Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Resimler için teşekkürler. Fazla kalamadım ama inşallah daha sonraki etkinliklere katılabilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Tanıdık yüzleri görmek güzel,geziniz için tebrikler,paylaşım için teşekkürler,

genieril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya tay 200/Hyosung gt250/ybr125
    Keşke katılabilseydim dedirten bir gezi olmuş gerçekten, tebrikler.
    Genieril buradaydı...

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    MT dostlarını Foça da görmek çok güzeldi.Sizleri her zaman bekleriz.
    nobly, byokko ve TEDDYTIMER2 bunu beğendiler.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel birgün geçirdik İlhami Bey ayrıca isimlikler içinde çok teşekkürler kahve içmeye gittiğimiz eski rum köyünün adı Kozbeyli'miydi?

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan

Parti: 3 Foça gezi resimlerinin devamı

Parti: 3 FOÇA gezimizin resimlerine devam ediyoruz.Sonraki etap Foça - Y.Foça - Eski Rum Köyü olan Kozbeyli Köyü - Dönüş Yolu ve En sonda İzmir Pasaportda ÇAY Molası.

Yeni Foça girişindeyiz ve çok kısa bir mola verdik.

Ve Yeni Foça bulunan eski bir Rum köyü olan Kozbeyli Köyüne geliyoruz.Bu köyde meşhur Dibek Kahvelerimizi yudumlayıp hoş sohbetler ediyoruz.Herkezin bu köye gelip meşhur dibek kahvelerinden içmesini şiddetle tavsiye ediyoruz.Özellikle müsayit olduğunuzda hafta içi geldiğinizde doğanın o sessiz huzur verici atmosferinde hayellere dalmamak mümkün değil.

Artık dönüş yolundayız şehre girdik ve son bir mola vermek için İzmir Pasaport'da deniz kıyısında bulumam teraslarda çay molası verip gezi hakkındaki durum değerlendirmelerimizi yaptık.

Yapmış olduğumuz bu sezona merhaba gezisinde başta Sn.Moderatörümüz Tuncer kardeşim olmak üzere emeği geçen ve katılan herkeze sonsuz teşekkürler.Ayrıca bizleri FOÇA karşılıyan işini gücünü bırakıp bizlerle yol yapan herşeyimizle ilgilenen İlhami abimizede ayrıca teşekkürü bir borç biliyorum.Yeni rotamız belli olana kadar şimdilik bu resimlerle idare ediniz.
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel bir geziydi
    Katılan,katılmak isteyip katılamayan,emeği geçen herkese teşekkürler..
    Gezinin Foça kısmında bolca emeği geçen İlhami abiye ayrıca teşekkürler.
    Günsel abla,bende sana teşekkür ederim.Hep beraber yapıldı organizasyon,hepimizin emeği mevcut..

Fotoğrafları yükleyenlerin de eline,netine sağlık
    Çok hoş kareler var..

Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu güzel geziyi arkadaşlarımıza yaşatan mütevazi , beyefendi kardeşimiz modolatör Tuncer kardeşimize çok teşekkürler
    Çok teşekkürler iyi sözlerin için abi
    Benlik birşey yok hep beraber gittik eğlendik geldik.Herkes ne kadar katkıda bulunduysa ben de ancak o kadar katkıda bulunabildim.Bu daha başlangıç elbette,daha nice yollara,yıllara inşallah..
    Önümüzde koca bir yaz,onlarca gezi var
    Bunda yoktun,ama bir sonra ki gezide ne bizi ne Yücel abiyi yalnız bırakmazsın heralde,hep bir burukluk seziyorum sen yokken onda

Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlhami abi,sabahtan akşama kadar bizimle uğraştın.
    Mahçup ettin bizi.
    Herşey için teşekkürler

Alıntı seckin_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam;

Dün sabah istanbuldan 3 kişi (Onur Y./ümitdura ve ben) yola çıktık. Çanakkalede 1 gece konakladiktan sonra bu sabah izmire dogru yola ciktik ve suan alsancak sahilindeyiz. Yarin oglen geri donucez, donmeden once musait olan izmirli dostlarimizla tanismak isteriz...

0532 589 30 18
    Şuan gördüğüm için mesajınızı pek yapacak birşey kalmadı gibi.
    Dün gezi vardı,bu sebeple nete giremedik pek.
    Tekrar İzmir e geldiğinizde daha önceden haber verme şansınız olursa tanışmak,ağırlamak isteriz

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her saniyesinden keyif aldığım bir gezi oldu. Hiç bitmesin istedim Sohbetler keyifli, balık ekmek lezzetliydi Özellikle yenifoçaya giderken kullandığımız yol çok zevkliydi; bir yanda deniz manzarası diğer yanda sürekli kıvrılan yollar... Katılan herkese teşekkür ederim, en kısa zamanda tekrar gorusmek uzere

oumar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW - F650
    İşaretler var...

1. işaret;

Geçtiğimiz haftalarda yapılan Enduro Motosiklet yarışmasında TMF tarafından görevlendirilmiştim. Orada sanırım 6 kişilik bir MT ekibi gördüm, biraz sohbet ettik. Neredesin sen? Perşembeleri gel! Teras'a niye uğramıyorsun? gibi serzenişte bulundular.

2. İşaret;

Evka4te oturuyorum, bir akşam eve doğru çıkarken gece boyozcusunda 7-8 motor gördüm. Yavaşladım, birde baktım MT patchleri, MT stikerları olan bir grup insan gördüm hemen durdum. Sohbet edeyim diye araya girmeye çalıştım ama tanıdık kimsecikler yoktu

En iyisi foruma giriyim de artık MTli günlere geri dönme vakti dedim kendi kendime. 15-20gün içerisinde yeni motorumuda almış olurum. Umarım yakın zamanda görüşürüz.

Saygılarımla.
    Ajlan.
    ooops!
    KASK TAKMIYORSAN,KORUYACAK BİRŞEYİN YOK DEMEKTİR....
    ..:: 35 EA 5130 ::..

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı oumar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşaretler var...

1. işaret;

Geçtiğimiz haftalarda yapılan Enduro Motosiklet yarışmasında TMF tarafından görevlendirilmiştim. Orada sanırım 6 kişilik bir MT ekibi gördüm, biraz sohbet ettik. Neredesin sen? Perşembeleri gel! Teras'a niye uğramıyorsun? gibi serzenişte bulundular.

2. İşaret;

Evka4te oturuyorum, bir akşam eve doğru çıkarken gece boyozcusunda 7-8 motor gördüm. Yavaşladım, birde baktım MT patchleri, MT stikerları olan bir grup insan gördüm hemen durdum. Sohbet edeyim diye araya girmeye çalıştım ama tanıdık kimsecikler yoktu

En iyisi foruma giriyim de artık MTli günlere geri dönme vakti dedim kendi kendime. 15-20gün içerisinde yeni motorumuda almış olurum. Umarım yakın zamanda görüşürüz.

Saygılarımla.
    Ajlan.
    Öncelikle enduro motosiklet yarışlarında gördüğün kişiler izmir mtden ayrılan arkadaşlar. Ayrıca perşembe günleri yapılan semaver etkinliği izmir mt etkinliği değildir.

O gece boyozcuda gördüğün kişiler bizlerdik. Teras cafe buluşması çıkışında çay içmek için uğradığımız biryerdir. Etkinlikleri buradan ve forumdan takip edebilirsin. Sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız en kısa sürede görüşmek dileğiyle...

---------- Post added at 21:19 ---------- Previous post was at 21:09 ----------

Arkadaşlar gerçekten çok gzel bir geziydi. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese tesekkurler..

h_arslaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 XL 650 TRANSALP
    sevgili Tuncer kardeşim öncelikle çok güzel bir foça gezisi dolayısıylede sezon başlangıcı olmuş inşallah bu güzellikler yaz boyu devam eder, motokurt un gelmemesi ise tamamen hafta sonu iki gününü bize ayırmasından buradanda takip etmişsindir cumartesi motor ve kıyafetlerle ilgili bilgilerini, pazar günüde bana tek ve eşimle birlikte artcılı olarak deneyimlerini aktarıp hocalık yaptı bende kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır umarım ilk gezi proğramına birlikte katılırız

Devrim KAÇAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XRV 750
    Oumar, HERKES'in bildiği gibi MT-İzmirin toplantı günü CUMA günüdür. Her toplantımız etkinlik duyuruları bölümünde ve MT-İzmir sayfasında (yani bu sayfada) duyuruluyor. Bu kadar işarete rağmen ilk toplantımıza katılmazsan başına bi iş gelebilir Görüşmek üzere
    TEDDYTIMER2 bunu beğendi.

TEDDYTIMER2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel bi geziydi herkeze çok teşekkur ederim... :DDD

Serkan len kerata virajlarda plakamı iyice ezberledin haaa :D
    Yozlaşmış gençlik demeden önce arkana bak be koca adam ne yaptın bu devlet bu memleket içinde sıranı savdın gençlere...

coolsoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xl650 Transalp
    cok guzel bir gezi oldu uzun bir ara vermistim hepinizi cok ozlemisim gezie katilan herkese tesekkurler.

Motosikleti
    RTR150
    Selam herkese,
    Aranıza yeni katıldım,daha doğrusu katılmak isterim.Gezinizi kıskandım,bende canım sıkıldığından tek başıma seferihisar yapmıştım.Bir sonraki gezinizde sizlerle tanışmak ve aranıza katılmak isterim.
    Görüşmek dileğiyle...

Devrim KAÇAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XRV 750
    Alıntı sedat.durmus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam herkese,
    Aranıza yeni katıldım,daha doğrusu katılmak isterim.Gezinizi kıskandım,bende canım sıkıldığından tek başıma seferihisar yapmıştım.Bir sonraki gezinizde sizlerle tanışmak ve aranıza katılmak isterim.
    Görüşmek dileğiyle...
    Bu sayfadan takip edebilirsin buluşma organizasyonlarını. Seni de aramızda görmekten mutluluk duyarız.. Görüşmek tanışmak dileğiyle

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Merhaba İzmirli abilerim kardeşlerim.
    Sizlere bir şey sormak istiyorum.Karşıyaka girişinde Karşıayaka motorsiklet var sanırım bakım işlerinide yapıyor.Sizlerden hiç giden varmı hizmeti nasıldır

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Sevgili devrim , dediğin yedinci fotoğrafa baktım hakikaten sevgili ekürimin gözleri faltaşı gibi açılmış böyle bir fotoğrafını denk getirmek çok zor olduğu için ofotoğrafı indirip çerçevelettirip duvara asacağım

haaa bu arada şunu söylemeden de geçemiyeceğim fotoğraflarda görüldüğü üzere MT izmir ailesine üye olmak gerçekten bir ayrıcalık bu mükemmel aile ile nice geziler yapmak dileğiyle hoşçakalın
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

ümit bozoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki dl 650
    Erhan abicim görüşemiyoruz abi özledim vallaha birgün topla milleti gel ben gelemiyorum bari siz gelin bana misafir olun da en azından hasret giderelim.

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili devrim , dediğin yedinci fotoğrafa baktım hakikaten sevgili ekürimin gözleri faltaşı gibi açılmış böyle bir fotoğrafını denk getirmek çok zor olduğu için ofotoğrafı indirip çerçevelettirip duvara asacağım

haaa bu arada şunu söylemeden de geçemiyeceğim fotoğraflarda görüldüğü üzere MT izmir ailesine üye olmak gerçekten bir ayrıcalık bu mükemmel aile ile nice geziler yapmak dileğiyle hoşçakalın
    Yahu Motokurt çok alem adamsın wwallaİşin gücün benimle uğraşmak,herhalde yaptığın espirilerden olacak ki,arkadaşlar karnını tutarak geziyor,gülmekten bayılacaklar,o kadar acımasız olma gençlere de acı,şu espirilerine biraz ara verde millet kendine gelsin
    byokko bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler