Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    macrol 500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Kawasaki z750s maviş :)
    Alıntı kurtulus69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav resim ii de amerikan bayraklarını da degiştirseydiniz
    Volkan abi motolarıda goturseydınız oraya uzayda bıle bındık derdınız hanı motosıklet vurgulamasa yapardınız yoksa nasa gumruklememı yaptı
    Kawasaki z750s O Bir Aşk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ramzey QM200GY
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah selçuk'um saolasın iyilik sen nasılsın ?

ahanda ya scooterdan vitesliye geçenlerin ilk aklına gelen şey tektekeroluyo demekki dejavu oldum

pazarlamacı ufuk, şey pardon ufuk ne gerekiyosa onu yap kardeşim. motor olması şart değil. hayatın yaaşamın ne gerektiriyosa onu yap çalışman gerekiyosa çalış okuman gerekiyosa oku ne bilim işte askerden gelince insan daha bi can havliyle dalıyo hayata

hoşgeldin volkan canım kardeşim, akşam ardığın için teşekkürler bende tesadüfen gördüm gençlerin kanı kaynamış hallettik

sana motormu yok aslında sana bi sym gts 250 fena olmaz. bi incele bak

fiyat ta uygun km de fena değil

sen süleymanın abisi misin ?
    Yok hayır Sülaymanın abisi değilim 35 yaşında kendi halinde sade bir vatandaşım

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    15 ine kadar bende yokum arkadaşlar ölür kalırsam fln hakkınızı helal edın artık;)
    hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..(FaRuK)

Açıklıyorum....Flaş flaş flaş Volkan abinin programın adı Face On Body ayrıca Kurtuluş abi isimden de anlaşılabileceği gibi sadece kafalar değişiyor herkese slmlar kazasız belasız haftasonları diliyorum
    Eskişehir Enduro

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı woxter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet
    herkeze iyi geceler
    sınan abi sivrihisar dan bitek sinekmi getirdin bize baska bişey yokmu
    balık tutarken iyi olur dediydim

Alıntı gripi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok hayır Sülaymanın abisi değilim 35 yaşında kendi halinde sade bir vatandaşım
    peki abisi.

Alıntı BeYfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 ine kadar bende yokum arkadaşlar ölür kalırsam fln hakkınızı helal edın artık;)
    o ne demek öle adamım yaa allah sağlık sıhhat versin o nası söz öle güle güle git güle güle gel

Alıntı H311B0Y26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıklıyorum....Flaş flaş flaş Volkan abinin programın adı Face On Body ayrıca Kurtuluş abi isimden de anlaşılabileceği gibi sadece kafalar değişiyor herkese slmlar kazasız belasız haftasonları diliyorum
    biliyom o programı sindy cravford'a ibrahim tatlıses koymuştum gülmekten karnımız ağrımıştı haftasonları güzel oluyor.

sis farları taktım 55W'lık. taktıktan sonra ana far açıkken sisleri de deneme olarak yakayım dedim motor stop ettiriyor. kaçkere kaldım çarşı içinde rezil olduk karizma gitti kısa devremi var acaba ? bulamamki şimdi ben kendim sadece farı yakarsam sorun yok ya da sadece sisleri yakarsam sorun olmuyor

toronaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150 t-1 ( siyah) 2006
    Tüm Eskişehir MT hepinize selamlar sevgiler hayırlı işler zevkli sürüşler sağlıklı ve mutlu günler dilerim...sizleri unuttuğumu sanmayın...... aşırı yoğunlukta çalışmakta olduğumdan sadece okumakla yetiniyorum....
    Eskişehirli bir motosiklet tutkununun dönüp dolaşıp geleceği yer: MTN tükanıdır.

Motosikleti
    ooo kimler gelmiş kimler gunaydın millet konuda guncel olsun dedım yahu
    Kawasaki z750s O Bir Aşk

Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    selcuk sen dondunmu dunya semalarına yauw..
    en son senı gunde 30 km kosarken gormusler taburun ıcınde

biliyom o programı sindy cravford'a ibrahim tatlıses koymuştum gülmekten karnımız ağrımıştı haftasonları güzel oluyor.
    iboyu cindynin üzerine mi koydun yanına mı
    Eskişehir Enduro

Motosikleti
    Alıntı toronaga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm Eskişehir MT hepinize selamlar sevgiler hayırlı işler zevkli sürüşler sağlıklı ve mutlu günler dilerim...sizleri unuttuğumu sanmayın...... aşırı yoğunlukta çalışmakta olduğumdan sadece okumakla yetiniyorum....
    vaay yahya abim yaa nasılsın abi teşekkürler dileklerin için özlettin kendini iyice. sana da allah sağlık sıhhat versin abi

Alıntı H311B0Y26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iboyu cindynin üzerine mi koydun yanına mı
    ibonun kafası sindinin mayolu resmi

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Domino's Pizza Bağlar Şubesi Kurye Aramaktadır Arkadaşlar Bilginize...Aranan Özellikler:Uzun Süreli Çalışacak,Dürüst ve Yaptığı İşe Önem Veren Kişiler...Bildiğim Kadarıyla Saat Başına 2,50 YTL Veriyorlar.Şubeye Gittiğinizde Adem Bey yada Bestami Bey İle Görüşüp Benim İsmimi (Pizza Hut'dan Hamza) Verirseniz Yardımcı Olacaklardır.
    тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...

[/QUOTE]ibonun kafası sindinin mayolu resmi [QUOTE]
    Düşünmesi bile insanın tüylerini ürpertiyor yaw
    Eskişehir Enduro

Motosikleti
    millet motoruru pert ettım artık motorsuzum ama bu şu demk degılkı mt den ayrılıyom tez zmanda racıngle yollara cıkıcam az kaldı
    Kawasaki z750s O Bir Aşk

Motosikleti
    Alıntı macrol 500 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet motoruru pert ettım artık motorsuzum ama bu şu demk degılkı mt den ayrılıyom tez zmanda racıngle yollara cıkıcam az kaldı
    hadi bakalım bekliyoruz

Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    Alıntı just_hmz_26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Domino's Pizza Bağlar Şubesi Kurye Aramaktadır Arkadaşlar Bilginize...Aranan Özellikler:Uzun Süreli Çalışacak,Dürüst ve Yaptığı İşe Önem Veren Kişiler...Bildiğim Kadarıyla Saat Başına 2,50 YTL Veriyorlar.Şubeye Gittiğinizde Adem Bey yada Bestami Bey İle Görüşüp Benim İsmimi (Pizza Hut'dan Hamza) Verirseniz Yardımcı Olacaklardır.
    hamza bızım grubun %70 i gectı domınostan

Motosikleti
    cbf 150:::::08
    s.a millet neler yapiorsunuz bakalim,, kim ne motor aldi nerrelere gidionuz hic takip edemiorum sayfamiz cok hizli ilerlior masallah .. hamza senden nbr 600rr aldinmi sinanabi senionybr de hayirli olsun grldigimde senibursayolsrindgormekisteriz

benburda cokiyiyim cok sukur ki hicerkek arkadasimyok

erayimkardesimse4nden nbr bengelmeden askere falangitmebak zaibat ederimseni haaa

durmus abimsendenhicsessolukyok aeada msj lara cvp versendiodum ..unutmadan burdanargile buldumdurmusabi 12 $ a nargile icioruz

simdilik bendenbukadarherkes kendine ii baksin rusyadanslmlar

birigisibya paka..
    meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,

Motosikleti
    Alıntı _Si_BeMoL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selcuk sen dondunmu dunya semalarına yauw..
    en son senı gunde 30 km kosarken gormusler taburun ıcınde
    dondum dondum kardeşim yanlış gormuslerdır sen aldanma tv programlarının dedıklerıne hehe
    Kawasaki z750s O Bir Aşk

Motosikleti
    Alıntı torento_1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a millet neler yapiorsunuz bakalim,, kim ne motor aldi nerrelere gidionuz hic takip edemiorum sayfamiz cok hizli ilerlior masallah .. hamza senden nbr 600rr aldinmi sinanabi senionybr de hayirli olsun grldigimde senibursayolsrindgormekisteriz

benburda cokiyiyim cok sukur ki hicerkek arkadasimyok

erayimkardesimse4nden nbr bengelmeden askere falangitmebak zaibat ederimseni haaa

durmus abimsendenhicsessolukyok aeada msj lara cvp versendiodum ..unutmadan burdanargile buldumdurmusabi 12 $ a nargile icioruz

simdilik bendenbukadarherkes kendine ii baksin rusyadanslmlar

birigisibya paka..
    vay vay vay kimleri görüyorum sen gel hele gitmeyen ne olsun bursaya sen geldiğinde 1senem dolmuş olcak belkide senelik iznimizde atlarız 125-150liklere düşeriz yollara sende kendine iyi bak canım kardeşim benim

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Alıntı _Si_BeMoL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hamza bızım grubun %70 i gectı domınostan
    Ne Domino'smuş be Eren nasıl gidiyo işler görüşemiyoruz Yarın tekrar işbaşı yapıyorum yollarda görüşmek dileğiyle... Ersin senden haber almak güzel kardeşim umarım rahatın iyidir dicem ama iyi gibi gözüküyor Allah bozmasın Bugün bankaya gittim krediyi sormak için hayırlısıyla iki haftaya kadar bir cevap gelecek sisteme daha bugün girdiler Bilgilerde eksiklik varmış İki haftanın sonunda iyi bir sonuç gelirse 10.000 Garanti'den 5.000 bizden toplamda 15.000'e güzel birşeyler bulucaz inşallah

Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay vay vay kimleri görüyorum sen gel hele gitmeyen ne olsun bursaya sen geldiğinde 1senem dolmuş olcak belkide senelik iznimizde atlarız 125-150liklere düşeriz yollara sende kendine iyi bak canım kardeşim benim
    150cc Üstü istemiyorsunuz yani abi öyle mi Hatırlatırım yarım kalan bir Bursa gezimiz vardı
    тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı just_hmz_26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne Domino'smuş be Eren nasıl gidiyo işler görüşemiyoruz Yarın tekrar işbaşı yapıyorum yollarda görüşmek dileğiyle... Ersin senden haber almak güzel kardeşim umarım rahatın iyidir dicem ama iyi gibi gözüküyor Allah bozmasın Bugün bankaya gittim krediyi sormak için hayırlısıyla iki haftaya kadar bir cevap gelecek sisteme daha bugün girdiler Bilgilerde eksiklik varmış İki haftanın sonunda iyi bir sonuç gelirse 10.000 Garanti'den 5.000 bizden toplamda 15.000'e güzel birşeyler bulucaz inşallah

150cc Üstü istemiyorsunuz yani abi öyle mi Hatırlatırım yarım kalan bir Bursa gezimiz vardı

o bursa er yada geç yapılacak ama o kasım sogugunu yemeden
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler