Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı seyyah27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gece arabayla eve dönerken bir jeep beni sıkıştırması nedeniyle neredeyse yapıyordum. sonrasında da arbede çıkacaktı. bursa da trafik magandaları arttı malesef. arabada ve motorda biber gazı bulundurmak istiyorum nereden bulabilirim.
    bir zamanlar geçit tekzen de vardı birde zafer plazanın arkasındaki asker dükkanlarında var yada bir tanıdık polis varsa onların kantinlerinde de bulunur fomaradaki emniyet genel müdürülüğünde görmüştüm o magandaları eşek sudan gelene kadar dövmek şart kendilerini bir bok zannediyorlar jipe yada şahine biniyorlar diye birde bir honda civicli vardı kırmızı renkli modifiyeli
    nowwarr bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj dominar
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir zamanlar geçit tekzen de vardı birde zafer plazanın arkasındaki asker dükkanlarında var yada bir tanıdık polis varsa onların kantinlerinde de bulunur fomaradaki emniyet genel müdürülüğünde görmüştüm o magandaları eşek sudan gelene kadar dövmek şart kendilerini bir bok zannediyorlar jipe yada şahine biniyorlar diye birde bir honda civicli vardı kırmızı renkli modifiyeli
    askeri malzemecilerde olabilir bir bakayım. olmadı hafta sonu ankaradan bulmaya çalışayım
    Cehennem yerinde hiç ateş yoktur,
    Herkes ateşini bu dünyadan götürür.

askeri malzemecilerde olabilir bir bakayım. olmadı hafta sonu ankaradan bulmaya çalışayım
    onlarda ben toplum olaylarında kullanılan bomba atara takılan biber gazı mermilerinden bile gördüm kesin vardır

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    av tüfeği bayilerinden alabilirsin ayrıca ben 3 ay önce bauhaustan almıştım.

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    gece arabayla eve dönerken bir jeep beni sıkıştırması nedeniyle neredeyse yapıyordum. sonrasında da arbede çıkacaktı. bursa da trafik magandaları arttı malesef. arabada ve motorda biber gazı bulundurmak istiyorum nereden bulabilirim.
    Seyyah ustam öncelikle eski hal pazar pazarının bitti yerde. kent meydanından ankara yoluna girdiğinde 500 mt falan vardır herhalde ama ankaradan geliş istikametinde kalıyor. şimdi yerinde kocaman boş bir arazi var kenarlarında duvar olan . Oralarda bir yerde sorsan gösterirler.

Biber gazına gelince. çancılarda bozkurt av var. cumhuriyet caddesine sönmezden aşşa inerken giriş var ya orda cumhuriyetin girişinde yukarı doğru az çıkınca . Orada var ama satışı yasaklımı bilmiyorum .
    seyyah27 bunu beğendi.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

ilovetechn0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Alıntı nowwarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu organizasyonu beğendim, benim motorumada uygun buna katılmalıyım

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:41 ----------

1 milyoncular olurya herşey satarlar oralarda görüyodum ben bak istersen öyle yerlere
    bursa as merkezdeki tekzenden almıştım ben orada var.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    bence bıtane 120mm havan alın.hem etkılı menzılı uzun 8 km ye etkılı atıs yapabılıo adam kacarsa fılan.yada bıksıde olur olmadı bı keskın nısancı tufegı.bunlar ısın latıfesı tabıkı ama arkadaslar ne gunler yasıyoruz guvenlıgımız ıcın farkındamısınız.
    M.balibey bunu beğendi.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seyyah ustam öncelikle eski hal pazar pazarının bitti yerde. kent meydanından ankara yoluna girdiğinde 500 mt falan vardır herhalde ama ankaradan geliş istikametinde kalıyor. şimdi yerinde kocaman boş bir arazi var kenarlarında duvar olan . Oralarda bir yerde sorsan gösterirler.

Biber gazına gelince. çancılarda bozkurt av var. cumhuriyet caddesine sönmezden aşşa inerken giriş var ya orda cumhuriyetin girişinde yukarı doğru az çıkınca . Orada var ama satışı yasaklımı bilmiyorum .
    abi biber gazının satışı ve taşınması yasak değil bazı iş güzar polisler kanuna aykırı olduğu halde kıllık yapabliyor mevzuata göre kötü amaçlı kullanıldığı taktirde cezası vardır nato marka iyidir

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence bıtane 120mm havan alın.hem etkılı menzılı uzun 8 km ye etkılı atıs yapabılıo adam kacarsa fılan.yada bıksıde olur olmadı bı keskın nısancı tufegı.bunlar ısın latıfesı tabıkı ama arkadaslar ne gunler yasıyoruz guvenlıgımız ıcın farkındamısınız.
    dragunov halk arasında kanas olarakta bilinir yakında lazım olabilir

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    en temizi motosikletin ön çamurluğu üstüne mini bir roket atar takmak. Baktın pislik yapıyolar bascan düğmeye dikizden gördümü direksiyonu nereye kırcağını şaşırırlar Bizim bir arkadaşın projeside motosiklerin arkasına hidrolik yağı boşaltıçak bi mekanizmaydı. Yakın takip yapıp taciz edenler için kullanacak :D Hak ediyolar ama
    nowwarr ve M.balibey bunu beğendiler.

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    nato marka iyidir
    m.balibey acaba nerden biliyonuz o markanın iyi olduğunu :D:D
    Ahmanamra bunu beğendi.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    14/04/2013 pazar günü Saat 09:30 da Nilüfer KOÇTAŞ Yapımarket önünde toplanıp, Susurlukta yapılacak olan motocros yarışlarının heyecanını yaşamaya gidiyoruz. Yarış bitimi parkurunda içinde bulunduğu Çaylak mesire alanını geizip dönüş yoluna geçtikten sonra, İzmir yolu zeytinbağı sapağından girip Trilyeye, oradanda Mudanya'ya geçip geziyi sanlandıracağız. Listeyi oluşturalım.
    1 - Search 16
    2 - memo 06
    3 - Erdem
    4 - Süleyman
    5 - Mustafa
    6 - seçkin
    7 - n_tuncak
    8 - zeko
    9 - memduh
    10-Ahmet
    11-Coşkun (Ağır abi)
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en temizi motosikletin ön çamurluğu üstüne mini bir roket atar takmak. Baktın pislik yapıyolar bascan düğmeye dikizden gördümü direksiyonu nereye kırcağını şaşırırlar Bizim bir arkadaşın projeside motosiklerin arkasına hidrolik yağı boşaltıçak bi mekanizmaydı. Yakın takip yapıp taciz edenler için kullanacak :D Hak ediyolar ama
    hehe abi iyimiş oda fakat kırmızıya yakın yerde yapmamak lazım ezilen yine biz oluruz

Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    m.balibey acaba nerden biliyonuz o markanın iyi olduğunu :D:D
    polislerin her zaman yanlarında taşıdığı gazdı dandik olsa kullanmazlardı ve birçok kez 4 5 metreden adama etki ettiği gördüm lisede okuduğum yıllarda tabi bu 5 6 sene öncesi şimdi aynısını mı kullanıyorlar bilmiyorum bunların kutularında yüzde oranları yazar yanı kutunun üzerinde oc yanında rakamı yazar yurtdışında ayı avlarında kullanıldığında görmüştüm sırta takılan modellerin ama onun yüzdesi herhalde baya fazladır
    Ahmanamra bunu beğendi.

ticotorres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY QM 200
    Alıntı rasim_16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ticotorres cevabın için teşekkürler ben ls2 çene açılır kask almayı düşünüyorum motomax ta veya moto güven de varmıdır birde moto güvenin yeri nerde öğrenebilirmiyim. Yada bu kaski ve dizlik en uygun nerede bulabilirim Bursada
    bildiğim kadarıyla güven'de var gerçi bende çene açılır alacaktım ama sonradan arkadaşlarında uyarısıyla vazgeçtim, Malum cross kullanıyorum ve (Allah korusun) düşme anında kapalı kask kadar sağlam olmuyor..
    motomax'ta nitro marka var..
    Ercan'ın da yazdığı gibi eski halin yanı, gökdereden ist yönüne dön, ilk aradan sağa..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene"

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Nato iyidir nato. Tadıda güzel acısıda
    mehmet_gemli bunu beğendi.

Motosikleti
    YBR 125 ESD 2012 KIRMIZI
    Kusura bakmayin ama ben yeri tam anlayamadim bende bir sorun var herhalde. Istanbul yönü dediginiz kenti meydabi tarafimiyoksa neresinden biraz daha detayli anlatirsak çok sevinirim.

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    [IMG][/IMG]

Rasim gökdere bulvarına dal oradan aşşaya dön sonra istanbul izmir istikametine dön ilk ara sağında kalacak.

işçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks 150 titanic
    iyi günler bursa sizden bir ricam olacak bir arkadaşımda 1996 model yamaha virago 1100 var ve elektrik sorunu yaşıyor motoru çalıştırdıktan sonra 30 sn içinde stop ediyor ve çalışmıyor bursada bu sorunu giderebilecek usta varmıdır ki mutlaka vardır dükkanı ve adresleri konusunda yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Motosikleti
    YBR 125 ESD 2012 KIRMIZI
    Çok tesekkur ederim saolasin simdi anladim
    Ahmanamra bunu beğendi.

faceofredd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150 TİTANİC
    start motor altındaki motorcu ferit garanti çözüm biraz tuzlu ama garanti..
    ADVENTURES LİVES FOREVER ...

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı işçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler bursa sizden bir ricam olacak bir arkadaşımda 1996 model yamaha virago 1100 var ve elektrik sorunu yaşıyor motoru çalıştırdıktan sonra 30 sn içinde stop ediyor ve çalışmıyor bursada bu sorunu giderebilecek usta varmıdır ki mutlaka vardır dükkanı ve adresleri konusunda yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
    Elektriksel problemleri kendim hallettim hep, hangi usta iyidir o konuda bilmiyorum. sorunu biraz açarsan ve arkadaşının eli anahtar tutuyorsa yardımcı olmak isterim Fatih im.
    Ahmanamra bunu beğendi.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler