Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM GTS 250
    aynen öle yaşayarak öğreniliyor .Ama hiçte müsayit bi zamana gelmiyor hiç olmicak zamanda oluyor çok sinir bozucuydu dün neyse sonradan cafede buluştuk kendimize geldik ama herşeye rağmende çokta güzeldi heleki böle bi zamanda orda olmak herşeye deyerdi
    n_tuncak bunu beğendi.
    [B]][COLOR="Red"]DESPARADOX[/COLOR] [/B] ............16 JRR 33.......... PINAR ONAT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen öle yaşayarak öğreniliyor .Ama hiçte müsayit bi zamana gelmiyor hiç olmicak zamanda oluyor çok sinir bozucuydu dün neyse sonradan cafede buluştuk kendimize geldik ama herşeye rağmende çokta güzeldi heleki böle bi zamanda orda olmak herşeye deyerdi
    sorma ablacım ulkenın bıcok yerınde gunduz bıber gazı ve jop gece bogazda mesale gosterısı....nereye ve netarafa gıdıyoruz allah sonumuzu hayır etsın.
    desparadox bunu beğendi.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim

29 Ekim korteşinden kimsede resim yokmu FSM ye kadar olan kısım çok güzeldide benim motor şu kaynatınca benim için sonrası işkenceye döndü mecburen bekledim ondan sonrada yol mol kalmadı insan selinin içinde kaldım gıdım gıdım çıkim derken ihsaniyedede kaybolunca ayyy kabus gibiydi ama çok şey öğrendim en baştada motor hararet yapınca su al denildiğinde onu motora koymak gerekiyormuş ben kendim içince pek bi faydası olmadı
    geçmiş olsun ben hararet yapan araçlarımda hep anfiriz doldururdum su yerine kaynama noktası yüksek olduğu için hararet olmazdı herhangi bir conta yakma falanda olmaz merak etmeyin çok can sıkıcı bir durumdur

bu arada gecenin bir yarısı benzin hortumu buldum arkadaşta arayada bir filtre almıştım hep takmayı isterdim dün akşama kısmetmiş taktım ve yola çıktım fsmye geldim çok kalabalıktı hatta bir ara dedim kenara koyayım motoru sonra gelir alırım ama o kalabalıkta motoru çalsalar kimsenin haberi olmaz diye vazgeçtim bir yalova yaptım bende özlemişim valla motorsuzluk kötü
    desparadox bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM GTS 250
    geçmiş olsun ben hararet yapan araçlarımda hep anfiriz doldururdum su yerine kaynama noktası yüksek olduğu için hararet olmazdı herhangi bir conta yakma falanda olmaz merak etmeyin çok can sıkıcı bir durumdur

bu arada gecenin bir yarısı benzin hortumu buldum arkadaşta arayada bir filtre almıştım hep takmayı isterdim düne akşama kısmetmiş taktım ve yola çıktım fsmye geldim çok kalabalıktı hatta bir ara dedim kenara koyayım motoru sonra gelir alırım ama o kalabalıkta motoru çalsalar kimsenin haberi olmaz diye vazgeçtim bir yalova yaptım bende özlemişim valla motorsuzluk kötü

Motorun sorununun hallomasına sevindim bi ara o dediğin kenara bırakıp konser alanına gitmeyi bende düşündüm ama sonra dediğin gibi kesin motoru yerinde bulamam diye vazgeçtim bende sonrada ihsaniyeye çıkim derken polis arabasına tosladım ayy ben dün gerçekten faciaymışım ya şimdi salim kafa daha iyi anladım

o dediğin antifiriz işinide bir an önce halledicem saol sölediğin için
    [B]][COLOR="Red"]DESPARADOX[/COLOR] [/B] ............16 JRR 33.......... PINAR ONAT

Motorun sorununun hallomasına sevindim bi ara o dediğin kenara bırakıp konser alanına gitmeyi bende düşündüm ama sonra dediğin gibi kesin motoru yerinde bulamam diye vazgeçtim bende sonrada ihsaniyeye çıkim derken polis arabasına tosladım ayy ben dün gerçekten faciaymışım ya şimdi salim kafa daha iyi anladım

o dediğin antifiriz işinide bir an önce halledicem saol sölediğin için
    rica ederim radyatörde bir yerde kaçak yada çatlak var mı ilk önce ona bakarsanız daha iyi olur durup duruken bir çıkış olmadığı yada conta yakmadığınız sürece su eksilmez eğer varsa onun tamir sıvıları var radyatör suyuna ekleniyor bir süre kullanılıyor galiba sonra tamamen boşaltılıyor tam bilmiyorum o işinize yarıyabilir antifirizda benzin istasyonlarında yadda sanayide bulunabilir bu ara onlarda iki çeşitmiş kırmızı olanlar organik diğerleri sentetik kırmızı olan daha iyimiş servisin dediği

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    dün benim içinde tam bir faciaydı bütün gün hastanelerde ambulanslarda dolandım :( neyseki geçti artık pınar abla sana da geçmiş olsun

Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün benim içinde tam bir faciaydı bütün gün hastanelerde ambulanslarda dolandım :( neyseki geçti artık pınar abla sana da geçmiş olsun
    abi hayırdır sana ne oldu

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Gökan hayırdır korkutma bizi noldu adam gibi sölesene daha yeni kazanı hazmettik işallah kötü bişeyler yoktur dicem ama ambulans falan diyosun ??

[QUOTErica ederim radyatörde bir yerde kaçak yada çatlak var mı ilk önce ona bakarsanız daha iyi olur durup duruken bir çıkış olmadığı yada conta yakmadığınız sürece su eksilmez eğer varsa onun tamir sıvıları var radyatör suyuna ekleniyor bir süre kullanılıyor galiba sonra tamamen boşaltılıyor tam bilmiyorum o işinize yarıyabilir antifirizda benzin istasyonlarında yadda sanayide bulunabilir bu ara onlarda iki çeşitmiş kırmızı olanlar organik diğerleri sentetik kırmızı olan daha iyimiş servisin dediği][/QUOTE]

ya aslında ben pazartesi günü SYM nin bakım yerindeydim adamlar orasına burasına baktı bişey yok dedi istersen daha sonra bi getir antifirz koyalım bakımınıda yaparız şimdilik gayet iyi dediler hatta yavaş giderken bi sesler geliyordu sırf onun için gittim yapın dedim kayış değişcek ama daha sorun yok daha sonra hallederiz dedi . Be mubarek ben zaten bakıma getirmişim motoru ne gerekiyorsa yap demişim bide tamirci olcak sen bilmiyomusun bunun böle yapacağını bide ben bayanım ne anlarım havasından suyundan ahanda kaldımmı kalıyorum yolda allahtan ben dua ediyorum inegölde falan dağda bayırda kalmadım ama gitcem o ustaya ağzıma geleni dicem ömrümden ömür gitti ya duman dumanaydım ben bide benden duman geldiğini neden sonra farkettim meyer fokur fokur fokurduyomuş patlicakmışım amma olurdu valla ortalık zaten gergin herkes tedirgin benim motor patlıyomuş topa tutarlardı valla doğru nezarete

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Arkadaşlar ancak yazmaya fırsat bulabiliyorum ama dünkü kortej harikaydı MT BURSA olarak 8-9 motorduk bandanaları motorun önüne taktık harikaydı ve ben de espaniola gibi çok keyif aldım.Meşalelerin arasından insanların bizi coşkuyla karşılaması harikaydı.Sürüş sırasında da birbirimizi bazen kaçırıp bazen bulduğumuz anlar çok zevkliydi,en zevkliside en son kafede Mt Bursa olarak toplanıp kortej yorumları yaparkenki keyifli esprili dakikalarımız ve sıcak sohbetimizdi.
    Umarım Cumhuriyetimizin,Türklüğümüzün ve vatanımızın zor durumlar geçirdiği şu zaman diliminde birbirimize sıkıca kenetlenip birlik ve beraberlik içerisinde,iç karışıklıklara fırsat vermeden başımıza örülmeye çalışılan çorapları çözüp tam bağımzıslığımzın zedelenmesine izin vermeyeceğiz.Allah'ım koru benim cennet vatanımı,koru benim şehit kanıyla beslenmiş her karış toprağımı,ezdirme,peşkeş çektirtme,devletimi de uyandır artık gafletten,ya da yeni bir Mustafa Kemal nasip et ki başımıza taviz vermesin kuşa,kurda,yabancıya,misyonere,emperyalist güçlere...(çok ciddiyim gözlerim doluyor bunları yazarken)

Gökhan geçmiş olsun,bi ara anlat herkes merakta,Yunus Emre seni hatırlayamadım ama sanada geçmiş olsun,Salcano bu arada benim orda motosikletim su kaynatmamıştı sadece göstergede 2 çizgi çıkmıştı ya kaynatırsa demiş,su ilavesi ettirmiştim,keşke korteje gelebilseydin eminim sende çok keyif alırdın...Pınarım yeni makineye binmenin gafletini yaşadın su kaynattın,polise çarptın ama sonrasında bize çok iyi muhabbet çıktı,sen bile çok güldün itiraf et böyle tatlı facianın canına minnet...
    M.balibey, kayariki ve desparadox bunu beğendiler.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

memo06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125. KAWASAKİ.ZX6R
    heyyyt coşkun sen yaşıyonmu len, gazlandın, gazlanalı pek görüşemiyoruz heee...!
    ''hayat heyecan olduğu sürece güzeldir''...

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    çok sağolun arkadaşlar... Sözlümle birlikte evden çıkıp biraz turladıktan sonra kortej için toplanma noktasına gelecektik ki birden fenalaştı tabi benim el ayak birbirine karıştı... Neyseki önemli birşeyi yokmuş. Korteji çekirge hastanesinin bahçesinden izledim biraz da olsa ve kendimi aranızda gibi hissettim bir an...
    n_tuncak bunu beğendi.

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    çok sağolun arkadaşlar... Sözlümle birlikte evden çıkıp biraz turladıktan sonra kortej için toplanma noktasına gelecektik ki birden fenalaştı tabi benim el ayak birbirine karıştı... Neyseki önemli birşeyi yokmuş. Korteji çekirge hastanesinin bahçesinden izledim biraz da olsa ve kendimi aranızda gibi hissettim bir an...
    Yengemize geçmiş olsun dostum sevindim birşeyi olmamasına,keşke sende gelebilseydin.

MrMaydec görmemişim mesajını sana da geçmiş olsun
    Korkarak yaşayamazsın!

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    burak kortejıde kacırdık ıyımı?
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Gökan hayırdır korkutma bizi noldu adam gibi sölesene daha yeni kazanı hazmettik işallah kötü bişeyler yoktur dicem ama ambulans falan diyosun ??

[QUOTErica ederim radyatörde bir yerde kaçak yada çatlak var mı ilk önce ona bakarsanız daha iyi olur durup duruken bir çıkış olmadığı yada conta yakmadığınız sürece su eksilmez eğer varsa onun tamir sıvıları var radyatör suyuna ekleniyor bir süre kullanılıyor galiba sonra tamamen boşaltılıyor tam bilmiyorum o işinize yarıyabilir antifirizda benzin istasyonlarında yadda sanayide bulunabilir bu ara onlarda iki çeşitmiş kırmızı olanlar organik diğerleri sentetik kırmızı olan daha iyimiş servisin dediği]
    ya aslında ben pazartesi günü SYM nin bakım yerindeydim adamlar orasına burasına baktı bişey yok dedi istersen daha sonra bi getir antifirz koyalım bakımınıda yaparız şimdilik gayet iyi dediler hatta yavaş giderken bi sesler geliyordu sırf onun için gittim yapın dedim kayış değişcek ama daha sorun yok daha sonra hallederiz dedi . Be mubarek ben zaten bakıma getirmişim motoru ne gerekiyorsa yap demişim bide tamirci olcak sen bilmiyomusun bunun böle yapacağını bide ben bayanım ne anlarım havasından suyundan ahanda kaldımmı kalıyorum yolda allahtan ben dua ediyorum inegölde falan dağda bayırda kalmadım ama gitcem o ustaya ağzıma geleni dicem ömrümden ömür gitti ya duman dumanaydım ben bide benden duman geldiğini neden sonra farkettim meyer fokur fokur fokurduyomuş patlicakmışım amma olurdu valla ortalık zaten gergin herkes tedirgin benim motor patlıyomuş topa tutarlardı valla doğru nezarete[/QUOTE]
    adam küçük ağrızaları yapmayacak ki ileride büyük bişey olduğundan çok para alsın inş conta yakmamışsınızdır
    motor atlasaydı bizi fişleyen bir olay daha çıkardı kesin
    desparadox bunu beğendi.

oguz1327 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 honda cbr 600f4i
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya aslında ben pazartesi günü SYM nin bakım yerindeydim adamlar orasına burasına baktı bişey yok dedi istersen daha sonra bi getir antifirz koyalım bakımınıda yaparız şimdilik gayet iyi dediler hatta yavaş giderken bi sesler geliyordu sırf onun için gittim yapın dedim kayış değişcek ama daha sorun yok daha sonra hallederiz dedi . Be mubarek ben zaten bakıma getirmişim motoru ne gerekiyorsa yap demişim bide tamirci olcak sen bilmiyomusun bunun böle yapacağını bide ben bayanım ne anlarım havasından suyundan ahanda kaldımmı kalıyorum yolda allahtan ben dua ediyorum inegölde falan dağda bayırda kalmadım ama gitcem o ustaya ağzıma geleni dicem ömrümden ömür gitti ya duman dumanaydım ben bide benden duman geldiğini neden sonra farkettim meyer fokur fokur fokurduyomuş patlicakmışım amma olurdu valla ortalık zaten gergin herkes tedirgin benim motor patlıyomuş topa tutarlardı valla doğru nezarete
    adam küçük ağrızaları yapmayacak ki ileride büyük bişey olduğundan çok para alsın inş conta yakmamışsınızdır
    motor patlasaydı bizi fişleyen bir olay daha çıkardı kesin
    Motor patlamasi bildigimiz bomba patlamasi gibi degildir, mecazi anlamda patladi deriz motorunuzda lpg islemi yoksa korkmaniza gerek yok , en kotu ihtimal conta yakmistir onu degistirirsiniz. Bir dahada o servise ugramazsiniz olur biter...

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı oguz1327 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor patlamasi bildigimiz bomba patlamasi gibi degildir, mecazi anlamda patladi deriz motorunuzda lpg islemi yoksa korkmaniza gerek yok , en kotu ihtimal conta yakmistir onu degistirirsiniz. Bir dahada o servise ugramazsiniz olur biter...
    O kadar korkuyorumki lpg ile patlamaktan, içinde gazı sürekli dolu bırakıyorum daha iyi uçayım diye. Korkma oğuz lpg düzgün montajlandıysa benzin kadar güvenlidir. Bunun motosiklette yada araçta olması farketmez. Çok iyi tanıdığım 6 yıldır lpg li motosiklet kullanan tanıdığım var. 4 motor değiştirdi hepsinide lpgli kullandı ve değiştirdiği motorların hepside kaza sonrası hurda oldu. Hiçbirindede patlama yanma alev alma olmadı. Fakat okadar kızgın motorun üzerinde litrelerce dolu benzin deposundan sızan benzin ile patlayan motor gördüm kendi gözlerimle.

---------- Post added at 02:04 ---------- Previous post was at 02:01 ----------

[/COLOR]
    Alıntı memo06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heyyyt coşkun sen yaşıyonmu len, gazlandın, gazlanalı pek görüşemiyoruz heee...!
    Yaşamıyorum aslında. Çok yoğunum bu ara vekalet verdim benim yerime yazıyorlar

---------- Post added at 02:18 ---------- Previous post was at 02:04 ----------

Gokan, geçmiş olsun. Şimdilerde bişey olacak diye heyecanlanman normal. Nişanlısınya... İlerde iş değişir. Aynı durumun 3-4 yıl sonraki senaryosunu yazayım.
    Çıktınız yine korteje diye. Ama evlisiniz. Yange rahatsızlandı.
    ---- Şşşşt bana bişeyler oluyor. Başım dönmeye başladı.
    ---- Len nooldu gene arkadaş yaw. Bi gezelim dedik başımıza gelene bak. Hep böyle yapıyorsun...
    oguz1327, salcano_7946 ve n_tuncak bunu beğendiler.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    kortejden ksıa bi videohttp://www.youtube.com/watch?v=YGaWKPE4wfQ&feature=share 6.cı dakikadan sonra bizim ekibi görebilrisiniz ;)
    gökhans16cbr bunu beğendi.

Motosikleti
    kanuni cross 150
    Alıntı Madv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok öyle birşey dostum herkes özgürce ifade edebilir fikirlerini forum hepimizin.
    ben öyle algılamadım

Alıntı oguz1327 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biliyorum biliyorum bizleri kötü tanıyorlar ya ona itafen yazdım

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Alıntı kirlisakal16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kortejden ksıa bi videohttp://www.youtube.com/watch?v=YGaWKPE4wfQ&feature=share 6.cı dakikadan sonra bizim ekibi görebilrisiniz ;)
    aga tam 6:51 de seni çok net gördüm

Coşkun abi şimdi böyle yapalım da köprüyü geçince değişir tabi
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler