Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ticotorres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY QM 200
    http://www.ntvhava.com/konum/bursa/7...k-hava-tahmini

bence pek sallama değil.. havayı koklayan adam da beklenti olduğunu söyledi kar için.. ama sadece 1 gün (o da pazara mı denk gelir yaa)..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda activa
    Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dünde yağpaşlı gösteriyordu ucundan acık ıslandık ama sonrası beterdi bizim için . Islansak iyiydi çamura bulandık Bugünde yer yer çiseliyor ama sağnağına denk gelmeyiz inş.

abı motoru hala yıkatamadım. bugun bu halını gorenler ınanamadı. çamur ne kelıme toprak parçaları var otlu motlu otorun sağında solunda :D
    hamza koysa resımlerı vıdeoları alem gorse scotorla of road nasıl oluyo
    ticotorres, Ahmanamra ve DALGIC_800 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Ramon her aklına geldiğinde depoyu bildiğin yerden fulle en temizi o Hafta sonu pazar gününde geziye katılacak mısın ?
    Aksilik olmazsa(yağmur)katılacağım.Bu arada hava durumu siteleri ani bulut haareketlerini kaçırabiliyorlar.Bu gece k.paşa'dan motoru almaya gittim.gündüz güneş,gece yıldız.Servisten indim 5 dakika yürüdüm ve yağmur.Nedir bu murpy amcadan çektiğim.Kaskın içinde küfürler iyi eko yapıyor.
    Ahmanamra bunu beğendi.

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kıpırdamazmıyız hiç,kendi çapımızda tekli çiftli takılıyoruzda birlikte yol yapmayı özledik özellikle Tilki çıkabilir Coşkun abimle,en yakın zamanda yapalım şöyle en az bir 200 km.cik yol...(Bu pazar yoğum haa sakın bensiz plan yapmayın)...
    İnşaallah bir sonraki hafta hava kupkuru apaçık görünür bizde kurtlarımızı asvalta döke döke gezeriz.
    search16 ve memo06 bunu beğendiler.
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Alıntı ticotorres adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.ntvhava.com/konum/bursa/7...k-hava-tahmini

bence pek sallama değil.. havayı koklayan adam da beklenti olduğunu söyledi kar için.. ama sadece 1 gün (o da pazara mı denk gelir yaa)..
    Ben zincirlerimi alayım ozaman :D

Alıntı cngzmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abı motoru hala yıkatamadım. bugun bu halını gorenler ınanamadı. çamur ne kelıme toprak parçaları var otlu motlu otorun sağında solunda :D
    hamza koysa resımlerı vıdeoları alem gorse scotorla of road nasıl oluyo
    He ya olum bende geldim fabrikada yıkadım motoru benden sonra personel müdürü gelmiş ne yıkadınız burda heryer çamur olmuş diyomuş . En az ben girdim göya çamura

Alıntı RamonRojo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aksilik olmazsa(yağmur)katılacağım.Bu arada hava durumu siteleri ani bulut haareketlerini kaçırabiliyorlar.Bu gece k.paşa'dan motoru almaya gittim.gündüz güneş,gece yıldız.Servisten indim 5 dakika yürüdüm ve yağmur.Nedir bu murpy amcadan çektiğim.Kaskın içinde küfürler iyi eko yapıyor.

Murpy candır :D Onlada onsuzda bekleriz yağarsa iptal olur zaten ama arazi yapasın olursa biz yine dağlardayız ;)
    RamonRojo ve özcan1980 bunu beğendiler.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

karabulut61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa Mustafa Kemal Paşa Memleket Trabzon Akçabat
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer
    Alıntı RamonRojo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm kardeş serviste gördüm senin motoru şimdi görünce dikkatimicekti servisin motorcu mesut abimi acaba orda senin motordu heralde
    bide hallac oglunun orda kahvenin önünde duruyordu hoşuma gitti görünce tekerin düz bassın...
    BuLuT61

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Alıntı karabulut61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm kardeş serviste gördüm senin motoru şimdi görünce dikkatimicekti servisin motorcu mesut abimi acaba orda senin motordu heralde
    bide hallac oglunun orda kahvenin önünde duruyordu hoşuma gitti görünce tekerin düz bassın...
    Yok karbürator temizliği için mesut abiye bıraktık.Genelde zafer'in orda dışarda oturuyoruz haftasonları geliyorum ara sıra.Motoru Bursa'da ersan ustaya götürüyorum.Görürsen motoru uğra yanımıza çay içeriz.

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Bütün hava durumları da kar gösteriyo ya la
    Bekleyelim bakalım Pazar ola hayr ola...
    Ahmanamra bunu beğendi.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

karabulut61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa Mustafa Kemal Paşa Memleket Trabzon Akçabat
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer
    [QUOTE=RamonRojo;2960206]Yok karbürator temizliği için mesut abiye bıraktık.Genelde zafer'in orda dışarda oturuyoruz haftasonları geliyorum ara sıra.Motoru Bursa'da ersan ustaya götürüyorum.Görürsen motoru uğra yanımıza çay içeriz.

Tm görürsem ugrarım mutlaka...
    Ahmanamra bunu beğendi.
    BuLuT61

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    derede sagmallı olta cekmeye basladı....kızılkanatta dıle gelmeye basladı tavada.
    Ufuk İnkaya bunu beğendi.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    derede sagmallı olta cekmeye basladı....kızılkanatta dıle gelmeye basladı tavada.
    Rast gele abi. Siyaset ile ilgili yorumunu okudum diğer başlıkda, dereye kaçmışsın kafa dağıtıyorsun. Afiyet olsun şimdiden
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Haftaya ybr yi alicam tabi kredi kartsız taksit yapmiyorlarsa alamaya bilirim. Alirsam bir ay sonraki tura katilicam ins

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zaten %50 ihtimal ya alirsin ya almazsin 6aydir aldin/alacan ha gayret olcak o iş
    Madv, MrMaydec ve kirlisakal16 bunu beğendiler.
    Ninja

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı Ufuk İnkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rast gele abi. Siyaset ile ilgili yorumunu okudum diğer başlıkda, dereye kaçmışsın kafa dağıtıyorsun. Afiyet olsun şimdiden
    bozuldum o yazıı gorunce.ınsanları gaza getırmek ıcın neler yazıyolar.9 ay dag bayır gezdım terbıyem musade etmıyo aslında neler var yazılacakta anlatılacakta.ama malum.ulkenın basbakanı al ananı gıt dedı.bende aldım oltamı gıttım.belkıde benımkısı algıda secıcılık.yada algıyı kapattım bıldıgımı yapptım.hemıde ne balık.karaçayırda yesermıs.aman yareppım.2 tane sagmallı oltaya bakamıyorum o derece.solucan yetmıyo la.öküzgözününde gözüne gözüne...anla işte.
    DALGIC_800 ve Ufuk İnkaya bunu beğendiler.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Hem rastgele hem afiyet olsun o zaman

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:43 ----------

Liste kabarıyor. Pazar sabahını bekliyoruz. Sabah kar görürsek oturuyoruz evde :D Eşini, sevgilisini, kardeşini, kızını, annesini getirmek isteyenler de rahat olabilir, bayanlar da olacak gezide.

1. Özcan COŞKUN
    2. Batuhan ULUDAĞ
    3. Haktan KARABULUT
    4. Batuhan GÜRSES
    5. Ercan GÖÇMEN
    6. Sabih TÜZEM
    7. İbrahim OLCAR
    8. Mehmet SARIKAYA
    9. Emre YILDIZ
    10. Orhan S.
    11. Ali Ç.
    12. Tufan S.
    13. Bülent E.
    14. Ersen E.
    15. Davut Emre CİN
    16. Mehmet A.
    17. Timur Ö.
    18. Mehmet ÇELEBİ
    19. Oğuz 600 F
    20. Özlem A.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Oh yarasın balıklar diyelim napalım .

Ramon hocam geldiğinde hakkatten ara işte güöçte olmazsak çay içeiz .

PAzar günü içinde ya nasip diyoruz . Hava hakkatten bozucak gibi hayırlısı bakalım
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten %50 ihtimal ya alirsin ya almazsin 6aydir aldin/alacan ha gayret olcak o iş
    Bana dediysen haklısın abi bi alamadım ya hep babamın yüzünden hem alirsam koycak yer yokki aparman girişi 1.5 metre vardır acil bişey olsa zor olur. Arkadaşın garajina koyacaktım o işte olmadı.
    sedici bunu beğendi.

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    bozuldum o yazıı gorunce.ınsanları gaza getırmek ıcın neler yazıyolar.9 ay dag bayır gezdım terbıyem musade etmıyo aslında neler var yazılacakta anlatılacakta.ama malum.ulkenın basbakanı al ananı gıt dedı.bende aldım oltamı gıttım.belkıde benımkısı algıda secıcılık.yada algıyı kapattım bıldıgımı yapptım.hemıde ne balık.karaçayırda yesermıs.aman yareppım.2 tane sagmallı oltaya bakamıyorum o derece.solucan yetmıyo la.öküzgözününde gözüne gözüne...anla işte.
    Gözüne gözüne vur abi Sıkma canını zaten ben de yazdım sonra konuyu kitlediler :D
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

ticotorres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY QM 200
    Alıntı MrMaydec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftaya ybr yi alicam tabi kredi kartsız taksit yapmiyorlarsa alamaya bilirim. Alirsam bir ay sonraki tura katilicam ins
    acele edersen hata payın ve pişmanlığın olma olasılığı yüksek olur.. Sakin ve emin olman en iyisi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:14 ----------

abi memlekette yazacak ve haykıracak o kadar çok saçmalık var ki en iyisi algıları kapatıp kendini dinleyeceksin.. En güzelini yapmışsın.. afiyetler ola..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

----------------------------------------------------------------------------------
    gönül çamur ister kirlenmek ister doğa ister fütursuzca :D

orkunn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway supershadow 250
    Zahmet olmazsa biri benide yazabilirmi listeye
    Ahmanamra bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler