Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayvalık gezimden bir fotoğraf paylaşmak istedim sizinle.

http://img5.imageshack.us/img5/2199/y5mh.jpg

Uploaded with ImageShack.us
    patrişyayı bulmuşsun biraz ilerde köyün oradaki sahilin denizi çok sıcaktır ama çok sığ git git derinleşmiyor ben çocukları götürüyorum çok seviyorlar ama yol çok kötü motorla neysede arabayla çekilmiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:27 ----------

Merhaba arkadaşlar, bu tiger eksozların fabrikası bursada organize sanayide buradan eksoz alan varmı yada tiger eksoz satan yer varmı bursa da

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı ibrahim16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm MT ailesinin ramazan bayramı mübarek olsun. Kazasız neşeli bir bayram geçirmeniz dileklerimle.
    abi yaşıyormusun sen
    engin

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    patrişyayı bulmuşsun biraz ilerde köyün oradaki sahilin denizi çok sıcaktır ama çok sığ git git derinleşmiyor ben çocukları götürüyorum çok seviyorlar ama yol çok kötü motorla neysede arabayla çekilmiyor.[COLOR="Silver"]
    devamına gitmedim nedense şimdi siz güzel bir yer olduğunu söyleyince pişman oldum

bordo990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Deniz diyorum,kum diyorum,güneş diyorum.Yaz bitiyor heyy yok mu şöyle güzel bir deniz turu arkadaşlar ?

texas16nb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha 2008 fazer s2
    İyi bayramlar bursa..
    özcan1980 ve cemolos bunu beğendiler.

sdemirpau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey 125 sport geçiçi
    arkadaşar dün Assmerkez cıvarı ıkame ettıgım mahallemden cıktım gemlık sonra kucuk kumla denz gercekten guzeldı fazla yorgun olmasaydım dönuste kursunlu mudanya sahıle en yakın yerlerden dolasacaktım ama yınede denız guzeldı ramazan boyunca hasret kalmısım .

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Geçip gitmekte ve bitmekte olan Ramazan bayramınız mübarek olsun,burayı 1000. sayfalara getirmek çoğumuz adına kolay olmadı...
    search16 ve memduhb bunu beğendiler.

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Merhaba Bursa MT ahalisi,

11.08.2013 Pazar sabahı Kocaeli'den Bursa Gemlik'e zeytin almaya gitmeyi düşünüyorum.

Tavsiyeniz var mı?
    mehmet_gemli bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Bugün Kocaeli'den Gemlik'e sadece zeytin almak icin gittim. Sahilde biraz turlayip cay ictikten sonra zeytini alip Kocaeli'ye geri döndüm.
    Gemlik cok güzeldi ama dönüste cok rüzgâr vardi.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün Kocaeli'den Gemlik'e sadece zeytin almak icin gittim. Sahilde biraz turlayip cay ictikten sonra zeytini alip Kocaeli'ye geri döndüm.
    Gemlik cok güzeldi ama dönüste cok rüzgâr vardi.
    harikasın

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Liseyi Bursa'da yatılı okulda okumuştum. Bursa'nın yeri benim için ayrıdır. Türkiye'de en çok sevdiğim şehirdir Bursa.

Önümüzdeki hafta da Mudanya'ya gitmeyi düşünüyorum. Motosikletle yolculuk yapmak bir başka güzel . . .
    rambomert, cemolos ve özcan1980 bunu beğendiler.

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    O zaman dün gece saat 23 civarı otoban girişinin oradaki ışıklarda karşılaştıgımız sizdiniz herhalde selamlaştık sonra otobana geçtim ben siz içeriye gittiniz

Motosikleti
    apache klanından tvs
    bugün motomax mağazasından bir çift enduro tarz forma marka bot aldım: http://www.motomaxonlineshop.com/Urun/FORMA-SIYAH-ADVENTURE-BOT-pmu2036.html

bir adet de 4riders marka kevlarlı kot pantolon aldım. bunun içine diz ve kalça korumalıklarını da alıp yerleştirdim. biraz pahalıya patladı ama son zamanlarda gördüğüm kaza videoları beni kaza yapmaktan korkuttu. ve verdiğim paraya da değdiğini düşünüyorum. belki 7-8 aydır biriktiriyordum bunun için para ama olsun allah korusun bir kazada ayağımızda koruyucu yoktu işte neden almadık diye pişman olmaktan iyidir diyorum. ayrıca motorcu botu kötü kokar önermesinin neden doğru olduğunu da anladım :p hiç terlemeyen ayağım içinde biraz pişti.
    hiçbirimiz umarım kaza görmeyiz motor üstünde.

biraz heykelde amfide kitap okudum sonra görükleye geri dönmeye karar verdim. yolda gelirken metro toptancının yanında bulunan radardan geçiyordum. ben her zamanki gibi orta şeritte 70le gidiyordum ortalama onun için yavaşlama ihtiyacı duymadım (zaten önde plaka yok neyi çekicekler :p )
    aniden bir araba sol şeritten sinyal vermeden önüme kırdı frenlerine abandı. selektör çektim. delirdim sinirlendim sakin sakin giderken yine. sonra gazladı gitti. arkadaşım şeridinde bas frene. ne bileyim sinyal var ona da tamam diycem dönerken. bir de beni öldürmeye mi çalışıyorsun önümde frene asılıyorsun. hayır arkadaşım taşıt olarak görmüyorlar motoru.
    yapmayı sevmediğim şeyi yaptım takip ettim adamı arabasının yanına geldim açtım vizörü napıyorsun kardeşim dedim. adam orta yaşlarında yanında da genç birisi oturuyor. yine sinyal vermeden saçma hareketler yapmaya başladı bir gaza basıyor bir frene basıyor. geçtim yanına bu sefer çıkarmış fotoğraf makinesini benim fotoğrafımı çekiyor.

yandaki sarktı camdan kardeşim tamam sen yoluna git biz de gidelim dedi. dedim bir sinyal verin bari. adamın taktığı yok yandaki tamam kardeşim diye sakinleştirmeye çalışıyor şoför fotoğrafımı çekmekle meşgul bu arada. büyük ihtimalle ben trafik kurallarını ihlal ediyorum adam dövmeye çalışıyorum falan sanıyor. polise mi vericek ne yapıcaksa. yani adamdaki mantık hala daha haklı olduğu yönde çalışıyor. evet kabul ediyorum öyle trafikte vizörü açıp bağırınca haksız oluyorsun ama ne yapabilirim selektör çekiyorum kornaya basıyorum umrumda değil aynı hareketleri yapıyor.

arkadaşlar her gün mü karşılaşıcaz bu adamlarla? yani sadece bana mı denk geliyor? siz ne yapıyorsunuz böyle durumlarda?

Motosikleti
    Bajaj dominar
    bugün motomax mağazasından bir çift enduro tarz forma marka bot aldım: http://www.motomaxonlineshop.com/Urun/FORMA-SIYAH-ADVENTURE-BOT-pmu2036.html

bir adet de 4riders marka kevlarlı kot pantolon aldım. bunun içine diz ve kalça korumalıklarını da alıp yerleştirdim. biraz pahalıya patladı ama son zamanlarda gördüğüm kaza videoları beni kaza yapmaktan korkuttu. ve verdiğim paraya da değdiğini düşünüyorum. belki 7-8 aydır biriktiriyordum bunun için para ama olsun allah korusun bir kazada ayağımızda koruyucu yoktu işte neden almadık diye pişman olmaktan iyidir diyorum. ayrıca motorcu botu kötü kokar önermesinin neden doğru olduğunu da anladım :p hiç terlemeyen ayağım içinde biraz pişti.
    hiçbirimiz umarım kaza görmeyiz motor üstünde.

biraz heykelde amfide kitap okudum sonra görükleye geri dönmeye karar verdim. yolda gelirken metro toptancının yanında bulunan radardan geçiyordum. ben her zamanki gibi orta şeritte 70le gidiyordum ortalama onun için yavaşlama ihtiyacı duymadım (zaten önde plaka yok neyi çekicekler :p )
    aniden bir araba sol şeritten sinyal vermeden önüme kırdı frenlerine abandı. selektör çektim. delirdim sinirlendim sakin sakin giderken yine. sonra gazladı gitti. arkadaşım şeridinde bas frene. ne bileyim sinyal var ona da tamam diycem dönerken. bir de beni öldürmeye mi çalışıyorsun önümde frene asılıyorsun. hayır arkadaşım taşıt olarak görmüyorlar motoru.
    yapmayı sevmediğim şeyi yaptım takip ettim adamı arabasının yanına geldim açtım vizörü napıyorsun kardeşim dedim. adam orta yaşlarında yanında da genç birisi oturuyor. yine sinyal vermeden saçma hareketler yapmaya başladı bir gaza basıyor bir frene basıyor. geçtim yanına bu sefer çıkarmış fotoğraf makinesini benim fotoğrafımı çekiyor.

yandaki sarktı camdan kardeşim tamam sen yoluna git biz de gidelim dedi. dedim bir sinyal verin bari. adamın taktığı yok yandaki tamam kardeşim diye sakinleştirmeye çalışıyor şoför fotoğrafımı çekmekle meşgul bu arada. büyük ihtimalle ben trafik kurallarını ihlal ediyorum adam dövmeye çalışıyorum falan sanıyor. polise mi vericek ne yapıcaksa. yani adamdaki mantık hala daha haklı olduğu yönde çalışıyor. evet kabul ediyorum öyle trafikte vizörü açıp bağırınca haksız oluyorsun ama ne yapabilirim selektör çekiyorum kornaya basıyorum umrumda değil aynı hareketleri yapıyor.

arkadaşlar her gün mü karşılaşıcaz bu adamlarla? yani sadece bana mı denk geliyor? siz ne yapıyorsunuz böyle durumlarda?
    #direnbursaMT bursa iyi güzelde çevresi kötü. çok kötü şöforler ve magandalar var. bunlar insanı hayattan soğutuyorlar. bir ara eski manda kasa 80 model fordlardan alıp (bunların kasası ağır ve kaportası daha kalın) canımı sıkanın, öküzlük yapanın üstüne kırmak gibi bi hayalim vardı. bu arada sarı belediye otobüsleri de çok tehlikeli kullanıyor
    Cehennem yerinde hiç ateş yoktur,
    Herkes ateşini bu dünyadan götürür.

Motosikleti
    apache klanından tvs
    http://9gag.com/gag/a1AMzL8 bir de böyle motorcular var :D

FermanogLu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011-Red Cbf150
    Kaçarken bi daha vuruyor

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://9gag.com/gag/a1AMzL8 bir de böyle motorcular var :D
    ikinciye vurunca yarıldım bu arada geçmiş olsun ben her gün sınav gözetmenlerinin kulaklarını çınlatıyorum

smt_gngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni windy S
    Sizden bi yol tarifi istiyorum göller bölgeine çıkıcam çekirgeden çıkılıyo mı
    memduhb bunu beğendi.

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    Alıntı smt_gngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizden bi yol tarifi istiyorum göller bölgeine çıkıcam çekirgeden çıkılıyo mı
    çekirgeden göller bölgesine gidemezsın göller bölgesine kestel tarafında alaçam köyünden cıkabılırsın 14 km bozuk taşlı topraklı yol
    trr nick li arkadaşın bana verdiği harıta nasıl gıdeceğini burdan görebilirsin..
    https://docs.google.com/file/d/0B6Bx...ZWc/edit?pli=1
    buradada benım cektıgım bikac resim var.
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-i...grubu-995.html
    smt_gngr bunu beğendi.
    özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir.

smt_gngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni windy S
    Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çekirgeden göller bölgesine gidemezsın göller bölgesine kestel tarafında alaçam köyünden cıkabılırsın 14 km bozuk taşlı topraklı yol
    trr nick li arkadaşın bana verdiği harıta nasıl gıdeceğini burdan görebilirsin..
    https://docs.google.com/file/d/0B6Bx...ZWc/edit?pli=1
    buradada benım cektıgım bikac resim var.
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-i...grubu-995.html
    vazgeçtim çıkmicam bana çok uzak kalıyo ama bi gün çılgınlık yapıp çıkarım belki
    ARACIM DEĞİL AMACIMDIR MOTOSİKLET

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler