Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Bugün hava çok güzeldi gezicek kimsede olmayınca pek tadıda olmuyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurufasulye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200ns
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün eşkel ve trilye arasındaki köylere gezmeye giden oldumu 10 motor falan saydım çoğu scooterdi bizde 4 motorduk selamlaştık falan ama burda varmı acaba o grupta olan
    Ben vardım trilyede ama tek.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tlgknbs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    M.balibey ne atışına gidiyorsun havalı tüfek falanmı?
    aynen havalıya gittik ama ateşliyede gittiğim oluyor

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen havalıya gittik ama ateşliyede gittiğim oluyor
    Bende de var armsan rs-x2 pompalı arasıra atıyorum ama yer bulmak zor oluyor.

tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    3 4 ay önce bende gidiyordum uludağ tarafına atışlara hatsan mod125 sniper vardı dayı oğlunda satıldı beraber gıderdık ne güzel :d baya zevkli oluyor ama kuş vurdum birkere içim çok acıdı vurdugum an :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

emre bir arkadasın sohbetıne kulak mısafırı oldum bir doktor tanıdıgı varmıs. yenı aldıgımotoru satıroymus daha ıyısını almak ıcın honda cbr 250 siyah 3000 km de. fiyat 10bin istiyormus haberin olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:17 ----------

gerci şimdibi bakındımda 9 lira civarlarınada öyle güzel motorlar varmış

Motosikleti
    HONDA CBR250r
    3 4 ay önce bende gidiyordum uludağ tarafına atışlara hatsan mod125 sniper vardı dayı oğlunda satıldı beraber gıderdık ne güzel :d baya zevkli oluyor ama kuş vurdum birkere içim çok acıdı vurdugum an :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

emre bir arkadasın sohbetıne kulak mısafırı oldum bir doktor tanıdıgı varmıs. yenı aldıgımotoru satıroymus daha ıyısını almak ıcın honda cbr 250 siyah 3000 km de. fiyat 10bin istiyormus haberin olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:17 ----------

gerci şimdibi bakındımda 9 lira civarlarınada öyle güzel motorlar varmış
    Abi şuan en fazla 9.500 verebilirim tabi ybr satılırsa

Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    motorunu satabılırsen konusuruz pazarlık yapmaya çalışırız

Motosikleti
    HONDA CBR250r
    motorunu satabılırsen konusuruz pazarlık yapmaya çalışırız
    motoru satarsam Berkut'un motoru alacağım

Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende de var armsan rs-x2 pompalı arasıra atıyorum ama yer bulmak zor oluyor.
    ateşliyse demiştaş barajının orda poligon var ben havalıyı bizim bahçede falan kullanıyorum etraf hep zeytinlik olduğundan sıkıntı olmuyor

3 4 ay önce bende gidiyordum uludağ tarafına atışlara hatsan mod125 sniper vardı dayı oğlunda satıldı beraber gıderdık ne güzel :d baya zevkli oluyor ama kuş vurdum birkere içim çok acıdı vurdugum an :D[COLOR="Silver"]
    boncuklu tabanca bile kullansan dikkat etmek gerek havalı diye küçümseniyor ama 50 metrelik bahçede saçma sekip yanıma kadar geliyor50 gidiş 50 geliş 100 metre virde duvara yda hedefe vurup güç kaybediyor nerden baksak 200 metreye gider ki benimki mod 85

Motosikleti
    HHH
    Merhaba arkadaşlar 6 aydır kullandığım ls2 ff370 çene açılır mat siyah kaskımı alırken XL almıştım malesef büyük almışım şimdi kafamda öne arkaya sağa sola çok bol şekilde oynayıp duruyor o yüzden kullanamıyorum ve yeni bir kask aldım şu an, kafası büyük olupta ihtiyacı olan varsa 220 tl peşin almıştım pazarlıksız 90 tl ye veririm elimden bile düşürmedim bir iki küçük çizik dışında kazası belası yan yatması yoktur temiz kullandım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:12 ----------

bu arada telefonum 505 770 20 39

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar 6 aydır kullandığım ls2 ff370 çene açılır mat siyah kaskımı alırken XL almıştım malesef büyük almışım şimdi kafamda öne arkaya sağa sola çok bol şekilde oynayıp duruyor o yüzden kullanamıyorum ve yeni bir kask aldım şu an, kafası büyük olupta ihtiyacı olan varsa 220 tl peşin almıştım pazarlıksız 90 tl ye veririm elimden bile düşürmedim bir iki küçük çizik dışında kazası belası yan yatması yoktur temiz kullandım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:12 ----------

bu arada telefonum 505 770 20 39
    Ümit Hocam 6 yıldır bu şekildemi kullandın kaskını yoksa kaskmı büyüdü kafamı küçüldü Seni seviyoruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:29 ----------

ateşliyse demiştaş barajının orda poligon var ben havalıyı bizim bahçede falan kullanıyorum etraf hep zeytinlik olduğundan sıkıntı olmuyor

boncuklu tabanca bile kullansan dikkat etmek gerek havalı diye küçümseniyor ama 50 metrelik bahçede saçma sekip yanıma kadar geliyor50 gidiş 50 geliş 100 metre virde duvara yda hedefe vurup güç kaybediyor nerden baksak 200 metreye gider ki benimki mod 85
    Beyler bendede var bitane havalı tüfek. Mauser marka. Arabada taşırım hep. Köye gidince atışa hatta ara sıra küçük çaplı ava gidiyorum. En son bitane kır tavşanı vurmuştum. Güzel yahnisi oluyor güveçte. Dürbünlü olmasından dolayı nokta atışı yapabiliyor. Vurduğum tavşan 78 mt dendi. Ugun olursak poligona gidelim atışa toplanıpta.

Motosikleti
    HHH
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ümit Hocam 6 yıldır bu şekildemi kullandın kaskını yoksa kaskmı büyüdü kafamı küçüldü Seni seviyoruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:29 ----------

Beyler bendede var bitane havalı tüfek. Mauser marka. Arabada taşırım hep. Köye gidince atışa hatta ara sıra küçük çaplı ava gidiyorum. En son bitane kır tavşanı vurmuştum. Güzel yahnisi oluyor güveçte. Dürbünlü olmasından dolayı nokta atışı yapabiliyor. Vurduğum tavşan 78 mt dendi. Ugun olursak poligona gidelim atışa toplanıpta.
    Kask yeniyken süngerleri sıkı olduğu için iyi gibiydi kışın polar bir kalın balaklava benzeri bir başlık ile kullanınca iyice genişledi şimdi hiç kullanamıyorum o yüzden small beden ls2 celtic model eşime aldığım kaskı kullanıyordum yeni medium yine açılır bir kask aldım bu arada atışa gidelim bir ara iyi olur.

Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    evet balibey felis leonunda dedigi gibi bi ara toplanalım atışa gidelim ben tüfeksiz kaldım ama size eşlik ederim dağ yolunda cok güzel bi alan biliyorum tur gibi olur hem

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    Merhaba arkadaslar.
    Azonce gencosman ptt nin karsi tarafinda minibuslerin dondugu yeri bilkrsiniz. Orda sym wolf u olan bi arkadas ufsk bi kaza yapmis. Biraz sohbet ettik, ama forumdanmidir bilmiyorum. O bolgede minibuslere aman dikkat diyorum.

Birde asya major hakkinda yorum yapabilirmisiniz. Forum icinde cok bahsedilmemis. Almayi planliyorum . Yardimci olursaniz sevinirim.
    Not: acemiyim. Boy 180 kilo 90

olur gidelim yanlız havalı ile avlanmak kanunen yasak ona göre bari benim bebeğin fotosunu ekleyeyim gez ile 75 metre grupmanları yapıyordum şimdi üzerinde 3-12x44 mildotlu dürbün varümit abi me22lerden memnun musun

Ahmanamra bunu beğendi.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı ake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar.
    Azonce gencosman ptt nin karsi tarafinda minibuslerin dondugu yeri bilkrsiniz. Orda sym wolf u olan bi arkadas ufsk bi kaza yapmis. Biraz sohbet ettik, ama forumdanmidir bilmiyorum. O bolgede minibuslere aman dikkat diyorum.

Birde asya major hakkinda yorum yapabilirmisiniz. Forum icinde cok bahsedilmemis. Almayi planliyorum . Yardimci olursaniz sevinirim.
    Not: acemiyim. Boy 180 kilo 90
    Ake bahsettiğin alan gerçekten tehlikeli. Kasap sürücü alanı. Mezbahane misali. Asya majörden uzak dur. Elinde patlar. Paralel çift silindir olanlara bulaşma. Heleki o motora hiç. Tavsiyemdir, karar senin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:28 ----------

olur gidelim yanlız havalı ile avlanmak kanunen yasak ona göre bari benim bebeğin fotosunu ekleyeyim gez ile 75 metre grupmanları yapıyordum şimdi üzerinde 3-12x44 mildotlu dürbün varümit abi me22lerden memnun musun

http://i44.tinypic.com/2mo10jt.jpg
    4,5 mm mi 6 mı. Bendeki dürbün ile aynı sanırım. Bendeki 4,5 mm

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    search16 , cevap için teşekkürler. nereye baksam , kime sorsam aynı cavap. SAKIN ALMA var bir bildiğiniz herhalde. bu sevdadan vazgeçiyorum. görsel olarak çok hoşuma gidiyordu :( tvs apache alıcam herhalde. cbf150 yi beğenmiyorum. rks 200 pahalı geldi biraz daha. başka öneriniz varmı?

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    ben apache kullanıyorum tavsiye ederim. kullanım amacın da önemli tabi. ama bana kalırsa hoşuna giden bir motor al çok para harcamadan biraz ortamına gir öğren motoru sonra değiştirirsin

Rider95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Alıntı ake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    search16 , cevap için teşekkürler. nereye baksam , kime sorsam aynı cavap. SAKIN ALMA var bir bildiğiniz herhalde. bu sevdadan vazgeçiyorum. görsel olarak çok hoşuma gidiyordu :( tvs apache alıcam herhalde. cbf150 yi beğenmiyorum. rks 200 pahalı geldi biraz daha. başka öneriniz varmı?
    Paran yetiyorsa 2 el yeni kasa cbr125 yetmiyorsa Tvs apache.

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Arkadaşlar çok sevdiğim motorumu satıyorum cc yükseltmek için ilgilenenlere duyurulur.

Sahibinden Linki
    Ahmanamra bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler