Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    bpk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili İzmir MT ailesi , Yalova'dan ve Marmara'dan sevgiler saygılar Çarşamba sabaha karşı İstanbul Bostancı'dan yola çıkıp öğlen üzeri de Menemen taraflarında olmayı planlıyorum . Ziyaret amacım ise kız arkadaşımın doğum günü olması ve haftalardır o yöreye taşındıkları için hasret kalmamızdır Sizlerden ricam o bölgede ucuz , aşırı ucuz pansiyonlar var mıdır ? Fiyatlar hakkında bilgisi olan arkadaşlarım , abi ve kardeşlerim varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim Artı olarak sonuçta öğrenciyim maddi imkanlarım bir yere kadar ve Cuma günü İstanbul'da yapmış olduğum kazada vurduğum aracın maddi hasarını karşılayacak olmam beni gerçekten zora soktu . Siz sevgili İzmir MT'den beni evinde ağarlayabilecek olan arkadaşlarımız varsa o kadar büyük sevaba girerler ki anlatamam Bu dar günde yapacağım seyahatte yardımcı olacağınızı ümit ediyorum ve hayırlı günler diliyorum 0543 416 13 31 benim cep telefonum ister buradan ister telefondan iletişime geçebilirsek çok iyi olur saygılar sevgiler tekrardan tekeriniz düz bassın
    Mustafa Kemal ATATÜRK .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 i.e.
    Alıntı fatihkrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar.ızmir bucada oturuyorum.1982 doğumluyum. Izmirde kamu personeliyim.4 gün önce motorumu sattım.seyhan 150 cc.yi. bi gün sonrada sıfır km.honda cbf.150 aldım.güzel bir motosiklet.yaz etkinliklerinizi takip edecem.katılmak çok isterim.tanismak,bi aile ortamı olmasını temenni ederim.herkeze saygı ve sevgilerimle.
    Cbf hayirli olsun. Bende gecen hafta 2. El olarak aldim. Seyhan ile arasinda baya fark vardir sanirim
    O km cbf bulmaniz iyi olmus. Yukselisin elinde yok diye biliyordum
    Hayirli olsun kazasi belasiz

Chucky21023 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Herkese Merhaba,

Cuma günü ben de ilk motorumu alarak aranıza katıldım. 1981 doğumluyum ve Makine Mühendisiyim. Çiğli'de oturuyorum. Ehliyetimi haftaya çıkartıyorum ve motorumu da Pazartesi teslim alıyorum Muhtemelen yakın gelecekteki etkinliklere katılamam çünkü daha önce hiç motor kullanmadım. İlk önce trafiğe kapalı alanlarda alıştırma yapmam ve birkaç eğitime katılmam gerekir sanırım. Ama sonbahara doğru sizlerle bir yerlere gitmeyi çok isterim.
    Herkese selamlar ve güvenli sürüşler...

fatihkrm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanunu Seyhan 150 şuan :HONDA CBF 150, fz6 Fazer
    Yükseliş ayın 18 ine gün verdi tire delikanlı hondayo sonra aradim ellerinde vardı tam istediğim renk hemen getirin dedim getirdiler.şanslıyım sanırım.teşekkür ederim can.seninkide hayırlı olsun kardeşim kazasız belasız gule gule kullan.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    izmir mt etkinliklere başlasada katılsak

Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 i.e.
    Evet yaz sakinligini atalim tanisalim kaynasalim sonra musait zamanlarda kisa geziler derkn cok iyi zmanlar geciririz.
    Fatih bu arada tiredeki honda bayisi izmirdekine gore biraz daha ucuz diye duymustum dogrumu?

Motosikleti
    yok aynı 4800 peşin aldım.vadede değişiyo tabi kredi kartı ile.burdakindede aynı idi...

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Selam İzmir-MT; Öncelikle aramıza yenikatılan arkadaşlarıma hoş geldiniz diyorum ve yeni motor alan arkadaşlarımada hayırlı uğurlu olsun diyorum. Allah kaza bela vermesin. Şimdi araya da RAMAZAN girince üzerine havalar çok sıcak olunca herkez kovuğuna çekildi.Bir grubumuz karadeniz turundan yeni döndü, bir grubumuz dönüşümlü olarak çeşme-gümüldür-seferihisar güzergahında turlamakta, bir grubumuz ramazan oruç nedeni ile çıkmamakta, genelde grup içerisinde işlerin yoğunluğu, yine grubun içerisinde nişan düğün telaşları derken forumdan biraz uzaklaştık.Diğer arkadaşlarımda yazacaklardır ama sanıyorum yok yok inanıyorum ki Bayramda artık yollara çıkmaya turlamaya geçmeye kamp kurmaya göle denize havuza gideriz artık

---------- Post added at 17:05 ---------- Previous post was at 16:56 ----------

Biraz daha sabır ilk fırsatda Sn. MODERATÖRÜMÜZ yeni katılan arkadaşlarım için eskilerle tanışma gecesi düzenler.Bundan hepimiz de nasibimizi alırız.
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    merhabalar motoruma kavuşur kavuşmaz Sn. MODERATÖRÜMÜZ ün düzenleyeceği tanışma gecesine katılmayı planlıyorum Amca35 in dediği gibi hepimiz nasibimizi alalım

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

h_arslaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 XL 650 TRANSALP
    Alıntı onurpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar İzmirli dostlar,

Bugün uzun yılllardan beri mutlu olarak kullandığım TVs Scooty Pep motoruma veda edip, forumun güzide ve karizmatik ağabeylerinden h_arslaner ağabeyimin yaklaşık beşbin km kadar kullanmış olduğu Honda CBF150 2012 model/marka motosikletini aldım.Buradan sevgili Hüseyin ağabeyime bana yaptığı kıyaklardan, yardımseverliğinden, güleryüzlülüğünden ötürü teşekkürü bir borç bilirim. Umarım bu motosiklet bana iyi bir dost olur :<)

Tekeriniz düz bassın dostlar ;)
    canım kardeşim güzel duyguların için teşekkürler çok samimi ve güzel bir insansın inan içime sinerek ve aklımda hiç bir şüphe kalmadan motorumu verdim Allah içine sindirsin kazasız belasız sevgili eş adayınla nice uzun geziler yaparsın inşallah, yeni motorumu aldığımda mt deki arkadaşlarla organize olup hep birlikte güzel bir gezi yaparız, benim gibi onlarda seni tanıdıklarında çok memnun olacaklarına eminim
    fatihkrm ve onurpark bunu beğendiler.

Motosikleti
    Anlanada satanada hayırlı uğurlu olsun.kazasız belasız kullan.bizlerde bi etkinlikte biraraya gelmeyi istiyoruz.en kısa zamanda etkinliklerde buluşmak dileği ile.izmirli arkadaşları ve diğer illeri bekliyoruz.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    izmirli arkadaşlarım konuyla biraz ilgisiz olucak ama benim motorun vizesinin bittgini nasıl anlıyabilrim ? tuv türkden sorgulatmayı denıyorum muayne hizmet no diyor ruhsatta böyle bir şey yazmıyor. ruhsata bakıyorum vizenin bittgini dair bir tarih falanda yazmıyor nerden ögrenebilrim ?

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    ilk muayene geçerlilik süresi diye bir hane var orada yazıyor !!
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    işte o hane benim ruhsatımda yok :S tescil tarhimi ? yoksa

Motosikleti
    Motorun 2011 model sanırım.ve 3 yıl diye biliyorum.ben yeni aldım.2012 muayenesi 2015 in 6.ayına kadar.yani senin motora daha var sanırım.

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650

Uploaded with ImageShack.us

burada görünüyor ;)
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Selam arkadaşlar, forumu bir süredir takip ediyordum ancak yeni üye oluyorum, İzmir'liyim ve son birkaç aydır motor araştırıyorum, şehiriçi kullanım için bir scooter almaya karar verdim. 2. el bir piaggio alacağım ancak teknik bilgim baya az, motoru gösterebileceğim veya bana bu konuda herhangi bir yardımı dokunacak birileri var mıdır ?

TEDDYTIMER2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kaje adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar, forumu bir süredir takip ediyordum ancak yeni üye oluyorum, İzmir'liyim ve son birkaç aydır motor araştırıyorum, şehiriçi kullanım için bir scooter almaya karar verdim. 2. el bir piaggio alacağım ancak teknik bilgim baya az, motoru gösterebileceğim veya bana bu konuda herhangi bir yardımı dokunacak birileri var mıdır ?
    Slm dostum izmir gruptan piaggio beverly 250 kullanan bi arkadaşımız var foruma pek giremiyo bu aralar ama sana yardımcı olacagına eminim..
    Yozlaşmış gençlik demeden önce arkana bak be koca adam ne yaptın bu devlet bu memleket içinde sıranı savdın gençlere...

Devrim KAÇAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XRV 750
    Evveeet arkadaşlar, uzun zamandır resim koymuyoruz diye MT İZMİR uyuyor sanmasın kimse )
    O kadar yoğun tempoyla gezip eğleniyoruz ki, resimleri basacak vaktimiz kalmıyor.

Şimdi önce motorlarımızın gezi öncesi bakımlarıyla başlayalım. BORNOVA MOTOR Serkan kardeşimizin servis atelyesinde bakımlar yapılıyor.
    Yusuf'un Pegaso ya çakarlar takılıyor.

By deka35 at 2012-08-11

Bakımı yapılan motorlarımız yola hazır.

By deka35 at 2012-08-11
    By deka35 at 2012-08-11

Bornovada Aşık Veysel Rekreasyon alanında toplanılıyor.

By deka35 at 2012-08-11

By deka35 at 2012-08-11

Sosyeteyiz ya, çay işini küçük tüp ve iki katlı demlikle hallediyoruz, GÜNSEL ablamız ve YÜCEL abimiz sağolsun Her türlü ekipmanı KARAVAN larında hazır tutuyorlar ve her daim dostlarınla paylaşıma hazırlar

By deka35 at 2012-08-11

By deka35 at 2012-08-11

Gece saat 23:30 da MOD'umuzun Gümüldürde Yiğit'in yanında olduğunu öğreniyoruz ve ani bir baskın kararıyla tekerleri Gümüldüre çeviriyoruz.

By deka35 at 2012-08-11

By deka35 at 2012-08-11

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:22 ----------

Sabaha karşı İzmir'e dönüldü ve gece Çorbacıda noktalandı.

By deka35 at 2012-08-11

By deka35 at 2012-08-11

By deka35 at 2012-08-11

By deka35 at 2012-08-11

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:36 ----------

Şimdi de Kır Kahvesi ve oradan Çeşmealtı Çardak operasyonu

By deka35 at 2012-08-11

By deka35 at 2012-08-11

By deka35 at 2012-08-11

By deka35 at 2012-08-11

By deka35 at 2012-08-11

By deka35 at 2012-08-11
    nobly, tatarerol, byokko ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler