Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı smt_gngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vazgeçtim çıkmicam bana çok uzak kalıyo ama bi gün çılgınlık yapıp çıkarım belki
    tek başınıza kesinlikle çıkmayın zaten lastik patlar zincir kopar düşersiniz falan yardıma koşacak kimse olmaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    UMT-TM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6, YBR, movie XL125
    Merhaba Millet,

Kısa bi ara vemem gerekli bi 15 ay yokum bilginize.
    cemolos bunu beğendi.
    16LHR73 YBR , PB7588MX R6
    bazıları müzik çalar, bazıları ise yaratır. Motosiklet bir yaşam tarzıdır,hayat enstrümanıdır,ulaşım aracı değil.Belki de düzene baş kaldırıştır,bir isyan aracıdır.

Madv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı UMT-TM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Millet,

Hayırlı tezkereler Bro.
    cemolos bunu beğendi.
    Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
    http://facebook.com/batuhanuludag

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    bu akşam bir çay içme buluşması teklif ediyorum :D gelebilicek var mı?

merhaba arkadaşlar ben yakup, aranıza yeni katıldım. Henüz motorum yok ama aramalarım başladı. En kısa zamanda olacak inş. Alma amacım hafta sonları doğa ve kısa civar gezileri. Memduh arkadaşım sürekli gezdiği için bende ondan özendim) Regal raptor veya benzeri 250lik motor arıyorum. Satan varsa görüşebiliriz. Hepinize selamlar
    memduhb bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba Millet,

hayırlı tezkereler piyango nereye vurdu

Rider95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Selam arkadaşlar
    Bana Michelin lastik alabiliceğim bi dükkan bayi sölermisiniz fiyatların standart olsun lastik fiyatınnı üzerine fiyat koymayan.
    Bide koruma demiri satan bi yer lazım koruma demiride alıcamda u şeklinde olanlardan.
    Vede eldiven gerekiyor bunuda ucuz ama iyi satan bi yer varsa önerirmisiniz
    Teşekürler

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    Kardeşim hayırlı tezkereler bir uğurlama yapalım istersen yada hiç bişey olmadı görüşelim yani bursa mt sırtına vurmadan asker göndertti dedirtmeyelim
    cemolos bunu beğendi.

CygnusBursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD 2013
    arkadaşlar ramazan ayını motosikletsiz gecirdim ve iyicene bunalmışken kendime sıfır ayarında bi siyah ybr 125 aldım reimlerini atıcaktım ama teknik bi problem var motosikleti o kadar özlemişimki dün 250 km civarı gezdim :D
    cemolos bunu beğendi.

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    http://9gag.com/gag/axNDN4D klasik bir kaza örneği

Motosikleti
    Bajaj dominar
    tekyıldız motora giderseniz samet isimli firma sahibi ile kesinlikle muhattab olmayın. eleman alacaksan al almayacaksan s.tt.r git modunda. eğer dükkana girdiğinizde size kabaca 'ne istiyorsun' diye soran ve girmemen gereken bir yere girmişsin gibi davranan bu arkadaşa maruz kalırsanız sinirlenmeyin sakın olun sedat bulun

zulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250
    Arkadaşlar , iyi marka zincir temizleme spreyi ve zincir yağı nereden alabilirim ?

Motosikleti
    CRF250L
    seyyah27 bir baba , iki çoçuk işletiyor sanırım orayı. Baba ile küçük kardeş iyide , büyük çoçuk dediğin gibi biraz bezmiş , almıcaksan dükkanın önünü kapama modunda takılıyor..

smt_gngr göller bölgesine 500km motor tecrübesi ile çıkmıştım. Şimdi düşünüyorumda gerçekten mantıksız bir hareket yapmışım :D Tecrübeliysen bence bir sıkıntı olmaz. Giden gelen oluyor tek tük. Yolda 2 ayrı motorcu ile karşılaşmıştım. Ama 2-3 kişi kesinlikle daha mantıklı ve çok güzel yukarısı.. Şöyle bir foto paylaşıyım , belki çıkma işlemini öne çekersin
    memduhb bunu beğendi.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün motomax mağazasından bir çift enduro tarz forma marka bot aldım: http://www.motomaxonlineshop.com/Urun/FORMA-SIYAH-ADVENTURE-BOT-pmu2036.html

bir adet de 4riders marka kevlarlı kot pantolon aldım. bunun içine diz ve kalça korumalıklarını da alıp yerleştirdim. biraz pahalıya patladı ama son zamanlarda gördüğüm kaza videoları beni kaza yapmaktan korkuttu. ve verdiğim paraya da değdiğini düşünüyorum. belki 7-8 aydır biriktiriyordum bunun için para ama olsun allah korusun bir kazada ayağımızda koruyucu yoktu işte neden almadık diye pişman olmaktan iyidir diyorum. ayrıca motorcu botu kötü kokar önermesinin neden doğru olduğunu da anladım :p hiç terlemeyen ayağım içinde biraz pişti.
    hiçbirimiz umarım kaza görmeyiz motor üstünde.

