Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Eskişehir de oldugum sürece neden olmasın dostum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

iyi sabahlar öncelikle eskişehirde gv 250 alıcam ama motor sağlam mı biliyorum bir ustaya göstermek istiyorum yardımcı olabilecek biri var mı motora bakıp alınıp alınmayacağını söylüyebilecek bursada okuduğum için eskişehirde tanıdığım usta yok yardımcı olabilecek biri varsa mesajla ulaşabilir mi bana

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı halilibooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi sabahlar öncelikle eskişehirde gv 250 alıcam ama motor sağlam mı biliyorum bir ustaya göstermek istiyorum yardımcı olabilecek biri var mı motora bakıp alınıp alınmayacağını söylüyebilecek bursada okuduğum için eskişehirde tanıdığım usta yok yardımcı olabilecek biri varsa mesajla ulaşabilir mi bana

eskişehirdenmi ? gv 250 iyi motordur
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    Selam herkese.

Eskişehirde kawasaki 250sl alan varmı?

yavuz benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Yarın turlamak isteyen arkadaşlar varmı? Bana ozeldende yazabilirsiniz şöyle bi sağa sola giderdik havalar guzelken

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Eskişehir ;)

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    ARkadaşlar , gv 250 temiz motordur iyidir . Tamir ve bakım konusunda aydın park yolunun arkasında hizmet vermekteyiz tamir ve bakım sonrası motorlarınız yıkanmaktadır .

Eski yimpaş şimdiki peynirciden yukarı çıkın köprüden hemen sonra sola dönün cadde bitiminden sağa 50 mt ilerde sağda AK OTO YIKAMA gelmeden önce haber veriniz ben 3 ayrı işle uğraşıp mobil hizmet veriyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:55 ----------

ARkadaşlar , gv 250 temiz motordur iyidir . Tamir ve bakım konusunda aydın park yolunun arkasında hizmet vermekteyiz tamir ve bakım sonrası motorlarınız yıkanmaktadır .

Eski yimpaş şimdiki peynirciden yukarı çıkın köprüden hemen sonra sola dönün cadde bitiminden sağa 50 mt ilerde sağda AK OTO YIKAMA gelmeden önce haber veriniz ben 3 ayrı işle uğraşıp mobil hizmet veriyorum

Eray Düzceli ( kawasaki vn 800 )

arkadaşlar eskişehirde 6 aydır ikamamet ediyorum AİRBRUSH işiyle uğraşıyorum.istediğiniz kompozisyonu motorunuzun isteiğiniz yerine yapabilirim.irtibat için e-mail adresim cirpanmehmet@hotmail.com

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı mek2635 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar eskişehirde 6 aydır ikamamet ediyorum AİRBRUSH işiyle uğraşıyorum.istediğiniz kompozisyonu motorunuzun isteiğiniz yerine yapabilirim.irtibat için e-mail adresim cirpanmehmet@hotmail.com
    Seninle tanışalım uygulama yapalım , hoşa giderse sana iyi müşteri bulurum
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Bozüyüksporl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture
    İyi akşamlar, eskişehirde ki motor gruplarının toplantı günleri var mı varsa hangi gün nerede ? Bir zamanlar facebook dan emt yi takip ediyordum ama facebookum kapalı şuanda.Bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim.

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    arkadaşlar selamlar;

Eskişehir SriderS motosiklet klübümüzün sitesi açılmıştır.

http://www.sriders.net/forum
    bilginize...

Motosikleti
    Honda NC700XA
    Nedir bu yağışlı havalar ardı arkası kesilmedi, adım attirmaz oldu iyiki Bursa yapip gelmişiz yoksa pas tutacaktik

Ahmtmngrsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-one-S 180
    Eskişehir grubu çok pasif kalmış arkadaşlar , Nerde bu motor tutkunları ! Yok mu gezmek turlamak yeni yerler keşfetmek isteyenler :D

Motosikleti
    arayışta
    Arkadaşlar, Şuan Eskişehirde ikamet adiyorum motor ağitimi almak istiyorum Eskişehirde pek adam gibi bir yer bulamadım. Ankara'ya da gidebilirim ( Soner Hoca, Kaan Tuna veya Ulusan Motor dan birisine ) ancak senelik izinimi harcamak istemiyorum. Bana Eskişehirde belgeli, adam gibi, kendi motoru ve ekipmanları ile ( aldığım eğitim sonrası motor alıcam - kapasiteme göre - ) eğitim verebilecek bir hoca Eskişehirde varmı ben ulaşamadım. Bana yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkür ederim.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Serdar Döner SAD eğitim akademisi eskişehirde ;) Eray Düzceliden aldım bilgiyi dersin

Motosikleti
    arayışta
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serdar Döner SAD eğitim akademisi eskişehirde ;) Eray Düzceliden aldım bilgiyi dersin
    Abi ilgilendiğiniz için teşekkür ederim ancak verdiğiniz bilgiler doğrultusunda yapmış olduğum araştırmalar bu eğitmen ve kurumun Konya'da olduğunu gösterdi ( veya ben ulaşamadım) Eskişehir ile ilgili bir bilgiye ulaşamadım. İletisim bilgilerini verir iseniz ben kendisine ulaşmaya çalışırım.

Motosikleti
    Honda NC700XA
    Eskisehir den nc750x kullanicisi varmi?
    Bu motoru dusunuyorum en cok cezbeden ozelligi yuksek tork ve dusuk yakit, varsa motoru trafigin musait oldugu yerde birlikte uc bes km kullanmak isterim ucreti karsiliginda... hic kullanmadigim motoru kulaktan dolma bilgilerle satin almak istemiyorum

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    Arkadaslar,Eskişehir'de Dainese mont satan mağaza varmi?bilgisi olan yazarsa sevinirim...
    arslan26 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı mandarake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar,Eskişehir'de Dainese mont satan mağaza varmi?bilgisi olan yazarsa sevinirim...
    Mototas in sitesinde dainese satisini yapan bayi olarak ozmert motor var... fakat ben mototas tan aldim

Bu arada mt07 nin yakit ortalamasi nedir uzun yolda 120 130 km/sa hiz a gore
    mandarake bunu beğendi.

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    Alıntı arslan26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mototas in sitesinde dainese satisini yapan bayi olarak ozmert motor var... fakat ben mototas tan aldim

Bu arada mt07 nin yakit ortalamasi nedir uzun yolda 120 130 km/sa hiz a gore
    Bugün Ozmerte geçerken dışardan söyle üstün körü baktım,dainese görememiştim.en iyisi detaylı bakiyim.
    Mt07 4,5 - 5 litre yakıyor aşağı yukarı...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler