Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Alıntı cmlcnbyrktr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba artık benimde bir motorum var ve 2 tekerlek sevdamı sürdürmekteyim yaşadığım şehir öğrenci olduğum için çanakkale sadece yazın bursadayım oda başka bir yere gitmezsem. Söylediğim gibi motorum yeni ve 2. el aldım burda iyi bir tamirciye götürmek istiyorum sanayide ibo ustaya götürdüm işçilik fiyatı biraz pahalı geldi ve fazladan masraf çıkarttığını hissettim başka bir yere götürdüm panayırda bir tamirciye oda biraz umursamaz gibi geldi gözüme bu camiada pek hatta hiç tanıdığım olmadığı için ne yaparım motorumu güvenerek krime teslim ederim bilmiyorum uzun yol yapacağım ve biraz hassas davranıyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim (motorum borelli ledow cmx250a sorunlarıysa beşik biraz yamuk zincir yüke binmediğinde ses yapıyor her bir turda aynı yerden geliyor ses tek kişi bindiğimde benzin deposunun altından hafif bir gıcırdama ve yüksek devirde kullandığımda garip bir zıngırtı sesi boşta kalmış bir somun yada bilyenin tiremesi gibi)
    Aramıza hoşgeldin dostum hayırlı olsun Allah tekerini düz bastırsın Sen O motorcu iboya tekrar git CBR'cı Gökhan'ın selamı var de tekrar ilgilensinler seninle

---------- Post added at 07:17 ---------- Previous post was at 06:56 ----------

Geçtiğimiz pazar günü köyden gelirken Odunluk lambaları ile Orhaneli Beşevler kavşağı arasında Polis Amcalar tarafından durduruldum her zamanki gibi... Fakat hız kurallarına uyduğum ve yasa dışı bişey yapmadığım için rahattım... önce ehliyet ruhsat kontrolü yaptı amcalar, tüm evraklar tamam, hız yok, problemde yok... baktı bişey bulamayacak ceza yazmadan göndermeyelim ayıp olmasın diye ''motoru çalıştır gaz ver'' dedi. 4000 devire kadar çıkardım ''tamam'' dedi ve arabaya doğru ilerlemeye başladı... Tabi arkasından da ben.

SONUÇ;

Ve sonrasında biraz yüksek sesle ''şimdiye kadar 4 kez radara girdim hepsinde 300er lira ödedim hiç de problem yaratmadım ama bundan sonra hiç bir çevirmede durmayacağım haberiniz olsun'' dedim. O da ''arabayla yapışırım arkandan'' dedi. ''iki araba arasından iki tekere kalkıp geçebilirsen arabayla gelir yakalarsın'' dedim... hafif yanlama bol bağırtmayla kalktım uzata uzata ayrıldım yanlarından bir ceza da buna yazın Polis Amcalarım
    Ve yeni K.ATATÜRK imzası ve karbon desenli led sinyallerim...

---------- Post added at 07:22 ---------- Previous post was at 07:17 ----------

AHHH Birazcık daha cc'm yüksek olsa AHHHHHHH
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Gökhan gecmiş olsun ne yapsınlar bakıyorlar kota dolmadı sudan sebeplerden şeylere ceza yazıyorlar ulen ben motoru cıkartayım bakalım sesten ceza yazabileceklermi annem dedigi gibi şerefsiz bunlar

Yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz ihşallah yollarda görüşürüz büyük ihtimalle

Gokhan sen bu hafta sonu pazar için bi gezi ayarla iftardan sonrasına
    tekrardan geçmiş olsun

Hız ceza puanı 50 (100 olursa okul bitiyormu animasyonu) :D
    n_tuncak bunu beğendi.
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

kursunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Geçmiş olsun Gökhan, ben 1 kere yedim cezamı artık hiç umursamıyorum, riske girmeden kaçıyorum, hatta geçen radar yapan polis aracının arkasından tarlaya daldım, 200metre ilerde çevirme yapan polis " gel buraya " diye el sallıyordu, ya da "güle güle" anlamındaydı, çokta sallamadım

plakamı da göremediği için sorun yok, zaten plakayı görse en fazla "Polisin dur ihtarına uymadı" diyerek 154TL yazabilir, zaten durunca da bişey bulup yazdığına göre en güzeli çaktırmadan sıvışmak.
    n_tuncak bunu beğendi.
    16 BHN 22
    (BatuHaN)

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Arkadaşlar herkese merhaba, önümüzdeki hafta Bursa'ya alışveriş için gelmeyi planlıyorum. Revit pantolonlarından satan bildiğiniz bir dükkan var mı?

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Gökhancım geçmiş olsun kardeşim. Polisler seni mimlemiş herhalde abi Allah sabır versin.

Enginar kardeş hoş geliyon. Motomax, startmoto benim bildiğim bunlarda olabilir sitelerinden bi bakın gelmeden istersen
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Gökhan kardeşim geçmiş olsun. Bu polislerden çekecek var ya taktılarmı takıyorlar kafaya.

Arkadaşlar bir kaza haberi aldım. Tam bizim köyün altında Akharem kavşağında plakasız motosiklet sürücüsü hayatını kaybetmiş Allah Rahmet Eylesin. :(
    http://www.haberler.com/motosiklet-i...849090-haberi/

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı enginar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba, önümüzdeki hafta Bursa'ya alışveriş için gelmeyi planlıyorum. Revit pantolonlarından satan bildiğiniz bir dükkan var mı?
    motomaxta yok bildiği kadarıyla küçük sanayi start motoru tavisye ederim revit dışı arıyorsan motomax Sinan abiye bir uğra

ceza yiyen arkadaşa geçmiş olsun bende 3 yıl önce cenazeden gelirken yanımda ailem var madde kullanmaktan ceza yazmışlardı hiç raporsuz alkol harici hiç birşey kullanmam halbuki bazıları var tam bir .... devletin gücünü sivil vatandaşa zulum etmekte kullanıyor bazılarıda efendi gibi işini yapıyor

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Ölene Allah rahmet eylesin,bizlere de motor kazası göstermesin...Gökhan Yalova gezisinde koca grup içerisinde seni gördülerde yazdılar ya cezayı ne diyeyim sen seçilmiş kişisin.Bu arada Zekeriyanın da dediği gibi geçen hafta yapamadığınız iftar sonrası gece serinliği gezisini bu pazar yapabiliriz.Ayarlama işi müsaitsen yine sende Gökhan...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motomaxta yok bildiği kadarıyla küçük sanayi start motoru tavisye ederim revit dışı arıyorsan motomax Sinan abiye bir uğra

ceza yiyen arkadaşa geçmiş olsun bende 3 yıl önce cenazeden gelirken yanımda ailem var madde kullanmaktan ceza yazmışlardı hiç raporsuz alkol harici hiç birşey kullanmam halbuki bazıları var tam bir .... devletin gücünü sivil vatandaşa zulum etmekte kullanıyor bazılarıda efendi gibi işini yapıyor
    kocaman motor pardon

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:19 ----------

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ölene Allah rahmet eylesin,bizlere de motor kazası göstermesin...Gökhan Yalova gezisinde koca grup içerisinde seni gördülerde yazdılar ya cezayı ne diyeyim sen seçilmiş kişisin.Bu arada Zekeriyanın da dediği gibi geçen hafta yapamadığınız iftar sonrası gece serinliği gezisini bu pazar yapabiliriz.Ayarlama işi müsaitsen yine sende Gökhan...
    iftar sonrası olursa bende kesin gelirim

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    gökhan geçmiş olsun kardeşim ölen arkadaşada allah rahmet eylesin bizlerede kaza bela göstermesin.. bugün motorumu aldm arkadaslar sonunda mavi yeni kasaa 2011 ybr esd ... mercedes mübarek ya daha yeni indim üzerinden ..resimleride atarım yarın daha çekmedim.. aykut abi sigorta işi var benim yarın ararım seni senn ordan yaparız sözüm vardı sana
    beyaz atlı, sedici, Ahmanamra ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

Motosikleti
    sym wolf 250/ramzey cross 200
    mehmetim hayırlı olsun iyi yapmışsın yamahayı seçmekle ara kardeşim yarın hallederiz merak etme sen )))

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    aynen abi marka olarak honda ve yamaha arasında kalmıstım yamaha oldu her sey istediğim gibi oldu allaha şükür renk km model fiyat temizliği falan çok iyi denk geldi ))) tamam abi yarın tahminimce öğleye dogru kalkabilirsem yada öğleden sonra ararım hem görüşmüş oluruz
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    saolun arkadaşlar. Başımız saolsun Allah rahmet eylesin ölen arkadaşımıza :(

Hocam orda ben hatalıydım haklı olarak yazdılar cezayı gittim paşa paşa ödedim cezamı (gemlik meydanında yanlayarak döndükten sonra yanlayarak park etmiştim ) ama bunda gerçekten iyi polis amcalar olduklarından yazdılar...

Bu pazar iftar sonrası yani 21:30 da korupark da buluşuyor muyuz?
    n_tuncak bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR125R
    Arkadaşlar herkese selam.
    Bursa'dan Cengiz.
    Umarım en kısa zamanda toplanıp, tanışma imkanımız olur.

delibursali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125R (1) / DUKE 200 (2) / XMAX 250 ABS (3)
    arkadaşlar merhaba.. uzun zamandır foruma üyeyim ama bir türlü yazamıyordum, nihayet fırsat buldum.. ben de motor tutkunuyum fakat ne motorum ne de ehliyetim var :( kısmetse ehliyetimi önümüzdeki sınavda alıcam az kaldı.. motor bakınıyorum ve cbr 125r da karar kıldım. çok yazı okudum olumsuzunu da gördüm olumlusunu da.. hem şehir içinde işe giderken kullanmak için istiyorum hem de tutkumdan dolayı.. sizce başlangıç için iyi midir? bazı arkadaşlarım 250r al dediler ama kararsızım hem o kadar para da şu anda veremem, yani beklemek istemiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim..

Alıntı delibursali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba.. uzun zamandır foruma üyeyim ama bir türlü yazamıyordum, nihayet fırsat buldum.. ben de motor tutkunuyum fakat ne motorum ne de ehliyetim var :( kısmetse ehliyetimi önümüzdeki sınavda alıcam az kaldı.. motor bakınıyorum ve cbr 125r da karar kıldım. çok yazı okudum olumsuzunu da gördüm olumlusunu da.. hem şehir içinde işe giderken kullanmak için istiyorum hem de tutkumdan dolayı.. sizce başlangıç için iyi midir? bazı arkadaşlarım 250r al dediler ama kararsızım hem o kadar para da şu anda veremem, yani beklemek istemiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim..
    iyidir hatta cbf ybr apache olsa daha bile iyi olur düşünce üzülmezsin koruma demirleri var 250r a şimdilik bulaşma bazı şeyler yerine otursun
    sedici bunu beğendi.

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne olumsuz yorum duydun.. olumsuz yorum yapanların hangisi cbr125 kullanmış... de bakalım biz de bi bilelim, yorum yapalım
    ayrıca M.balibey doğru söylemiş öyle bi seçenek de çok mantıklı olur

yeni arkadaşlar hoşgeldiniz..
    151rsfa bunu beğendi.
    Ninja

Motosikleti
    geçen sene vitesli motor öğrenmek için yamahanın kursuna gitmiştim orada ybr kullanma fırsatım oldu, kararlıydım ybr almaya ama askerlikti, iş bulmaydı derken ybrnin fiyatı arttı.. ben de almışken biraz daha para ekliyeyim diye cbr ın niyetine girdim.. 250r zaten pahalı geliyor şu anda tek korkum acaba zorlanır mıyım başlangıçta? başka bir tedirginliğim yok.. bir de ehliyeti almadan önce almayı düşünüyorum bu konuda bişey der misiniz?

geçen sene vitesli motor öğrenmek için yamahanın kursuna gitmiştim orada ybr kullanma fırsatım oldu, kararlıydım ybr almaya ama askerlikti, iş bulmaydı derken ybrnin fiyatı arttı.. ben de almışken biraz daha para ekliyeyim diye cbr ın niyetine girdim.. 250r zaten pahalı geliyor şu anda tek korkum acaba zorlanır mıyım başlangıçta? başka bir tedirginliğim yok.. bir de ehliyeti almadan önce almayı düşünüyorum bu konuda bişey der misiniz?
    ehliyetsiz yakalnırsan kç tl cezası var bir bak istersen birde motoru bağlıyorlar gidip otopatrktan alıyorsun çekiv parası da giriyor işin içine kesinlikle önermem hele hele birine yada bir arabaya çarparsan vay halinehangi motorla başlarsan başla başta mutlaka zorlanırsın 200 300 km sonra alışmaya başlarsın motoru anlamaya trafiği okumaya başlarsınmotoru alıncada bir kaç gün kapalı alanda dur kalk frenleme ani frende durmaya alışman şart

Motosikleti
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyetsiz yakalnırsan kç tl cezası var bir bak istersen birde motoru bağlıyorlar gidip otopatrktan alıyorsun çekiv parası da giriyor işin içine kesinlikle önermem hele hele birine yada bir arabaya çarparsan vay halinehangi motorla başlarsan başla başta mutlaka zorlanırsın 200 300 km sonra alışmaya başlarsın motoru anlamaya trafiği okumaya başlarsınmotoru alıncada bir kaç gün kapalı alanda dur kalk frenleme ani frende durmaya alışman şart
    ben ihsaniye tarafında oturuyorum, zaten ehliyet olmadan alırsam akşamları ara sokaklarda gezip birazcık işi pişirmeyi planlıyorum.. o dediğiniz cezaların falan hepsinden haberim var ama sabırsızım işte bakalım şu bayramı atlatalım daha sonra önümüzü görücez, hem biraz daha para biriktirmiş olurum ekipman için de zorlanmam..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler