Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    arkadaşlar bu akşam alsancakta olcam gelmek isteyen gelsin üsküdar çaycısında olcam saat 19 ..30 gibi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı Arap Kadri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bol kanançlar cici haftalar MT ahalisi

özer abim sanada yakıştıramadım ha o nasıl kan öle bee
    Öncelikle tüm Kardeşlerimin yeni yılını kutlar ve nice sağlık dolu günler ve seneler dilerim.Öpüyrum hepinizi de ayrı ayrı:rendeer:

İnanma arapım ben ezelden beri Galata Saray'lıyım

1- bunu kim yaptıysa ortaya çıksın hemen
    2- güneç balçıkla sıvanamaz.
    3- benim kanım hep Sarı Kırmızı idi ve öyle kalacak.
    4- insanı hayaller ayakta tutar ama ben asla bir Fener Bostanlı olmayacağım.
    5- foto şipşak güzel ve başarılı olmuş
    6- ne zaman siteye altıldı fotolar bilemiyeceğim ama cesaret varsa gerçeklerini de atın da görelim gerçek renkleri
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Ey izmir Mt ahalisi, 2008 yılınıda hayırlısıyla bitirdik. inşallah 2009 hepimize güzel günler getirir. bol yollu, kazasız belasız, mutluluklarla dolu bir yıl diliyorum herkese.
    sevgilerle

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam kardeşim senide ilave ettim
    BOMBA RESİM GELİYOR

ARKADAŞLAR İNSAN FANATİK OLURDA BU KADAR MI OLUR YA.GÖRÜNCE GÖZLERİME İNANAMADIM SIR GİBİ SAKLANAN RESİMLERİ TÜM DOST VE İSTİKBARAT BİRİMLERİMİZ DEVREYE GİRDİ VE BÜYÜK FEDAKARLILARLA ELDE ETTİĞİM RESİMLERİ SİZLERE SUNUYORUM

BU İLK BAKIŞTA NORMA BİR RESİM GİBİ GÖZÜKSEDE DİKKATLİ BAKILDIGINDA ÖYLE OLMADIGI ANLAŞILIYOR.KANIN RENGİ HIMMM ÇOK ENTERESAN

UZAYLILARIN KANI MAVİ YADA LACİVERT DERLERDE AMA BU KAN SARI LACİVERT SİZCE NE OLABİLİR EVET YORUMLARI ALALIM
    İLK YORUM BENDE:FANATİĞİN FANATİĞİ TABİKİ FENERLİ KAN BİLE SARI LACİVERT AKIYOR YA HALLA HALLA
    ben yeni yıla evimde çocuklarımlave eşimle girecegim esen kalın

ÖZER ABİ YAKIŞMIŞ AMA SANA SARI LACİVERT
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

alico96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 SİYAH,Keeway Superlight 150,BMW F650
    Yeni Yılın Tüm Motosiklet dostu ve motosiklete gönül vermiş arkadaşlarıma sağlık, esenlik ve mutluluk getirmesi dileklerimle.
    Yeni yılın sevdiklerinizle önce sağlıklı sonrada umutlu bir yıl olamasını dilerim sevgilerle yeni yılınız 2009 kutlu olsun.......
    Rüzgar ne kadar sert eserse essin kayadan alıp götürecegi sadece tozdur.

stunt_rider_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K 1200 R
    arkadaslar herkesin yeni yılı kutlu olsun.yeni yıl herkeze saglık mutluluk getirsin insallah

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    iyi akşam lar millet nerdesiniz be kimseden ses çıkmıyor bu günlerde ne oluyos .ne bu haraket sizlik izmire yakışmıyor .

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK

kafa

Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşam lar millet nerdesiniz be kimseden ses çıkmıyor bu günlerde ne oluyos .ne bu haraket sizlik izmire yakışmıyor .
    kardeşim buca göletin orada dan 1,5 km kadar ileride çok güzel bir yer oldugunu duydum atlar falan varmış isteyen kiralıyor geziyormuş mangal nargile tam full hizmet varmış fiatlarda uygun diyorlar.hafta sonu bir göz atalım istersen küçük bir öncü grup yapalım.nasıl hem kış uykusuna yatanları uyandırırız

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    kardeşim buca göletin orada dan 1,5 km kadar ileride çok güzel bir yer oldugunu duydum atlar falan varmış isteyen kiralıyor geziyormuş mangal nargile tam full hizmet varmış fiatlarda uygun diyorlar.hafta sonu bir göz atalım istersen küçük bir öncü grup yapalım.nasıl hem kış uykusuna yatanları uyandırırız
    oğuz abi öncü grupta bende olmak istiyorum uygun mudur

yani yıla güzel bi geziyle girelim ki bütün yılımız motor üstünde gezilerle gecsin

Murat2100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 RR
    oguz abi bende gelmek isterim
    Seni Sevdimde Ne Oldu Efes Ve Turkcell Zengin Oldu

2 Şubattan sonra gitsenizde bende gelsem

herkesin yeni yılı kutlu ve mutlu olsun cümleten

ben bişey sorcam bu arada belki bilen biri vardır sonax marka vizör temizleme mendili arıyorum İzmir'de nerde satılır bu bilen yada duyan biri varsa yardımcı olursa çok sevinirim

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    cok iyi olur
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

Baltassar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 250
    Izmir Mt ye iyi akşamlar
    15 gun kadar daha izmirdeyim (yıllık izin) 2.el motosiklet piyasasının kalbi nerede atar izmirde acaba
    boole herkezin temennileri olan temiz az km yapmış fiyatı uygun birşeyler bakıyorumda
    şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim
    Imza mi?? Nereye Atayım

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK

öncü Birlik

[COLOR="Red"][SIZE="3

[QUOTE=izmirli_ua;1383640]oğuz abi öncü grupta bende olmak istiyorum uygun mudur:kardeşim benim çok önemli bir işim çıktı gelemiyorum

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    ben bişey sorcam bu arada belki bilen biri vardır sonax marka vizör temizleme mendili arıyorum İzmir'de nerde satılır bu bilen yada duyan biri varsa yardımcı olursa çok sevinirim[/QUOTE]

mert ben buğulayıp kağıt havluyla siliyom süper oluyo bosver temizleme mendilini falan

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    Alıntı wert_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 Şubattan sonra gitsenizde bende gelsem

herkesin yeni yılı kutlu ve mutlu olsun cümleten

ben bişey sorcam bu arada belki bilen biri vardır sonax marka vizör temizleme mendili arıyorum İzmir'de nerde satılır bu bilen yada duyan biri varsa yardımcı olursa çok sevinirim
    EN GÜZELİ allah vergisi tükürük ve bunun yanısıra birv dilim elmayı cama içli dışlı sür ne buhar kalır ne nem BOŞŞVERRR sen sosyete işlerini bak sen osmanlıdan kalma taktiklere her zaman tutar.her zaman işe yarar

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    EN GÜZELİ allah vergisi tükürük ve bunun yanısıra birv dilim elmayı cama içli dışlı sür ne buhar kalır ne nem BOŞŞVERRR sen sosyete işlerini bak sen osmanlıdan kalma taktiklere her zaman tutar.her zaman işe yarar
    elma olayını bilmiyodum ya ii oldu valla uygulucam hemen
    yolda giderken de yalanırız camı gerci hoş bi görüntü olmaz trafikte basımız derde girebilir ama olsun mavi istiridye de toplanırız ondan sonra

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    Arkadaşlar: Ben Pazar Günü ğelemiyorum çok önemli Bir Işim çıktı.giden Olursa Resim Falanda çeksin

Alıntı izmirli_ua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elma olayını bilmiyodum ya ii oldu valla uygulucam hemen
    yolda giderken de yalanırız camı gerci hoş bi görüntü olmaz trafikte basımız derde girebilir ama olsun mavi istiridye de toplanırız ondan sonra
    ELMAYI SÜRDÜKTEN SONRA CAMI SİLECEKSİN HA. ÖYLE ELMALI ELMALI GİDİLİRMİBEN PAZAR GÜNÜ GELEMİYORUM SİZ ORGANİZEYİ YAPIN CESUR BU İŞİ ÜSLENİR HERALDE.yapın küçük bir grup takılın kafanıza göre.sizleri seviyorum aranızda olamıyacagım için üzgünüm

elma için sağol oğuz abide çizik var vizörde nası olmuş haberim yok kılcal bi çizik ona takıldı kafam nese yardımlar için saolun...

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    abi orayı biliyom ama çoban et ordan daha güzül ve daha uygun hem kaçak bişilerde sokarız çobana hafta sonu hava nasıl acaba iyi olursa çobana gidelim .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler