Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

[Van - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    scuba_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xjr1300
    bir aralar böyle bir grup vardı VAN da

bu da eski motorumuz yenisi r6 olacak arabayı satabilirsek...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ben burdayım ya van MT organizasyon yapalım havalr ısındı kaç kişi var toplayalım milleti ;)
    YαşαмℓαÖℓüмAяαѕıη∂αCαмвαzℓıкYαρıуσяυmBυAяαℓαя....

Motosikleti
    yamaha xjr1300
    haftaya benim motor geliyo ankaradan ducati monster ben buradayım adım emrah organizasyon beklerim...

Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 250 İE S VE SKİPPER 150
    hayırlı olsun sevgili Van MT..paylaşımlarınızı bekliyoruz.

Motosikleti
    yamaha xjr1300
    ya arkadaşlar van da hiç mi motorcu yok yalnız gezmekten bıktım artık yaz bitecek hala daha 2 motor yanyana gelemedik sanırım temmuzun beşinde bi organizasyon olacakmış ole bi duyum aldım ilgilenenlere duyurulur...

Motosikleti
    Yamaha FZR 1000
    Bursadan selamlar yamaha FZR 1000 kullanıyorum organizasyonlar bekliyoruz..

Motosikleti
    yamaha xjr1300
    evet sonunda vanda da motorcu bir ekip bulabildim şans eseri yolda denk geldi ama iii oldu mangal falan yaptık van gölü kıyısında...

bir daha ki buluşmada foto çekip ekibi size de tanıtırım...

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Arkadaşlar yanılıyorsunuz Van da gayet etkili bir motor grubumuz var başkan Mesut ve saz arkadaşları biz geçen sene gayet güzel geziler düzenledik siz eğer buluşmak isterseniz neredeyse her akşam Mesut'un iş yerinde toplanıyoruz
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    yamaha xjr1300
    mesut ustanın oraya elimden geldiğince gitmeye çalışıyorum nurettin abi(gsx-1000) ve zafer abi(R1) ile arada çıkıyoruz...

Motosikleti
    mesut abi bu aralar perişan pazar günü bi bot gezisi yapmışlar ıstakoz olmuş her tarafı yanmış

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Kurban bayramınızı En içten dileklerimle kutlar Ailenizle birlikte Hakkınızda hayırlara vesile olmasını Temenni ederim.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    facebook'ta VAN yüzüncü yıl üniversitesi Motosiklet Hastaları diye grup kurduk Vanda motor kullanan tüm arkadaşları bekleriz
    2008 yazında neredeyse her pazar 18-25 kişilik gruplarla şehirlerarası gezi düzenledik
    2009 yazında hiç bir faaliyet gösteremedik çünkü buluşacağımız bir adres yoktu sadece 1 kere gezi düzenledik o da zorla ve toplamayla oldu
    artık facebook sayfamızda gezi, bakım, onarım ve çeşitli sorularınıza cevap verecek usta pilot arkadaşlarımız var hertürlü sorunlarımıza yardım edebilecekler
    Vandaki tüm arkadaşları bekleriz

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    facebook'ta VAN yüzüncü yıl üniversitesi Motosiklet Hastaları diye grup kurduk Vanda motor kullanan tüm arkadaşları bekleriz
    2008 yazında neredeyse her pazar 18-25 kişilik gruplarla şehirlerarası gezi düzenledik
    2009 yazında hiç bir faaliyet gösteremedik çünkü buluşacağımız bir adres yoktu sadece 1 kere gezi düzenledik o da zorla ve toplamayla oldu
    artık facebook sayfamızda gezi, bakım, onarım ve çeşitli sorularınıza cevap verecek usta pilot arkadaşlarımız var hertürlü sorunlarımıza yardım edebilecekler
    Vandaki tüm arkadaşları bekleriz
    van üniversitesini bende kız arkadaşım sebebiyle istanbuldan uçakla sık sık ziyaret ediyorum, hatta önümüzdeki hafta sonu da oradayım, inşallah yazın havalar düzelince motoru otobüsle getirtmek istiyorum, dağ ve tepe bayır, van gölü çevresinde gezmek istiyorum, bir de terör laneti olmasa da her yere de gidebilsek, bölgede o kadar güzel akarsular dağlar tepeler ovalar var ki
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    siz yeter ki gelin buraya hiç bir korkunuz olmasın

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    van üniversitesini bende kız arkadaşım sebebiyle istanbuldan uçakla sık sık ziyaret ediyorum, hatta önümüzdeki hafta sonu da oradayım, inşallah yazın havalar düzelince motoru otobüsle getirtmek istiyorum, dağ ve tepe bayır, van gölü çevresinde gezmek istiyorum, bir de terör laneti olmasa da her yere de gidebilsek, bölgede o kadar güzel akarsular dağlar tepeler ovalar var ki
    Gözün yerse gel motorla birlikte gidelim Selim..
    Ben ciddi ciddi bir Doğu Anadolu seferi düşünüyorum 2010'da..Dönüşü bir şekilde çözeriz..

Bu arada selamlar MT Van

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Merhaba Arkadaşlar; Ben 2006 model Hyosung GV250 aldım. Az olan Van'daki motorsikletlere bende katıldım. Van'daki faaliyetleri burdan takip edeceğim, arkadaşlar Van'daki faaliyetleri buraya yazarlarsa sevinirim. Ayrıca Van'da motorsikletime bakım, onarım ve parça alabileceğim neresi var? Cevabınız için teşekkürler...
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    Alıntı acoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar; Ben 2006 model Hyosung GV250 aldım. Az olan Van'daki motorsikletlere bende katıldım. Van'daki faaliyetleri burdan takip edeceğim, arkadaşlar Van'daki faaliyetleri buraya yazarlarsa sevinirim. Ayrıca Van'da motorsikletime bakım, onarım ve parça alabileceğim neresi var? Cevabınız için teşekkürler...
    arkadaşım hyo 250 aldığın için iyi yapmışsın biz mesut ustanın oraya takılıyoz genelde neredeyse her akşam oradayız kış yüzünden motor süremiyoz ama en azından sohpetini yapmaktan geri kalmıyoz
    mesut usta motovan hanedan sofrasının altında iş yeri bir gün gelirsen hemen hemen her akşam 16 ile 18 saatlerinde ordayız

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım hyo 250 aldığın için iyi yapmışsın biz mesut ustanın oraya takılıyoz genelde neredeyse her akşam oradayız kış yüzünden motor süremiyoz ama en azından sohpetini yapmaktan geri kalmıyoz
    mesut usta motovan hanedan sofrasının altında iş yeri bir gün gelirsen hemen hemen her akşam 16 ile 18 saatlerinde ordayız
    Merhaba otopsici; Ben Muradiye ilçesindeyim, ama ilk fırsatta tarif ettiğiniz yere gelip, ihtiyacım olan bir kaç malzeme de var, ordan alırım. Cevabın için teşekkür ediyorum. Sanırım Cumartesi günü orda olurum. Saygılar..
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Merhaba Arkadaşlar;
    Bu gün Van'da idim, Motovan'dan otopsicinin tavsiyesi üzerine ihtiyacım olan eldiven ve dizlik almak istedim. 35'er liradan 70 tl verdim. Bana biraz pahalı geldi, başkaca bir yerden imkanım olmadığı için ordan almak zorunda kaldım. Gerçi internette 25'er lira bir de kargo bedeli aynı fiyata geliyordu. Kaskta alacaktım. GDR 803 vardı elinde, gittigidiyorda 130 civarında fiyatı vardı. Mesut bana torpil yaptı en son 190'a bıraktı. Bende orda bıraktım kaskı. Malzeme yönünde kısıtlı idi. Fazla tercih edemedim. Ama Van gibi bir yerde, hiç yoktan iyidir diye düşündüm. Teşekkürler otopsici...
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    Alıntı acoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar;
    Bu gün Van'da idim, Motovan'dan otopsicinin tavsiyesi üzerine ihtiyacım olan eldiven ve dizlik almak istedim. 35'er liradan 70 tl verdim. Bana biraz pahalı geldi, başkaca bir yerden imkanım olmadığı için ordan almak zorunda kaldım. Gerçi internette 25'er lira bir de kargo bedeli aynı fiyata geliyordu. Kaskta alacaktım. GDR 803 vardı elinde, gittigidiyorda 130 civarında fiyatı vardı. Mesut bana torpil yaptı en son 190'a bıraktı. Bende orda bıraktım kaskı. Malzeme yönünde kısıtlı idi. Fazla tercih edemedim. Ama Van gibi bir yerde, hiç yoktan iyidir diye düşündüm. Teşekkürler otopsici...
    çeneden açılır olanlardan alsaydın choper motosiklet için en uygun olanlar onlar en azından yavaş giderken kaskın önünü açıp rüzgarı hissediyorsun müthiş oluyor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)