Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi konuda

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:18 ----------

Bende tam onu sorucaktım Gerçi vaktimde yok fakat eğer bir organizasyon olursa 1 gün gitmem okula en kötü ihtimal.
    Senin fazer alma konusu :D ben birisiyle konuştum benimkinin üstüne 4900 vereceğim 2012 model 11.000 km iyimi sizce ? Sen saticaksan seni bekleyeceğim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hangi konuda

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:18 ----------

Bende tam onu sorucaktım Gerçi vaktimde yok fakat eğer bir organizasyon olursa 1 gün gitmem okula en kötü ihtimal.
    yok galiba biz mi yapsak bişeyler öğleden sonra

Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnegöle kayacaksaniz olurr

bana uyar yolu bilen var mı

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı kurufasulye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hafta sonu bir organizasyon yapalım ama bu sefer beni unutmayın ona göre.
    Geçen biraz ayıp oldu Ama buluşursak bu sefer olmaz.

Alıntı MrMaydec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin fazer alma konusu :D ben birisiyle konuştum benimkinin üstüne 4900 vereceğim 2012 model 11.000 km iyimi sizce ? Sen saticaksan seni bekleyeceğim
    beni bekleme sen. Belli değil benim iş. Ayrıca senin motor+4900 bence çok iyi fiyat. Ama baktırman lazım kesinlikle o fiyata merak ettim doğrusu Ne renk ???

Çağatay abi şu dönemde Ygs-Lys olayım yüzünden bana güvenerek buluşulmaz ama siz aranızda buluşma ayarlarsanız ben gelmeye uğraşırım diğer türlü yarın ne olur hiç belli olmuyor. Etüt koyuyorlar, çıkamıyorum dershaneden. Bu yüzden bana güvenipte plan yapılmaz açıkçası şu dönemde
    Geçen gezi iyi denk gelmişti öyle gidebildim

Geçen biraz ayıp oldu Ama buluşursak bu sefer olmaz.

beni bekleme sen. Belli değil benim iş. Ayrıca senin motor+4900 bence çok iyi fiyat. Ama baktırman lazım kesinlikle o fiyata merak ettim doğrusu Ne renk ???

Çağatay abi şu dönemde Ygs-Lys olayım yüzünden bana güvenerek buluşulmaz ama siz aranızda buluşma ayarlarsanız ben gelmeye uğraşırım diğer türlü yarın ne olur hiç belli olmuyor. Etüt koyuyorlar, çıkamıyorum dershaneden. Bu yüzden bana güvenipte plan yapılmaz açıkçası şu dönemde
    Geçen gezi iyi denk gelmişti öyle gidebildim
    berkut sıkma canını sınavlar bitsin anasını ağlatırsın yollarınemre otobandan ankara istikametine doru gidiyoruz dimi

Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Berkut siyah renk ve depoda ufak bi çizik var, baktiririz dedi hem benimkinede bakicak.

Evet abi ankara yolundan dümdüz kopuyorsunuz

Motosikleti
    berkut sıkma canını sınavlar bitsin anasını ağlatırsın yollarınemre otobandan ankara istikametine doru gidiyoruz dimi
    Haklısın abi.

Siz düzenlerseniz ben boşluk bulup katılmaya çalışırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:46 ----------

Alıntı MrMaydec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Berkut siyah renk ve depoda ufak bi çizik var, baktiririz dedi hem benimkinede bakicak.

Evet abi ankara yolundan dümdüz kopuyorsunuz
    Çizik önemli değil. Nazarlık olur. Önemli olan motor kısmı. Hayırlı olsun şimdiden

yolu bilen biri olsa daha önce inegöle hiç gitmedim yarın psikolojim iyi olursa belki meceraya çıkarız artık inegölde mi olurum ankarada mı orası belli olmaz

Motosikleti
    yolu bilen biri olsa daha önce inegöle hiç gitmedim yarın psikolojim iyi olursa belki meceraya çıkarız artık inegölde mi olurum ankarada mı orası belli olmaz
    Şuan hangi motoru kullanıyorsun çağatay abi ?

Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Buraya gelicekseniz haber verin tanisalim bi

Şuan hangi motoru kullanıyorsun çağatay abi ?
    berut 150lik apache var bende cbr alacaktım para varken motor yoktu parayı yedik motor çok oldu hafta içi de gidebiliriz sıkıntıya sokma kendini hem emreylede tanışmış oluruz emre tek kişi kaybolurum diye korkuyorum

Motosikleti
    berut 150lik apache var bende cbr alacaktım para varken motor yoktu parayı yedik motor çok oldu hafta içi de gidebiliriz sıkıntıya sokma kendini hem emreylede tanışmış oluruz emre tek kişi kaybolurum diye korkuyorum
    Al bendende okadar abi yol bilgim 0 neredeyse bursada Bir zafer plaza
    Gerçi Bursaya özel değil bende bu durum

600f varsa grup sana yavaş kalabilir diyecektim apache varsa tam kararında ozaman

Hafta bir başlasın ben duruma göre yazarım zaten, ona göre gidebiliriz sende boş olursan abi.

Al bendende okadar abi yol bilgim 0 neredeyse bursada Bir zafer plaza
    Gerçi Bursaya özel değil bende bu durum

600f varsa grup sana yavaş kalabilir diyecektim apache varsa tam kararında ozaman

Hafta bir başlasın ben duruma göre yazarım zaten, ona göre gidebiliriz sende boş olursan abi.
    yok ya olsa bile hız sınırları dahilinde giderim kedi köpek atlayı veriyor hayvancıklara yazık ayarlarım ben zamanı sıkıntı olmaz bursada merkezde mudanya gemlik iznik kumla kurşunlu armutlu falan hepsini bilirimde hayatımda hiç inegöle gitmedim navigasyonda da sıkıntı var diye servise gönderdim o yüzden korkuyorum

Motosikleti
    yok ya olsa bile hız sınırları dahilinde giderim kedi köpek atlayı veriyor hayvancıklara yazık ayarlarım ben zamanı sıkıntı olmaz bursada merkezde mudanya gemlik iznik kumla kurşunlu armutlu falan hepsini bilirimde hayatımda hiç inegöle gitmedim navigasyonda da sıkıntı var diye servise gönderdim o yüzden korkuyorum
    Bende var navigasyon en kötü alırım yanıma ozaman

AyKa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Arkadaşlar herkese merhaba, bir sıkıntım var. Shark s700 model kaskimi yaklasik 3 aydir kullaniyorum ve bu sure zarfinda 1000km yaptim. Sorun ise şimdilerde 50 -60km hizdan sonra alnimin uzerinden ozellikle sol kaşım tarafindan bir hava geliyor. Gozlerim normal sartlarda da ruzgara cok hassas oldugundan bu giren hava az da olsa gozlerimin yasarmasina sebep oluyor. Kaskin caminin dogru sekilde oturdugundan eminim. Havalandirma kanallari da kapali. Daha once olmayan bu sıkıntının nedeni ne olabilir. Deneyimlerinize guvenerek yardimci olabileceginize inaniyorum.
    Umarim en kisa zamanda bir organizasyonda tanisma firsati buluruz. Herkese iyi haftasonlari.

Bende var navigasyon en kötü alırım yanıma ozaman
    tamamdır o zaman bu hafta içi yaparız br inegöl hangi dershanedesin sen

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:42 ----------

Alıntı AyKa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba, bir sıkıntım var. Shark s700 model kaskimi yaklasik 3 aydir kullaniyorum ve bu sure zarfinda 1000km yaptim. Sorun ise şimdilerde 50 -60km hizdan sonra alnimin uzerinden ozellikle sol kaşım tarafindan bir hava geliyor. Gozlerim normal sartlarda da ruzgara cok hassas oldugundan bu giren hava az da olsa gozlerimin yasarmasina sebep oluyor. Kaskin caminin dogru sekilde oturdugundan eminim. Havalandirma kanallari da kapali. Daha once olmayan bu sıkıntının nedeni ne olabilir. Deneyimlerinize guvenerek yardimci olabileceginize inaniyorum.
    Umarim en kisa zamanda bir organizasyonda tanisma firsati buluruz. Herkese iyi haftasonlari.
    kaskı hiç düşürdün mü üzerinde çatlak falan var mı yada havalandırma kanallarından biri yerinden çıktı çıkacak durumda olabilir

Motosikleti
    tamamdır o zaman bu hafta içi yaparız br inegöl hangi dershanedesin sen

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:42 ----------

kaskı hiç düşürdün mü üzerinde çatlak falan var mı yada havalandırma kanallarından biri yerinden çıktı çıkacak durumda olabilir
    Emine Örnekteyim
    Ataevlerde

Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Inegöl avuç içi kadar bir yer caddesi takip ederseniz bursa yolunu bulursunuz zaten o derece, yani yenisehirin büyük hali gibi ve abi haftaiçi çalışıyorum ben inegole gelirseniz tanisamayiz

Rider95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    İnegöl gitmeyi bana sorun Eskişehir tabelalarını takip edin mecburi içinden geçiyosunuz.
    İnegölde akraba var araba bi gidiyorum kafam estimi.
    İnegöl az çok bilirim kültürpark ını inegöl avm ,özdilek falan gittimmi geziyordum.
    Tabi ben gezi olursa gelebilirmiyim belli olmaz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 38 kullanıcı var. (0 üye ve 38 misafir)

Bu Konudaki Etiketler