Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2008 Model Yamaha R6S motorum istanbul şişli perpadan çalınmıştır

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    bu dediğin formulle motosiklet hırsızlıgı yapan bir cete yakalanmıştı.
    biraz kurcala istersen o işi
    zaten calan adamlarda motosiklet servisi imiş. 10 12 tane motoru geri aldı sahipleri diye duymuştum.
    adamın honda yamaha özel servisi var adamın motosiklet hırsızlıgından sabıkası var
    sence durumu izah etmiyor mu bu durum?
    umarım bulabilirsin motosikletini
    r6 da evlat gibi motor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Çok geçmişler olsn perpaya yakınım içim acıdı görürsem bende indiririm merak etme

saffet 1971 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250 beyaz
    Gecmis olsun insallah bulunur dicemde kim bulucak onu bilmiyorum 1 ay once benim sym grs 250 evin onuden calindi halen bulunamadi polis bisey yapmiyoo

deniz ci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    geçmiş olsun kardeşim öncelikle aynı kişiler benim fazerimide çaldılar güvenlik kamera kayıtları var burda çalıntı ilanlarında birisi cok zayıf biride uzun boylu benim motoru dl 650 suzıkı ile götürmüşlerdi demekki onu da parçalamışlar bu bmv de buyuk ihtimalle Galatasaray lisesinin önünden çalınan 650 dir bundan 3 ay önce gitmişti emin ol ki yakınlarda bir minibüs vardır o motoru koyacak iterek belli bi yere kadar gidiyorlar ya kırmızı yandan tek camlı bi hyunday yada aynı eşgal beyaz bi hyunday tabiki bunlar da çalıntı haberin olsun ben kırmızıyı araştırdım 1994 model ford kamyon cıktı yani plakada sahte dikkat çekmemek için takılmış..

orhanay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer çalındı - hedef WR250
    direksiyon kilidi dısında herhangi bir guvenlik onlemi varmıydı acaba? hırsızlıgın oldugu saatler neydi?

gecmis olsun

asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ 600
    Geçmiş olsun arkadaş. Bu bölgede çalisan bir çete var. Benimde yamaha fazerim gectigimiz hafta perpanin altindaki halil rifatpaşa mahallesinden çalindi, polisin ilgilendiği yok. Bir çikisi birde girisi olan bir sokak, kamera kayitlarini inceleseler bulurlar ancak yapmiyorlar.

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Yazıklar olsun polise , bunları önemsiz vaka olarak görüyorlar galiba ?
    Geçmiş olsun hocam, Umarım Allah yardım eder.
    İçim Acıdı, Gül gibi motor.

işte çalan şerefsizlerin görüntüsü....

Motosikleti
    2013 Yamaha X-Max 250 Aluminum Slate
    Geçmiş olsun umarım kısa zamanda bulursunuz.
    22.10.2013 HÜRRİYET GAZETESİ 3. SAYFA HONDA 600 RR 34 ZA 4968 ÇALINAN MOTORUMUZ VE MOTORLULARI İLGİLENDİREN HABER TAM SAYFA YAYINLANMIŞTIR. BU GİBİ DURUMLARIN SON BULMASI İÇİN UMARIM BİR BAŞLANGIÇ OLUR. BU DAHA BAŞLANGIÇ BULUNANA KADAR ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR. TÜM MOTORCU ARKADAŞLARIMIZIN PAYLAŞMASINI RİCA EDERİZ. MOTOR BULUNAMASA DA HIRSIZLARA KARŞI BASKI İÇİN GEREKLİDİR.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151781481048051&set=a.10151781487 758051.1073741828.746758050&type=1&theater

işte çalıntı anının videosu arkadaşlar...

http://www.motosiklet.net/forum/calinti-motor-duyurulari/123656-motor-hirsizlarinin-videosu.html

_arda_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    typ-125 -bevery-runner-gp1-cbf-er6n-cbf1000-fzr600
    napiyolar bu calinan onca motoru acaba merak ediyorum parcaliyolarmi çeçmi yapiyolar hem calarken mutlaka bi minibuse atiyolar ite ite uzaga goturemezler

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)