Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    İkinci fotoğrafa baksanıza , adam ermişde haberimiz yokmuş ; Devrimin üzerine nur yağmış , nerdeyse nurdan görünmiyecek .. Maaşallah
    Okan 'a da helal olsun valla ne zaman eve gittinde. bu fotoğrafları siteye koydun pes doğrusu ;

Şimdi sadete gelelim;
    Bu toplantıya iştirak ederek huzurlu, güzel bir gece geçirmemize katkıda bulunan bütün arkadaşlara teşekkür ederim . Her şey gönlünüzce olsun. Hoşçakalın , dostça kalın .
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Güzel bir MT İzmir toplantısıydı,katılan arkadaşlara teşekkürler,toplantılarımızın devamını diliyor,sezon açılış gezisini sabırsızlıkla bekliyorum

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Katılan herkese teşekkürler
    Yeni arkadaşlarla tanıştığımıza memnun oldum,yine bekleriz..

Fotoğraflar için Okan'a teşekkürler

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Muhteşem bir akşamdı eski dostlar yeni arkadaşlarla bir araya gelmenin hazını yaşadık. Çok yakında Foça yolları bize mecburi oldu sebebi ziyarete gitmessek çok ayıp olur. Hiç üşenmeden bizleri FOÇA dan gelerek sevinderen değerli abilerimize kucak dolusu sevgiler.Tabikide onlar bizi görmeye FOÇA dan gelirlerde biz onları BOYOZ suz bırakırmıyız
    Geceye katılan,katılamayıpta gönlü bizlerle olan herkeze sonsuz teşekkürler.
    Sn.Moderatörümüze katkılarından ve desteğinden ötürü ayrıca fotoğraflar içinde Byocco ya teşekkürü bir borç biliyorum.
    Sevgi ve Saygılarımla
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

Devrim KAÇAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XRV 750
    Daha bunlar ısınma turları sevgi saygı ve HUZUR'un daim olması dileklerimle tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Motosikleti

Uploaded with ImageShack.us

Hem siteyi renklendiriyim ,biraz nostalji, birazda köyceğiz turunu imrendireyim diye ortaya şöyle karışık bir şeyler yaptım umarım hoşunuza gitmiştir
    Özellikle Devrim sen köceğiz fotoğraflarını iyi incele.

---------- Post added at 20:15 ---------- Previous post was at 19:36 ----------

Hem siteyi renklendiriyim ,biraz nostalji, birazda köyceğiz turunu imrendireyim diye ortaya şöyle karışık bir şeyler yaptım umarım hoşunuza gitmiştir
    Özellikle Devrim sen köceğiz fotoğraflarını iyi incele.

Uploaded with ImageShack.us Köyceğiz belediye başkanı Salih Erbay la kordon boyunda buras çadır kampının hemen önü

Uploaded with ImageShack.us Kampımız

Uploaded with ImageShack.us Kamp yerine 15 km uzakta tarihi kaplıcalar

Uploaded with ImageShack.us Kaplıcadan birkaç fotoğraf

Uploaded with ImageShack.us Meşur Çamur banyosu

Uploaded with ImageShack.us Kabataşlının pozuna baksanıza " Buralar benden sorulur " edalarında

Uploaded with ImageShack.us Akşamlarıda çadırımızın önü

Uploaded with ImageShack.us Kamp alanı

Uploaded with ImageShack.usŞimdilik bu kadar fotoğraf yeter .

Devrim sen fotolara iyi bak ..
    nobly bunu beğendi.
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Devrim KAÇAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XRV 750
    Yapacağız bu yaz bi Köyceğiz. Abilik yapıp alıp götüreceksiniz, kaçış yok ))

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Ben gelsen bile o çamur banyosuna girmem,ne öyle CAMIŞgibi çamuramı gireceğim,girmek isteyen girsin ben girmem
    TEDDYTIMER2 ve byokko bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı kabataşlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben gelsen bile o çamur banyosuna girmem,ne öyle CAMIŞgibi çamuramı gireceğim,girmek isteyen girsin ben girmem
    Sensiz zaten olmaz ! kıvırma Alternatif çok ister denize ,ister göle ,ister kaplıcaya nerye girersen gir

---------- Post added at 23:34 ---------- Previous post was at 23:32 ----------

Alıntı DeKa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapacağız bu yaz bi Köyceğiz. Abilik yapıp alıp götüreceksiniz, kaçış yok ))
    Devrimciğim ,emrin olur.

---------- Post added at 23:51 ---------- Previous post was at 23:34 ----------

Uploaded with ImageShack.usmotokurt

---------- Post added 09-04-2012 at 00:20 ---------- Previous post was 08-04-2012 at 23:51 ----------

Uploaded with ImageShack.us Biz bu kabataşlının artist gibi fotoğraflarını çekiyoruz adamın çektiği , benim fotoğraflara bakın .ya yakışıklığımı kıskanıyoryada fotoğraf çekmesini bilmiyor Adamın yüz fotoğrafını çekiyorum doksandokuzunda gözleri kapalı çıkıyor

Uploaded with ImageShack.us işte bir fotoğraf daha :cherry

Uploaded with ImageShack.us: kabtaşlının yüz fotoğrafını çekiyorum doksandokuzunda gözleri kapalı çıkıyor

Uploaded with ImageShack.us Sevgili ekürim sende olmasan kime takılacağım yine böyle bir gezide diğer arkadaşlarla beraber olmak dileğiyle şimdilik hoşçakal

Uploaded with ImageShack.us Köyceğiz gölü kamp alanının önü ( motokurt)

Uploaded with ImageShack.us ortadoğu ve balkanların en hızlı harita çeken ikilisi motokurt-kabataşlı dan şimdilik bu kadar

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gözümü açtığımdan beri yağmur yağıyor. Ben kuru toprakların, bozkırların çocuğuyum, bu nasıl bi iklim! MT İzmir bu konuda bişeyler yapın, daha rodajımı tamamlamam gerek

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    kusura bakmayın Manisa'dan parazit yapmak zorunda kaldım MT İzmir'e imreniyorum
    Manisa da ses seda yok
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

TEDDYTIMER2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gözümü açtığımdan beri yağmur yağıyor. Ben kuru toprakların, bozkırların çocuğuyum, bu nasıl bi iklim! MT İzmir bu konuda bişeyler yapın, daha rodajımı tamamlamam gerek

Yamur olsa ne fark eder kardeşim bugun kopardık yine olayı, geldim evime boxerıma kadar astım şimdi kuruyolar :D
    BatuhanK bunu beğendi.
    Yozlaşmış gençlik demeden önce arkana bak be koca adam ne yaptın bu devlet bu memleket içinde sıranı savdın gençlere...

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    :D Motor kirlencek benim asıl derdim o

vatan_1817 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki er 5 ve motoran ninety 90
    Alıntı TEDDYTIMER2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamur olsa ne fark eder kardeşim bugun kopardık yine olayı, geldim evime boxerıma kadar astım şimdi kuruyolar :D
    tbi erkeğin malı meydandadır nede olsa :D yok abi yağmurda binmem binmemeye çalışırım nolur nolmaz. .

TEDDYTIMER2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı vatan_1817 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tbi erkeğin malı meydandadır nede olsa :D yok abi yağmurda binmem binmemeye çalışırım nolur nolmaz. .
    Valla ben çok seviyorum hocam hele kar yagdıgı zaman izmire hemen atladım, işe motorla gittim bidaha kim bilir kaç yıl sonra görecegiz :(
    Yozlaşmış gençlik demeden önce arkana bak be koca adam ne yaptın bu devlet bu memleket içinde sıranı savdın gençlere...

vatan_1817 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki er 5 ve motoran ninety 90
    Alıntı TEDDYTIMER2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben çok seviyorum hocam hele kar yagdıgı zaman izmire hemen atladım, işe motorla gittim bidaha kim bilir kaç yıl sonra görecegiz :(
    merak etme 10 yılımız var :D en son 2001 de yağmıştı:D
    TEDDYTIMER2 bunu beğendi.

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Batuhan esas rodajı yağmurda yapmak motorun dişlilierinde bereketi arttırımış
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok çok bir hafta geciktiririz Sezon Açılışını ondan sonra durmaksızın devam eder buluşmalar,geziler Yağsın yağmur,berekettir..

Alıntı c90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakmayın Manisa'dan parazit yapmak zorunda kaldım MT İzmir'e imreniyorum
    Manisa da ses seda yok
    Buyrun gelin,45 dakikalık yol değil mi
    Kapımız herkese açık.. Bir ara Manisa MT den (hareketli olduğu dönemlerde) çok arkadaş tanımıştık,geziler yollar yapmıştık..

ümit bozoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki dl 650
    Pazar gün yagmurlu degil ama rüzgar olacak pazar gece yagış bekleniyor..

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı vatan_1817 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merak etme 10 yılımız var :D en son 2001 de yağmıştı:D
    izmirde yaşamıyorsun galiba 2şubat 2012 de cumhuriyet meydanında karda fotoğrafım mevcut..
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler