahı alacaktı. Kilit belki hırsızı durdurmaz ama sizin motorunuzu seçmesini engelleyebilir. Zaten bütün güvenlik önlemlerinin tek amacı vardır " BAŞKASINI SOYSUN " .
    dediğiniz gibi belki caydırıcı olabilir ama oda levye ile çok rahatlıkla iyi ayrılıyor bence en mantıklısı takip cihazı taktırmak ve sağlam bir zincir yada çelik halat bir makinaya nerden bakasak 5 bin ile 25 arası değişiyor ayda cüzi bir bedel karşılıgınta takip cihazı bence mantıklı ayda 10 desek x 12 = 120 tl sanki sigorta bedeli yada garaj bedeli

ilave edeyim yegenim motorla şaranpole yuvarlandıgında ayda verdi 10 ile 17 tl arasında değişen takip cihazından olmasaydı belki bugün dünyada olmazdı şahsen takip cihaz taraftarıyım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)