Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Konya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    konya ile antalya arasına bı yerdeyız yahu sagın konya solun antalya ne konyalı olduk yıllarca nede antalyalı anlayacagın toroslara bayakı yakın düşer osman aga beklerız
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hgdr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    salcano wolf s

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Selam beyler yaşın küçük tecrüben yok ama on numara bir motor seçmişsin(CBR 250 R ) evet bu motorla izmirden Trabzona gittim ve döndüm dönerkende konyadan geçtim şu an Etkinlik gezifotoğrafları bölümünde CBR 250 R ile trabzondan izmire dönüş 1850 km motokurtun deklanşöründen başlığı altında fotoğraflar yayınlanıyor isterseniz bir bakın hoşçakal
    Alıntı teocan94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Beyler Aranıza Yeni Katıldım Yaş 17 Teknik Lisenin Anadolu Bölümündeyim Para Biriktiyorum 125 cclik Motorla Eğitim Alıyorum Yaşı Doldurunca İlk Olarak, Ehliyet Sonrada Koruma Kıyafetlerimi Alıp; 250 cc Bir Motorla Aranıza Katılacağım İnşallah.
    Gördüğüm Kadarıyla Konu Pek Canlı Değil ama Ben Motorumu Alınca İnşallah Hep Beraber Konya grubunu Canlandırırız Saygılar...
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Motosikleti
    salcano wolf s
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam beyler yaşın küçük tecrüben yok ama on numara bir motor seçmişsin(CBR 250 R ) evet bu motorla izmirden Trabzona gittim ve döndüm dönerkende konyadan geçtim şu an Etkinlik gezifotoğrafları bölümünde CBR 250 R ile trabzondan izmire dönüş 1850 km motokurtun deklanşöründen başlığı altında fotoğraflar yayınlanıyor isterseniz bir bakın hoşçakal
    evet gezinizin hem gidiş hem dönüş öyküsünü okudum fotolarda anlatımda gezide güzel olmuş

Motosikleti
    KONYA mt ye ara sıra gırıp birşey yazmadan varmı varsa ses versın ses gelmıyor buralara

Motosikleti
    konyadaydım bu gun cok na bır hava vardı konyaya kar yagıyordu bozkıra ıse coktana mt yagmıştı bu havada konya mt nın olmaması gayet dogall kımse yokmu huhu...

teocan94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takipçilerindenim Erhan Abi CBR250R Başlığını Sürekli Takip Ediyorum Tüm Sayfalarıda Okudum

Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konyadaydım bu gun cok na bır hava vardı konyaya kar yagıyordu bozkıra ıse coktana mt yagmıştı bu havada konya mt nın olmaması gayet dogall kımse yokmu huhu...

Bende Konyadayım da Bu Soğuk Bu Şehirde Hakimken Kimse Cadde Motoru Kallanmaz bu Gün -1 Dereceydi Merkez ama Fena Rüzgar Vardı Donduk
    Bu Akşam Kar Yağmadı Dün Geceyarısında Merkezde Başladı Kar Sabah Kalktığımda Kardan Eser Kalmamıştı...
    Konya Grubunu Motoru Alınca Birlikte Canlandırırız İnşallah

Motosikleti
    hadı kardeş al madem motorunuda canlanmaya başlayakl yahu)

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı teocan94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takipçilerindenim Erhan Abi CBR250R Başlığını Sürekli Takip Ediyorum Tüm Sayfalarıda Okudum

Bende Konyadayım da Bu Soğuk Bu Şehirde Hakimken Kimse Cadde Motoru Kallanmaz bu Gün -1 Dereceydi Merkez ama Fena Rüzgar Vardı Donduk
    Bu Akşam Kar Yağmadı Dün Geceyarısında Merkezde Başladı Kar Sabah Kalktığımda Kardan Eser Kalmamıştı...
    Konya Grubunu Motoru Alınca Birlikte Canlandırırız İnşallah
    Konya motosiklet cenneti ama bi çok kişi bu konuda eğitimsiz, kaskı ceza yememek için kullanan bi kitle var orda, bir de yeni başlayanların 3 - 5 kuruşuna göz dikip kazıklamaya çalışanlar var, aman dikkat bu 2 gruptan da uzak durmalısın.

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Gözüme çarptı bi gireyim bakayım dedim çok pasif bi topic miş burası yav
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

alosyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klx250
    Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gözüme çarptı bi gireyim bakayım dedim çok pasif bi topic miş burası yav
    pasif yaz gelsin pasifik olacak inş
    Allah rahmandır rahimdir, ama arpa ekene buğday vermez

erdemhocam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ BURGMAN 650
    herkese merhabalar

Motosikleti
    Bisiklet Bisan :(
    Arkdşlr bnde Konya da yaşıyorum vede takip ediyorm siteyi ama motorum yok
    Bir Hayalbuysam Olsa

inşallah yazın canlandırcaz grubu gezilip görülecek bi çok yer var ama organize yok şu kış şartlarındada zor zaten bi tatile girelimde herşey çok güzel olacak. ;)

Motosikleti
    klx250
    arkadaşlar bendeniz nisanda ybr125 ile (sıralama şöyle)konya ,seydişehir,alacabel,toroslardan,cilahana ormanı,muhtelif birçok bozkır ve yörük yayalası,dipsiz göl,sarıotgölü,meşhur aygır(çarşamba çayının doğduğu yer)bozkır kasabaları(sorkun ,çağlayan, dere,ve bozkırdan apa barajı tarafından konya günübirlik ring yapacağım.
    tamamı 300 km ..bana katılacak arkadaş varsa haberleşelim.

Motosikleti
    klx250
    kaç gün oldu bi herif çıkmadımı beyaw bana arkadaş.ramizan,m.büüyk nirdeniniz aloow

mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    Alıntı alosyi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç gün oldu bi herif çıkmadımı beyaw bana arkadaş.ramizan,m.büüyk nirdeniniz aloow
    Buradayım osman aga inceden inceye takip ediyorum yanlız değilsin rota güzelde arkadaş asfalttan inmezsen ben her yola varım dağ taş çamur bana göre değil bir çayımızı içmeye gel dedim hala gelecen var ya 15 ay oldu ben hala ramazan'a gidemedim mahçubum o tarafa gitmeyi düşünüyorum uğrarmıyız..
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

Motosikleti
    klx250
    nisan girdimi inş gidelim.ramazana yıkılalım . çay içinde vaalla çok mahcubum en kısa zamanda geleceğim.
    telefon açmadan bi geldik yokmuşsun aslında sırayı savdım beyaw.sende uğra beklerim

Motosikleti
    salcano wolf s
    belki ben gelebilirim
    o günkü şartlar uyar ise

mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    olur Hüseyin aga neden olmasın buradan haberlerşiriz. sırasımı olur osman aga yolun düşerse beklerim
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler