Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha XJ600S - Kawasaki ZX9R
    günaydın hayırlı haftalar izmir mt ve tüm mt
    [COLOR="DarkRed"][B]Yaşadığın Her An Kendi Hayatındır...[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vay be,darksilence ve karmacoma rahat durmamış
    Fotoğraflar güzel..Fotoğraflarda da olsa darksilence ı görmek daha da güzel

İyi haftalar herkese.

Bu haftanın toplantı topici duyurulara açıldı,haberi olmayanların haberi ola.

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Merhaba arkadaşlar,Cuma günkü toplantının özetini geçeyim herkes bilgilensin.
    1. Öncelikle planlı geziler konusnda toplanma ve hareket saatlerine çok fazla önem gösterilecektir. Teker dönüş saatinden sonra gelenler ya yolda belirlediğimiz check noktalarında yada gidilecek yerde bizlerle buluşacaktır. Yani teker dönüş saati konusunda daha hassas ve ciddi davranacağız.

2. Her ne kadar herkesin grup sürüşünü bildiğini bilsekde yine de her gezi öncesi güzergah, mola yeri, check noktası ve grup sürüşü konularında bilgilendirme yapılacaktır.

3. yaz aylarının yaklaşması ve aramıza bir sürü yeni arkadaşın katılcağı da düşünüldüğünde yeni katılanların en az 2-3 hafta toplantılara katıldıktan sonra bizle grup sürüşü yapıp gezilere katılmasına, yada illa gelmek isterse tek başına grubun en sonunda (yada kendisi ayrı da gidebilir) gidilecek yere gelmesi uygun görülmüştür.

4. Geçen senelerde olduğu gibi daha planlı ve etkili geziler yapılması kararlaştırılmıştır.

5- Gezi yada Gurup sürüş organizasyonu yapan arkadaşlar Check noktalarını Açtığı duyuru başlığında özellikle belirtecektir......

6- Yolda benzin sigara gibi sair giderler için sık sıkdurulmayacaktır...Herkesin buna göre hazırlıklı gelmesi gerekmektedir.....

7- Gezi sırasında öncünün hızına kesinlikle uyulacak geçme veya geride kalma olmayacaktır....

Destek veren ve bilgilerini bizle paylaşan tüm dostlara teşekkürler. Benim eksikyazdığım yada eklemeyi unuttuğum bir nokta varsa lütfen eklemekten çekinmeyin.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    5- Gezi yada Gurup sürüş organizasyonu yapan arkadaşlar Check noktalarını Açtığı duyuru başlığında özellikle belirtecektir......

6- Yolda benzin sigara gibi sair giderler için durulmayacaktır...Herkesin buna göre hazırlıklı gelmesi gerekmektedir.....

7- Gezi sırasında öncünün hızına kesinlikle uyulacak geçme veya geride kalma olmayacaktır....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    karmacoma traktörde denediğini erbeşte denemeye kalkma bence

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    evet onlar da kaçmış ekledim listeye teşekkürler.

Pierzig mümkün oldukça fotoğraflı alıntı yapmayalım sitede. bu konuda da şikayetler var. teşekkürler

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Birde özgür ve karmaçomalak... Olm geziyazılarına başlık açsaydınız ya.... İzmirin içinde ne işi var fotoların....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6- Yolda benzin sigara gibi sair giderler için durulmayacaktır...Herkesin buna göre hazırlıklı gelmesi gerekmektedir.....

6- Bak şimdi desene o zaman çok daha hızlı gideceğiz.. Kuralları yazanların en fazla tirkaki olduğu bi grupda ..

7- hadi geçmemeyi anladım da arkada kalmayı anlayamadım be abicim. altımızda var bi YBR. Jikleyi açık unutmadıkça gitmior anasını satayım . YOk ki altımızda bi Er-5 inden ER-6 sından ..

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sandman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6- Bak şimdi desene o zaman çok daha hızlı gideceğiz.. Kuralları yazanların en fazla tirkaki olduğu bi grupda ..

7- hadi geçmemeyi anladım da arkada kalmayı anlayamadım be abicim. altımızda var bi YBR. Jikleyi açık unutmadıkça gitmior anasını satayım . YOk ki altımızda bi Er-5 inden ER-6 sından ..
    heh işte yaa nerdesin sen kardeşim

azımının içine girdin nerdeyse tam dilimin ucundakılerı sooyledın al sana benden bi
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aramızdaki zayıf motorları da her zaman düşünmüşüzdür, onun için sürat 90 ı geçmez ama gereksiz duruşları önlemek amacıyla yolda benzin almak sigara almak gibi, duruşların olmıyacağı için gidilecek yere daha çabuk varılacak.

Arkada kalmadaki amaç kural bilmeyen yada tanımayanlar için geçerli . Fermuar düzeni giderken önündeki motorla aranda 2 saniyelik bir mesafe bırakman lazım aynanın kör noktasına girilmiyecek, öndeki motor arkadan gelen motoru rahatça görebilsin ki , arkada ne olup bittiğini de başını çevirmeden yada durmadan görüp anlıyabilsin. olay bu kadar basit.

Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    Alıntı gureli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramızdaki zayıf motorları da her zaman düşünmüşüzdür, onun için sürat 90 ı geçmez ama gereksiz duruşları önlemek amacıyla yolda benzin almak sigara almak gibi, duruşların olmıyacağı için gidilecek yere daha çabuk varılacak.
    Intruder ımız da yok ki abicim ya ..

Şaka bi yana kurallar güzel, tabi uyulduğu sürece işallah ..

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    YA Erdem, bizde şu an senin YBR bile yok, ağlamaaaaaa... Beni de ağlatacaksın...

Kurallar makul ve yerinde. Ama yeni arkadaşların uyum sağlamakta zorlanacağını zannetmiyorum. Ben yine de ayrı yola çıkmak yerine bilgilendirme yapmadan hiç yola çıkarmamak taraftarıyım...
    ...Sergerdan...

Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    Alıntı gittardando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YA Erdem, bizde şu an senin YBR bile yok, ağlamaaaaaa... Beni de ağlatacaksın...
    Gitaristim, sanatçım, güzel sanatkarım, artistim ..Kardeşim sabretmek gerekio sanırsam (da işin kötü yanı ben bayadır sabrediom ya neyse). Derler ya bişiii çok çok çok isteyimce böle, sürekli sürekli sölüyünce oluyomuş. İnanman gerekiomuş olaya. Bak bana

ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ER-6n, ..................................

Motosikleti
    hayırlı akşamlar izmir mt

artık benimde motorum oldu 1 ehliyet kaldı onuda hallettimmi tamamdır. cengiz abiye bilgilerden dolayı ayrıca teşekkürler

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    arkadaşlar bana da CENĞİZ abinin telefonu lazım ondan başka bir telefonu soracagım.bir yamaha 750 lik var demişti.onun telefonunu alacagım nasip olursa agbime alacagız.şimdiden thank you
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

stain hayırlı olsun kazasız belasız ? cuneytin motorunu mu aldın?

Motosikleti
    ewt çok salam bir motor allah razı olsun sizden

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    grup harici gezi yaparsan böyle şeklin kaçar işte

ben seni tanımakta zorlandım güzel kardeşim yapma böyle ayrılıklar üzme bizi
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

hadi hayılrı olsun kazasız belasız o zaman ilk toplandıda baklavalar senden

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Cengiz abi, Evren, ya ben?
    ...Sergerdan...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler