Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    Ride your way

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Alıntı stunt_rider_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolasın Erman abi sanada iyi hafta sonları ve iyi akşamlar izmir mtyede iyi akşamlar ne ara gittin abi Gebzeye
    çarşambadan beri burdayım kardeşim eğitimdeyiz bu hafta sonu döncem inşallah . herkese ii haftalar bol kazançlar
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    TR DAVUTAK geçmiş olsun. yapacak birşeyler varsa haber ver lütfen.

FORRAP hadi bakalım hayırlısıyla bitir gel az kalmış. sezona yetişirsin

Haftasonu çıkıp yol yapalım ve enduro festivaline katılalım dedik.
    gidiş yolumuz Aliağa-Bergama-Turanlı-Korucu-İvrindi-Balya- Danişment-Orhanlar-tütüncü-Gönen-Buğdaylı-Edincik -ERDEK

Dönüş yolumuz: Kapıdağ yarımdası- köyler-ERDEK-Bandırma-Susurluk-Balıkesir-Akhisar-Manisa-İZMİR

Kazasız belasız gittik geldik. 600 km den fazla ama süper bir yoldu. hele gidiş güzergahı tamamen dağlardan ormanlardan ibaretti. bir ara çay krizine girdim. 130 km boyunca hiç bir yerleşim tesis vs yoktu. güzel de bir festival oldu. gittiğimize çok sevindik. İstanbul MT den Mrsandman ve Kütük ile tanışma fırsatı bulduk. Vasco kütük sana selam söyledi.
    işte bir kaç foto

kapıdağ yarımadasına yerleştikten sonra yemek için mangalın başındayız.yemek sponsoru banvit.

hava kararmaya başlayınca ateşler yakıldı. konser vardı. konserden sonrada fasıl. fiyatlar çok makuldü. çay 0.5 TL bira 3TL mesela.

ay dolunaydı süper bir ortam yarattı...

ateş başında keyif

Erhan kardeşimiz bize kirazlı manastırını ve tarihini anlattı. çok ilgilendi bizlerle teşekkür ederiz.

dişleri olan çınar ağacı

bunu çok sevdim. festival alanında atamızın resmi. unutmamışlar bu arada Bülent kardeşimize de teşekkürler...

bazı yollar çok zorluydu. bu iyi olanlarından birisi. orman içi yollar ama süper bir doğa

dereler, çınar ağaçları, deniz çok çeşitli bitki örtüsüyle harika bir yermiş

Kapıdağ yarımadası turlamakla bitmedi. toprak ve bozuk yollar ama her dönüşte teni bir manzara harika koylar. çok beğendim.

Erdek te ne tesadüf kimleri gördüm. M.R.T yani çok eskiden beri tanıdığım bizim murat

Motosikleti
    hyosung rx 125
    ıyı aksamlar mt

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    İyi akşamlar mt İzmir

bugun motorumu almış bulunmaktayım tertemiz Kız gibi bir Cbr125R repsol yarın noterle birlikte teslim aldıktan sonra resimleri ekleyecegim
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

aguila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fazer büyüyünce V.MAX
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar mt İzmir

bugun motorumu almış bulunmaktayım tertemiz Kız gibi bir Cbr125R repsol yarın noterle birlikte teslim aldıktan sonra resimleri ekleyecegim
    yeni makanan hayırlı olsun kardeşim.....
    by K@d@k@L

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster

FORRAP hadi bakalım hayırlısıyla bitir gel az kalmış. sezona yetişirsin

Haftasonu çıkıp yol yapalım ve enduro festivaline katılalım dedik.
    gidiş yolumuz Aliağa-Bergama-Turanlı-Korucu-İvrindi-Balya- Danişment-Orhanlar-tütüncü-Gönen-Buğdaylı-Edincik -ERDEK

Dönüş yolumuz: Kapıdağ yarımdası- köyler-ERDEK-Bandırma-Susurluk-Balıkesir-Akhisar-Manisa-İZMİR

Kazasız belasız gittik geldik. 600 km den fazla ama süper bir yoldu. hele gidiş güzergahı tamamen dağlardan ormanlardan ibaretti. bir ara çay krizine girdim. 130 km boyunca hiç bir yerleşim tesis vs yoktu. güzel de bir festival oldu. gittiğimize çok sevindik. İstanbul MT den Mrsandman ve Kütük ile tanışma fırsatı bulduk. Vasco kütük sana selam söyledi.
    işte bir kaç foto

Güzel gezmişsiniz.... Ama yaz geldimi herkes aşağılara kaçar siz yukarılara çıkıyorsunuz....

İnin güneye... Antalya bodrum turlayın...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezmişsiniz.... Ama yaz geldimi herkes aşağılara kaçar siz yukarılara çıkıyorsunuz....

İnin güneye... Antalya bodrum turlayın...
    abicim haklısın aslında herkesin tersine yol yapıyoruz. geçen yaz tüm güneyi gezdim hatırlarsan 1800 km yol yapmıştım girmediğim yer kalmamıştı. e bodrum desen zırt pırt gidip geliyorum iş için. amaç farklı yerler görmek yeni insanlarla tanışmak gidiş yolu çok keyifliydi tamamen dağ yolu denebilir bol viraj az araba bol inek keçi yolda inekler harbi inek gibi bakıyordu toslayacaklar sandım birara.

sizde boş durmadınız umarım. yok mu bir balık organizasyonu yaw

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    İyi akşamlar mt İzmir

güle güle kullan kazasız belasız kardeşim

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    abicim haklısın aslında herkesin tersine yol yapıyoruz. geçen yaz tüm güneyi gezdim hatırlarsan 1800 km yol yapmıştım girmediğim yer kalmamıştı. e bodrum desen zırt pırt gidip geliyorum iş için. amaç farklı yerler görmek yeni insanlarla tanışmak gidiş yolu çok keyifliydi tamamen dağ yolu denebilir bol viraj az araba bol inek keçi yolda inekler harbi inek gibi bakıyordu toslayacaklar sandım birara.

sizde boş durmadınız umarım. yok mu bir balık organizasyonu yaw
    Var var olmazmı.... Hiç boş durmadık ki... Tam gaz devam....Şimdi de güzel bir tekne organizasyonu yapıcaz...

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    günaydın izmir.

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günaydınlar.

Wallace selamı aldım getiren götüren sağolsun abi =))

bayada sağlam gezmişiniz hani. içinize sindin... sıcaklar başladı yerimde duramıyorum :S
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kullan kazasız belasız kardeşim
    Saol cesur abi saat 2 gibi alıcam inşallah motoru noterden sabahtan halletektik adamın dukkanına bakıcak birisi olmadıgından anca sabırla beklıyorum
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    İyi akşamlar mt İzmir

hadi hayırlısı olsun, sonunda kavuştun cıbırına...kazasız belasız kullanmak nasip olsun
    @wallace
    abicim ne işin var enduro festivalinde...vatan borcu seni bekler jandarmalar bizim kampüste geziniyolardı sana yolladım haberin olsun
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

Motosikleti
    tdm900 2005
    tamamdır arkadaşlar

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı tdm900 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamamdır arkadaşlar
    tamam o zaman
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

Motosikleti
    HONDA CBR 600RR
    Haklısın Cesur Yollar bizim ne de olsa Allah tekerimize zeval vermesin Bu arada Cuma toplantı var mı? Davut arkadaşımızın annesine de geçmiş olsun allah uzun ömürler versin. En önemlisi sağlık. Aranızda yeniyim o yüzden gecikmiş dileklerimi aff edin..

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Var var olmazmı.... Hiç boş durmadık ki... Tam gaz devam....Şimdi de güzel bir tekne organizasyonu yapıcaz...
    mutlaka haberim olsun. müsait olursam katılmak isterim eğer sizde uygun görürseniz. tekneden balık süper olur

Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydınlar.

Wallace selamı aldım getiren götüren sağolsun abi =))

bayada sağlam gezmişiniz hani. içinize sindin... sıcaklar başladı yerimde duramıyorum :S
    Sağolasın Erhanım epey yol yaptık dediğin gibi keyifli de oldu. bunlar aslında bahane maksat yeni yerler yeni insanlar görmek.

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı REC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın Cesur Yollar bizim ne de olsa Allah tekerimize zeval vermesin Bu arada Cuma toplantı var mı? Davut arkadaşımızın annesine de geçmiş olsun allah uzun ömürler versin. En önemlisi sağlık. Aranızda yeniyim o yüzden gecikmiş dileklerimi aff edin..
    toplantı gene incir altında olcak çayır çimene devam ikinci bir fikre kadar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:40 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:39 PM ----------

Saol cesur abi saat 2 gibi alıcam inşallah motoru noterden sabahtan halletektik adamın dukkanına bakıcak birisi olmadıgından anca sabırla beklıyorum
    sabır sonu sellamet olur inşalla

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    mutlaka haberim olsun. müsait olursam katılmak isterim eğer sizde uygun görürseniz. tekneden balık süper olur

Sağolasın Erhanım epey yol yaptık dediğin gibi keyifli de oldu. bunlar aslında bahane maksat yeni yerler yeni insanlar görmek.
    Tekne organizasyonunda haber veririz... ..... Perşembeleri martıdayız gene....

Herkese iyi akşamlar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler