Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    Bu günki buluşmamız sorunsuz geçti herkeze teşekkürler. ilk resim benden gelsin
    MrMaydec ve Ahmanamra bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Geçmiş olsun Coşkun, geçen gün bende sevinç motordan bir arka çanta aldım, dükkanın önüne yola durmuştum çok sakat yer neyseki bir şey olmadan ayrıldım. Bu arada maxem marka 45 litre galiba büyük bir çanta aldım 125 liraya çok işe yaradı önceki çanta 29 litre sahad markaydı küçük geliyordu pazara markete devamlı motorla gittiğim için yetmiyordu onuda 120 liraya almıştım bu yeni çanta hem büyük hem ucuz kaliteside güzel tavsiye ederim.[/QUOTE]

Sağolasın Ümit abi. Önceki çantam yani kırılan benimde 45 litreydi. Gerçekten işe yarıyor ama motorun dengesini bozuyor büyüklüğünden dolayı. Rüzgarda tutuyor çok. Şimdiki 35 litre. Yeterli bence. Biliyorsun bende içi dolu sürekli.

---------- Post added at 18:50 ---------- Previous post was at 18:48 ----------

Yav bu siteye bişeylermi oldu ne. Alıntı ile cevapla yaptığında antirün kuntirin yazılar çıkıyor. Kaç tane msj ı alıntı yapıyor çözemedim.

---------- Post added at 19:57 ---------- Previous post was at 18:50 ----------

YEMEK VAR DEDİLER GELDİK. Yine güzel bir gezi oldu.

İkl mola yerimiz. Aksu köyü kadın dayanışma derneği kahvesi. İçeride mis gibi taş fırında köy ekmeği yapıyorlardı. Birde önümden bir gözlemeler geçtiki....

Lütfiye köyündeyiz. İlahiler dualar eşliğinde kulaklarımızın pası siliniyor.

Ülem açız dedik ya....

Yok canım okadarda değil. Tabağı çalmasınlar diye....

Babasultan köyü tarihi çınar. Geyikli baba türbesi restorasyondaymış. Kısmet daha sonra görürüz.

Burasıda yedigöllere çıkan yol. Orhaniye köyüydü sanırsam.

Gezi güzeldi fakat kendi motorumla katılamadığım için fazla foto ve video çekimi yapamadım. Artçı olan arkadaşlar bol bol kayıt aldılar. Onlardan devamını bekliyoruz.
    n_tuncak, MrMaydec ve memduhb bunu beğendiler.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Tebrik ediyorum arkadaşlar gerçekten güzel gezmişsiniz,öncesinde Enduro kampına isim yazdırdığım için katılamadım ancak ruhum her zaman sizlerle...

Buda benim kampımdan kareler bayanların ve çocuklarında yer alması çok güzel

MrMaydec, search16, memduhb ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Coşkun, geçen gün bende sevinç motordan bir arka çanta aldım, dükkanın önüne yola durmuştum çok sakat yer neyseki bir şey olmadan ayrıldım. Bu arada maxem marka 45 litre galiba büyük bir çanta aldım 125 liraya çok işe yaradı önceki çanta 29 litre sahad markaydı küçük geliyordu pazara markete devamlı motorla gittiğim için yetmiyordu onuda 120 liraya almıştım bu yeni çanta hem büyük hem ucuz kaliteside güzel tavsiye ederim.
    Sağolasın Ümit abi. Önceki çantam yani kırılan benimde 45 litreydi. Gerçekten işe yarıyor ama motorun dengesini bozuyor büyüklüğünden dolayı. Rüzgarda tutuyor çok. Şimdiki 35 litre. Yeterli bence. Biliyorsun bende içi dolu sürekli.

---------- Post added at 18:50 ---------- Previous post was at 18:48 ----------

Yav bu siteye bişeylermi oldu ne. Alıntı ile cevapla yaptığında antirün kuntirin yazılar çıkıyor. Kaç tane msj ı alıntı yapıyor çözemedim.

---------- Post added at 19:57 ---------- Previous post was at 18:50 ----------

YEMEK VAR DEDİLER GELDİK. Yine güzel bir gezi oldu.

İkl mola yerimiz. Aksu köyü kadın dayanışma derneği kahvesi. İçeride mis gibi taş fırında köy ekmeği yapıyorlardı. Birde önümden bir gözlemeler geçtiki....

http://imageshack.us/a/img27/2451/lf3a.jpg

Lütfiye köyündeyiz. İlahiler dualar eşliğinde kulaklarımızın pası siliniyor.

http://imageshack.us/a/img822/3430/6gm3.jpg

Ülem açız dedik ya....

http://imageshack.us/a/img837/55/kmpf.jpg

Yok canım okadarda değil. Tabağı çalmasınlar diye....

http://imageshack.us/a/img5/4205/41gb.jpg

Babasultan köyü tarihi çınar. Geyikli baba türbesi restorasyondaymış. Kısmet daha sonra görürüz.

http://imageshack.us/a/img51/2770/hh7j.jpg

Burasıda yedigöllere çıkan yol. Orhaniye köyüydü sanırsam.

http://imageshack.us/a/img62/4610/x1s2.jpg

Gezi güzeldi fakat kendi motorumla katılamadığım için fazla foto ve video çekimi yapamadım. Artçı olan arkadaşlar bol bol kayıt aldılar. Onlardan devamını bekliyoruz.[/QUOTE]

güzel gezi olmuş kıskandım geziye bende katılacaktım ama grip oldum evde yorgan doşek yatıyom bugun mesaı yazmışlardı mesaı ye bıle gıdemedım. coşkun yenı kasa apche nasıl iyimi tavsiye edermisin?
    özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir.

Rider95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Bunlarda benim Telefonla çektiğim fotoraflar.
    Aksu köyü kadın dayanışma derneği kahvesi.
    [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
    Babasultan köyü tarihi çınar.

Orhaniye Köyü

memduhb ve Ahmanamra bunu beğendiler.

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Arkadaşlar çok güzel bir gezi yapmışsınız yine, ben ve motorum biraz hasarlı olduğumuz için bir süre katılamayacağız. Ancak bu güvenli sürüş eğitimi varmış oraya katılmayı düşünüyorum. Size de tavsiye ederim bilmediğimiz bir çok GERÇEĞİ orada öğrenebileceğimizi sanıyorum. SÜRÜŞ hakkında
    Mutlu kardeşim sana uğrayacağım demiştim ama kusura bakma tedirgin bir sürüş yaptığımdan dolayı uğrayamadım. İstanbul a sık geçiyorsun sanırım uğrarsan çayım her daim hazır beklemekte. Coşkun Kaptan aynı şekilde senin çayında soğumaya başladı
    Bu arada yeni eğitim öğretim dönemi herkese hayırlı uğurlu olsun, özellikle bazı kimseler içinde yeni yeni ufuklar anlamına geliyor, kim bilir hangi rüzgarlara yelken açılacaktır...

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    merhaba arkadaşlar motoruma yap filtresi alıcam ama internetten alıp kargo parası vermek istemiyorum acaba yağ filtresini nerde bulabilirim bursa içinde?

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...33143225/detay

linkteki yağ filtresi tvs ve hyosung grubu motorlara uyan filtre..

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    çarşamba gece 23:30 cıvarı gectım.izmit e gıtmıstım.aklıma gelmedın degıl ama tel numaran yoktu 1. 2.si;saat cok gec olmustu numaranı bulabılırdım ama gec dıye.benım telım 0 532 491 91 70 bı cgr yada msj ıle bu benım dersen bı dahakı seferfe mutlaka ugrarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:38 ----------

MALİYE BAKANLIGI DEFTERDARLIGINADA İŞİM VAR ARKADAŞLAR.YERINI BILEN BI TARIF EDERSE İŞİM BITTIGINDE KAYMAKLI KEMALPAŞA VEYA EKMEK KADAYIFI IKRAM EDEBILIRIM.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    ben videoları merak ediyorum. ne zaman yükliceksiniz?

Motosikleti
    Bajaj dominar
    http://www.hudsonderi.com/?urun-3196...ket-Siyah.html

linkteki mont nasıldır kullanan var mı tavsiye eder misiniz?

Motosikleti
    Memduh yeni kasa apache yi tavsiye etmem için eski kasasını biraz kullanmam lazım. Ama bendeki izlenim çok seri güçlü fakat zzzzrrrrr dı. Gerisi süper.

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    [QUOTE=salcano_7946;3158275]çarşamba gece 23:30 cıvarı gectım.izmit e gıtmıstım.aklıma gelmedın degıl ama tel numaran yoktu 1. 2.si;saat cok gec olmustu numaranı bulabılırdım ama gec dıye.benım telım 0 532 491 91 70 bı cgr yada msj ıle bu benım dersen bı dahakı seferfe mutlaka ugrarım.[COLOR="Silver"]

Numaranı kayıt ettim ve aradım Bu arada saatle ilgili bir sıkıntın olmasın muhtemelen o saatlerde garajda motorla uğraşıyorumdur ben

cakmak3306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600
    S.a. Bursa lı motosiklet tutkunu arkadaşlarım. Mersin den yazıyorum. Bi fazer la takas düşünüyorum.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2005-model-kazasiz-full-orjinal-garaj-motoru-gel-gor-136524791/detay/

Bu motoru tanıyan bılen varsa ve benı aydınlatırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı cakmak3306 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a. Bursa lı motosiklet tutkunu arkadaşlarım. Mersin den yazıyorum. Bi fazer la takas düşünüyorum.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6524791/detay/

Bu motoru tanıyan bılen varsa ve benı aydınlatırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
    Bir kere bu motorun 32000km olması imkansız bir şey en az 150.000 falan olmuştur ayrıca bursadan araba ve motor almak çok zordur sahtekar çok fazla , hele motordan anlamıyorsan işin çok zor , tamirciye götürsen doğru söylemezler ancak araç test yerleri var parayla bakıyorlar ama motora bakarlarmı bilmem.Birde buranın milleti pahalı satar herşeyi ucuz ise mutlaka birşey vardır .
    cakmak3306 bunu beğendi.

sabiht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Az da olsa, hala dürüst insanlar var....
    ÇakaBey ve cakmak3306 bunu beğendiler.

speynirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kere bu motorun 32000km olması imkansız bir şey en az 150.000 falan olmuştur ayrıca bursadan araba ve motor almak çok zordur sahtekar çok fazla , hele motordan anlamıyorsan işin çok zor , tamirciye götürsen doğru söylemezler ancak araç test yerleri var parayla bakıyorlar ama motora bakarlarmı bilmem.Birde buranın milleti pahalı satar herşeyi ucuz ise mutlaka birşey vardır .
    ön yargılı görüş bildirmemek lazım diye düşünüyorum.bende 2004 model honda cgl vardı 2012 yılındaki kmsi 14500 di . orjinaldi.km konusunda iyi bilgiyi tramer kayıtlarından öğrenmek en mantıklısı diye düşünüyorum.hangi kmlerde muayne edilmiş görebiliyorsunuz.zaten mersinden gelip alacaksan motoru ustanla beraber gelmek en mantıklısı.
    cakmak3306 bunu beğendi.

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    İstikamet Altınoluk, Saat 14:30 da İzmir yolu Minteks te olacağım gelmek isteyenleri beklerim.

https://www.facebook.com/events/395629563882811/
    DALGIC_800 bunu beğendi.

sabiht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aslan kardeşim; gelmeyi çok isterdim ama 1- Vaktim yok 2- Yollarda başına dert olurum.....Dönünce raporu unutma, Hayırlısı ile git-gel... Veeee Dikkatli OL...
    özcan1980 bunu beğendi.

nowwarr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Crypton 2014 Beyaz
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstikamet Altınoluk, Saat 14:30 da İzmir yolu Minteks te olacağım gelmek isteyenleri beklerim.

https://www.facebook.com/events/395629563882811/
    hayırlı yolculuklar özcan abi. Bugün gördüm seni işteyken önümden geçtin
    özcan1980 bunu beğendi.
    İki teker hastası.

Motosikleti
    Bu siteyi hiç bukadar sessiz görmemiştim.
    MrMaydec bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler