Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    Alıntı DuHast adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://oi45.tinypic.com/2iszhg9.jpg

Basit şekilde bir çalışma oldu.
    Değiştirilmesi istenilen yerler varsa değiştirebilirim.
    Veya daha farkı fikirler.
    Yoruma açık
    öncelikel aramıza hoş geldin emeğin için mt adına çok tşk ederiz çok başarılı benım fikrimce bence herkes bi göz geçirtsin armalar için bidaha bi konusulsun bence bu olmalı gayet başarılı ve profça bi çizim olmus tebrik ederim
    Ahmanamra bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DuHast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Değerli yorumlarınız için tekrar sağolun arkadaşlar.
    Logonun üzerinde oynamalar yaptım.
    Sadece şanlı bayrağımızı logoya yerleştirmek kaldı.
    Umarım yenisi daha güzel olur.
    Birazdan upload edeceğim.
    Yorumlarınızı bekliyorum.

Motosiklet aldığım gün aranızdayım :p

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

Logo düzenlemesi bitti arkadaşlar,
    Yeni logo karşınızda,
    İlk çalışmadan daha güzel olduğunu düşünüyorum, umarım beğenirsiniz.
    İyi ve kötü yorumlarınız lütfen...

Buyrun..

Motosikleti
    gv 250
    budur tebrikler arkadaşım

Motosikleti
    sym wolf 250/ramzey cross 200
    ya millet hava guzel olursa pazar bi oylat yapalım yaw
    n_tuncak ve gökhans16cbr bunu beğendiler.

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    duhast olay budur dostum şimdi asıl olay bu amblemi nasıl mont ve diğer ekipmanlara nasıl monte edeceğiz

Aykut abi güzel fikir aslında hava inşallah güzel olur

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Değerli yorumlarınız için tekrar sağolun arkadaşlar.
    Logonun üzerinde oynamalar yaptım.
    Sadece şanlı bayrağımızı logoya yerleştirmek kaldı.
    Umarım yenisi daha güzel olur.
    Birazdan upload edeceğim.
    Yorumlarınızı bekliyorum.

Motosiklet aldığım gün aranızdayım :p

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

Logo düzenlemesi bitti arkadaşlar,
    Yeni logo karşınızda,
    İlk çalışmadan daha güzel olduğunu düşünüyorum, umarım beğenirsiniz.
    İyi ve kötü yorumlarınız lütfen...

Buyrun..

http://oi46.tinypic.com/34pn8eb.jpg
    ooo süper olmuş ama montların üstünde güzel dururmu acaba ?
    gökhans16cbr bunu beğendi.

Açık renkli (tercihen beyaz) zeminde güzel durur diye düşünüyorum.
    Fakat koyu renkli zeminde kanatlar siyah olduğundan dolayı amblem tam olarak belli olmayabilir.
    Bu yüzden aynı amblemi 2 farklı şekilde kullanabiliriz.
    Amblemin arkasına beyaz ışık ekleyip 2. bir amblem ortaya cıkarabilirim ve o amblemi koyu zeminde kullanırsak beyaz ışıktan dolayı göze güzel görünür. (sanıyorum )
    Monta, t-shirte veya aksesuarlara monte etme olayı şöyle,

T-shirte bu işi yapan firmayla anlaşıp baskı yaptırılabilir. Buyuk tost makinesi gibi bir makineyle baskı yaptıkları için sadece kumaşa yapılır bu montlara olmaz. panzot, deri veya naylonu yakar..

Montlara monte etmek için arma şeklinde ürettirmek ve sonrada dikmek en mantıklısı bence.

Aksesuar veya motosiklete yapıştırmak içinde sticker şeklinde kullanılabilir.

3 farklı ürün için 3 farklı yol var.
    Biraz masraflı olabilir. Fiyat konusunda bilgim yok malesef.

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Olay budur hakkatten . Tebrikler yine. Çok güzel bir tasarım olmuş bu logo işini yavaştan almamız iyi olmuş hakkatten 10 kere ölçüp bir kere biçilecek bişi logo tasarımı .
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olay budur hakkatten . Tebrikler yine. Çok güzel bir tasarım olmuş bu logo işini yavaştan almamız iyi olmuş hakkatten 10 kere ölçüp bir kere biçilecek bişi logo tasarımı .
    Kötü yönlerini, önerilerinizi yazarsanız daha iyi sonuçlar ortaya cıkabilir.

Aceleye gerek yok

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Öncelikle objeler bir kaç şey dışınd ayerine çokgüzel oturmuş eleştiriden önce senkendi varyasyonlarını sergile Gerisi yoruma açık ama top artız sizde dersen hemen ekliyeyim mesela Renkler çok uçuk kalmış biraz daha pastele kaçabilirsin. Motor bloğunun etrafındaki alevlerin rengide çok silik alevi komple kaldırabilirsin ya da alev yerine elektirik dalgalarıda ekleyebilirsin belki. İyi ya da kötü tarafı olmaz aslında tasarımın profesyonel bir elden çıkıyorsa . sadece yorum farkı ;) Bu halindeki objeler net olduğu sürece renklendirme falan filan teferruat yani bence. Ha birde o timsah yerine kafasında gözlük bandana olan motor r kullanan bir timsak tasarlarsan kanatların ortasına çokdaha iyi olabilir. Bu arada emeğine sağlık
    gökhans16cbr ve mstfdogru bunu beğendiler.

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadas nerden ciktin sen ya hosgeldin bu ne guzel logodur bu nasil yetenektir tanisalim kaynasalim

---------- Post added at 01:34 ---------- Previous post was at 01:31 ----------

Birakin tshirtü montu dovme yaptiririm ben bunu sora da gorunsun diye ciplak gezerim :D
    özcan1980, Ahmanamra ve UMT-TM bunu beğendiler.
    Ninja

Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle objeler bir kaç şey dışınd ayerine çokgüzel oturmuş eleştiriden önce senkendi varyasyonlarını sergile Gerisi yoruma açık ama top artız sizde dersen hemen ekliyeyim mesela Renkler çok uçuk kalmış biraz daha pastele kaçabilirsin. Motor bloğunun etrafındaki alevlerin rengide çok silik alevi komple kaldırabilirsin ya da alev yerine elektirik dalgalarıda ekleyebilirsin belki. İyi ya da kötü tarafı olmaz aslında tasarımın profesyonel bir elden çıkıyorsa . sadece yorum farkı ;) Bu halindeki objeler net olduğu sürece renklendirme falan filan teferruat yani bence. Ha birde o timsah yerine kafasında gözlük bandana olan motor r kullanan bir timsak tasarlarsan kanatların ortasına çokdaha iyi olabilir. Bu arada emeğine sağlık
    Hocam estafurullah, bir profesyonelliğimiz olduğu yok.
    Öğrenciyim, alanım iktisat.
    Photoshop'u hobi olarak zevk için yapıyorum. Hoşuma gidiyor.
    Kurcalaya kurcayala bir nebze öğrenebildim. Onun meyveleri Güzel olduysa, beğenildiyse yeterli. Demek ki boşuna vakit harcamamışım öğrenmek için der geçerim. Sağolun.

Yorumunuza gelince, motor bloğu arkasındaki alev ile birlikte bir resim olduğu için alevi çıkaramıyorum. Yani çıkarırım ama bu sefer oraya elektrik efekti ekleyemem. Daha o seviyeye gelemedim ne yazık ki
    Timsah tasarımınıda elle çizmem şuan olanaksız benim için, ama mesela internette bir resim görmüşsünüzdür,beğenmişsinzdir. Logoya yakışır derseniz. O şekilde beğendiğiniz bir resmi uyumlu olursa logoya eklerim tabi.
    Elimden gelen bu Teşekkürler.

Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadas nerden ciktin sen ya hosgeldin bu ne guzel logodur bu nasil yetenektir tanisalim kaynasalim

---------- Post added at 01:34 ---------- Previous post was at 01:31 ----------

Birakin tshirtü montu dovme yaptiririm ben bunu sora da gorunsun diye ciplak gezerim :D
    Estafurullah.

1 yılı aşmıştır heralde sizleri takip ettiğim süre.
    Fakat motorum olmadığından tanışmak gezilere katılmak vs kısmet olmadı.
    Foruma üye bile olmadım, amblemi konuştuğunuzu gördüm, dedim bari bi katkım olur elimden geldiğince...
    İlerde inş aranızda olurum.
    Şimdilik burdan takipe devam
    gökhans16cbr ve Ahmanamra bunu beğendiler.

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    hoş geldin aramıza
    yeni inceleme ve yorumlarını okuma fırsatım oldu tasarım olarak yaptığınız işler güzel
    ama birgelenek haline getirilip genele hitap edicek sadelikte olmasını beklerim ben logo olarak seçiceğimiz görseli.
    ve logo yapılacak grafik rekli fotoğraf kağıdına cıktı olarak alınmayacağı için gölgeler, renk tonu geçişleri vs. gibi şeyler kayıp olucak

Alıntı hamzasimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş geldin aramıza
    yeni inceleme ve yorumlarını okuma fırsatım oldu tasarım olarak yaptığınız işler güzel
    ama birgelenek haline getirilip genele hitap edicek sadelikte olmasını beklerim ben logo olarak seçiceğimiz görseli.
    ve logo yapılacak grafik rekli fotoğraf kağıdına cıktı olarak alınmayacağı için gölgeler, renk tonu geçişleri vs. gibi şeyler kayıp olucak
    Hoşbuldum teşekkürler.
    Dediğinizde haklısınız. Baskıya gittiğinde tonlamalar ve efektler kaybolacak.
    Bu gece veya yarın sade şekilde tekrar yapmaya çalışacağım.
    Teşekkür ederim değerli yorumunuz için.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Eline sağlık Du Hust gayet başarılı bir çizim olmuş ancak kendi yorumum ben güzeli severim at asildir ve Türklüğün temelidir.Burdaki timsahlar ise sevimsiz ve sürüngenler,motorun parçasını pistonunu değil atla birleştirilmişini ya da bütününü tercih ederim.Kanatların yukarı kalkık olması bana göre kabarma kibir alametidir,ben mütevaziliği ve vakarı severim.Ha yinede bunu beğenen çok arkadaş var muhtemelen kabul edilebilir daha farklı çizimler gelmeyecekse ben oylayalım derim(iyi olan kazansın )..

Aykut Oylata çok gittik sen bize iznik gölünü gezdiremezmisin ve o taraflarda ki şu Orhangazi kaplıcalarını ve farklı güzide yerlerini...

OYLAMA(isminizi ekleyerek oylamaya devam edebilirsiniz)
    Gökhan'ın atlı logosu:n_tuncak=1 oy
    DuHast'ın timsahlısı
    :
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    şöyle bişey olsa arkadaşlar? Mont için benim logo uygun nakış mı deniyor bilmiyorum ama onunla daha rahat olur du hast da benim logonun gerçek at ve motosikletle olanını yapabilirse gerçek resim olarak onu da sticker ve t.short lere bastırabiliriz aynı logo olabilir?
    n_tuncak bunu beğendi.

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    Hoşbuldum teşekkürler.
    Dediğinizde haklısınız. Baskıya gittiğinde tonlamalar ve efektler kaybolacak.
    Bu gece veya yarın sade şekilde tekrar yapmaya çalışacağım.
    Teşekkür ederim değerli yorumunuz için.
    Benim fikrim bence önemli ama bir önceki logo seçim aşamasını tamamlamıştık ve bunu yaparken seçtiğimiz logoda sade basılabilir her arka fona uyucak gerekirsen 2-3 renk nakış olarak işlene bilecek reklamcı tasarımcısı AR-GE si yapılabilecek bir logo seçildi.

benim fikrim turuncu veya sarı flaşörlü yeleklere basılacak bir logo, depo üzerine gelicek bir logo, arka teker kaidesine gelicek bir logo tasarımıydı...
    hepsi bir olsun dendi oylama yapılarak özellikle mont veya cep üstü için kullanılacak istenirse depo üzeri yapışkanı olabilecek bir logo oylandı seçildi.

Yanlış anlaşılmak istemem ama herkesin hikrini beyan etmesini isterim...
    Görünce acıkcası hoppala dedim içimden, yeni bir oylama yaptık senin yeni tasarımın secildi, isim işlenmesi basılacak yer seçim işine geldi çat başka bir arkadaşımız (misal ben) yeni daha güzel herkesi şaşırtacak bir tasarım yaptım herşeyi senin emeklerini bir kenarıya atılıp seçimin değiştirilmesi bana etik gelmedi...

ama hala aynı fikirdeyim ceket için ayrı depo ve kadro için ayrı loğolar seçilmesi taraftarıyım ki bu tasarımlar hatıra olarak kalması amaçlanarak profesyonellere parasıyla yaptırılmayan bir iş olmuştur...

Ceket için ayrı depo için ayrı logolar oylanırsa depo sütünde kullanılmak için oyumu alırsın (Ama kullanmaya bilirim cross sadeliği gerekli) onun dişinda ben yeni bir oylama yapılmasını istemiyorum 6-7 arkadaşın zaten kendi tasarımı vardı bende ufak tefek bişeyler yapar kendi logomu kullanırım...

DuHast arkadaşım bilgisayar ortamındaki grafik başarın güzel web tasarımı gibi konularla ilgileniyorsan yada ilgilenip para kazanmak istersen ortak bişeyler yapabiliriz kodlar benden görsel ve iş senden olmak şartı ile ilgilenirsen iletişim kuralım...

kayariki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN900 Classic
    OYLAMA(isminizi ekleyerek oylamaya devam edebilirsiniz)
    Gökhan'ın atlı logosu:
    1 oy = n_tuncak
    1 oy = kayariki
    DuHast'ın timsahlısı :

Kardeşim öncelikle aramıza hoşgeldin, en kısa zamanda hem Bursa ya gelmen hem de motorunu alman dileği ile...
    Logo konusunda ise epeyce bi konusu sürdü bu olayın Hamza' nın da dediği gibi herşeyi sil baştan almaya bence gerek yok. Onun için benim oyum Gökhan dan yana, artık yapalım logoyu...

Pazar günü için beyazatlı nın Oylat fikrine katılıyorum hadi mt kış geliyor, bi gezi lazım bize

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Arkadaşlar aranızda MOTOR SÜRÜŞ TEKNİKLERİYLE alakalı kitaplardan birine sahip olan varmı? Varsa fotokopiyle çoğaltayım dicektim Banada lazımda :D

Motosikleti
    gv 250
    benım seçimmi du hast ;)çizimleri
    mstfdogru bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler