Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bulgaristan - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Alıntı EldarBg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    test olmuş bi sitede gördüm ben ama hatırlayamıyorum şimdi.. artık alan arkadaşlardan isteriz.. kısmetse haftaya arkadaşın MT-07 si geliyor )) rodaj yapmak lazım tek tekerde
    bir tur verir heralde Sevgin banada
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sinka251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    tek tekere rodajı olursa rodajdan sonra kanatlanır heralide

CEL1KYELEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer Z 800a CBR 650 F 1000 RR
    Bize kim vercek M 07 yi . Abi hem bi turla anlasilicakmiki bu motorun guzelligi

Oguz7734 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 2014 xmax 250 :)
    ohooo biz buradan tek bi kişinin motosikletini test etmeye gidersek vay o makinenin haline olcak iş deil en az 30 dk sürmek lazım makineyi anlamak için tek tekerde rodaj yapta makinenin anası aglasın :D rodaj makinin canı nabza göre şerbet vercen

Motosikleti
    Yamaha WR125X
    valla ben binerim mustafa abi sanada verir sanırsam ama biraz pimpirikli biri herkes motoru bekliyor :D bi gelsinde göreceğiz ;)

Motosikleti
    EldarBg bircet sen turlsrsinda bizim icin yas o is adam tanimadina niye versin motorunu baksana genclere rodaji bile tek tekerde yapar hale gelmisler :-) gencler hizli yasamayi sevoyor . Siz denemeyapin yorumlarinizi da aktarirsiniz Bursa bu konuda gevsek galiba mt07 icin bayiler ilan bile dsha vermemisler . Alinca attik deneme sansimiz olucak galiba

Motosikleti
    Halil Abi Al Artık 1 mt 07 banada verirsin denemek için he bu arada hafta sonu mudanya trilye yapıcaz ama 4-5 tane cbr 125 sercan ben ve bi kaç kişi daha olur sanırım cbrların 3 ünü tokatladım yediremediler. 2 si kaldı bu gezide orhangaziye kadar onlarıda tokatlıcam orhangaziden sonra 90 - 100 km arası seyehat edicem istersen gel buyur gerçi bu gezide gittigim kişileri pek sevmiyorum tek gitme sebebim çok konuşan 2 cbrlı var onlarla bi orhangaziye kadar vereyim ayarı digerlerine verdigim gibi sussunlar diye zaten daha sonra fazla muattap olmam biz bize takılırız
    CEL1KYELEK bunu beğendi.

Motosikleti
    Oguzhan teklifin icon cok sagol . Hatun sizin orda ozdilege kahvalti icin akrabarglarini davet etmris baska bi gezid
    e var nasil siyrilacagimi dusunuyorum
    Alinca veririz tabi mt07 once

Motosikleti
    Tamam abi sorun yok
    CEL1KYELEK bunu beğendi.

alpino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    O burasi coşmuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:05 ----------

Brat bateler yarin çatalca tarafina sürücem gelmek isteyen varsa haber verain

Motosikleti
    Yamaha WR125X
    abi kısmetse gelsin deneyeceğiz inşallah.. beklemedeyiz hala bakalım ne olacak...zaten 15ine kadar gelmezse arkadaş xj6 alıcam diyor ( bence hata yapar )...
    CEL1KYELEK bunu beğendi.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı EldarBg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi kısmetse gelsin deneyeceğiz inşallah.. beklemedeyiz hala bakalım ne olacak...zaten 15ine kadar gelmezse arkadaş xj6 alıcam diyor ( bence hata yapar )...
    Zevke göre değişir o iş :D

Şimdi arkadaş 4 silindir + ABS li, birkaç aylık cilli gibi bi XJ6 yı 18 liraya alırsa pişman olmak için ne gibi bi sebebi olabilir ki.

Karşısındada 2 silindir fıtı fıtı nispeten daha cılız, ABS siz bi MT 07 olcak rakip, hemde en ucuz 19.000 e anahtarını teslim alcak.

Çok mantıksız değil düşündüğü bence

Mesela ben 4 silindir işinden hiç haz almam bu yüzden alsam bile yanımdan pata pata bi Mt geçse içim gidebilir ama büyük çoğunluğun gitmez bundan eminim :D

Hatta MT geçerken XJ siyle senfoni gibi aragaz verip şükredebilir bile

Üstüne de cebinde kalan 1000 lira parasıyl XJ nin 5 yıllık MTV sini öder, daha işin acaip acaip boyutları da var
    CEL1KYELEK ve EldarBg bunu beğendiler.

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    eldar arkadaşım tekrardan hoşgeldın aramızda 60 km var bende razgradlıyım wr den memnunmusun bende onun x modelıne hastayım ama en cok r versıyonu satıtılıyor nasıl memnunmusun yakıtı fılan nasıl

Motosikleti
    ZEVKLER VE RENKLER ... demişler xj nın ıkıncı el pıyasası durgun vede goruntusunden dolayı tercih etmemıstım epeyce bı ıncelemeden sonra fazerde karar kıldıydım . tabı fazer ın sesıde ayrıyetten ruhumu oksadıgından bır adım ondeydı. Sımdı ise mt07 yi cok merak edenlerden birisiyip iple cekiyorum desem yeridir . fazerden memnun olmadıgımdan degil xj lerle yanyana geldıgımde ıyıkı fazer almısım dıyorum ama bırazda g7ndelik ihtiyaclarımı karsılaması acısından 2 sılındırlı mt07 yı fazere tercih etmek zorunda kalıcagımı sanıyorum . MT 07 almazsamda fazerden vazgecmem herhalde. Aslında bır cozumu var da onada para yok tam ortası MT 09

TABI BU TAMAMEN ACIZANE FİKRİMDİR
    EldarBg bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha WR125X
    kesinlikle zevke göre ama ben xj yi sevemedim bi türlü bilemiyorum nedenini )

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:52 ----------

Hoşbulduk Nisa wr müthiş keyifli eğlenceli bi motor.. şehir içi için birebir bir oyuncak...hafif, yüksek ve 125likler arasında en torklu olması en güzel yanları bendede X modeli var.. durduğunuz her yerde ilgi odağı olmanız kaçınılmaz..tabi 125 lik dediğinizaman insanlarda bi hayal kırklığı olmuyor değil ) yakıt konusuna gelince benim ölçümlerime göre 70i geçmemden ve hızlanmaları sakin yaptığın zaman 2.3 yakıyor %de fakat yok ben gazlarım diyorsan 3.2 ye kadar çıkıyor.. bende ise prtalama 2.8 ile 3 arası yakıyor şehir içi kullanım tabi bu veriler..ama en güzel tarafı rampalarda bayılmıyor) tavsiye ederim

Motosikleti
    Koca macırlar sesiniz çıkmıyor hafta içi çokmu yogunsunuz
    Oguzhan gecen hafta cbr leri tokatladınmı Ses gelmedi yoksa verdilermi ayarı

Benim gumalarda gelmedi biturlu suanki gumalarım tasgibi virajlarda tedirgin ediyor zevkle yatamıyorumda

Motosikleti
    Ohooo Neler Yaşadık Neler rotamız deişti orhangazi iznik yenişehir inegöl oylatlıya gittik oradan bursa otobandan döndük 15 Makine Cıktık 4 Cbr 125 3 Cbr 250 her kalkışta tokatladım uzadım gittim cbr 125 benim rakibim deilmiş cbr 250 kalkışta kafa kafaya gidiyoruz her virajda verdim ayarı yanlarından geçerken şoke oldular cbr lar sadece beni rampa aşagı geçtiler 145 le kesicide gidiyorum onlarda grenaj oldugu için 150 155 filan gittiler ama kalkışta bayır yukarı virajda düzde hep benim borum öttü özellikle virajlarda 3 tane cbr 250 yatırıyor makineleri ben içlerinden bi geçiyorum şoke oluyorlar nasıl yatıyor bu kadar diyerekten ve cok olaylı geçti 3 kişi kaza yaptı cbr 250 sahibi cbr 125 sahibi ve peuget scoter 250 lilik allahtan ufak sıyrıklarla atlattılar gezi gezi deil olay günüydü resmen bende Tankslapper yaşadım 1 kere çok şükürki biraz deneyimle atlattım cok cabuk . yalovaya akşam 9 gibi düştük benim virajlara yatışlarım konuşuluyordu sürekli nasıl yatıyor bu macır diye heheytt

Motosikleti
    Yamaha WR125X
    oğuz senin makine nedir dostum? bi zamanlar bende cbf le kıyıköy yollarında deli viraja gidiyordum ama şu ana wr ile bir kaç kez ön kayma yapınca artık yusufla karşılaşıyoruz :D

Motosikleti
    valla benim makine öyle agım şahım bişi deil ama at sahibine göre kişner derler ya heh işte benim makinede öyle ama lastikleri ısıtmadan cok kayma oluyor bendede o yüzden ısıtmadan virajlara sert girmiyorum. valla wr tam viraj makinesi alıcan ona pirelli lastikleri vericen yan yan ayarı senin lastik kayma durumu lastikleri ısıtmadan girdigin için olabilir belki ?
    CEL1KYELEK bunu beğendi.

Motosikleti
    Oguz senin
    makinanin firmasi bu yazdiarini okusa sana reklam parasi bile verir:-)
    250 lik kazayi nerde yapti ? Ogunu bende Kemal pasaya gitmistim 2 donuste saat 17 gibi Bursa yolunda arkadas gormus 250cbr nin kaza yaptigini cok masrFi cikar demisti

sen milleti gaza getirmisin onlarda asilmislar belliki yedireeyince bence.kaza yapmalarinin tek sebebi sensin;-)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)