biraz heykelde amfide kitap okudum sonra görükleye geri dönmeye karar verdim. yolda gelirken metro toptancının yanında bulunan radardan geçiyordum. ben her zamanki gibi orta şeritte 70le gidiyordum ortalama onun için yavaşlama ihtiyacı duymadım (zaten önde plaka yok neyi çekicekler :p )
    aniden bir araba sol şeritten sinyal vermeden önüme kırdı frenlerine abandı. selektör çektim. delirdim sinirlendim sakin sakin giderken yine. sonra gazladı gitti. arkadaşım şeridinde bas frene. ne bileyim sinyal var ona da tamam diycem dönerken. bir de beni öldürmeye mi çalışıyorsun önümde frene asılıyorsun. hayır arkadaşım taşıt olarak görmüyorlar motoru.
    yapmayı sevmediğim şeyi yaptım takip ettim adamı arabasının yanına geldim açtım vizörü napıyorsun kardeşim dedim. adam orta yaşlarında yanında da genç birisi oturuyor. yine sinyal vermeden saçma hareketler yapmaya başladı bir gaza basıyor bir frene basıyor. geçtim yanına bu sefer çıkarmış fotoğraf makinesini benim fotoğrafımı çekiyor.

yandaki sarktı camdan kardeşim tamam sen yoluna git biz de gidelim dedi. dedim bir sinyal verin bari. adamın taktığı yok yandaki tamam kardeşim diye sakinleştirmeye çalışıyor şoför fotoğrafımı çekmekle meşgul bu arada. büyük ihtimalle ben trafik kurallarını ihlal ediyorum adam dövmeye çalışıyorum falan sanıyor. polise mi vericek ne yapıcaksa. yani adamdaki mantık hala daha haklı olduğu yönde çalışıyor. evet kabul ediyorum öyle trafikte vizörü açıp bağırınca haksız oluyorsun ama ne yapabilirim selektör çekiyorum kornaya basıyorum umrumda değil aynı hareketleri yapıyor.

arkadaşlar her gün mü karşılaşıcaz bu adamlarla? yani sadece bana mı denk geliyor? siz ne yapıyorsunuz böyle durumlarda?
    Bursa'da bunlardan tonlarca var. Banada çok denk geliyor merak etme yanlız değilsin. Bana denk gelince bende senin yaptığına benzer şeyler yapıyorum. Genelde zaten olacak olan bu. Sinirlerin birden boşanıp olayların gelişmeye başlaması anlık. Sadece motorla değil araçla oluyor seyir halindeyken.
    memduhb bunu beğendi.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    coşkun hocam gezi yokmu buaralar sıkıldım evde oturmaktan

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

Alıntı yyakin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar ben yakup, aranıza yeni katıldım. Henüz motorum yok ama aramalarım başladı. En kısa zamanda olacak inş. Alma amacım hafta sonları doğa ve kısa civar gezileri. Memduh arkadaşım sürekli gezdiği için bende ondan özendim) Regal raptor veya benzeri 250lik motor arıyorum. Satan varsa görüşebiliriz. Hepinize selamlar
    abı hoşgeldin sonunda kayıt oldum mt ye gerıye motoru almak kaldı bugun baktıgımız motor olmadı ama ıllakı bı tane bulucaz ....
    özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir.

UMT-TM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6, YBR, movie XL125
    Merhaba Millet,

Memolar,batular, Ercan abi, Özcan abi, Haktan Bey,................................

Kusura bakmayın haber veremedim zaten saat 17:00'da otobüse bindim. Herkesin çalıştığı saatti rahatsızda etmeyim dedim.
    Yer Tokat 5.piyade alayı. 1 saat sonra teslim oluyorum. 75 gün sonra görüşürüz.
    mehmet_gemli bunu beğendi.
    16LHR73 YBR , PB7588MX R6
    bazıları müzik çalar, bazıları ise yaratır. Motosiklet bir yaşam tarzıdır,hayat enstrümanıdır,ulaşım aracı değil.Belki de düzene baş kaldırıştır,bir isyan aracıdır.

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    tekrardan hayırlı tezkereler kardeşim :D valla bi yandan üzüldüm gitmene bir yandan sevindim inş. tez zamanda geçer

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    coşkun hocam gezi yokmu buaralar sıkıldım evde oturmaktan

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

abı hoşgeldin sonunda kayıt oldum mt ye gerıye motoru almak kaldı bugun baktıgımız motor olmadı ama ıllakı bı tane bulucaz ....
    Pazar gününe oylat yapma planları dolanıyor kafamda. Uyarmı.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Merhaba Millet,

Memolar,batular, Ercan abi, Özcan abi, Haktan Bey,................................

Kusura bakmayın haber veremedim zaten saat 17:00'da otobüse bindim. Herkesin çalıştığı saatti rahatsızda etmeyim dedim.
    Yer Tokat 5.piyade alayı. 1 saat sonra teslim oluyorum. 75 gün sonra görüşürüz.
    Hayırlı tezkereler kardeşim kazasız belasız gelirsin inşallah dikkat et kendine Toruuuuuuuuun
    Ahmanamra bunu beğendi.

sabiht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    75 gün..? Bu kadar az mı..?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler