Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ayberkx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    Herkese selamlar 3 aydır ilk motorum olan CBR250R kullanıcısıyım İzmirde yaşıyorum yapılacak etkinliklere buluşmalara katılmak ve sizlerle tanışmak istiyorum. Bu hafta buluşma olursa katılacağım +1
    Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha BWS100 / Honda CBR250R
    Merhabalar herkese,

İzmir'den yeni katıldım aranıza. 2006 Yamaha BWS100'üm var.

İlk etkinlikte ben de sizinle birlikte olmak isterim.

Sevgiler,

Efe

mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125
    Hoşgeldin efe-e , ayberkx Selamlar.

solo__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xcity
    akşam buluşma çimbar var mı arkadaşlar?

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Arkadaşlar herkese selamlar ,

Bu cuma aksılık olmazsa alsancak çimlerde buluşalım şimdiden kendınızı ayarlayın buluşma saatini 20 :00 Gündogdu meydanı yapalım.

Toplaşma etkınlıgı hava durumuna göre ve katılacak arkadaşların ilgisine göre degişiklik gösteririse buraya yazarım.

Motosikleti
    Yamaha BWS100 / Honda CBR250R
    Bana uyar

Ayberkx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese selamlar ,

Bu cuma aksılık olmazsa alsancak çimlerde buluşalım şimdiden kendınızı ayarlayın buluşma saatini 20 :00 Gündogdu meydanı yapalım.

Toplaşma etkınlıgı hava durumuna göre ve katılacak arkadaşların ilgisine göre degişiklik gösteririse buraya yazarım.
    +1
    Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Arkadaşlar herkese selam,

Geç yazdıgım için kusura bakmayın ama bugun saat 20 :00 civarı alsancak cumhırıyet meydanında 2-3 arkadaş buluşucaz dileyen gelebilir.

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Arkadaşlar İzmir'de gezi vs. için whatsapp grubu kurulmuş, bu konudan ilgili arkadaşa mesaj atarak siz de dahil olabilirsiniz, iyi günler...
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3948357
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı mccxcix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar İzmir'de gezi vs. için whatsapp grubu kurulmuş, bu konudan ilgili arkadaşa mesaj atarak siz de dahil olabilirsiniz, iyi günler...
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3948357
    Güncel gelmek istiyenler bildirsin.
    Kısaca ben;

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İzmir mt olarak hali hazırda whatsapp ve facebook grupları mevcuttur, buluşmalara her zaman bekleriz
    Onurhan D bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir mt olarak hali hazırda whatsapp ve facebook grupları mevcuttur, buluşmalara her zaman bekleriz
    Whatsapp grubu için daha önce sormuştum ama pek ipleyen olmadı, anlaşılan diğer arkadaşları da kimse takmamış ki ekstradan grup kurmuşlar ve yaklaşık 40 kişi falan var hatta 2. grup bile var, kimse de mesaj atın ekleyelim falan demedi maalesef
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Whatsapp grubu için daha önce sormuştum ama pek ipleyen olmadı, anlaşılan diğer arkadaşları da kimse takmamış ki ekstradan grup kurmuşlar ve yaklaşık 40 kişi falan var hatta 2. grup bile var, kimse de mesaj atın ekleyelim falan demedi maalesef
    Selamlar,

Whatsap gurubu için birden fazla yönetici arkadaş var fakat tanışma toplantısına gelmeden whatsap grubuna dahil etmıyoruz genelde şahsi olarak algılamayın küfürlü konuşan trol yapan muhabbetler döndügü için böyle bir gereksinim duyduk.

Daha evel mesajınızı ben görseydım muhakkak cevap verirdim ve bizler maaş ve sigortalı çalışarak forumdaşlık yapmıyoruz elimizden geldigince işimizden ailemizde vakit buldukça hobilerimizi yaşatmaya çalışıyoruz.

Bu arada dileyen whatsap grubu tabiki kurabilir tanışma toplantısıda yapabilir

Fakat izmir mt olarak yıllarca gezi ve tanışma toplantısı elimizden geldigince düzenlemeye gayret gösteriyoruz
    Onurhan D bunu beğendi.
    Facebook Adresim. İletişim = https://www.facebook.com/mt.izmir.3

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,

Whatsap gurubu için birden fazla yönetici arkadaş var fakat tanışma toplantısına gelmeden whatsap grubuna dahil etmıyoruz genelde şahsi olarak algılamayın küfürlü konuşan trol yapan muhabbetler döndügü için böyle bir gereksinim duyduk.

Daha evel mesajınızı ben görseydım muhakkak cevap verirdim ve bizler maaş ve sigortalı çalışarak forumdaşlık yapmıyoruz elimizden geldigince işimizden ailemizde vakit buldukça hobilerimizi yaşatmaya çalışıyoruz.

Bu arada dileyen whatsap grubu tabiki kurabilir tanışma toplantısıda yapabilir

Fakat izmir mt olarak yıllarca gezi ve tanışma toplantısı elimizden geldigince düzenlemeye gayret gösteriyoruz
    Göstermiş olduğunuz sebepte muhakkak haklısınızdır, evet tanışmaya katılamadım bir türlü fırsat olmadı; ancak bir önceki sayfada bir konu paylaştım siz İzmir İl Temsilcisi olarak konuyu okursanız insanların biraz eksiklik hissettiğini anlarsınız diye umuyorum, teşekkürler...

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Göstermiş olduğunuz sebepte muhakkak haklısınızdır, evet tanışmaya katılamadım bir türlü fırsat olmadı; ancak bir önceki sayfada bir konu paylaştım siz İzmir İl Temsilcisi olarak konuyu okursanız insanların biraz eksiklik hissettiğini anlarsınız diye umuyorum, teşekkürler...
    Tabiki hocam okudum haklılar bazen İzmir mt diye bi konunun varlıgından haberi bile olmadan ana sayfada yakınan arkadaşlar gördügüm için dile getirmek istedim

Bu yüzdende diyorum ya dileyen grup kurabilir dileyen gezi düzenleyebilir tek bir kişiye baglı birşey yok
    Facebook Adresim. İletişim = https://www.facebook.com/mt.izmir.3

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam maalesef her kişiyi gruba dahil etme, özel olarak ilgilenme, bunun peşinden koşma gibi bir misyonumuz yok. Yani bir birey gruba dahil olacaksa, bu grubun değil, bireyin çabası ile olur. Eğer grupta bir kişi bu misyonu yüklenmişse zaten o grubun sahibi de o olur ki bizde böyle bir şey yok.
    İsteyen istediği grubu kurar fakat mt izmirin sayfasında senelerdir bir şeyler yapmaya çalışan kişiler var, tutup da bizle ilgilenmediniz, işte bu da bizim grup demek olmaz
    sayfada defalarca buluşma yeri, zamanı yazıldı. Bununla kalınmayıp isteyeni ekleyelim diye mesaj atıldıgı zamanlar dahi oldu üç beş sayfa geriden okursanız. Numarasını atıp beni ekleyin diyenlere birden çok kez açıklama da yapıldı.
    Onurhan D bunu beğendi.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aksilik olmazsa bi sonra ki tanışma toplantısına gelmek istiyorum bende.
    BatuhanK bunu beğendi.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Arkadaslar gezi paylaşmıyoruz diye etkınlık yok sanıyorlar Izmır mt facebook saydasındakileri burayada eklıyorum ..

Bu pazar İzmir Mt Foça çıkartması yaptık Balık ekmek , denizde voleybol maçı , deve güreşi ( 1v1 2v1 3 v1 ) , foçanın en güzel manzarasında semaverde çay içtik emegi geçen her arkadaşa teşekkür ediyoruz.

abeciMotoru, Onurhan D ve Selcuk89 bunu beğendiler.

Motosikleti
    nc750x
    İzmir, gerçekten güzel şehir ve hafta sonu nereye gitsek derdi yok. Neredeyse tüm tatil beldelerine yakın mesafede. İstanbul da öyle mi? Otobandan otobana geziyoruz

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Fotolar süper, yaz uzun bidakine mutlaka katılırız
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler