Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    zx-6r 98
    arkadaslar kendıme uygun bı motor arıorum(race) ızmırde motor pazarı nerede ne zaman kuruluor lutfen yardımcı olun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Gelişmeler konusunda bilgilendik Mecit eywallah. Ne iş bu anıt bizi niye ağırlamazmış ne kararıymış bu içime dert oldu. dönüşte kesin girip diyecem siz bizi niye ağırlamıyorsunuz kardeşim diye. Zaten bu ara psikopata bağladım sinire kestim saracak yer arıyorum.

Gitardando; kardeşim ses ver ses. nasılsın be yaw

Alıntı herdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar kendıme uygun bı motor arıorum(race) ızmırde motor pazarı nerede ne zaman kuruluor lutfen yardımcı olun
    kardeşim çarşamba günleri üçkuyular meydanda ve Bostanlı da, Perşembe Hatay askeri hastenin arkasında, cuma eşrefpaşada, Cumartesi Bornova Özkanlarda, Pazar yine üçkuyularda.

işin şakası bir yana senin aradığın pazar kahramanlarda. tüm motorcularda vardır ikinci el race makinalar. bir de internetten araştır bence.

Wallace: "geeel vatandaş gell domatese gelll urla güzeli bunlar geeellll"

Rots: " buzzzzzzzzz gibiiiiiiiii soğukkkkk suuuuuuuuuuu"

Motosikleti
    zx-6r 98
    saol kardes msn ım herdem2008@hotmail.com satmak ısteyen warsa eklesın

Motosikleti
    Alıntı herdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol kardes msn ım herdem2008@hotmail.com satmak ısteyen warsa eklesın
    ya sen kendine mi motor arıyorsun yoksa alım satım işiyle mi uğraşıyorsun. Kendine alacaksan ne model kaç paraya kadar bakıyorsun detay versen biraz daha iyi olur.

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    yakın arkadaşım ramzey cross motorunu satıyor!!! aklınızda bulunsun lütfen
    Ride your way

Motosikleti
    Honda ReBeL
    arkadaşlar yokmu bu cuma aksamı bi etkinlik buluşup toplaşma kaynaşma falan ?

darksilence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    ha bu arada erkmenim..hazır satılık motor demişken...
    elimde 2004 model kırmızı 16000 kmde temiz bir twister var..biliginize arkadaşlar...
    fiyatı 5.800 ytl..arka çantası da var...lastikleride yeni değişti..
    As The Years Go Passing By...

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Fo,bir yerden haber bekliyoruz.Akşama doğru açacağız topici,biraz geç kaldı ama bu seferlik böyle olacak maalesef...

darksilence,tamamdır aklımızda bulunsun...Ama fiyat konusunda (eğer seninse) tekrar bir düşün istersen Benimde aklımda olan bir motor olduğu için piyasasını takip ediyorum sürekli...

darksilence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    fiyat bu forrapım..motor benim değil ama yakınımda hemde çok yakınımda..ama 5500 ytlye alınır gibi..
    As The Years Go Passing By...

herkese slm lar bende aranıza yenı katılıyorum sızın markalarınızı bılmem ama benım motor sızınkılerın yanında sınek gıbı kalıyodur herhalde sımdılık ınnova kullanıyorum ıns toplantılara gelırım...ordan bıyere gıdıcek olursak da ben 30dk onceden yola cıkarım sız zaten yolda gecersınız saygılar..

bikerboy35,aramıza hoşgeldin
    Yüksek motorlar da var,düşük ccli motorlarda.Innova ile geride kalmazsın merak etme.Gurup sürüşlerimiz ortalama 80 km hızla yapılır.
    Gurubun yarısında belkide yarısından fazlasında 250 cc ve altı makinalar var.Kasma kendini...
    Gerekli güvenlik ekipmanların (kask vs.) ve ehliyetin varsa bu yeterli
    Bekliyoruz...

Motosikleti
    03.08. 2007 Cuma toplantısı topiği duyurularda açılmıştır.
    http://www.motosiklet.net/forum/duyu...i-omeraga.html

arkadaslar ucyol tarafında oturan yada ordan gecen varsa ben ınonu caddesı uzerınde bahcelıevler tansasın karsısında bolulu hasan untanın yanındakı adopen showroomundayım hepınızı beklerım gelın bı cayımı ıcın (havalar sıcak kolada olur) tanısmıs oluruz hem....

Motosikleti
    Alıntı bikerboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ucyol tarafında oturan yada ordan gecen varsa ben ınonu caddesı uzerınde bahcelıevler tansasın karsısında bolulu hasan untanın yanındakı adopen showroomundayım hepınızı beklerım gelın bı cayımı ıcın (havalar sıcak kolada olur) tanısmıs oluruz hem....
    bak sen grubu bilmezsin bunu yazdığın iyi olmadı bence. Hele bir Forrap denen moderatör var gelir bir demlik çayını içer gider.

Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak sen grubu bilmezsin bunu yazdığın iyi olmadı bence. Hele bir Forrap denen moderatör var gelir bir demlik çayını içer gider.
    onun ıceceğı 1 demlık cay olsun olmadı sağ ve sol tarafta cay ocakları var donusumlu olarak onlarla paslasırız

Önemli ! :
    Hafta sonu yapacağımız,Kuşadası Aqua gezisinden önce,bazı konularda bilgilendirme amacıyla vaktinde gelmeye özen gösterelim.
    Buluşma yerinde bunları anlatmayı düşünüyordum,ancak herkesin bu konuda dikkatli olup vaktinde gelmesi ve herkesin bu bilgilendirmeye katılması için buraya da yazmaya karar verdim.

Arkadaşlar !
    Pazar günü herkesin vaktinde gelmesini önemle rica ediyorum.

Gruba yeni katılanlar ve gurup sürüşü daha önce yapmamış arkadaşlar olduğu için yola çıkmadan önce temel bir kaç bilgi ve gerekli son ayarlamaları yapmak adına bu çok önemli.
    Grup sürüşünde bir kişinin hatası bütün gurubu etkileyebilir,kimseyi riske atma gibi bir lüksümüz olamaz.Gittiğimiz yere eğlence için gidiyoruz,istenmedik bir olayın canımızı sıkmasını kimse istemez.Bu konuda gerekli bilgileri herkese verebilmek adına lütfen herkes vaktinde gelsin.

Grup sürüşündeki hareketler ve anlamları,grup sürüşündeki diziliş biçimleri ve olası durumlarda ne yapmamız gerektiği ve benzeri temel bilgilerin yer alacağı bu kısa bilgilendirmede herkesin olmasının faydalı olacağını düşünüyorum.
    Özellikle yeni katılan arkadaşların bu konuda daha özenli katılmalarını istiyorum.

Saygılar

yurtdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Joymax 250i
    Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.. sizleri uzun süredir takip ediyorum ama daha tanışamadık.. menemen tarafında oturmaktayım motorum cbf 150 yaklaşık olarak 3000 km deyim.. sizleri tanımak ve arkadaş olmak isterim. bu kapsamda gezi buluşma ve toplantılarda beni de aranıza davet ederseniz çok sevinirim..
    Hayat 3,5 ile 4 arasındadır
    Ya 3,5 Atarsın
    Ya 4 dörtlük yaşarsın...

yurtdas,aramıza hoşgeldin.
    Gezi ve diğer etkinliklerimize bekliyoruz(ehliyet ve korumaların olması şartıyla) Görüşmek üzere..

yurtdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Joymax 250i
    Tabiki forrap;
    ben bu yaz sıcaklarında bile full koruma geziyorum. millet bana deli diye bakıyor hatta bu sıcakta onları nasıl giyiyorsun diyenler var ama onların lafı beni tehlike anında korumaz. ehliyet desen motoru almadan önce onu aldım.. anlayacağın tam tekmil hazırım. yeterki çalışma saatlerime uysun gerisi mühim değil.. en kısa zamanda görüşmek tanışmak dileğiyle.
    Hayat 3,5 ile 4 arasındadır
    Ya 3,5 Atarsın
    Ya 4 dörtlük yaşarsın...

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    welcome to MT yurtdaş,.................
    May The Force Be With You

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler