Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı Rider95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YAnlar gri Ön beyaz. Sıparişimi verdim Nosab ta Borusan lojistik önünde tam Bindim açtım gazı gidiyorum hafif viraj var motor az yatırdım kum varmış yerde motorun arka taraf kaydı sonra biraz silkeledi aldımdan kaydı gitti ben yüz üstü yere kapaklandım kafada kask vardı yere vurdum direk gözlük kulanıyorum o bile gözümden çıktı kaskın içinde. sol kolum soyuldu asfalda sürtünce sol bacagım azilmiş kan topladı baldırım buğün sabah sentepe tıp gittim muayne oldum falan işte tomografi çektirdi adam yarın falan gel al dedi ilaş yazdı eve geldim buğün izin günüm evdeyim iyi ki dinlenirim biraz.Dün kazayı yaptım ilk sıparişte sonra akşam 10.00 a kadar çalıştım gene.
    İşiniz zor tebrik ediyorum sizi. Ben zevk için gezerken siz iş için uğraşıyorsunuz . İnsanlık değil bu ya kaza yapan adamı niye çalıştırırsınki 1-2 gün izin ver yatsın iyileşsin.
    Ahmanamra ve DALGIC_800 bunu beğendiler.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Rider95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşiniz zor tebrik ediyorum sizi. Ben zevk için gezerken siz iş için uğraşıyorsunuz . İnsanlık değil bu ya kaza yapan adamı niye çalıştırırsınki 1-2 gün izin ver yatsın iyileşsin.
    Orası bende kızdım ama bişey demedim.Acil e sadece kolum sardırmaya gittim Burgerking restoran müdür arıyor sıpariş var nerdesin diye.
    Kendi motorumlada buğün hastaneden gelince sabah 11 de kafam esti gittim bi mudanya turu yapıp döndüm

Motor ile ehliyetsiz kaza yaptım

Ben 17 yaşımdayım bır sucuda yazın harçlıgımı cıkartmak icin girdim ilk gün çalışmaya başladım ehliyetim yok sigortam yok oradakı motorların sigortası yok,fakat bir kaza yaptım su tasırken arabanın bırıne carptım.
    Çarptığım araba wolswagen golf sport model. adam beni calıstıgım yere goturdu arabaya bındırıp,dedi servise yaptırıcam parası neyse odersınız patronla ben gerek yok servıs pahalıdır oto tamırcıye goturelım bı pasta cıladır dedik adam arabasi pahalı ve son model oldugu ıcın servıs dısı yaptırmayı kabul etmedı,servıse goturdu bır pasta cılaya 600 tl masraf cıktı,benim girdigim ilk gün onu odıycek bır durumum yok patrona bunu anlattım ama dınlemedı odıyceksıın dedı
    Suclu benim ama sucu ehliyetsiz ve sigortasız işci calıstırdı bunu karakola gidip anlatsam adama ne gibi cezalar verilir ben ceza gorurmuyum ?
    Cünki ehliyetsiz işci calistirdigi icin suclu onun olması gerekmıyormu ? ben bir bedel odermıyım lütfen yardımcı olursanız sevinirim
    memduhb bunu beğendi.

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Geçmiş olsun kardeş. Bence seni buna mecbur bırakıyorsa sende direk git sgk ya şikayet et. Ocağına incir ağacı diksinler. Bunlar gibi zihniyetler sigortasız işçi çalıştırıp kaza yaptığında masraflarını çıkartana kadar sömürür sonra bi kenara atar. Bence hiç acıma al bi büyüğünü ya karakola git ya sgk ya başvur.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cixcocuk34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben 17 yaşımdayım bır sucuda yazın harçlıgımı cıkartmak icin girdim ilk gün çalışmaya başladım ehliyetim yok sigortam yok oradakı motorların sigortası yok,fakat bir kaza yaptım su tasırken arabanın bırıne carptım.
    Çarptığım araba wolswagen golf sport model. adam beni calıstıgım yere goturdu arabaya bındırıp,dedi servise yaptırıcam parası neyse odersınız patronla ben gerek yok servıs pahalıdır oto tamırcıye goturelım bı pasta cıladır dedik adam arabasi pahalı ve son model oldugu ıcın servıs dısı yaptırmayı kabul etmedı,servıse goturdu bır pasta cılaya 600 tl masraf cıktı,benim girdigim ilk gün onu odıycek bır durumum yok patrona bunu anlattım ama dınlemedı odıyceksıın dedı
    Suclu benim ama sucu ehliyetsiz ve sigortasız işci calıstırdı bunu karakola gidip anlatsam adama ne gibi cezalar verilir ben ceza gorurmuyum ?
    Cünki ehliyetsiz işci calistirdigi icin suclu onun olması gerekmıyormu ? ben bir bedel odermıyım lütfen yardımcı olursanız sevinirim
    en fazla ehliyetiz araç kullanmaktan ceza yersin vurduğun adamı da çağır şahit olursa işin kolaylaşır oda şikayetçi değilim der(anladığım kadarıyla olmamış) ordanda direk sgkya

yazlık full korumalı pantolon öneriniz var mı 2 haftadır revitin fileli olanlarını aradım ama s beden yok satılmadağından ithalatı da durmuş şu kotlarda kafa mı kurcalıyor fakat bana biraz güvensiz gibi geliyor ne dersiniz

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    kaptan bende kalmayı cok isterdim ama telefon gelince donmek zorunda kaldım zaten aksılıkler peşimi bırakmadı malum lastık falan bide ilk buluşma noktasına gelemeyınce diğer arkadaşlarla tanışma fırsatım olmadı işallah bidahakı sefere acısını cıkarıcam en azından senınle tanışmış olduk :D :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:34 ----------

Alıntı cixcocuk34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

geçmiş olsun kardeş yinede ucuz atlatmışın sucudakı ne casaret sen kalk ehliyetsiz adama motor ver iş yaptır olucak şeymi arkadaş, kardeş lafım sana değil sana o işi veren adama allah korusun cok daha kotu seylerde olabılırdı tekrar geçmiş olsun
    özcan1980 bunu beğendi.
    özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir.

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    14.07.2013 Pazar günü İnegöl e iftara gidiyoruz. Gelmek isteyenler kaç kişi geleceğini bildirsin, liste hazırlayalım.

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazlık full korumalı pantolon öneriniz var mı 2 haftadır revitin fileli olanlarını aradım ama s beden yok satılmadağından ithalatı da durmuş şu kotlarda kafa mı kurcalıyor fakat bana biraz güvensiz gibi geliyor ne dersiniz
    ben kot alıcam ben de S beden bakıyorum bir 4riders'ın cargo pantolonu var hiç beğenmedim pizza mode: on gezersin onunla. kot alıcam tek çare o ama baya güvenli kevlar var içinde korumalıklarını da taktırıyosun. ayrıca şöyle bir durum var günlük hayatında çok çok rahat giyersin o kotu korumalık belli bile olmaz ama tekstiller öyle durmuyor maalesef. aslında ben de tekstlik arıyorum bulursan bana da haber edebilir misin :D kot motomaxda korumalıklarıyla birlikte 190 tl

edit: hatta bak sana link de vereyim bu adamda kevlarlı kot olmasaydı ... .... dağıtmıştı. tekerlerdeki çivilere baksana:
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=5YmskFJmEaE

Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kot alıcam ben de S beden bakıyorum bir 4riders'ın cargo pantolonu var hiç beğenmedim pizza mode: on gezersin onunla. kot alıcam tek çare o ama baya güvenli kevlar var içinde korumalıklarını da taktırıyosun. ayrıca şöyle bir durum var günlük hayatında çok çok rahat giyersin o kotu korumalık belli bile olmaz ama tekstiller öyle durmuyor maalesef. aslında ben de tekstlik arıyorum bulursan bana da haber edebilir misin :D kot motomaxda korumalıklarıyla birlikte 190 tl

edit: hatta bak sana link de vereyim bu adamda kevlarlı kot olmasaydı ... .... dağıtmıştı. tekerlerdeki çivilere baksana:
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=5YmskFJmEaE
    ben bugün bering aldım kotlarda s beden yoktu beringte baya kaliteliymiş beğendim daha deneme fırsatım olmadı yarın muhtemelen denerim birde bizdeki kotlarla adamlardakiler arasında fark var ingilterede bir tane incelemiştim(full kevlarlı) hem kotu hemde kevları kalın kurşun geçirmez yelek gibi o yüzden güvenemedim ama techt 90ı merak ediyorum onu hiç yakından görmedim

videodaki adam acaba kaç gün kaba etine oturamadı merak ettim

Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    14.07.2013 Pazar günü İnegöl e iftara gidiyoruz. Gelmek isteyenler kaç kişi geleceğini bildirsin, liste hazırlayalım.
    abi menüde neler var biraz detay verir misin

Motosikleti
    KLE 500
    2 seçenek var. 2.si daha güzel görünüyor ama henüz kesin değil.

Birincisi iskender döner.
    Çorba iskender salata tatlı içeceğiyle beraber 25 tl bize özel fiyat.

İkinci mekanımız keyfi tepe inegöl manzaralı açık havada orman içinde bir mekan.
    Çorba salata ramazan tabağı (sigara böreği,hurma,peynir zeytin vb) ana yemek hergün farklı pazara ne denk gelir bilinmez örneğin; kağıt kebabı,saç kavurma,göveç,adana,urfa gibi lezzetler var.artı meyve ve içecek artı tatlısıyla beraber verilen fiyat 25 tldir.

3. seçenek te ortaya çıkabilir duruma göre.

Cumartesi günü net sayı vermem gerekiyor, bilginize. Şimdilik 8 kişi var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:00 ----------

Dipten gelen not: Muhteşem bir 30 Ağustos kortejine hazır olun...
    Ahmanamra, DALGIC_800 ve memduhb bunu beğendiler.

Motosikleti
    KLE 500
    Hoop İftar önümüzdeki hafta Salı da olacak.

Motosikleti
    KLE 500
    16.07.2013 Salı FSM Kafeperest İftar Menüsü 30 TL . Genel katılım aile olarak yapılacak, çoluk çocuk gelebilirsiniz.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Merhaba, ben hanımdan izin alabildim pazar günü kendim tek başıma geleceğim inşallah. Ayrıca kortej işi güzel oluyorda şu kırmızı ışık meselesi sakat oluyor ceza gelmez umarım

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, ben hanımdan izin alabildim pazar günü kendim tek başıma geleceğim inşallah. Ayrıca kortej işi güzel oluyorda şu kırmızı ışık meselesi sakat oluyor ceza gelmez umarım
    Pazar günü iptal arkadaşlar. Salı akşamı olacak.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

smt_gngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni windy S
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar günü iptal arkadaşlar. Salı akşamı olacak.
    Haftaya salımı abi
    ARACIM DEĞİL AMACIMDIR MOTOSİKLET

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı smt_gngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftaya salımı abi
    16.07.2013 Salı
    smt_gngr bunu beğendi.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    ARKADASLAR BİZİM CENGİZİ GOREN BILEN VARMI.....ÖLDÜDE HABERIMIZ MI OLMADI....

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    2 hafta kadar önce, fsm'de dükkanına uğradım baya bir yoğun çalışıyor abi ayak üstü yarım saat muhabbet edebildik ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler