Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

[Isparta - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    biker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal reptor 250
    arkadaşlar ısparta'dan motosikletçiler neden toplanmıyorsunuz? ben şuan kütahya'dayım ama toplanın da arada bir size de katılayım
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Kardeş sende toplanın demişsin lafı atıp kaçmışsın.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Ispartada sayi biraz az. Ama dostum istersen Antalya MT ye katilabilirisn 1 saatlik yol ozel gezilerde bize katilabilirisin. Daha cok bilgi icin bana Ozelden de ulasabilirisin
    Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

biker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal reptor 250
    sağolun kardeşler yazın antalya'nın gezilerine katılacağım galiba zeda3000 yazın görüşürüz..

Motosikleti
    Yamaha Nmax

ıspartada doğru düzgün motosiklet kullanan çok az ki zaten

avuç kadar yer olunca çoğu kimse iyi motor almıyor. bir çin malı sevdası gidiyor.
    ayrıca birşey yapsanız suçmuş gibi davranılan bir yer.
    1998 den beri scooter kullanıyorum. O kadar ki insanlar gidip babama senin oğlan çok hızlı gidiyor diye şikayet bile etmiş. Bir de gezmeye gitsek ne olur bilmiyorum.
    O yüzden Ispartada birşey yapmak güçtür.
    Bakın Ispartada 150000 nüfus var kaç tane fabrika var. Oran çok düşüktür.
    çünkü girişimcilik yoktur. yapanada destek olunmaz. çünkü bencillik var.

ayrıca bilmeyenlere Isparta gazetecilere atılan dayak ile meşhur il
    bkz. Hasan Balaman

Motosikleti
    Finally Zealsun 150
    Merhaba arkadaşlar ben Ispartadayım yazın fırsat olursa bir gezi organizasyonu yapabiliriz.Ben varım.
    Evet Isparta küçük olabilir ama bir sürü motosiklet kullanıcısı var.Bir çoğu forumlara pek takılmıyor.Ama kendi aralarında geziler düzenlediklerini biliyorum.Motosiklet camiası buradan ibaret değil.
    Aslında bi de çok büyük bir motorcu grubu var. Mecburen motorcu olanlar, motorlu kuryeler. Onlar da apayrı bir grup gerçekten.Adamlar yaz kış motor üstünde.Bazıları için zevki gelebilir ama sonuçta bir iş sözkonusu.Gezmek ayrı iş ayrı birşey.Çok uzun süre kuryelik yapan birisi için artık motor sadece bir iş aracıdır diye düşünüyorum.Kaldı ki keyif alsın...
    Soğuk havalarda bazen onları yolda gördükçe imreniyorum.Eve gidip motora atlamak geliyor içimden ama yeterli kışlık donanım yok henüz.
    Ispartanın soğuğu da meşhurdur bu arada

kardeş bende ısp tayım ama siz benim memleketime böle demeyin ben kendim ehliyetim olmadığıhalde motor kullanıyorum kullandığım motorlarda kısa yol motoru bir tane yamaham var o da çok içiyor benzini ben onun yerine çift silindir pejo ile polisten kaçmayı tercih ederim ama ıspartada bu aralar motorlara çoook dikkat ediyor polisler daha 1 hafta önce 50 60 tane motor bağlandı....
    bunlara çare bulunamazsa ısp ta hep ufak tefek motorlarla yaşlılar yani kuralcılar cirit atacak
    bunun yanında daha geçen hafta bir çift silindir 5-19 motorumu polis bağladı hemde full nikelaj dı motor????
    arkadaşın dediği gibi az bir hız yapsan hemen polise şikayet yada aileye şikayet ediyorlar

cenk3207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as200gy_2
    merhabalar. aslında ıspartada motorcu çok ama toplanma yok. ben antalyadaki bir grubla çok gezilere katıldım. yaza kadar tanışalım bir gezide biz düzenliyelim.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vay be eski memleketim ..Ş.A.İ.K mezunuyum ben ...kışı çok soğuk olur motor için uygun değil ama havalar ısınınca gidecek çok güzel yerler var ..mesela gölcük hem yakın hemde süper bi yer ... sonra o uçağın düştüğü tepe kiraztepe miydi neydi orası var ..valla 3-4 motor buluşabilirse sayı çok çabuk katlanacaktır ..iş ilk buluşmayı organize edebilmek
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    as200gy_2
    formumuza hoşgeldin BBRR inşallah toplanırsak güzel geziler yapacağız. gölcük, eğirdir, çandır yazılı kanyon, gezilecek yerlerden bazıları. burda zaten rutin gezilere çıkıyoruz ama az sayıda. inşaallah MT sayesinde toplanacağız.

gropsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250
    arkadaşlar bende ıspartadan tevfik gerçektende bizim memleketimizde toplanma adeti olmadı bir türlü bu 2007 nin yazında artık herkes bi silkelensin de güzel bi buluşma olsun herkesin katılmasını arz ediyoruz ısparta grup...
    dongul murat

most_wanted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 152, wuxı dy200(yeni aldım)

Selam Ispartalılar

selam ıspartalı arkadaşlar ya hep beraber bi grubumuz yokmu bizim?
    Daima en iyiye...

Motosikleti
    as200gy_2
    Alıntı most_wanted adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam ıspartalı arkadaşlar ya hep beraber bi grubumuz yokmu bizim?
    olacak yakında, önce havalar ısınsında

arkadaslar ben izmir de yasıyorum fakat bir kac is nedeni ile 5 gundur ıspartadayım ve buradaki herkesin motosiklete kasksız binmesi beni uzdu.. izmir mt olarak daha yeni, bir arkadasımızı bu yuzden kaybettik.. kaskını takmıstı fakat kilitlememisti..artık burda kask takan birine denk geldigimde sasırıyorum cunku tum halk motor kullanıyor ve ne yazıkkı bu isin ne kadar ciddi oldugunun farkında degil gibiler.. lutfen bu konuda biraz dikkat... bisiklet kazaları bile öldürücü olabiliyor ki onun hızı ne kadar komik motora göre.. arkadaslar lutfenn dikkat..

hdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hemşehrilerime selam eder saygılarımı sunarım..

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    bende ıspartalı yım senirkent liyiz gerçi bizim orda 2 tane akrabamız kaldı herkes izmir e göçmüş ama ısparta ya da gittim guzel bir yer sayılır(guzellikten mana cok gezilecek doğa harikası yerler var) umarım ileride oralara kendi motorumla gelebilme imkanım olur :D

ısparta mt ye saygılar & sevgiler
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

hdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende ıspartalı yım senirkent liyiz gerçi bizim orda 2 tane akrabamız kaldı herkes izmir e göçmüş ama ısparta ya da gittim guzel bir yer sayılır(guzellikten mana cok gezilecek doğa harikası yerler var) umarım ileride oralara kendi motorumla gelebilme imkanım olur :D

ısparta mt ye saygılar & sevgiler
    motosikletimle gidip gezebilmeyi bende çok istiyorum.

bigdoctor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki dl 650 v-strom
    Bu link buram buram memleket kokuyor Merhaba hemşerilerim. Ben memleketim ıspartanın yollarında öğrendim 2 teker üstünde olmayı. Daha ilk okula giderken babamın mobiletine binerdim, ilk okul 4-5 ten snrada benden babama kalmaz oldu. Bizim oraların mobiliyet leri meşurdur. Bundan 3 yıl öncesine kdr köy kent il ilçe herkes kucuk yastan mobiliyette biner. Yalnız kabul ediyorum biraz bilinçsizlik sözkonusu. Buda kucuk motosikletlerin ve bilinçsiz binicilerin cok olmasından dolayı. halen daha ehliyetsiz, kasksız motosiklet kullanan bir cok arkadasım var. Bide sehrin sakinlerinin motsikletlere bakış acısı biraz cekimser. Neyse lafı uzatmıyayım. Ben şu an Yalova - İstanbul bölgesindeyim .Burada bu işin organizasyonunu güzel yapıyoruz bazı gruplarımız var. Eger bir topluluk haline gelirsek seve seve elimden geleni yaparım. Eşimle beraber senede 1 kaç kere motosiklet ile ıspartaya geliyorum. Muhtemelen bu yazda geleceğiz. Memleketim yollarında toplu halde gezmekten zevk duyarım. Gidilecek yer cok hatta bu işi yoluna sokarsak Antalyadaki arkadaşlar ile organizasyonumuzu genişletebiliriz. Mevsimi ve cografi yeri itibariyle Antalya bu işi gayet iyi biliyor ve bize yakınlığı sayesinde sık sık bir araya gelebiliriz. Hadi önce kendi yollarımızda snr memleketin başka başka illerinde yolların tozunu attıralım.
    DL 650 V-STROM bigDOCTOR

Motosikleti
    as200gy_2
    bizde ısparta dışındaki hemşerilerimize sayıgı ve sevgilerimizi gönderiyoruz.

tetikçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    selam bende ıspartadanım 1 geziyapalım arkadaşlar

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler