Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Denizli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Hayırlı cumalar cümleten arkadaşlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı hsn01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı günler Adana dan selamlar... Bildiğiniz üzere Adana Demirsporumuzun Play - Off maçları Denizli Atatürk Stadında oldu... Bu zorlu günde yanımızda olan 7 den 70 e tüm Denizli lilere çok çok teşekkür ederiz... Çok iyi ağırlandık Allah razı olsun... 57 Gençlik e de ayrıca teşekkürler.. Eğer bizler Şimşekler Grubu olarak sürç - i lisan ettiysek affola... Sağlıcakla
    Benim arkadaşta geldi Adana dan Adana Demirspor lu taraftar arkadaşlarla baya kanka olduk Hatta ortalıkta dolaşan mavi bi motor gördüysen bendim yani elinde kaskla ortalıkta gezen biri Üniversiteden arkadaş geldi o nedenle bende orlardaydım Tebrik ederim bu arada.

---------- Post added at 17:31 ---------- Previous post was at 17:28 ----------

Alıntı sadeceo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı cumalar cümleten arkadaşlar.
    Hayırlı cumalar kardeşim

---------- Post added at 17:46 ---------- Previous post was at 17:31 ----------

Arkadaşlar tişörtle ilgili bi kaç gelişme var onları bildirmek isterim. Şu anda Hilmi kardeşim tişört işiyle ilgileniyor sağolsun. Kalıplar basılmış durumda kendisinin bana yorumu şuydu valla: ''Resimler boşmuş aga bir de gerçek halini görmen lazım dedi'' :D

Arkadaşlar uzakta olan ve parayı elden veremeyecek arkadaşlarımız için Ziraat Bankası hesabı yollıcaz özelden. Bugün yarın hesap numarası herkese özelden yollacak arzu eden elden, arzu eden hesap numarasına parayı yatırabilir.

Arkadaş bu arada 1 adetten fazla almak isteyen arkadaşlarımız için şöyle birşey düşündük. Malum chopper resimli tişört de çok ilgi gördü. 2 adet almak isteyen arkadaşlar 1 adet cross ve 1 adet chopper alabilirler. Tişörtlerin fiyatları aynı 15 TL. Dileyen arzu eden bu şekilde bana özelden mesaj atabilirler. Lütfen özelden mesaj atın arkadaşlar.

Arkadaşlar 1 adet tişört alıcak arkadaşlarımız da crosslu modeli alıcaklar. Arkadaşlar bende listede görmüşsünüzdür tek adet tişört alıcam bende cross modelini alıcam. Bunu adet sayısını yükseltmek için yapmıyoruz arkadaşlar. Sadece chopper tarzı tişörtüde isteyen arkadaşların isteklerini kırmamak istediğimizden yapıyoruz. Lütfen akıllara başka bir durum gelmesin. Durum bu şekildedir arkadaşlar. 2 Adet ve daha fazla tişört alıcak arkadaşlar 1 adetini cross almak koşuluyla diğerlerini chopper alabilirler. Bu konuda bana Lütfen Özelden Mesaj Atınız arkadaşlar.

Herkese teşekkür ediyorum. Saygılar...
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RTR 150
    ''Resimler boşmuş aga bir de gerçek halini görmen lazım"

varsa gerçeği hemen yükleyin adeti arttıralım

arkadaşlar yarında buluşma olacakmı????
    [I]Kişiliğim, hayatım hakkında konuşabilirsiniz.Fikir yürütebilirsiniz.Beni öyle böyle sanabilirsiniz.Ama emin olamazsınız.Sizin hakkımdaki yorumlarınız, sanmalarınız benim gerçekte ne olduğumu değiştirmez.Baktığım yeri söyleyebilirsiniz, ama ne gördüğümü asla.[Bob Marley][/I]

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı Mustanoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''Resimler boşmuş aga bir de gerçek halini görmen lazım"

varsa gerçeği hemen yükleyin adeti arttıralım
    Tişört daha basılmadı kalıbın hazırlandıktan sonra tişörtün üzerine koydukları andaki görüntüsünden bahsetti bana Hilmi çok güzel durcanı belirtti bakalım hayırlısı artık

---------- Post added at 21:00 ---------- Previous post was at 20:58 ----------

Alıntı seçkinn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yarında buluşma olacakmı????
    Evet yarında 19.00-19.30 arası buluşacağız

---------- Post added at 21:04 ---------- Previous post was at 21:00 ----------

Arkadaşlar Pazar günü çok km olmayan fakat eğlenebilcemiz bir gezi yapalım diyoruz fikri olan arkadaş var mı?
    kuralsızlar bunu beğendi.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

bide belediyenin oradamı buluşcaksınız ve sizi nasıl bulucam
    [I]Kişiliğim, hayatım hakkında konuşabilirsiniz.Fikir yürütebilirsiniz.Beni öyle böyle sanabilirsiniz.Ama emin olamazsınız.Sizin hakkımdaki yorumlarınız, sanmalarınız benim gerçekte ne olduğumu değiştirmez.Baktığım yeri söyleyebilirsiniz, ama ne gördüğümü asla.[Bob Marley][/I]

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı seçkinn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bide belediyenin oradamı buluşcaksınız ve sizi nasıl bulucam
    Belediye Meydanında resimde gösterdiğim ağacın altında oluyoruz. Zaten kafadan 3-4 motor görürsünüz.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Arkadaşlar akşama toplanıyoruz 19.00-19.30 arası Denizli Belediye Meydanında yarına ufak bi gezi yapalım diyoruz gelen arkadaşlarla konuşcaz artık görüşmek üzere cümleten

soccer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar akşama toplanıyoruz 19.00-19.30 arası Denizli Belediye Meydanında yarına ufak bi gezi yapalım diyoruz gelen arkadaşlarla konuşcaz artık görüşmek üzere cümleten
    ben gelemem, temmuza sınavım var içişleri sıkıştırıyo zaten

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı soccer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben gelemem, temmuza sınavım var içişleri sıkıştırıyo zaten
    Vaytt beaaa Ali abi sende mi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RTR 150
    Loidikeia yapalım.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Loidikeia yapalım.
    19.30 a kadar bekledik arkadaşlar sonra babanın yerinde çay içtik sonra da bismillah çekip Pamukkaleye gittik biraz yol yapmış olduk sağolsun arkadaşlar beni kırmadı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RTR 150
    19.30 a kadar bekledik arkadaşlar sonra babanın yerinde çay içtik sonra da bismillah çekip Pamukkaleye gittik biraz yol yapmış olduk sağolsun arkadaşlar beni kırmadı
    akşam mı gittiniz.yarına gezi yapalım deyince ben pazar anladım.

bayram abi benim tisörtün sayısı 1 olsun

Motosikleti
    Skygo SG 125-30

Denizli Mt Tişört

Arkaşlar lütfen okuyunuz önemli!!!

Arkadaşlar tişört numunesi Hilmi kardeşimiz çıkarttırmış. Numune XL bedendir arkadaşlar. Ve örnek olduğu için tişörtlerin ön kısmı ortalanarak basılmış arkadaşlar normalde kenarda olcak herhangi bir değişiklik yok o konuda. Bu arada herkese özelden Ziraat Bankası İBAN numarası göndercem arkadaşlar. Kalıplar ipekten olduğu için en fazla 1 hafta dayanıyormuş arkadaşlar. Bu nedenle bir kaç gün içinde tişört siparişi verecek arkadaşlar lütfen elden ya da postadan(direk isme) ya da Ziraat Bankası İBAN numarasından parayı bize ulaştırsınlar.

Arkadaşlar Hilminin üzerindeki chopper modeli daha öncede bahsettiğimiz gibi fazla adet almak isteyenlerin isterse seçebileceği bir modeldi. Yalnız arkadaşlar tişörtçü chopperın da 15 TL olabilmesi için biraz fazla adet sayısı vermemiz gerektiğini söyledi. Yani 2-3 adet çıkcaksa chopper modelli tişört 45 TL oluyor. Durumu şöyle özetleyeyim. 2 Adet almak isteyen biri 1 adet cross almak şartıyla diğerini chopper modelinden alırsa toplamda 60 TL ye geliyor. Bana özelden bu konuda mesaj atan olmadığı için chopper modelini sadece Hilmi ve Süleyman abi alıcak bu konuda bir sıkıntımız yok sanırım.

Arkadaşlar listede ismi olan arkadaşlar bir kaç gün içinde parayı bize iletebilirlerse bizde direk ödemeyi yapıp siparişi vereceğiz. Yaka konusunda bir sıkıntımız oldu. Firma hepsini V yaka ya da hepsini 0 yaka basabileceğini söyledi. Daha önce böyle dememişti arkadaşlar. Hilminin örnek yaptırdıkları 0 yaka boğazı biraz sıktığından yazın terletir diye düşündük. 0 yaka isteyen arkadaşlara özelden mesaj attım inşallah kendileri için V yaka sıkıntı olmazsa V yaka bastıracağız. Şu anda cevap bekliyorum arkadaşlardan.

---------- Post added at 23:54 ---------- Previous post was at 23:42 ----------

Tişört alacaklar listesi

Zongoku- 1 Adet L beden- V yaka
    qLd- 1 Adet M beden - V yaka
    Mustanoğlu- 1 Adet L beden- V yaka
    seçkinn- 1 Adet L beden- V yaka
    mehmetmumtaz- 2 Adet XL beden- V yaka
    sadeceo - 2 Adet S beden- V yaka
    cardoso- 2 Adet XL - V yaka
    sey_47- 2 Adet XL - V yaka
    gangster90- 2 Adet L beden- 0 yaka
    ramazancan- 1 Adet L beden- 0 yaka
    muhammetcan-1 Adet XL beden- V yaka
    Soccer- 2 Adet L beden- V yaka
    denizlee- 1 Adet L beden- 0 yaka
    Vmaxxx- 3 Adet- 1 Adet L - 2 Adet XL Beden- 0 yaka
    relaxis- 2 Adet- M beden- 1 adeti V yaka 1 Adet 0 yaka
    ms90- 1 Adet- S beden- V yaka

---------- Post added 03-06-2012 at 00:01 ---------- Previous post was 02-06-2012 at 23:54 ----------

akşam mı gittiniz.yarına gezi yapalım deyince ben pazar anladım.
    Yarına da gezi yapıyoruz ben duyurcaktım şimdi ama bu sefer uzak değil israfil deresine çıkıcaz ( toprak ve bozuk yol) eğer bekçi çıkışımıza izin vermezse Ornaz vadisine gidicez

---------- Post added at 00:05 ---------- Previous post was at 00:01 ----------

Tişört alacaklar listesi

Zongoku- 1 Adet L beden- V yaka
    qLd- 1 Adet M beden - V yaka
    Mustanoğlu- 1 Adet L beden- V yaka
    seçkinn- 1 Adet L beden- V yaka
    mehmetmumtaz- 2 Adet XL beden- V yaka
    sadeceo - 2 Adet S beden- V yaka
    cardoso- 2 Adet XL - V yaka
    sey_47- 2 Adet XL - V yaka
    gangster90- 2 Adet L beden- 0 yaka
    ramazancan- 1 Adet L beden- 0 yaka
    muhammetcan-1 Adet XL beden- V yaka
    Soccer- 2 Adet L beden- V yaka
    denizlee- 1 Adet L beden- 0 yaka
    Vmaxxx- 3 Adet- 1 Adet L - 2 Adet XL Beden- 0 yaka
    relaxis- 2 Adet- M beden- 1 adeti V yaka 1 Adet 0 yaka
    ms90- 1 Adet- S beden- V yaka
    20fatih- 1 Adet- XL beden- V yaka

---------- Post added at 00:21 ---------- Previous post was at 00:05 ----------

Arkadaşlar yarın israfil yada israil deresi ismini tam bilmiyorum oraya gezi düzenliyoruz. ( Yol bozuk taşlı bir yoldur bilginize) Ufaktan ateşimizi yakıp sucuğumuzuda yapıcaz. Arkadaşlar km olarak tam bir hesap bilmiyoruz neden derseniz dağa tırmanıcaz biraz ama çok değildir heralde. Zaten yolu bekçiler kapatmış olabilir yani geçişimize izin vermezlerse Ornaz vadisine gidip orada sucuğumuzu yapıcaz. Gelmek isteyen arkadaşlar yarın 12.30- 12.45 arasında Denizli Belediye Meydanında buluşuyoruz. Bekleriz. Herkese hayırlı geceler.
    cardoso bunu beğendi.

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Tişörtlerin kesimi hoş görünmüyor Bayram X L beden için boyun kısmı çok dar olmuş , Ön kısımdaki Cross Resmide büyük olmalı o şekilde sol dayanırsa bile küçücük kalır , Arka kısımdaki Logo gayet iyi oturmuş 3-4cm yukarı alınabilir, Chopper resmi güzel duruyor, Ama V yaka olması önemli sıfır yaka gözüme hiç hoş gelmedi, kolay gelsin , iyi geziler
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    13:30 da Adalet parkında buluşuyoruz.

Gelmek isteyenler oraya gelebilir.

kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    tişörtler nezaman geliyor???

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tişörtlerin kesimi hoş görünmüyor Bayram X L beden için boyun kısmı çok dar olmuş , Ön kısımdaki Cross Resmide büyük olmalı o şekilde sol dayanırsa bile küçücük kalır , Arka kısımdaki Logo gayet iyi oturmuş 3-4cm yukarı alınabilir, Chopper resmi güzel duruyor, Ama V yaka olması önemli sıfır yaka gözüme hiç hoş gelmedi, kolay gelsin , iyi geziler
    Abi chopper ile crosun boyutları aynı. Sanırım crosslu tişörtü giymeden çektiğimiz için size küçük geldi ama dediğin gibi çokta büyük değil boydan alabilecek kadar adamın elinde kalıp bulunmadığından bu şekilde yapıldı. Zaten bunda da 2 kalıbı birleştirerek yaptı adam. Crossu sola bu boyutlarda çekicez abi. Crossu sola çekince sağ taraf çok boş kalcak diye oraya da ufak lgooyu bastırcaz ona ayrıca kalıp parası vermicez. Tişörtler zaten V yaka olcak abi onda bir sıkıntı yok. Yani son durum bu şekilde abi. Artık paraları toplayıp siparişi vercez nasip olursa. Arkayı dediğin gibi biraz yukarı çekmesini söyleriz abi.

---------- Post added at 20:07 ---------- Previous post was at 20:02 ----------

Alıntı kuralsızlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tişörtler nezaman geliyor???
    Tişörtün geliş zamanını tam bilemiyoruz bu hafta sonuna kadar sipariş verirsek en geç 1 hafta sonra hallolur heralde sipariş vermek isterseniz listeye isim ekleyin lütfen.

cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    mehmet abi tisort kesimi aceleye geldi abi ondan kesim belden oturmalı olcak abi sıkıntı yok yani
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler