Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütçe nedir
    internette hepsiburada com da 50 60 liraya var ama takacak adam lazım o yüzden bursa dan bir yerden almak lazım 100-150 lira olabilir.
    memduhb bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    internette hepsiburada com da 50 60 liraya var ama takacak adam lazım o yüzden bursa dan bir yerden almak lazım 100-150 lira olabilir.
    garantıden cıkmasını ıstemıyosan alarmı servıste tatır derım ama yınede bı sor malum bey moto nun ne yapcagı bellı olmaz
    özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Hava muhalefetinden dolayı uzun süredir planlayıpta yapamadığımız gezimizi bu hafta inşallah yapacağız. İşte Düzergah.
    Bursa Nilüfer Carrefour yanı, Koçtaş Yapımarket önü toplanma yerimiz. Toplanma saati 10:00 hareket 10:30. Güzergah listemiz. Orhaneli, Büyükorhan, Dursunbey , Kepsut, Balıkkesir kavşağından Susurluk, KemalPaşa, Suuçtu şelalesi ve eski Bursa yolundan güzel şehrimize dönüş. Katılımcılara sticker dağıtılacaktır.
    Katılımcı Listesi.
    1- Mehmet bey (doctor)
    2- Mustafa (dönerci)
    3- Erdem (servis desteği)
    4- Coşkun (ybr li)
    5- Search 16 (Coşkun)
    6- Süleyman (kuaför)
    7- Fırat
    8- Ve 300cc ATV li Dayı
    9- Ahmet (RKS)
    Gelemeyen eğitimci, güvenlikçi arkadaşlar, Çok şey kaçırıcaksınız. Adınıza üzüldüm şimdiden. Küsmek fotolara bakıp ağlamak kafayı duvarlara vurmak yok haaaa. aynı bunun gibi

---------- Post added at 12:31 ---------- Previous post was at 12:29 ----------

Hamza geçmiş olsun. Bende Arh+ var. Senin için sordum fakat iş durumu müsait olmadı arkadaşların.
    Hay tekeriniz patlamasın,o günü kasırgaiar tufanlar kopmasın,sağanaklı yağmurlar altında kalmayın emi,ben önümüzdeki hafta müsaittiimki niye çok yoğun ,pek faal bir o kadar böyle sosyo-aktifim ya hu ben...
    memduhb ve search16 bunu beğendiler.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnonu caddesinden adliye caddesine girince hemen solda motorsiklet magazasi var. Sym ve motoran servisi. Ben oraya taktirdim. Guzel is yapiyorlar. Cesitte var. Bir bak istersen. Memduhada soyledim orayi.

---------- Post added at 22:08 ---------- Previous post was at 22:02 ----------

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hay tekeriniz patlamasın,o günü kasırgaiar tufanlar kopmasın,sağanaklı yağmurlar altında kalmayın emi,ben önümüzdeki hafta müsaittiimki niye çok yoğun ,pek faal bir o kadar böyle sosyo-aktifim ya hu ben...
    Amiiiiin. Yatak dosek yatardayim bu gece. İse bilem gidemedim. Nasil bi griptir gitmedi , gidemedi. Hafta sonuna iyilesmem lazim. Yoksa cikamam bende.
    memduhb ve n_tuncak bunu beğendiler.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    İnonu caddesinden adliye caddesine girince hemen solda motorsiklet magazasi var. Sym ve motoran servisi. Ben oraya taktirdim. Guzel is yapiyorlar. Cesitte var. Bir bak istersen. Memduhada soyledim orayi.
    abı onu araştırdım motorun garantıden cıkma ıhtımalı var dedıler tabı beymotoyu arayıp sormadım alarmdan vazgeçtım gps takıp cıhazına sardım bu aralar onun hakkında araştırma yapıyorum en azından dereye ucuruma falan ucarsam cesetım curumeden benı bulsunlar
    bu arada pazar gunukı gezınızde sıze ıyı eglenceler tekerınız duz bassın kısmet bıdahakı sefere.
    yarın sabah eğitim vadısınde dreksyon sınavım var hayırlısıyla bunuda atlatayımda şu ehlıyet işi bıtsın artık .

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:09 ----------

Amiiiiin. Yatak dosek yatardayim bu gece. İse bilem gidemedim. Nasil bi griptir gitmedi , gidemedi. Hafta sonuna iyilesmem lazim. Yoksa cikamam bende.
    coşkun geçmiş olsun bende gecen hafta aynı durumdaydım hala tam ıyıleşemedım.
    n_tuncak ve search16 bunu beğendiler.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    apachede km saati bozulan oldu mu benim ki bozuldu grip olduğundan götüremedim de öyle yatıyor 1 metre gidip 100 metre sayıyor 1. viteste 160 km görüyor

Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apachede km saati bozulan oldu mu benim ki bozuldu grip olduğundan götüremedim de öyle yatıyor 1 metre gidip 100 metre sayıyor 1. viteste 160 km görüyor
    şımdılık göstergede bi sıkıntı yok ama ılerıde ne olur bılemem yenısı nekadarmış sordunmu?
    n_tuncak ve search16 bunu beğendiler.

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön tekerlekteki okuyucuya toz gelmiştir benimde oldu vitesi 1 2 3 yaptım baktım 160 en son geçende ışıklarda durdum kalktım tekrar 1 2 3 4 5 baktım 0 çektim sağa bir daha kalktım normal 2 kere oldu yani 2 sene oldu motoru alalı o kadar olur

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada

Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abı onu araştırdım motorun garantıden cıkma ıhtımalı var dedıler tabı beymotoyu arayıp sormadım alarmdan vazgeçtım gps takıp cıhazına sardım bu aralar onun hakkında araştırma yapıyorum en azından dereye ucuruma falan ucarsam cesetım curumeden benı bulsunlar
    bu arada pazar gunukı gezınızde sıze ıyı eglenceler tekerınız duz bassın kısmet bıdahakı sefere.
    yarın sabah eğitim vadısınde dreksyon sınavım var hayırlısıyla bunuda atlatayımda şu ehlıyet işi bıtsın artık .

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:09 ----------

coşkun geçmiş olsun bende gecen hafta aynı durumdaydım hala tam ıyıleşemedım.
    Amanın gezi iptalemi gidiyor ne vallaha ben birşey demedim beddua etmedim,hep dua ettim güzel güzel gezin diye,bu arada Coşkun geçmiş olsun,memduh sanada başarılar kardeş...
    search16 bunu beğendi.

Motosikleti
    Hava muhalefetinden dolayı uzun süredir planlayıpta yapamadığımız gezimizi bu hafta inşallah yapacağız. İşte Düzergah.
    Bursa Nilüfer Carrefour yanı, Koçtaş Yapımarket önü toplanma yerimiz. Toplanma saati 10:30 hareket 11:00. Güzergah listemiz. Orhaneli, Büyükorhan, Dursunbey , Kepsut, Balıkkesir kavşağından Susurluk, KemalPaşa, Suuçtu şelalesi ve eski Bursa yolundan güzel şehrimize dönüş. Katılımcılara sticker dağıtılacaktır.
    Katılımcı Listesi.
    1- Mehmet bey (doctor)
    2- Mustafa (dönerci)
    3- Erdem (servis desteği)
    4- Coşkun (ybr li)
    5- Search 16 (Coşkun)
    6- Süleyman (kuaför)
    7- Fırat
    8- Ve 300cc ATV li Dayı
    9- Ahmet (RKS)
    Gezi saatini yarım saat ileri aldık. Bol Bol uyuyun diye. Ayrıca gezi iptal olamaz hocam. Bu hava kaçmaz. Bidahaki pazara yağmur felan yağar belki... Ahmet nerelerdesin ulaşamıyorun sana. Telefonum servise gitti. Numaranda içinde kaldı. Geliyorsun değilmi.
    n_tuncak bunu beğendi.

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    gezin siz benzin parası olmayan öğrencileri bırakın evde uyusunlar :p

faceofredd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150 TİTANİC
    YARIN SABAH ORDAYIM COŞKUN SİTEYE GİREMEDİM UZUN ZAMANDIR ARTIK YARIN LAFLARIZ..
    ADVENTURES LİVES FOREVER ...

Motosikleti
    CRF250L
    Arkadaşlar merhaba, bende Bursa'da yaşıyorum. Adım Mahmut , yaş 28. Crf250L motor aldım. Fakat motor tecrübem bir kaç defa kiraladığım scooter ve honda güvenli sürüş1den ibaret.. Biraz öğrenip , tecrübelenince gezilerde aranızdayım.

Birde vakti müsait olan olursa ,
    http://www.motosiklet.net/forum/tanisma/115570-herkese-merhaba.html
    bu konudan ekipman konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim..
    n_tuncak, Ahmanamra ve mehmet_gemli bunu beğendiler.

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Gezi foto ve yorumlarını bekliyoruz dört gözle o halde,bu arada oldukça yorgunum şehir dışından geldik dört teker...

Trr Hoşgeldin kardeş Çekirge Park kapısı karşısı Motomax'tan istediğin koruma ekipmanını sorarak ve aydınlanarak ayar yapabilirsin...

Motosikleti
    Bukadar km yi yaptık ama nasıl. 400 km, bitti ama bizde bittik. Yolun geneli virajlı dağ yolu ve asfalt. Fazla foto çekemedim. Rotanın uzun oluşu ve geride kalanları bekleme molaları çok olunca.... Grup gezilerindeki ufak kopmalar bugün büyük oldu. Hatta dahada kötüsüde olacaktıki Allah'tan olmadı. Şu hız limitini, yolun keyfini almak için ara hızlanmalar hos olsada, fazlası olduğu zaman grup gezisi olmaktan çıktığını bir an önce anlamamız gerekli. En yavaşımıza ayak uydurmak gerekliydi. Oda olmadı. Halen basımda uğultu var. Rota güzel, keyif alınabilecek bir rota ama bu geziden ben keyif alamadım. Azda olsa çektiğim fotolar.

---------- Post added at 23:06 ---------- Previous post was at 23:04 ----------

memduhb, n_tuncak ve MrMaydec bunu beğendiler.

CygnusBursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD 2013
    arkadaşlar aradıgım motosikleti buldum honda cbf150 marka motosikletimi satıyorum 2010 model 13,05,2015 e kadar fenni muayene var lastikleri 2013 ün 2. haftasının aküsü wlm marka jel akü martın ilk haftası taktım ön koruma demirlerini boyamak için sökmüstüm onlarına verecegim yani full koruma demirli fiyatı 3,200 tl diyorum numaram 0554 601 47 73
    Ahmanamra bunu beğendi.
    Düş peşindeysen Düş peşime

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Alıntı trr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, bende Bursa'da yaşıyorum. Adım Mahmut , yaş 28. Crf250L motor aldım. Fakat motor tecrübem bir kaç defa kiraladığım scooter ve honda güvenli sürüş1den ibaret.. Biraz öğrenip , tecrübelenince gezilerde aranızdayım.

Birde vakti müsait olan olursa ,
    http://www.motosiklet.net/forum/tanisma/115570-herkese-merhaba.html
    bu konudan ekipman konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim..
    Dostum aramıza hoş geldin. enduro /cross kullanıcımız az olsada bi hayli aktifler . Gerçi ben 1-2 ay sahalara veda ettim ama ufak ufak alıştırmalar ve geziler düşünüyorsan bizim tayfa her fırsatta arazide. Faceden ekler isen beni faaliyetlerden daha çabuk haberin olabilir. Bu arada sürüş teknikleri ile alakalı bir e-book var elimde özelden yada faceden sana mail atabilirim.Gezilerde tanışmak üzerre ;)
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

Motosikleti
    Bajaj dominar
    Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum aramıza hoş geldin. enduro /cross kullanıcımız az olsada bi hayli aktifler . Gerçi ben 1-2 ay sahalara veda ettim ama ufak ufak alıştırmalar ve geziler düşünüyorsan bizim tayfa her fırsatta arazide. Faceden ekler isen beni faaliyetlerden daha çabuk haberin olabilir. Bu arada sürüş teknikleri ile alakalı bir e-book var elimde özelden yada faceden sana mail atabilirim.Gezilerde tanışmak üzerre ;)

o e-kitabı biliyorum ben

aylardan sonra bu hafta sonu müsaitim inşallah gezi olacak mı?

tech 90 kot pantolon nasıldır kullanan var mı? (http://www.motosikletaksesuarlari.co...OLONU_853.html)
    Ahmanamra bunu beğendi.
    Cehennem yerinde hiç ateş yoktur,
    Herkes ateşini bu dünyadan götürür.

Motosikleti
    CRF250L
    n_tuncak teşekkür ederim..
    Ahmanamra saol hocam.. Geçmiş olsun.. Faceden ekledim.. E-book için şimdiden teşekkürler..
    Ahmanamra bunu beğendi.

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı seyyah27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o e-kitabı biliyorum ben

aylardan sonra bu hafta sonu müsaitim inşallah gezi olacak mı?

tech 90 kot pantolon nasıldır kullanan var mı? (http://www.motosikletaksesuarlari.co...OLONU_853.html)
    Tech90'ı tavsiye ederim korumaları knox ve çok sağlam abi. ben 4 mevsimini aldım kışı içlik takmadan geçirdim kaza yaptıgımdada bu pantolon vardı, Korumaları gerçekten çok başarılı ,2 ayağımada aldıgım darbenin hepsi korumanın üstüne bindi çok şükür .. tüm ekipmanımı tech 90 yapıcam bende zamanla .. Görüntü,sağlamlık ve fiyat bakımından bence tek marka .. ( Biraz reklam gibi oldu ama ben çok beğendim )
    seyyah27, Ahmanamra ve MrMaydec bunu beğendiler.
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler