Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Zn-125 ve yeni motor için kararsız
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de geldim aranıza Yenikent'den Gökhan Yaş:30 Meslek: İşsiz Motor Öğretmeni. En kısa zamanda bir Cup alıp gezilere çıkacağım mangal kısmını bana bırakın. Ayrıca Kymco 125 cup iyi mi tavsiye eder misiniz? Uzun yol gider mi bu?
    aramıza hoşgeldin cup iyidir sinan abime katılıyoruım warsa paran honda""

Alıntı woxter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam hos geldiniz mandırake siz de hos geldiniz insallah bu içinizdeki hefes hep sürer gs 500 uzmanı sinan abimdir o konuya o vakıftır benim uzman lık alanım (oda yeni) xt 600 dür endura tarzı sinan abi çok araştırdı o konuyu ama cok güzel motorlar oldugunu biliyorum

ERAY yerde kar olur le sen giderkene karda motora bineriz oda iii olur
    yerde kar olsun sorunmu takarız zinciri =)
    taha yaa bnm aklımı karıstırıyolar =)
    Spor Araba : 200binYTL, yeni sevgiliyle güzel bi yemek : 500YTL, eski sevgiliyi delirtmek paha biçilemez... :bounce::bounce::bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    boş durmadım yine çok güzel oldu (hem) de

http://www.motosiklet.net/forum/foto...igi_boy26.html

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    Arkadaşlar teşekkür ederim...hoşbuldum...

Arkkadaşlar motosiklet seçimi konusunda biraz kararsız kaldım açıkçası...
    Yaklaşık 10 yıldır bisiklet üstündeyim,uzun turlarda yaptım,dağ tepe dolaştım.senelerdir otomobil kullanıyorum...İstanbuldayken arkadaşımın scooter'ıyla istanbul tirafinde dolaşmışlığım var.ilk etapda düşündüğüm motor tarzınıda çok beğendiğim için ve başlangıç olarakda iyi olur diye HYSUNG RT 125'di ama daha sonra konuştuğum bir iki motorcu arkadaşlarım 125 cc den başlıcağıma o paraya 500cc bir motor almam konusunda fikir verince zaten hayalimdeki motor olan GS 500'e yöneldim.
    ama hala kafamda hala bazı çekinceler var,acaba 500cc motor benim için başlangıç için fazlamı diye bu motora hakim olabilirmiyim diye

sonuçta bütçe malum motor aldıkdan sonra onu sat bi daha para ekle yine motor al imkanıda olmadığı için kararsızım...
    Tavsiyeniz varsa memnun olurum...

Digi_Boy konyadaki gs 500 için ne diyosun alınırmı?
    Birde motosikleti getirme konusunda ambar diye bir olydan bahsediliyo,kargodan daha hesaplıymış,yükde ağır şeyleri kamyonelerle daha ucuza taşıyolarmış...
    Hep araştırıyorum,araştırıyorum,araştırıyorum görüldüğe üzere..
    Gözümü karartım bakalım nolucak...
    Her türlü bilgiye ve öneriye,tavsiyeye, tecrübeye açığım...

Motosikleti
    hONDA CBF-150 (YAKINDA) :)
    Alıntı mandarake adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yaklaşık 10 yıldır bisiklet üstündeyim,uzun turlarda yaptım,dağ tepe dolaştım.senelerdir otomobil kullanıyorum...İstanbuldayken arkadaşımın scooter'ıyla istanbul tirafinde dolaşmışlığım var.ilk etapda düşündüğüm motor tarzınıda çok beğendiğim için ve başlangıç olarakda iyi olur diye HYSUNG RT 125'di ama daha sonra konuştuğum bir iki motorcu arkadaşlarım 125 cc den başlıcağıma o paraya 500cc bir motor almam konusunda fikir verince zaten hayalimdeki motor olan GS 500'e yöneldim.
    ama hala kafamda hala bazı çekinceler var,acaba 500cc motor benim için başlangıç için fazlamı diye bu motora hakim olabilirmiyim diye

sonuçta bütçe malum motor aldıkdan sonra onu sat bi daha para ekle yine motor al imkanıda olmadığı için kararsızım...

Birde motosikleti getirme konusunda ambar diye bir olydan bahsediliyo,kargodan daha hesaplıymış,yükde ağır şeyleri kamyonelerle daha ucuza taşıyolarmış...
    kardeş hakkında hayırlısı bisiklet konusunda aynıyız hayatım bisiklet üstünde geçiyor :D

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı just_hmz_26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hoşgeldin Senin vosvosu sanırım biliyorum Bence cup yerine vitesli birşeyler bak derim japon olsun ama En kısa zamanda görüşüp tanışmak dileğiyle

Eray yanlış anlamada oyuncak dediğin şey seni maymun eder şüphen olmasın İki tur atıp makinaya alıştım oyuncak gibi oynadım diye kendini kandırmanın zararı sadece sanadır Sende biliyorsun bunlar şakası olmayan makinalar Ne yalan söyliyim görünce yazdığın şeyi içimden gülesim geldi abi ya...
    2 tur atıp gelmek ; 2 kere sultandere 3 kere bilecik , sayılıyorsa ben maymun olmaya razıyım . canın sagolsun istediğin şekilde gülebilirsin
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Alıntı kawasaki26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş hakkında hayırlısı bisiklet konusunda aynıyız hayatım bisiklet üstünde geçiyor :D
    Aynen bisiklet ben de motorsiklete izin çıkmayınca bir yarış bisikleti aldım onla takılıyorum. Ama dikkat bisikleti harbi süren motoru nasıl sürer bir düşünün.
    Şehir içi motor-araba farketmiyo makas işi çok zevkli.Işık derdi yok.Tecrübe desen 5 yaşından beri. Kısaca bisiklet tecrübe bakımından motorun dedesi olur.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800

hocam motoru hangi şehirden getirteceksiniz . ben esnaf olduğum için günümün çoğu ambarcılarla geçiyor senin için detaylı bir bilgi alabilirim istersen

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam motoru hangi şehirden getirteceksiniz . ben esnaf olduğum için günümün çoğu ambarcılarla geçiyor senin için detaylı bir bilgi alabilirim istersen
    İşte yardımlaşma budur. Bir de 0 km Honda Cup 2007 hala Analya'da varmış bir bilgisi olan arkadaş varsa sevinirim. Adam Cup un sitesinda yakında gördüm diyo.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte yardımlaşma budur. Bir de 0 km Honda Cup 2007 hala Analya'da varmış bir bilgisi olan arkadaş varsa sevinirim. Adam Cup un sitesinda yakında gördüm diyo.
    o cup u al torunların bile biner . ben bir tane burda bir tanede antalyada gördüm binilirken

Motosikleti
    MT-650
    Burda bisikletçiler olmasına sevindim... kızılinler,musaözü,bozdağ yollarında belkide denk gelmişizdir,kimbilir...

Ben daha çok şehir dışında takılıyorum, bisikletle çarşıda dolaşmam pek.kask,forma tam teçhisat yola çıkarım...iki bisikletim var biri MTB diğeri tur bisikleti...hayattaki en büyük tutkumdur bisiklet...

Bakalım şimdi de motor olayına gircez ama bakalım hayırlısı...kıvırabilicekmiyiz bakalım...

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Çok teşekkür ederim...valla şu an tam karar veremedim ama Konya veya İstanbul,İzmirden düşünüyorum ama...yaklaşık bir fiyat ya da yapmam gereken,dikkat etmem gerekenler için ambar konusunda yardımın olursa sevinirim...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Burda bisikletçiler olmasına sevindim... kızılinler,musaözü,bozdağ yollarında belkide denk gelmişizdir,kimbilir...

Ben daha çok şehir dışında takılıyorum, bisikletle çarşıda dolaşmam pek.kask,forma tam teçhisat yola çıkarım...iki bisikletim var biri MTB diğeri tur bisikleti...hayattaki en büyük tutkumdur bisiklet...

Bakalım şimdi de motor olayına gircez ama bakalım hayırlısı...kıvırabilicekmiyiz bakalım...

Çok teşekkür ederim...valla şu an tam karar veremedim ama Konya veya İstanbul,İzmirden düşünüyorum ama...yaklaşık bir fiyat ya da yapmam gereken,dikkat etmem gerekenler için ambar konusunda yardımın olursa sevinirim...

gökay konuk kardesımız var birde bisikletçi . eğer istanbuldan gelecekse motor çok daha rahat olur . çünkü türkiyenin kalbi orda atıyor

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sevgili Dostum mete daha önce gültekin arkadaşımızın motosikletinin alınma hikayesini yazıya dökmüştü umarım yardımcı olur sana bu arada esk-mt 'ye hoşgeldin

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vorwürfe gegen den bizim keko Gültekin Bundesnachrichtendienst. Der BND habe falsche Informationen über angebliche irakische daş gibin mal BMW F 650yi kaptı weitergegeben.

Damit komme ihm eine 50 HP borumu sorumu gardaşım. Im Zentrum çoğu makinaların eline şanzımanı verir.. steht ein irakischer..

Wegen Geheimdienstinformationen im Zusammenhang Zonghsen 200 ü vardı kekonun bi zamanlar..sayemde adam oldu mit dem 1995 F650 haben frühere Mitarbeiter der makinaların hası.

Informationen über angebliche Biowaffenlabore seien falsch gewesen und hätten auf nur einer şimdi makinası var...Quelle beruht,kıçı başı oynar artık.. , sagte der frühere Stabschef im yarın yüzümüze bakmaz hayırsız Außenministerium,Biowaffenlabore

neyse ben anlayacağınız dilden yazayım...Türkçe forumda Türkçe yazışalım...

İstanbulun sisli puslu bulanık havasında bir Zonghsen Kutsal Görev için Haydarpaşa Tren Garına hareket ediyordu...hayatında tren görmemişti...evet...ilk defa milli olacaktı...

Aslında sis misde yoktu...hava gayet açıktı..gizemli bir hava yaratmak adına yazdımdı...ama okuyucu yemezdi ..

ey okuyucu hep uyanık oldun...seni kandırmaya çalışsakda nafile...hava sisli misli değil işte...taam hemen kızma...

Bu gürültünün hengamenin arasında motosikletin yeri yoktu...motormu hıh...
    ez gitsin havasındaydı trafikteki diğer araclar...ama hepsi görecekti tersten örekeyi.....
    Zongi son bir kez dönüp baktı denize...Ki Angarada birdaha deniz görmeyecekti...hatta hiçbişey görmeyecekti...bozkırdı heryer...güzelliklere son bir kez baktı...
    Zonghsenin Dönüşü Muhteşem Olacaktı...

Kahramanımız Gültekin...ağır abi...esas çocuk...arkasındaki gariban pancar motoru Hondaya kardeş gelecekti...hüzün çökmüştü cbfye...

Diğer kahramanımız Mete Handro...tüm cüssesiyle kadrajı kaplıyordu...
    ama yıllar yılı ezdiği hor gördüğü aşağıladığı tekmelediği kankası BMW alacaktı...düşüncelere daldı...ulan kimle dalga geçecekti artık...Kınroadcı BBADAY lamı...Kampana Kafa Alper Tomgada Kawa Er 5 alınca tek gariban kendi kalmıştı...

elde var bir keko BBADAY hesabı bu duruma içleniyordu..ahanda üzülürkene..

HaydarPaşa Tren Garında bu Kıldikenin şansına sendikalı işçilerin eylemi vardı...banyo yaptınmı diye sordum evet dedi ama inanmadım...neyse orda oyalanaıp vakit geçirelim dedik...bir ara gösterilere karıştık...

işçiyizz haklıyızz...söke sökee alırızz...ama anladılar onlardan biri olmadığımızı...bizde tükan önünde eylemin bitmesini bekledik oyalandık...

Gültekin pek ekran önünde olmayı seven tiplerden değil...biz maymun olmuşuz bana hava hoş..

Güzel Kareler..

Pi re Kareler..

Petit Carreler..Pötibör..

Ben artık motoru satıp Çuf Çuf alcam...ama biraz büyük..İstanbul Yollarında gelmez bana...beni çekermi bu be...

açımm...30 yıldır açımm...

canı sıkıldı tekneye çıktı deli bekir...

DÖNÜŞÜ MUHTEŞEM OLACAK KILDİKENİN...

Bizim bahtsız Kıldikenin banyo yapmadan evden çıktığı bir kez daha anlaşıldı...TCDD görevlisiyle askerler birbirine girdi...nednei ise Vagondaki 21 tane askeriyeye ait eğitim itlerinin başka yüklerle gitmek istememesi...

hayvanlar huzursuz oldu Çin çon motordan...kim mutluki...köpekleri bile uyuz etti...

Aha devlet malı it...bişey oldumu zimmetli 21 asker anında teskere yakar valla...

biraderimle poz...gidipte dönmemek dönüpte görmemek var..

abbas yolcu...

yoldaki ambiansı bilmem o yazsın...dönüşüde fotoğrafladık...sonrası beni ırgalamaz kardeşim...

işte bizim düldül göründü...1995 Model Bmv F 650...Zonghsen üzerine para verildi...makina o kadar toplu ve tok duruyorki...şaşarsınız...50 HP..taş gibi motor...al bunla Avrupa turuna çık...

DİK DURDUK..kazandık...

Bu arada Chealse galibiyetiyle Kızıltoprağa aktık...hem benzin aldık hem Fenerbahçemi uğurladım...tipe bak ya..

İşte böyle dostlar...kardeşimiz mutlu oldu bizde mutlu olduk...ybr125 zonghsen 200 derken hurdada olsa bir BMW ye bindi kankamız...Allah herkesi böyle makina sahabı yapsın...inanılmaz temiz ve az yakan brir motor...parça sorunu ebaydan halloluyor...

Ustamız Meciidyeköyden Saffet Usta olacak...

öle Borusana İstinyeye falan girmez bu makina...

kendine ustana güveniyosan bu tarz makinalara binmelisiniz..şunu hep söylerim küçük cc traş...biniyoruz ama inanın hamallık...eski yeni büyük cc olmalıki bu zevki bizde yaşayalım...ben 4 te 80 le ıkınırken 5 e atmak üzereyken köprüde adam 3.viteste 80 le bana bakıyordu...bu makinalar tork canavarıdır...güzel gider..

Pronun dediği gibi herkes bir gün endurocu olacak galiba...

Hayrını gör Biraderim Gültekin...Kazasız belasız inşallah...

Ayrıca TREN le alakalı bilgide vereyim...

Gidişte zamsız fiyatıyla 110 kiloluk motor..

sigortalı olarak toplam 32 ytl tuttu...

peki Gültekinin tek kişilik bilet fiyatı kaç tuttu tahmin edin...

inanamıycaksınız ama 8.75 ytl...

şaka gibi dimi...

500 km yol...toplam yolculuk 10 saatte bitiyor...

benzinle gitseniz artık hesaplayın...

yüklerkende çok zorlanmadık...bir kişi birde ben ön çataldan tuttuk...o kadar...rampa falan yok...orda kimi yakalarsan artık rica ediyorsun hallediyolar...

ana arterlerde indirme bindirme sorunu hariç bir sorun çıkmıyor...yanınıza almanız gereken motorun ruhsatı...2 tane motoru bağlamak için ip...birde deposu boş olan motosikletiniz...ama depo boşmu değilmi bakan eden yok...

Gültekinin şansınada sendikalar eylemdeydi iyimi...işler durmuş kalakaldık...

arkadaşlar TREN yolculuğunu tavsiye ederim...kış mevsiminde iş için bir yerlere gitmeniz gerekirse cebinizde az para varsa gezi işini ucuza getirmek istiyorsanız tavsiye ederim...ama yazın tabi gereksiz geliyor bana...

motorun tadı rüzgarda...

Dönüşte ise zam gelmiş artık...

Dönüş 14.5 lira + motor için 51.5 lira oldu.

Mete Han Prodikşın ve Bilumum Ekşın itinayla sundu...

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Tecrübe bu kadar kolay kazanılan birşey değil bence Birkaç sefer bi yerlere gidip gelmeyle Kendine güvenmek iyidir ama herşeyin fazlası zararlıdır

@Bora Abi,Abi benim motoru getirteceğimiz zaman bu tren konusunu araştırmıştık ama artık trende motosiklet taşımasını kaldırmışlar Yani kargo şirketleri,otobüs firmaları ve TCDD'den artık hayır yok
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı just_hmz_26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tecrübe bu kadar kolay kazanılan birşey değil bence Birkaç sefer bi yerlere gidip gelmeyle Kendine güvenmek iyidir ama herşeyin fazlası zararlıdır

@Bora Abi,Abi benim motoru getirteceğimiz zaman bu tren konusunu araştırmıştık ama artık trende motosiklet taşımasını kaldırmışlar Yani kargo şirketleri,otobüs firmaları ve TCDD'den artık hayır yok

kendime güvenmesem ve sogukkanlı olmasam bozüyük bilecek arası o trafikte ölmüştüm.

en son zx-9 a bındıgım de babam bıle sen delisin demişti . komsular güldü düş de hastaneye ziyaretine gelelim diye . 15.000 km tecrube var az bir km de olsa bana yetiyor . zaten kendime güvenmesem binmezdim . neyse hamza tartışmaya gerek yok çocuk askerden gelsinde bu bursaya yaoalım seninle 1 motor 2 kişi

isnabuldan motor getirecek varsa yardımlarımızı sunmaya çalısırız.

Motosikleti
    MT-650
    Bbaday çok teşekkür ederim zevkle okudum...özellikle fenerli arkadaşlar karşı büyük sempatiyle doldum... çok eğlenceli bir macera olmuş...

Zamanında bende istanbuldan Eskişehire bisiklet getirmişdim tirenle ama geçen gara gidip motorsiklet olayını sorduğumda olumsuz yanıt aldım maalesef...

paylaşım için çok teşekkür ederim zevkle okudum...

Motosikleti
    Mondial Zn-125 ve yeni motor için kararsız
    dostum warsa eğer otobus firmalarında tanıdık taşıyolar daha 3 gün önce geldi 2 tane motor biri cup biri Cross cokta pahalı bi fiyatı yok 50 ytl idi motor başına ama tanıdık o0lduğu için

forumda 1 arkadaşımızda hyosung gtr250 taşıdı o yöntemle ama 125 ytl wermişti tanıdık warsa en güzeli otobüs altta motor üstte sen geliyosun içinde rahat oluyo =)

yada nerdeyse motor oranın kamyoncularla ilgili derneğini bulucaksın orada diyeceksin eskişehir'e gidicek 1motorum war die boyutları bu bu warmı giden genelde denk gelir gecen yaz esk-adana tmişti böyle 75ytl almıştı kamyon sahibi / adanadanda otobüsle (köksallar) gelmişti 100ytl wermiştim otobüsede

yada satan adama sölicen wercek kamyona o ayarlasın sen buradan al ama iyi paketlediğinden emin ol =)

bunda resimli bi fikir olur inş.
    Alıntı cmüco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Geçen hafta İstanbul'dan aldığım gt250r motorumu buğün otobisle memlekete getirdim.Resimler ve otobüse yükleme resimleri belki fikir olur diye ekliyorum

bide bu link war bide burayı incele istersen

http://www.motosiklet.net/forum/fayd...e-tasimak.html
    Spor Araba : 200binYTL, yeni sevgiliyle güzel bi yemek : 500YTL, eski sevgiliyi delirtmek paha biçilemez... :bounce::bounce::bounce:

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Gözlerim doldu bea Mete abimin yazılarını okuyunca TCDD 2009 da devam eder motosiklet taşımaya merak etmeyin hele biz bi sızalım aralarına
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

TCDD en güzeliymiş , tren en ideal toplu taşıma aracı. Eskişehir'in kalkındırıcısı

emektar trenlerim benim. Mete abi bu hazzı bize tattırdın teşekkür ederim.

Motosikleti
    KROSS 250
    ahmedim kardeşim seni destikliyoz zati biz bir gun cufcuf makinisti olursan tiren nası sürülür bilmek isterim hep merak etmişimdir trennin sadece hızınımı ayarlıyon başka bişey yapmıyomusun diye?

BUGRA ÖLMEK VAR donmek yok sen baskılara aldırma goreceksın bir gun herkes endurocu olacak diye anlamsız bi laf etmeyecem gerek yok...

sinan abi nettin gitmemişin adapazarına isabette olmus havalar cok soguktu gezme deyil işgence olurdu olay
    sadece sür ...... www.eskisehirenduro.com

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    çok zor çok acayip zor bi olay tren kullanmak ama lokomotif kullanmak öle değil
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler