Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MrMaydec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abilerim ablalarım biliyorum herkes bunu soruyor ama bende sorucam kusura bakmayın biliyorsunuz sınavı kazsndım ve bu ay içinde 2007 model cbr 125 r repsol buldum eğer onu alamassam kafamda 2 motor var ya honda cb 125 yada yamaha ybr 125 bunlardan hangisi daha iyi ve tabi 2. el piyasasıda önemli
    2. el önemliyse cbf ve ybr iyidir cbr ikinci elde beni korkutur hem acamiler hemde 125 cc.le 600 lük performansı bekleyenler oluyor(sözüm meclisten dışarı) sıkıntı çıkarabilir tabi en önemlisi şanslı olmak
    n_tuncak bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Şapır şupur yağmurda 3 Araba,1 motor toplandık(Evi 1 sokak ileride olan Gökhan) ve logo seçimini az kişiyle Mekandan Davut Emre'lerin dükkana akarak yaptık(sürüş anında Fermuar düzenini uygulamak zor oldu),siparişlerimiz verildi logolar çok hoş olacak,her şey çok iyiye gidiyor,gelen arkadaşlara hoş sohbetleri plan,öneri ve seçimleri için teşekkürler....
    search16, kayariki ve DEC16 bunu beğendiler.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    CBR 250 R
    yeni bir yer keşfettim,burayıda rotalarımıza ekleyebiliriz.

http://www.orhangazi.bel.tr/site/ind...listesi');
    Ahmanamra, search16, bluesman ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Amaç bir yere gitmek değildir ; Amaç yolda olmaktır. YEĞEN :)
    muyatakdogan@hotmail.com

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    gökhans16cbr, muyat26 ve n.tuncak ın yorumlarını beğendi (mobile de beğeni seçeneği ıstiyoruz)
    n_tuncak bunu beğendi.

UMT-TM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6, YBR, movie XL125
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar zincir boyutları ve renk nasıl olsun ?

http://b1211.hizliresim.com/13/7/fqu0s.jpg

Gökhan renk güzel ama boyutu biraz küçültsen daha güzel olacak gibi geldi bana
    16LHR73 YBR , PB7588MX R6
    bazıları müzik çalar, bazıları ise yaratır. Motosiklet bir yaşam tarzıdır,hayat enstrümanıdır,ulaşım aracı değil.Belki de düzene baş kaldırıştır,bir isyan aracıdır.

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    YArın akşam 8 gibi hava yağışlı olmaz ise uludağ bakacak yapmayı planlıyorum. Var mı gelmek isteyen ?
    UMT-TM ve Madv bunu beğendiler.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YArın akşam 8 gibi hava yağışlı olmaz ise uludağ bakacak yapmayı planlıyorum. Var mı gelmek isteyen ?
    Akşam 8 mi. Bakacakta bakakalırsın ercan. Bu havada macera arama kendine. Olucak simdi kuzine soba, koyucan üzerine kestaneleri, vericen odunu sonra sobaya.oooooh
    bluesman ve n_tuncak bunu beğendiler.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Abi soğuk olacaktır elbet ama sıkıntı yok :D bu mevsimde bi kere iliklerine kadar üşümek iyidir bida grip olmazsın Şaka bir yana zor şartlarda motor sürüşünü geliştirmekte var işin içinde . Baktın çok üşüdük sizi şömineli taştan bir eve götürüp şömine keyfide yapabiliriz orda közde kestanede güzel olur hani :D
    Madv ve özcan1980 bunu beğendiler.

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    temin mesaj geldi direksiyon sınavı 17 kasımdaymış size birşey daha sormak istiyorum zor oluyormu direksiyon sınavı çok fazla motor kullanmadım çünkü en fazla 4 kere onlarda 30 dkdır en fazla

Abi soğuk olacaktır elbet ama sıkıntı yok :D bu mevsimde bi kere iliklerine kadar üşümek iyidir bida grip olmazsın Şaka bir yana zor şartlarda motor sürüşünü geliştirmekte var işin içinde . Baktın çok üşüdük sizi şömineli taştan bir eve götürüp şömine keyfide yapabiliriz orda közde kestanede güzel olur hani :D
    abi ben gelmek isterim evi taşırken yorulmazsam nerede buluşulacak
    temin mesaj geldi direksiyon sınavı 17 kasımdaymış size birşey daha sormak istiyorum zor oluyormu direksiyon sınavı çok fazla motor kullanmadım çünkü en fazla 4 kere onlarda 30 dkdır en fazla
    merak etme bizim sınavda iki kişi mıcırı öptü onlar bile geçti 100le honda activayla girmiştik biz ve ilk defa orda kullandım hondayı ondan öncede arkadaşın scooterı 12 yaşımdayken 100metre düz götürmüştüm tüm motor tecrübem buydu
    Ahmanamra bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merak etme bizim sınavda iki kişi mıcırı öptü onlar bile geçti 100le honda activayla girmiştik biz ve ilk defa orda kullandım hondayı ondan öncede arkadaşın scooterı 12 yaşımdayken 100metre düz götürmüştüm tüm motor tecrübem buydu

ozaman ben geçerim inş

şu motor konusunda babamı pek ikna edemedim :(

alphertunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Sinava girmisin kursun parasini odemisin nerdeyse ehliyet cebinde baban biraz gec kaldi bence
    UMT-TM bunu beğendi.

ozaman ben geçerim inş

şu motor konusunda babamı pek ikna edemedim :(
    ilk ekipmanları topla benim bütün sülale karşıydı ekipmanları aldım ilk baktılar ki apaçi gibi binmicez herkes ikna oldu iki arkadaşa önerdim onlarda aynını yaptılar aileleri ikna oldu hem onları mutlu ettik hemde kendimizi koruduk şimdi en1621- 2 korumalar alıyorum yani en iyi koruma düzeyi olan level2 standartları sunanları bunlar baya pahallı ama en 1621-1 olsa bile şehir içi için gayet yeterli olur bugün bir kaza gördüm fsmde bir gri yeni kasa polo ve bir cross motor kaza yaptı motor kaldırımın ortasına fırlamış çantası kopmuş ama adam full koruma olduğu için ayağa kalkıp araba sürücüsünün üstüne bile yürüdü duracak yer yoktu yoksa gidip ilgilenecektim ama motorcunun hali hareketleri normaldi tam korumanın faydasını görmüş gibiydi

Motosikleti
    HONDA CBR250r
    ilk ekipmanları topla benim bütün sülale karşıydı ekipmanları aldım ilk baktılar ki apaçi gibi binmicez herkes ikna oldu iki arkadaşa önerdim onlarda aynını yaptılar aileleri ikna oldu hem onları mutlu ettik hemde kendimizi koruduk şimdi en1621- 2 korumalar alıyorum yani en iyi koruma düzeyi olan level2 standartları sunanları bunlar baya pahallı ama en 1621-1 olsa bile şehir içi için gayet yeterli olur bugün bir kaza gördüm fsmde bir gri yeni kasa polo ve bir cross motor kaza yaptı motor kaldırımın ortasına fırlamış çantası kopmuş ama adam full koruma olduğu için ayağa kalkıp araba sürücüsünün üstüne bile yürüdü duracak yer yoktu yoksa gidip ilgilenecektim ama motorcunun hali hareketleri normaldi tam korumanın faydasını görmüş gibiydi
    ozaman yarın gidip alayım inş ile yarar

alphertunga haberi yoktu babamın kayıt olduğumdan

ozaman yarın gidip alayım inş ile yarar

alphertunga haberi yoktu babamın kayıt olduğumdan
    açıklaya açıklaya al ama hepsini birden alma ucuzlardan başla mesela eldiven al ilk hiç ikna olmazsa paran yanmasın

Motosikleti
    HONDA CBR250r
    param var kendi paramı kazanıyorum zaten
    motor alınmıcaksa ehliyeti yırtarım demiştim

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı muyat26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni bir yer keşfettim,burayıda rotalarımıza ekleyebiliriz.

http://www.orhangazi.bel.tr/site/ind...listesi');

Muyat bu pazar değilde bir sonraki pazar gezi düşünüyoruz fazla uzun ve üşütücü olmayan bir gezi düşünüyoruz.Sizler bu güzergahı iyice öğrenip bize rehberlik edin,herhangi bir rota değişimi yapmadan tanımaya devam edelim cennet vatanımızı
    kayariki ve gökhans16cbr bunu beğendiler.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    abi ben gelmek isterim evi taşırken yorulmazsam nerede buluşulacak
    kardeşim 20:30 alacahırkada bulaşabiliriz. Burada yağış olmasa bile yukarıda neler olabileceğininide göz önüne al Burda yağış olursa muhtemelen yatar gezi akşama 19:30 gibi telefonun aynıysa haberleşiriz duruma göre ;)

Maksat motor kullanmak viraj almak yanımıza termusta sıcak su alıp kahve keyfi yapar döneriz herhalde. Umarım şiddetli yağışa denk gelmeyiz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:13 ----------

param var kendi paramı kazanıyorum zaten
    motor alınmıcaksa ehliyeti yırtarım demiştim
    Valla kendi paranı kazanıyorsan git al . Zamanla alışıyorlar. Ben 10 sene kafalarının etini yedim alıcam alıcam alıcam endurocu olucam dünya turuna çıkıcam falan filan Yer etti kafalarında sonra almaya karar verdiğimde ben alıyorum dedim 1 ay sonra gittim aldım. sanki yıllardır motorcuymuşum gibi kabullendiler hemen.

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Ercan ne zaman gidiyorsunuz? Bu arada motora başlaman da ilginç miş

Motosikleti
    HONDA CBR250r
    kardeşim 20:30 alacahırkada bulaşabiliriz. Burada yağış olmasa bile yukarıda neler olabileceğininide göz önüne al Burda yağış olursa muhtemelen yatar gezi akşama 19:30 gibi telefonun aynıysa haberleşiriz duruma göre ;)

Maksat motor kullanmak viraj almak yanımıza termusta sıcak su alıp kahve keyfi yapar döneriz herhalde. Umarım şiddetli yağışa denk gelmeyiz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:13 ----------

Valla kendi paranı kazanıyorsan git al . Zamanla alışıyorlar. Ben 10 sene kafalarının etini yedim alıcam alıcam alıcam endurocu olucam dünya turuna çıkıcam falan filan Yer etti kafalarında sonra almaya karar verdiğimde ben alıyorum dedim 1 ay sonra gittim aldım. sanki yıllardır motorcuymuşum gibi kabullendiler hemen.
    yaş 18 i doldurmmadığımdan tek başıma alamıyorum.... :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler