Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    zakirhasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 2013 , Honda Fizy 125 2012
    Merhabalar abi. Ben de yeni katıldım aranıza Nice gezilerde birlikte olmak niyetiyle inşallah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    [QUOTE=memduhb;3184832]kardeş geçmiş olsun sen yinede pek muhatap olma böyle insanlarla aman deyim[COLOR="Silver"]

sağol abi bi anlık sinir işte

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:27 ----------

Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. ALtınşehirde bir otobüs hiç bakmadan önüme atladı , altına alıyordu az kalsın beni. Birde kenara çekti, inmeye kalktı :( Yaşlıydı , bende bulaşmadım, üstelik ramazandaydı.
    sizede geçmiş olsun ramazanda benimde başıma aynısı geldi kornayla zarzor adamı durdumdum kendimde aslfalta yakından bakıyordum toplarladım
    Hayat boş gazla çoş

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş geçmiş olsun sen yinede pek muhatap olma böyle insanlarla aman deyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:10 ----------

coşkun kaptan sen nerelerdesin sesin solugun cıkmıyo yaşıyon dimi
    Memduh buralardayım. Bu zamanlarda bizim işler artıyor, malum yıl sonu kampanyaları falan deyyince kafa kaldıramıyorum işlerden. Birde laf aramızda tatlı su motorcusuyum mecburen. Aşırı sinüzit ağrısı oluyor bu havada motora binince. Zaman geliyor baş ağrısından gözlerimi açamıyorum. 98-2000 li yıllarda peugeot 103 lerle karda yağmurda kasksız gezmenin acısını çekiyorum şimdilerde. Gerçi o zamanlarda kask vardıda bizmi takmadık, birde jöleli-limonlu saçlar bozulmasın diye şapka bile takmazdık. Neyse gece toplantılarına başlarız yakında. Motorla olmadı dört teker katılırız toplantılara. Benim en bol vaktim ocak-mart arası. Yaz yeni bitti bahara daha çok var. Toplantılarla arayı kapatırız eğlenceli bir şekilde olmamı.

---------- Post added at 22:43 ---------- Previous post was at 22:41 ----------

Alıntı zakirhasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar abi. Ben de yeni katıldım aranıza Nice gezilerde birlikte olmak niyetiyle inşallah
    Zakir kardeş hoşgeldin aramıza. Kış geldi nice gezilere başlayana kadar gece toplantılarına bekleriz.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    [QUOTE=search16;3184875]Memduh buralardayım. Bu zamanlarda bizim işler artıyor, malum yıl sonu kampanyaları falan deyyince kafa kaldıramıyorum işlerden. Birde laf aramızda tatlı su motorcusuyum mecburen. Aşırı sinüzit ağrısı oluyor bu havada motora binince. Zaman geliyor baş ağrısından gözlerimi açamıyorum. 98-2000 li yıllarda peugeot 103 lerle karda yağmurda kasksız gezmenin acısını çekiyorum şimdilerde. Gerçi o zamanlarda kask vardıda bizmi takmadık, birde jöleli-limonlu saçlar bozulmasın diye şapka bile takmazdık. Neyse gece toplantılarına başlarız yakında. Motorla olmadı dört teker katılırız toplantılara. Benim en bol vaktim ocak-mart arası. Yaz yeni bitti bahara daha çok var. Toplantılarla arayı kapatırız eğlenceli bir şekilde olmamı.[COLOR="Silver"]

abi bende 94-97 arası bitane 105 kobra harcadım ozamanlar kask zaten yoktu sonuç bendede sınuzıt var artı bıde astım var ama napalım ozamanlara ait resimlerimi paylaşsam varya foruma madara olurum o derece gerisini sen düşün :

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

Alıntı zakirhasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş hoşgeldin
    özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir.

Motosikleti
    [QUOTE=memduhb;3184905]
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memduh buralardayım. Bu zamanlarda bizim işler artıyor, malum yıl sonu kampanyaları falan deyyince kafa kaldıramıyorum işlerden. Birde laf aramızda tatlı su motorcusuyum mecburen. Aşırı sinüzit ağrısı oluyor bu havada motora binince. Zaman geliyor baş ağrısından gözlerimi açamıyorum. 98-2000 li yıllarda peugeot 103 lerle karda yağmurda kasksız gezmenin acısını çekiyorum şimdilerde. Gerçi o zamanlarda kask vardıda bizmi takmadık, birde jöleli-limonlu saçlar bozulmasın diye şapka bile takmazdık. Neyse gece toplantılarına başlarız yakında. Motorla olmadı dört teker katılırız toplantılara. Benim en bol vaktim ocak-mart arası. Yaz yeni bitti bahara daha çok var. Toplantılarla arayı kapatırız eğlenceli bir şekilde olmamı.[COLOR="Silver"]

abi bende 94-97 arası bitane 105 kobra harcadım ozamanlar kask zaten yoktu sonuç bendede sınuzıt var artı bıde astım var ama napalım ozamanlara ait resimlerimi paylaşsam varya foruma madara olurum o derece gerisini sen düşün :

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

kardeş hoşgeldin
    Teşekkürler abi hoş bulduk öncelikle gezilere, gece toplantılarına mümkün olabildiğince katılırım
    4 teker Bedeninizi, 2 teker ruhunuzu taşır...

tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    Günaydın. Bu akşam 20:30 da mudanya turu yapalım diyorum varmı canı gezmek isteyen

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    Alıntı tlgknbs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın. Bu akşam 20:30 da mudanya turu yapalım diyorum varmı canı gezmek isteyen
    valla son zamanlarda çok fazla gezdiğimden ekonomide kısma girişimlerine başladım ondan gelmek isterdim ama gelemiyorum :D
    memduhb bunu beğendi.

ZxPanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    20:30 çok geç benm için daha erken olsaydı mesela bu saatlerde gelebilirdim :(

Motosikleti

Abi ben de gelirdim de motor bu gün abimde :S hem de sizin motosikletlere yetişmem baya bi zor olur gibi duruyor Benim fizy'm o yolda 110u zor görüyor :D

Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    ee napalım başka bahara artık :D

Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    bu haftasonu hava güzel görünüyo yokmu gezi planı, artık uzatmaları oynuyoruz gönüllü bi arkadaş gezi planı yapsada gezsek...
    Felis Leo bunu beğendi.

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    bu haftasonu hava güzel görünüyo yokmu gezi planı, artık uzatmaları oynuyoruz gönüllü bi arkadaş gezi planı yapsada gezsek...
    Abi eşşek donduran güneşi yoksa gelebilirim ama baskasinada söz verebilirim belli olmaz
    memduhb bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    valla ben dün mudanyaya kimse gelmeyince eşimi alıp inegöle akraba gezmesine gittim. hava durumu gayet iyidi üşüme falan olmadı akşam 11 de geri yola cıktık o saatte bile pek soğuk yoktu. güneşli havada gayet rahat bi gezi yapılabilir gibi.

Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla son zamanlarda çok fazla gezdiğimden ekonomide kısma girişimlerine başladım ondan gelmek isterdim ama gelemiyorum :D
    Cem, bi gazoza 4 buçuk lira verırsen gezmeye para kalmaz tabi
    bırak seni benım bıle bütçemi sarstı o nasıl bi fiyattır öyle
    özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özcan abi merinosun orda gördüm seni atlayacaktım önüne

29 ekim korteji yok mu 30 ağustos gibi son gün açıklanmaz umarım
    memduhb bunu beğendi.

Motosikleti
    29 ekimde biz de bir şeyler yapsak mı toplanalım bir yerlere gidelim bence

Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    selam arkadaşlar 29 ekimde nilufer beledıyesınınde desteklediği bir etkınlık var bi aksilik cıkmazsa orada olucam
    buda lınk http://www.duruyoruz.org/
    M.balibey bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar 29 ekimde nilufer beledıyesınınde desteklediği bir etkınlık var bi aksilik cıkmazsa orada olucam
    buda lınk http://www.duruyoruz.org/
    bir aksilik olmazsa bende gelirim

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    Cem, bi gazoza 4 buçuk lira verırsen gezmeye para kalmaz tabi
    bırak seni benım bıle bütçemi sarstı o nasıl bi fiyattır öyle
    abi valla onu sen verdin en çok seni sarstı o :p

ama kim olsa sarsılır ya markette 75 kuruş o :D

Motosikleti
    Abi ben dolaşmaktan yanayım tek bi gün tatilim var malum üniversiteye hazırlanıyorum o günü de bir yerde takılı kalarak geçirmek istemiyorum açıkçası
    memduhb bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler