Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı ZxPanic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ööncelikle yeni motorun hayırlı oLsun Berkut. Allah kaza bela vermesin.

aynı olayı milli piyago anadolu lisesinin oralarda başıma geldi Bilal.FSM de sütaşın şirket arabası park halindeki ninjama önden çarptı bayram öncesi. ön çamurluk kırıldı,yan sehpa ayaklığı yamuldu ve farların ve kafa karenajında çizikler :( 1 mt kadar geri geri sürükledi motoru nasıl devrilmedi hayret 30-40 cm daha sürüklese arkadaki diğer park halindeki arabayla tost yapacaktı ninjayı
    evrak konusuna gelince bende ilk defa evrakla uğraştım.o an foto ve tutanak tuttum 2 gün sonra çarpan adamla buluşup bizim mahallede cafede ruhsat,ehliyet ve sigortanın fotokopilerini getirdi bende kendiminkileri alıp dogruca Kocaman Mmoto ya sevise götürdüm ninjayı ordaki çocuk tamam dedi herşey tam kaza raporu oluşturcam dedi şuan haber bekliyorum bende.
    abi valla banada aynı şeyi dediler ben güvenemedim adamları ağaç ettim 2 arkadaşı diktim yanlarına tutanak falan aradım :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı __redandblac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun beko. bende motoru satamadım anlaştığımız adam kelek yaptı. bugünde park halindeyken önümdeki park yapmış adam çıkmaya çalışırken motoruma çarptı. gırtlaklamamak için zor tuttum kendimi.

Alıntı ZxPanic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ööncelikle yeni motorun hayırlı oLsun Berkut. Allah kaza bela vermesin.

aynı olayı milli piyago anadolu lisesinin oralarda başıma geldi Bilal.FSM de sütaşın şirket arabası park halindeki ninjama önden çarptı bayram öncesi. ön çamurluk kırıldı,yan sehpa ayaklığı yamuldu ve farların ve kafa karenajında çizikler :( 1 mt kadar geri geri sürükledi motoru nasıl devrilmedi hayret 30-40 cm daha sürüklese arkadaki diğer park halindeki arabayla tost yapacaktı ninjayı
    evrak konusuna gelince bende ilk defa evrakla uğraştım.o an foto ve tutanak tuttum 2 gün sonra çarpan adamla buluşup bizim mahallede cafede ruhsat,ehliyet ve sigortanın fotokopilerini getirdi bende kendiminkileri alıp dogruca Kocaman Mmoto ya sevise götürdüm ninjayı ordaki çocuk tamam dedi herşey tam kaza raporu oluşturcam dedi şuan haber bekliyorum bende.
    geçmiş olsun gün geçtikçe trafikte hayatta kalmak dahada zorlaşıyor dün bende arabaylayım kenarda park edicem dörtlülri yaktım geri geri geliyorum ... çocuğu otobüs şöförü yanımda durdu dik dik bakıyor birbaktım yaşlı başlı adam hiç bulaşmadım elimde kalır diye de nereye kadar bu şekilde devam edecek çok merak ediyorum

delibursali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125R (1) / DUKE 200 (2) / XMAX 250 ABS (3)
    Merhabalar, bu cuma itibarı ile 1 haftalık yıllık izne çıkıyorum. Henüz bir tatil yeri ayarlamadım fakat, 4-5 günlüğüne (otel önemli değil, yatacak yer olsun yeter ) ayvalık tarafına gitme planım var tabi gelen olursa durumu müsait olan, gelmek isteyen arkadaş var mıdır?
    memduhb, eXcitinG ve MrMaydec bunu beğendiler.

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    haftasonu yaptğımız geziden bi video bizi izlmeye devam edin yada sizde bize katılın

Apices, zozturk, beko12345 ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haftasonu yaptğımız geziden bi video bizi izlmeye devam edin yada sizde bize katılın

http://www.youtube.com/watch?v=pZOKx...ature=youtu.be
    Memduh paylaşım için teşekkürler, ellerine sağlık.

Bizim Armutlu gezimizdeki videolara ne oldu?Yalan mı oldu yoksa?
    n_tuncak bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    anlaştığım adam kelek yapınca bende motoru kışa hazırladım.

-michelin pilot street takım
    -ön arka tekerlek rulmanları
    -ngk buji
    -altın sarısı zincir

motorun gidişi değişti. pilot streetlere bayıldım. çok güzel lastikler tavsiye ederim. daha rodajı bitmedi zorlamıyorum. bi 200 300 km sonra iyice kendine gelecektir. fren performansınında ciddi şekilde artmasını sağladı.
    Apices ve linkinpark20 bunu beğendiler.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    yarın hyosung gt250r'yi alıyorum arkadaşlar resim eklerim.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Hadi hayırlı olsun abi.
    linkinpark20 bunu beğendi.

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Hayırlı olsun umarım motorunuzla mutlu olursunuz. Tekeriniz düz bassın, bir araya gelmek isterim hocam

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    yarın sabah kütahyaya üniversite için ev tutmaya gideceğim motorla. gelmek isteyen varsa gelebilir :D iyi olur gelen olursa hatta :D
    MrMaydec bunu beğendi.

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Alıntı __redandblac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın sabah kütahyaya üniversite için ev tutmaya gideceğim motorla. gelmek isteyen varsa gelebilir :D iyi olur gelen olursa hatta :D
    Ben gelirim bilal

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:14 ----------

1 saat içinde yalova yada eskişehire gidebilirm otur otur sıkıldım varmı gelicek? yada başka bir planı olan varmı uzun zamandır gezmiyorum.

tel no: 0531 256 71 75

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Motoru aldım arkadaşlar. Mondialden sonra inanılmaz seri geldi. Bu sadece foruma da üye olan Ercan isimli güzel insanı da tanımış oldum. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.

Motoru boş vitese geçiremiyorum. Ercan Hocama da sormayı unuttum kendisi boşa almıştı motoru. 250 cc karşılaştırmasında da hyosungun boş vitesinin zor olduğu yazıyordu. acaba pratik bir yolu var mıdır? bir de mondialde direksiyon kilidi direksiyonun altında idi ve herhangi bir bastırma yapmadan çevirerek kilitleniyordu. bu modellerde direksiyon kilidi nasıl acaba? teşekkürler.
    MrMaydec, MhmtcnKoral, beko12345 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru aldım arkadaşlar. Mondialden sonra inanılmaz seri geldi. Bu sadece foruma da üye olan Ercan isimli güzel insanı da tanımış oldum. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.

Motoru boş vitese geçiremiyorum. Ercan Hocama da sormayı unuttum kendisi boşa almıştı motoru. 250 cc karşılaştırmasında da hyosungun boş vitesinin zor olduğu yazıyordu. acaba pratik bir yolu var mıdır? bir de mondialde direksiyon kilidi direksiyonun altında idi ve herhangi bir bastırma yapmadan çevirerek kilitleniyordu. bu modellerde direksiyon kilidi nasıl acaba? teşekkürler.

Abi hayılrı olsun istersen gezmeye gidelim hemen

direksiyon kilidi anahtarı hafif bastırarak sola çevirmen yeter, boş vitesede zamanla alışırsın motor yabancılığından olur bende cbr da ilk başlarda geçiremiyordum.
    Hayat boş gazla çoş

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Direksiyon kilidi gidonu tamamen sola çevirerek anahtarı da çevirin, anahtarın durduğu noktada gidonu çok hafif sağa çevirin o anda anahtarı da sola çevirin gidon kitlenecektir. Boşa alma meselesi de motor tamamen durmuşken kapatıp açtığınızda ya da ilerlerken geçiyor. Örneğin kırmızı ışıkta boşa almak istiyorsunuz vitesi 1 e kadar düşürüyorsunuz tam durmadan önce hafif yukarı çektiğinizde boşa geçiyor, tabi ne kadar önerilir ayrı konu. Kazasız belasız kullanırsınız umarım.
    SONUNA KADAR İZİNDEYİM ATAM!

Dört teker bedenimi, iki teker ruhumu taşır.

tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bende kontrol edip deneme fırsatı yakalamıştım o motoru. gayet güzel motor almış oldun. ben viteslere alışık olmama rağmen o motorda boşa takmak biraz benide zorlamıştı vitesleri biraz sert ama alışınca oluyor.bide debriyaj maneti gevşek onuda gerersin bi ara hayırlı olsun
    İMAM SOLLARSA CEMAAT YANLAR

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Yeni motorumla hergün geziyorum. Anca bugün fırsat oldu üstünde resim çektirmek...

linkinpark20, memduhb, Apices ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Bilalden cevap gelmedi yarin festivale gidecek varmı?

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı MrMaydec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilalden cevap gelmedi yarin festivale gidecek varmı?
    sa :D yeni girdim aga . ben sabah en geç 6 da çıkacağım kentmeydanından. geliyor musun

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://www.youtube.com/watch?v=pZOKx...ature=youtu.be
    Harikasın ve harikayız Memduh Sırada Bolu Abant'mı var Yoksa...????
    memduhb ve search16 bunu beğendiler.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

zulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni motorumla hergün geziyorum. Anca bugün fırsat oldu üstünde resim çektirmek...
    Berkut , yeni motorun tekrardan hayırlı olsun , cbr'ı sattın sanırsam , kaça verdin ? Bende satıyorum da , kısmetse dl650 , cbf600 veya nc700 den birine karar kılacam...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler