Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

[Burdur - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda nt700deauville
    tel numaranı verirmisn yarın 4te çnakkaleye gidebilirm gtmezsemde saat 4ten sonra buluşabiliriz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GT 650 COMET
    Alıntı SeRHaTeKiNci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Yiğit..
    Ben İstanbul'daki fuara gideceğim için seninle birlikte olamayacağım..
    Sana tavsiye edebileceğim yer, Fenerbahçeliler Derneği olacak elbette.
    İstasyon caddesinde, küçük fiyatları uygun bir mekandır.
    Kime sorsan gösterirler..
    teşekkür ederim yardımın için tanışmak başka zamana öyleyse. tekrar teşekkürler.

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Alıntı phynx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim yardımın için tanışmak başka zamana öyleyse. tekrar teşekkürler.
    İlker'e söyledim o ilgilenmeye çalışacak seninle!!
    Sen tam olarak kaçta Burdur'da olacaksın?
    Belki tanışırız..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

heyferhatbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 (2006)
    Slm mayısda geliomm izne bi gezi ayarlayın artık
    [CENTER][B]YoLLarda BuLurum Seni...[/B][/CENTER]

Motosikleti
    bmw r 1150 rt
    MT ANKARA olarak izmir ve ankarayı yakın etme çabalarının eseri olarak 10 – 11 MAYIS UŞAK-BANAZ ilçesi BÜYÜK OTURAK nahiyesinde bulunan gölet de bir gece kamp yapmaya MT ANKARA olarak karar verilmiştir. Mt Ankara (prometheus) organizasyonunda bu gezi koordine edilecektir. Kendisine tsk ediyoruz. Bölge illerdeki mt dostlarını bekliyoruz.

HEM KAMP YAPİLABİLECEK HEM DOGA İLE İÇ İÇE ÇAMLAR ARASİNDA BİR GÖLET.... ANKARA YÖNÜNDEN GELENLER İÇİN AFYONDAN 50 KM SONRA... İZMİR YOLU ÜZERİNDE.. AFYON İZMİR ASFALTİNDAN ÜÇ KM İÇERDE VE ÇAM ORMANI ARASİNDA HARİKA BİR GÖLET....

GÖLETE TEPEDEN BAKILIYOR.. MÜTHİS KEYİFLİ.. BURDA KAMP YAPMAK İCİN HER ŞEY VAR SANKİ BİZLER İÇİN HAZIRLANMIŞ.. ÇOK GÜZEL BİR YER HARİKA SUYU OLAN ÇESMESİ, MASALARI, SEYİRİ DOYULMAZ MANZARASI, WC.. Sİ MEVCUT.... GÖLETİ GEZMEK İÇİN MOTORLU TEKNESİ BİLE VAR... BURASİ BİZİM BİR KARDEŞİMİZİN ALABALIK YETİŞTİRİLMEK ÜZERE DSİ DEN KİRALANMIŞ. VE GÖL ALABALİK DOLUUUU BİNLERCE BALIK YETİSTİRİLİYOR BALIKLAR İÇİN PARA ALACAĞİNİ SANMIYORUZ AMA YİNEDE ARAMIZDA UYGUN BİR ŞEY TOPLARIZ… ARKADAŞIMIZ OLAN RECEP TÜRKMEN BU ZİYARETTEN FAZLASİ İLE MUTLU OLACAKTİR.... HA BU ARADA OLASI BİR DURUMDA BARINABİLECEĞİMİZ KONTEYNIRDA VAR VE GECE ATEŞİ İÇİNDE DİLEDİĞİNİZ KADAR ODUN BU ARADA MÜZİSYEN DOSTLARADA GECENİN KARANLIĞINI AYDINLATMALARI HUSUSUNDA DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYECEKLERİNİ UMUT EDİYORUZ.

Gidilmesi planlanan bu yerin you tube de tanitim videosuna ulaşabilirsiniz..
    you tube de arama yerine buyukoturak - baraj yazildiğinda izlenebilinir yada...........

http://video.google.com/videoplay?do...18914157581100

http://www.youtube.com/watch?v=hUnFy9LrbNQ

yukardaki linklerdende gidilmesi önerililen yere ait video yu izleyebilirsiniz

BU KONU İLE İLGİLİ YAZILANLARI TAKİP ETMEK İSTEYEN MT SEVERLER.
    AŞAĞIDAKİ LİNGİN BULUNDUĞU FORM ADRESİNİ KOPYALAYIP ADRES ÇUBUĞUNA YAPIŞTIRABİLİRLER………..

http://www.motosiklet.net/forum/duyu...bulusmasi.html

heyferhatbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 (2006)
    ben geldim ama havalar pek ii değil
    [CENTER][B]YoLLarda BuLurum Seni...[/B][/CENTER]

ybasaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hangisine binersem???
    Alıntı balabey06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT ANKARA olarak izmir ve ankarayı yakın etme çabalarının eseri olarak 10 – 11 MAYIS UŞAK-BANAZ ilçesi BÜYÜK OTURAK nahiyesinde bulunan gölet de bir gece kamp yapmaya MT ANKARA olarak karar verilmiştir. Mt Ankara (prometheus) organizasyonunda bu gezi koordine edilecektir. Kendisine tsk ediyoruz. Bölge illerdeki mt dostlarını bekliyoruz.

HEM KAMP YAPİLABİLECEK HEM DOGA İLE İÇ İÇE ÇAMLAR ARASİNDA BİR GÖLET.... ANKARA YÖNÜNDEN GELENLER İÇİN AFYONDAN 50 KM SONRA... İZMİR YOLU ÜZERİNDE.. AFYON İZMİR ASFALTİNDAN ÜÇ KM İÇERDE VE ÇAM ORMANI ARASİNDA HARİKA BİR GÖLET....

GÖLETE TEPEDEN BAKILIYOR.. MÜTHİS KEYİFLİ.. BURDA KAMP YAPMAK İCİN HER ŞEY VAR SANKİ BİZLER İÇİN HAZIRLANMIŞ.. ÇOK GÜZEL BİR YER HARİKA SUYU OLAN ÇESMESİ, MASALARI, SEYİRİ DOYULMAZ MANZARASI, WC.. Sİ MEVCUT.... GÖLETİ GEZMEK İÇİN MOTORLU TEKNESİ BİLE VAR... BURASİ BİZİM BİR KARDEŞİMİZİN ALABALIK YETİŞTİRİLMEK ÜZERE DSİ DEN KİRALANMIŞ. VE GÖL ALABALİK DOLUUUU BİNLERCE BALIK YETİSTİRİLİYOR BALIKLAR İÇİN PARA ALACAĞİNİ SANMIYORUZ AMA YİNEDE ARAMIZDA UYGUN BİR ŞEY TOPLARIZ… ARKADAŞIMIZ OLAN RECEP TÜRKMEN BU ZİYARETTEN FAZLASİ İLE MUTLU OLACAKTİR.... HA BU ARADA OLASI BİR DURUMDA BARINABİLECEĞİMİZ KONTEYNIRDA VAR VE GECE ATEŞİ İÇİNDE DİLEDİĞİNİZ KADAR ODUN BU ARADA MÜZİSYEN DOSTLARADA GECENİN KARANLIĞINI AYDINLATMALARI HUSUSUNDA DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYECEKLERİNİ UMUT EDİYORUZ.

Gidilmesi planlanan bu yerin you tube de tanitim videosuna ulaşabilirsiniz..
    you tube de arama yerine buyukoturak - baraj yazildiğinda izlenebilinir yada...........

http://video.google.com/videoplay?do...18914157581100

http://www.youtube.com/watch?v=hUnFy9LrbNQ

yukardaki linklerdende gidilmesi önerililen yere ait video yu izleyebilirsiniz

BU KONU İLE İLGİLİ YAZILANLARI TAKİP ETMEK İSTEYEN MT SEVERLER.
    AŞAĞIDAKİ LİNGİN BULUNDUĞU FORM ADRESİNİ KOPYALAYIP ADRES ÇUBUĞUNA YAPIŞTIRABİLİRLER………..

http://www.motosiklet.net/forum/duyu...bulusmasi.html

Ali abi bi mesaj yazmışsın herkes forumdan kaçmış...nisandan beri kimse girip bişe yazmamış hayret walla...ne diyim...

Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    organizasyonlarınıza bakıyorum biraz ateşlemek lazım sizi, hareket lazım,bahara bir şenlik yapayım oralarda, şimdi karneni hazırlıyorum
    cengiz abi çok ii düşünmüşsün onlarda Burdur'da tamam demiş ama ne onlarda ne bizde bi hareket olmadı...Ali abinin büyükoturak davetnden sonra zaten yazan olmamış...olsaydı ii olurdu...ulaşabilirsem Burdurlulara ulaşıcam bakalım ne olacak...
    Hızlı gitmek istiyorsan araca değil cesarete ihtiyacın vardır...

ybasaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hangisine binersem???
    hey gidi burdur heyyyy......ben sizi canlandırmak için hepinizi ekleyip konuşmaya çalışıyorum sizde tık yok...hadin gari toparlanın burduuuurrrr bakın arasıra geliyorum gelince bari görüşelim yaa....canlanın aranızda ufak tefek geziler yapın çay içmeye gidin balık tutmaya gidin...ayrı gayrı olmuyo......
    Hızlı gitmek istiyorsan araca değil cesarete ihtiyacın vardır...

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    burdurda bir mangal partisi şart oldu BUNLARIN ATEŞE İHTİYACI VAR canlanın biraz sesiniz çıksın yoksa YILDIRIM ı yollarız oraya duman bile çıkartır
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    kymco venox 250
    motorsuz kaldık cıkamıyoz gezilere acil bi fazer lazım hehehehehehehe

Motosikleti
    honda nt700deauville
    mobilete razıyız ne fazerı abi

Motosikleti
    kymco venox 250
    Alıntı koralayilker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mobilete razıyız ne fazerı abi
    o dediğin olmaz kardeş cekmez ikimizi

canavar_hk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok YaKıNDa GeliYooo !!!
    selamın aleyküm burdur MT
    ben tekirdağ'dan hüseyin...univ sınavlarında burdur merkeze transfer olmusum...
    bundan sonra kısmet olursa beraber takılırız...
    yenı bi motosiklet almam yakındır...bana bilgi verin orda havalar nasıl oluyo..ona gore motorumuda getircem oraya...inşallah onumuzdekı birkac yılı beraber geçiririz...
    [B][COLOR="Red"]ENEZ'de 2 Katlı Yazlık Satılıktır..İlgilenenlere Acil Duyrulur..Çok Ucuza Gidicek (Alıcaklı Olan Hemen Msj Atsın Çunkü Yazlık Satılınca MOTOSİKLET Alcam :))[/COLOR][/B]

Motosikleti
    CBR 125R
    Ispartaya da bekleriz veya biz oraya gelelim
    [B][COLOR="Red"]C[/COLOR][/B]ourageous [COLOR="red"][B]B[/B][/COLOR]eautiful [COLOR="red"][B]R[/B][/COLOR]acer...... [B][I]HoNDa RuLeZZzzz[/I][/B]... :cat:

şu aralar bi terslik çıkmazsa bi motor alayım diyorum kendime...sorun çıkmazsa motorumla beraber gelirim burdur'a..ozaman ıspartaya falan gelirim...yakın galba burdur'la ısparta ?

Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Ohhhhhhh.. Üye sayısı artsın bakalım...
    Siz gelin motorda alırız, gezide yaparız...
    Bana özelden ulaşın..

abi gezi olmadan olmaz zaten...gezi ŞarT...bak biz şimdi trakya MT olarak bi gezi yapıcaz pazartesi gunu görun fotoları...
    bizde başlarda burdur MT gibi biraz sessizdik ama şimdi geziden geziyo koşuyoz...
    [B][I][U]KARANLIĞA ŞİKAYET EDECEĞİNE KALKTA BİR MUM YAK [/U][/I][/B]:cat:

Burdur MT'yi canlandırmak biraz zor olcak sanırım
    [B][I][U]KARANLIĞA ŞİKAYET EDECEĞİNE KALKTA BİR MUM YAK [/U][/I][/B]:cat:

Motosikleti
    kymco venox 250
    Alıntı ReD_LıNe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdur MT'yi canlandırmak biraz zor olcak sanırım
    evet kafa dengi adamlar bulursak gezi olur ehliyetsizlerden oluşan guruplarla gezi olmaz o yüzden gezi gibi bi lüks ümüz yok şimdilik vede burdurda motor bineceksen şimdiden söleyeyim kışları cok soğuk olur burdur da

Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    @ReD_LıNe

Senin yurt işini görüştüm..
    Sorun yok konuştuk zaten..

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)