Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı oguz1327 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu tshirtten ıst te basan bı yere sıparıs verdım bu aksam ustu yurtıcı kargodan aradılar gelmıs yarın kavusuyorum.baskıda yazanda bu motorun sahibi dunyanın en pahalı benzınını yakıyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oylamaya başlayalım artık bu akşam seçelim arkadaşlar benim yaptığım logolar da bunlar...

http://e1210.hizliresim.com/12/r/f6u7l.jpg
    http://c1210.hizliresim.com/12/r/f6u87.jpg
    gökhan oncelıkle ellerıne saglık.logoyu ınceledıgımde benım nacızane fıkrım;sembollerın tamda uygun oldugu kanaatındeyım.ısımlık tasarımındada rengımız olan yesılı ayyıldızımızı ve her motorcunun sımgesı olan dıs cercevesı zıncır dıslısıyle uyum ıcerısınde.benımde tercıhım bu yonde .oyum bu logo ve ısımlık ıcındır. tekrardan ellerıne zıhnıne saglık.
    n_tuncak bunu beğendi.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Motoruma yapıştuıracaksam benim oyum bundan yana.

Tişörte bastırılacak olan için Gökhandan yana.

Ayrıca Mehmet kardeşimin yapmış olduğu 6 numaralı kan etiketindeki sembolde değerlendirilmeli.

Ve arkadaşlar Biraz acele etmiyor musunuz seçimde ?

1 Kasıma kadar logo tasarımlarına çalışalım. Logoyu belirledikten sonra mont, tişört, etiketi tasarlıyalım derim.Nacizane fikrim ortak ve ciddi bir oylamadan yana.
    Öncelikle logoyu netleştirelim derim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:08 ----------

Ayrıca tasarlanan logoları aramızdan biri bende olabilirim 1 kasımda sıraya sokup yazsın bizde seçelim .daha sonra o logoların olduğu etiketleri tasarlıyalım.Siz ne dersiniz ?
    mehmet_gemli bunu beğendi.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Benim kanaatim 1 hafta yeterli:bence logo yapılsada artık bunların üzerine çok farklı çıkmaz gibi ,seçim yapıldıktan sonra gerekirse seçilen logo üzerinde çalışma ayarlama yapılabilir.Mehmet Türkiye haritalı logona bitiyorum ancak yuvarlanmış bir logo gerek yaka gerek tişört ve yeleklerde çok daha iyi duracaktır(Oğuz seninkide güzel ancak sanki green çevreci logosunu fazla andırmış gibi kanımca,yinede tebrikler çok iyisiniz)..

Gökhan'ın kanatlı logosu=(Gökhan cbr+Desprado+n_tuncak+Davut Emre+Mutlu Salcano+Zeko Blue)=6 Oy

(Bu arada diğer logoları destekleyenlerde bu şekilde oylarını beyan etsinler)
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    1 Haftada olur hocam seçimden sonra üzerinde oynamaya gidersek başa döneriz kanımca. Dediğiniz gibi logo netleştikten sonra gerisi kolay nasılsa.

Logo tasarlayan arkadaşlara bir fikir önermek istiyorum . MT BURSA yerine MT 16 yı da kullanabiliriz bence. Bu bir hafta boyunca çok daha etkileyici logoların çıakcağından eminim ben. Ben beceremiyorum gerçi ama gerekli programları kullanan arkadaşlar fazlasıyla mevcutmuş
    mehmet_gemli ve gökhans16cbr bunu beğendiler.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    cengiz nerelerde sesi solugu cıkmıyo hiç.merak eden yokmu benden baska: ayrıca ercan sen bayramda geleceksen bayramın ılk gunu harıc farketmez gorusebılırız
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

kayariki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN900 Classic
    Arkadaşlar, herkes fikrini beyan ettiğine göre ben de edeyim
    Derim ki bir şeye niyet edip başlanıldığında yapalım, çünkü araya vakit sokmak daha çok alternatifleri - bu daha çok alternatifler de fikir ayrılıklarını doğuracak. Derim ki ekstradan vakte gerek yok. Sonuçta sitemiz içerisinde çok güzel logolar tasarlandı bunların içinde seçim yapalım ve bir an evvel hayata geçirelim. Bayram geçti, müteakip cumhuriyet bayramı geçti, azından önümüzdeki yakın vakitte sırtımızda logomuz olsun. Bir logoyu belirleyelim ekstradan ince rutuş gerekirse bunu onun üzerinde yapalım.
    Benim oyum " Gökhans16cbr "

memo06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125. KAWASAKİ.ZX6R
    arkadaşlar bayramlaşma inegöl gezisine katılmayı çok isterdim ama bu bayram ankara yolcusuyum
    geziye mustafa.SYM. ve seçkin tofaş arkadaşlarımızı. (belki) olarak yazabilirsiniz.. şimdiden
    bütün arkadaşlarımın mt ailesinin sevdikleriyle. güzel bir kurban bayramı geçirmelerini en içten duygularımla diliyorum....
    n_tuncak bunu beğendi.
    ''hayat heyecan olduğu sürece güzeldir''...

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    oğuz logon güzel ama salihli moto grubunu andırıyor ben yaptığım için kendi logomu istiyorum diye düşünmeyin ama ben karşıdan bakıldığında acaba onlar mı bunlar mı diye düşünülmesin görüldüğü anda fark edilsin istiyorum logomuzun ve logoyu görenlerin bizim gruba dahil olma isteğinin olmasını istiyorum sıradan bir logo dikkat çekmez diye böyle bir logo yapmak istedim.
    Bu arada logomu beğenen beğenmeyen herkese görüşlerinden dolayı teşekkürler

Gezi listesinde benim ismimin yanına 1e kadar yazarmısınız malesef 3 ve 4. Günleri mesaiye geliyorum işe 2 10 vardiyasına çok sinirim bozuldu bu duruma ama gelmek zorundayım yerime bakacak kimse olmadığından dolayı :( kortejede inşallah katılabilirim...

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR

---------- Post added at 08:24 ---------- Previous post was at 08:09 ----------

---------- Post added at 08:33 ---------- Previous post was at 08:24 ----------

Şimdi bu kadar detayı metal üzerine nasıl işleyecek Veysel Cin diyeceksiniz...

Ufacık anahtarın ortasına kalem ucu kadar yazıyla motosikletimin plakasını bile işleyebiliyorsa siz düşünün
    n_tuncak ve DALGIC_800 bunu beğendiler.
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

kayariki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN900 Classic
    Son çalışmandaki zincir eklemesi gerçekten güzel olmuş kardeşim. Zincir baklalarında delikler olursa oradan dikiş bile atılabilir

Bir de nacizane bir öneri ( aslında yaparsan çok güzel olur ) şu logo içindeki attan boynuzu kaldır be kardeşim...
    n_tuncak bunu beğendi.

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    O at deyil zebaniye benziyor sanki
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Salcano motorsuz gideceğim için sanırım Karacabeye uğrayamayacağım . Akrabanın arabasına kaçak yolcu olucam malum hava şartları

Göhanın logosu güzel sanırım başka alternatifte yok şu an oğuzun ki dışında. Madem ki çoğunluk bu iki seçenek yeter oylayalım diyorsa benimde oyum gökhandan yana.Lakin Gökhan kardeşim logonun içinde adımız ve kan grubumuz yazmasın . Bunları yazacağımız başka tasarımlar olsun. Sonuçta logo tektir semboldür logonun içine isim soyisim kan grubu yazmayalım. Bu logonun kullanıldığı kan grubu etiketleri için ayrı bir tasarım yapalım. Siz nedersiniz arkadaşlar ? Montlardaki tek tip logo olsun şahsi bilgiler diğer aksesuarlara işlensin bence.
    search16, n_tuncak ve DALGIC_800 bunu beğendiler.

poseidon71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vn 800

BURAK : Hz.Muhammed’in Miraç gecesi bindiği efsanevi at (Tulpar) Türk mitolojisinde, Tatar mitolojisinde ise kanatlı atın adıdır. Bu atın Yunan mitolojisindeki karşılığı veya adı Pegasus’tur. Daha sonra Cebrâil Peygamberimizi “Burak”a bindirerek birlikte Kudüs’teki Mescid-i Aksa’ya geldiler. Manevî bir binit olan Burak’ı Peygamberimiz şöyle tarif ediyor: “Bu, merkepten büyük, katırdan küçük uzun ve beyaz bir hayvandı. Adımını gözünün görebildiği en son noktaya koyardı.”
    n_tuncak bunu beğendi.

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Birisi Burak mı dedi?
    n_tuncak ve salcano_7946 bunu beğendiler.
    Korkarak yaşayamazsın!

kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    Alıntı Madv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4

AYnı şekilde bende sadelikten yanayım.
    katılıyorum ;)

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Burak çok güzel bir atmış ancak bu dünya tasamıyla çizilmiş olanı,maneviyatını ise ancak O bilir..Bu yüzden bencede boynuz a gerek yok Gökhan,zincirleride çok iyi düşünmüşsün,içten kırmızı ip çekilirse bencede daha da iyi görünebilir...Ahmanamra'yada katılıyorum,bence kendi bilgilerimizi gerekirse farklı aksesuarlara işleyelim,o kısma sadece Mt BURSA diye yazılıp logonun içine alınırsa daha iyi olur...Sonuç Zincirli ve bilgileri dışta ve isteğe bağlı olan Gökhan'ın 2. logosu...

Burak sen nerdesin, ne ayaksın kardeşim,ne o öyle bir görün bir kaybol filan 2. kavgayı sana başlatıcam Mt Bursa iyice rating de tavan yapacak,dua et henüz bünyemiz bukadarını kaldırmaz,oyunuzu beyan edin bakem,geziyede geleceğinizi orda yüz yüze konuşucaz nasıl olsa(görürsün sen)

Gökhan'ın kanatlı logosu=(Gökhan cbr+Desprado+n_tuncak+Davut Emre+Mutlu Salcano+Zeko Blue+Kayariki+Ahmanamra)=8 oy

Bayramlaşma İnegöl Gezisi...Buluşma yeri 11:00 Kent Meydanı 28.10.2012

1-Hamza Şimşek
    2-Nevin Hoca-Blue Zeko
    3-Gökhan CBr
    4-Pınar desprado-prensi Berkay
    5-Kayariki
    6-Kirlisakal
    7-Salcano-MrMydec
    8-Sym Mustafa(Belki)
    9-Search16(Belki)
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

murat_112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    şimdiden herkese hayırlı bayramlar dilerim..
    bluesman bunu beğendi.
    Düşlerim var, Rüzgara ters düşen..

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    bursa m.t. kurban bayramınız kutlarım.
    ankara m.t selçuk
    bluesman, alphertunga, Ahmanamra ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Hepinizin Bayramını şimdiden kutlar iyi bayramlar dilerim. Yolculuk yapacaklarada Hayırlı yolculuklar dilerim.

Logoda karar kılındıktan sonra üzerinde rütüşleri yaparız. Benimde oyum bu seçenekler arasında gökhandan yana lakin diğer aksesuarlarda sadelikten yanayım.
    bluesman bunu beğendi.

MertAksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR
    Herkeze iyi bayramlar , iyi tatiller
    bluesman bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler