Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Konya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı
    evet zx12r meydan otoparkında motorlara hayvan gibi davranıyorlar. neden adam gibi koymuyolar anlamış değilim. çekiciden sonra da otoparkta resmen kamyonetten atıyolar motorları.

resmen şerefsizlik milletin alınterine saygısızlık. yazık günah walla. millet harçlıklarıyla taksitle filan motor alıyor canı gibi bakıyor onlar da atıyolar.

adam zaten ceza yemiş bi de motoru parçalanıyor.
    forumlara +1 yazmayı sevmem ama bana yazaçak birşey kalmamış.motorun muayenesi de geçmiş olsa sahibi ehliyetsiz de olsa böyle yapılmamalı.dünyanın birçok yerinde şahıs malına zarar vermek büyük bir suçtur.ne yazık ki bunu burada bizim hakkımızı koruyaçak emniyet mensupları yapmakta
    (iyileri tenzih ederek söylüyorum.)
    ehliyet sınavları arasının bu kadar fazla olması da çok üzüçü nihayet ehliyet almaya karar verdim ama şimdi başvursam ağustosta ehliyetim olaçak.ya sabır ...ehliyet alana kadar kullanmadan nasıl duraçağım bilmiyorum.
    neyse arkadaşlar baymayayım sizi benim derdim bitmez
    şu sınavlar bitsin de bir görüşelim çok ayrı gayrı düştük.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fırtına42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gılardion
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı
    forumlara +1 yazmayı sevmem ama bana yazaçak birşey kalmamış.motorun muayenesi de geçmiş olsa sahibi ehliyetsiz de olsa böyle yapılmamalı.dünyanın birçok yerinde şahıs malına zarar vermek büyük bir suçtur.ne yazık ki bunu burada bizim hakkımızı koruyaçak emniyet mensupları yapmakta
    (iyileri tenzih ederek söylüyorum.)
    ehliyet sınavları arasının bu kadar fazla olması da çok üzüçü nihayet ehliyet almaya karar verdim ama şimdi başvursam ağustosta ehliyetim olaçak.ya sabır ...ehliyet alana kadar kullanmadan nasıl duraçağım bilmiyorum.
    neyse arkadaşlar baymayayım sizi benim derdim bitmez
    şu sınavlar bitsin de bir görüşelim çok ayrı gayrı düştük.
    abi hayırlı olsun ya ne yazıkki bende ağustosta alacam o zamana yaz biter yaa

Motosikleti
    ybr125 2008
    neyse sabredelim.yaz bitse de ömür uzun.yasal gezmenin zevki de bir başka olur.

zx12r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR600 F
    baska bir motorcu arkadaşın basından gecen bri olay daha anlatayım pazar günü aksam 18:00-20:00 arası halı saha macımız var mactan sonra terli terli motora binilmez arabayla toplayalım birbirimiz dedik anlaştık pazar günü sat 5 te arkadaşın evinde ugradık kalmak için annesi gideli çok oldu gelmedi daha dedi bekle bekle 10 dakika kaldı macın baslama saatine arabada 5-6 kişiyiz dedik annesine gelince tarif ettik halı sahayı oraya gelsin arabaya bindik tam ilerleyecektik ki uzaktan bir motor geliyor yer gök yırtılıyor sesten biraz beklemenin ardından bizim arkadaş geldi yüzü gözü sinek yapışmış saclar geriye yatmış - nerdesin sen ya arıyoruz ulaşılamıyor hiç sorma polis düştü peşime sorun ne niye düştü ne bileyim anlamadımki dedi ankara yoluna düşmüşler arayı açıyorum tam dönüp gelicem yetişiyor tekrar basıyorum 280-290 kayıp oluyor tam yavaslayıp dönecem geliyor yine nasıl oldu anlamadım ama ektim dedi cihanbeyline yaklasmıslar anlam veremedim diyor oda hata yapmadım diyor

aynı arkadas aynı gece mactan sonra saat 23.00 gibi baska bir arkadasın motorunun arkasında giderken yavas yavas gece vakti olduğu için meram yeni yolda ( evi orda) yavas yavas giderken polisler durdurmus hadi yürüyün doğru karakola sorun nedir memurbey orda anlarsınız gidiyorlar tabi komiser soruyor 06 zzr 17 plakalı motoru tanıyormusunuz bu plakada ankara yolunda polisi eken ve motorun arkada oturan arkadasın motorunun plakası hayır tanımıyoruz adam bagırmaya baslamış nedemek tanımıyorsunuz hepinizi birbiriniz tanıyorsunuz ahdım var yakalıyacam canınıza ot tıkayacam demiş biszimkilerde komiserim biz size neler yaptık neden bize bu kadar kızıyorsun demişler polis sizin motorlar çok hızlı gidiyor da ondan bizimmotorlar size yetişemiyorlar demiş. gülermisin ağlarmısın ........

Motosikleti
    ybr125 2008
    yani zorla insanı yasadışı yaparlar yeraltına iterler

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    arkdaşlar boşverin polisi kuralı konuşmayı da 1-7 mayıs arası vizelerim var. ondan sonra acısını çıkartalım. gezilere devam edelim

sınavlardan sonra görüşmek üzere...

beyşehire gideceğiz gelmeyeni dövecez artık başka çare yok.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Beyşehir harika mekan bir de o zamana ehliyetim elime geçtimi gelmeyeni 2 kere döverim

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı Ozi adlı üyeden alıntı
    Beyşehir harika mekan bir de o zamana ehliyetim elime geçtimi gelmeyeni 2 kere döverim
    büyük bi ihtimal tarih 14 ya da 21 mayıs pazar olur. önceden herkese telefonla ya da internetle ulaşırım. bol bol fotoğraf, mangalda balık, temiz hava, virajlı rampalı süper yollar, orman...

hayır diyen var mı

Motosikleti
    HONDA CBR600 F
    ben diyecem bana kızacan biliyorum ama ben motoruma güvenemiyorum o zamana kadr bakıma sokabilirsem insallah bende gelirim bensiz gezi olurmu yaw demi ama hehe ahmet abi motoruna eyüp motoru gibi ses sistemi yaptırdı eyüp te gelirse ooooooo mükemmel olur ins.

Motosikleti
    ybr125 2008
    zx12r ne olaçak ben mobletle gitmeyi düşünüyorum tek derdim ehliyet.seninki rahat gider tek kişi ile bençe sonuçta ne olrsa olsun 80 km yol.

Motosikleti
    HONDA CBR600 F
    anladım canım kardeşimde benim motorun bakıma ihtiyacı var son gazda giderken hiç duymadığım sesler geliyor yoksa motorun gitmeyeceğinden deil işte dediğim gibi bakıma sokabilirsem o zaman canına okuruz bu şekilde yolda kalırım dağılır motor motor diye yapmışlar yallı yullu

RAPTOR666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kıçımı başımı dağıttığım motor SKYTEAM ST 200 TR
    benim bmw işide yattı bende bu düldülle gelirim artık :(

bu arada ben bugün ehliyete yazıldım yaw A2-B alcam bide plaka çıkardıkmı tamamdır o iş
    (( :KONYA MT İÇİN DOKANDIRIN : ))
    BİR AĞAÇTAN BİNLERCE KİBRİT ÇIKAR , BİR KİBRİT BİNLERCE AĞAÇ YAKAR

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    serkan abi yazın ben de izmirden motorla gelirim inşallah. yaz sonu gezeriz biz de

Motosikleti
    HONDA CBR600 F
    şimdiden hayırlı ugurlu olsun ehliyetin serkan baba Allah kazasız belasız POLİSSİZ bir ömür versin ylmzzz dan bilgi alabilirsin o ehliyeti aldıya hadi toplanalım artık özlettiniz kendinizi

Motosikleti
    bana uyar nezaman nere gidek

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı RAPTOR666 adlı üyeden alıntı
    bana uyar nezaman nere gidek
    14 mayıs pazar beyşehir tamam mı ama erken çıkarız bu sefer

gerçekten 14 mayıs herkese uyar mı? özledim motorumu sizleri

Motosikleti
    benden tamam ama mehmet yan çizebilir

Motosikleti
    ybr125 2008
    14 mayısta istanbulda olaçağım

Motosikleti
    HONDA CBR600 F
    bu mehmet ben oluyorum herhalde :D öhö öhöm saka bir yana ben gelemem arkadaslar ben yokmuşum gibi davranabilirsiniz entegreyi bir görseniz yıkılıyor yapılıyor tamirat falan var tabi bunlar bahane deil ama ben bir kaç hafta yokum ama insallah deişiklik olursa telefonumuz var ararız nerdeyseniz atlar gelirim yanınıza

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    çizdi bile

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler