Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    loading...
    bir ihtimal bende gelebilirim...katılıma gore..ama bu aksam bir toplanalım..su fuar konusunu konusalım..gidecekmiyiz?gitmeyecekmiyiz kararlastıralım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı fıratmoda46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir ihtimal bende gelebilirim...katılıma gore..ama bu aksam bir toplanalım..su fuar konusunu konusalım..gidecekmiyiz?gitmeyecekmiyiz kararlastıralım..

Fuar konusu yalan olur gibi geliyor benim açımdan.
    Maddiyat açısından pek uygun değilim bu aralar.
    Fırat bana özel mesajla MSN adresini atsana.

stilist16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM 125 - 2B --&- PRESTO PR-7 125cc
    bu akşamki yoklamaya beni var yazın.. Kısmetse 18:00 - 18:30 civarı orada olacağım..
    16 R 1201 / 16 R 0415 Basarmak zordur , kolaya kacarsan sonuç basitlesir, unutma yokuş asagıya inmek kolaydır ama manzara tepeden seyredilir..
    Süleyman TÜFEKÇİBAŞI 0538 929 09 00

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 16Chopper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Bursa-MT Sizleri Seviyorum !
    bizde seni seviyik hemide çok seviyik

bu akşam bende varım buluşmada

Motosikleti
    GT250R
    Her hafta toplanma konusunda problem çektiğimiz için bu hafta bi liste oluşturasım var;
    1)Doobly (Ben)
    2)fıratmoda46
    3)kanucan
    4)stilist16
    5)Andurilf
    6)mesut yılmaz

az daha zorlasak 10 a kadar yolu var bunun

Motosikleti
    GT250R
    Yağmurdan korkup ses çıkarmayanlar varsa, bu günkü hava durumu.

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    pardon beyler yaaa counter oynarken dalmışım saat 6 olmuş şimdi depodan motoru cıkar akü yok kaktır hazırlan falan geç olcak size ii eğlenceler

kursunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her hafta toplanma konusunda problem çektiğimiz için bu hafta bi liste oluşturasım var;
    1)Doobly (Ben)
    2)fıratmoda46
    3)kanucan
    4)stilist16
    5)Andurilf
    6)mesut yılmaz
    listede 2 numara fırat46 yerine ben geldim, diğer kadro tamdı, helal olsun.
    güzel akşamdı, barıştan çıkıp altıparmak-heykel turu atıp ordan Kültürpark vitamin de bi mola daha verip muhabbeti koyulaştırdık, dönüşte ufak bi sorunumuz haricinde(kaza değil çok şükür) ben kendi adıma çok keyif aldım.
    Böyle imrendirerek anlattım bilerek, gelmeyenler ahhhh çeksin diye
    16 BHN 22
    (BatuHaN)

Motosikleti
    beklemede
    bu akşam cok eğlendik genel konuşabilirim çünkü eğlenceli bir akşam oldu 1 aracı bursaya gelmekten soğuttuk elbirliğiyle ama dayanışma güzeldi
    16JBE36

Alıntı kursunes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    listede 2 numara fırat46 yerine ben geldim, diğer kadro tamdı, helal olsun.
    güzel akşamdı, barıştan çıkıp altıparmak-heykel turu atıp ordan Kültürpark vitamin de bi mola daha verip muhabbeti koyulaştırdık, dönüşte ufak bi sorunumuz haricinde(kaza değil çok şükür) ben kendi adıma çok keyif aldım.
    Böyle imrendirerek anlattım bilerek, gelmeyenler ahhhh çeksin diye
    süper bi gün ve geziydi
    ufak aksilik yaşandı ama kısa sürede çözüldü.
    süleyman abiyle tanışmak harikaydı
    kalabalık ve keyifli bi buluşmaydı herkese teşekkürler.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:15 ----------

Alıntı mesut yılmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu akşam cok eğlendik genel konuşabilirim çünkü eğlenceli bir akşam oldu 1 aracı bursaya gelmekten soğuttuk elbirliğiyle ama dayanışma güzeldi
    hahahaha adam ne yapıcağını şaşırdı ya çok güldüm o olaya

Motosikleti
    GT250R
    Dönüşte bir arkadaşıma uğradığımdan dolayı, eve henüz gelmiş bulunuyorum. Bu akşam son birkaç haftadan farklı olarak Barış Café'de takılmamaktan çok mutlu oldum. Öneri benden çıktı; Havanın güzel olması ve bence herkesin içten içe istemesi nedeni ile kimseden bir itiraz gelmedi. Güzel de oldu. Ben çok özlemişim topluca tur atmayı.

Akşama damgasını vuran 3 olay;

-Altıparmak lambalarında modelini bilmediğim 750cclik HONDA marka enduro ve kasıntı sürücüsü ile dalga geçişimiz... (Gerçi her türlü yolda o bizimle dalga geçtiğini sansa da eğlenen bizdik.)

-Kültürpark önünde iki şeridi ortalayarak, yolu kaplamış vaziyette giden otomobile sinirlenerek korna çalmam ile arkadan gelen korna desteği ve otomobil sürücüsünün nereye kaçacağını bilemeyişi... (Sonraki lambalarda yanımızda durduğunda göz ucuyla kestim hiç bakmıyordu. Bu kadar destek vereceğiniz bilsem çalmazdım korna. Üzüldüm sonradan sürücüye.)

-Kükürtlüden aşağı inip köprüden geçip İzmir Yolu'na inecekken tam köpü üzerinde Süleyman Abi'nin vites pedalının olmadığını farkedişi. (Her ne kadar üzücü bir olay olsa da motorcu dayanışması yine ön plandaydı. Kısa sürede Süleyman Abi sorunu giderdi ve yolumuza devam ettik. Bu sırada köprünün altından geçerek Ankara istikametine doğru ölüme gidercesine yol alan, aydınlatma sistemi olmayan, Mobilet tarzı motosiklet ve üzerindeki kasksız 2 delikanlı ki biz onlara kendi aramızda apaçiiiiii dedik, bir anda gülme efektlerinin duyulmasına neden oldu.)

Herşeyden önce Süleyman Abi (stilist16) ile tanışmaktan çok memnun oldum. Bursa MT 1 üye daha büyümüş oldu.

Motosikleti
    loading...
    arkadaslar fuar konusunu ciddi ciddi goz onunde bulunduralım lutfen...
    fiyat listesini assagıya arastırmalarıma gore yazmıs bulunmaktayım..cokta fazla degil bence..

otobusle(metro turizm)=16tl+16tl=32 tl istanbula gidiş geliş yol parası
    nilufer turizm=18tl+18tl=36 tl
    kamil koç=18tl+18tl=36 tl
    mudanya-yenikapı=20tl+20tl=40 tl

biletler beleş buluruz..bursadaki motor bayilerden isteyebilirsiniz.(duyduguma gore polisler tarafından verilmiş onlarda ucretsiz dagıtıyor..)

bir paket sigara 5 tl..esenler otogar metroyla fuar alanı (temsili fiyat git gel 5 tl)
    8 tl yede yemek yesek toplam 50 lira..bence bir dusunun gelmek isteyen arkadaslar ben gidicem hep beraber gitmek hepimiz için daha iyi olur diye dusunuyorum..

fuar tarihi 25-28 subat 2010
    Ziyaretçi saatleri
    25 subat persembe 13:00-20:00
    26 subat cuma 10:00-21:00
    27 subat cumartesi 09:30-21:00
    28 subat pazar 09:30-19:00

haydi arkadaslar bursa mt olarak biz de boy gosterelim...saygılar

Motosikleti
    Yamaha YBR 250
    Abilerim, arkadaşlarım..

Dün akşam çok eğlendiğiniz yazılanlardan anlaşılıyor. Ancak ben gelemedim ve nedenlerini bilenler var. Umarım haftaya bir sorun çıkmaz. Herkesten teker teker özür dilerim.

Saygılarımla..
    Turgut Çarıkcı / A rh (+) / 05399887738

Motosikleti
    GT250R
    Kanu'yla Lale pastanesini zorladık bu akşam. Barış'tan gına geldi başka biyerlere gidelim dedik. Villa'ya gittik full çekiyordu. En sonunda Altıparmak/Lale Pastanesini zorladık.

Merhaba arkadaşlar görmeyeli baya yaeni katılımlar var herkeze merhaba . Öncelikle motorumu satıyordum satmıştım hatta ama son anda vaz geçtim motorsuz bir hayat düşünemem araba alacagım için satacaktım ama arabayı yine alırım satmaya gerek yok diye düşünüyorum . ve ayrıca bir arkadaş motor almak istiyor 3000 tl kadar bir scooter motor istiyor satan yada bilen varsa temiz haberin olursa sevinirim. Bayadır aranıza katılamıyorum işler çok iyi gidiyor ve yogunuz baya zaman pek bulamıyorum birde bazı sorunlar yaşıyorum bu aralar moralim çok bozuk . ama denk getirebilirsem motorumuda satmaktan vaz geçtigim için gezilerde görüşmek üzere diyelim havalarda ısınmaya başladı yavaş yavaş Kendinize iyi bakın görüşmek üzere .
    [B][I]SCHATTEN . . . . . PEUGEOT 206 . . . . . Sertaç Pişirici[/I][/B] :cat::cat:

Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanu'yla Lale pastanesini zorladık bu akşam. Barış'tan gına geldi başka biyerlere gidelim dedik. Villa'ya gittik full çekiyordu. En sonunda Altıparmak/Lale Pastanesini zorladık.
    bakalım önümüzdeki cumartesi aksilik olmazsa kendi motorumla gelicem inşallah

abi tekrardan sağol o kadar artcı taşıdın ben alayım şunu misafirim olursun

alper abiylede baya bi kafayı yorduk
    benim bellik nereye uçtu diye
    sahiden nereye uçtu
    evde hiç bi yerde yok barıştan çıkarken vardı eve getirdiğimide çok iyi hatırlıyorum
    yaşlanıyorum artık

Motosikleti
    loading...
    Alıntı fıratmoda46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar fuar konusunu ciddi ciddi goz onunde bulunduralım lutfen...
    fiyat listesini assagıya arastırmalarıma gore yazmıs bulunmaktayım..cokta fazla degil bence..

otobusle(metro turizm)=16tl+16tl=32 tl istanbula gidiş geliş yol parası
    nilufer turizm=18tl+18tl=36 tl
    kamil koç=18tl+18tl=36 tl
    mudanya-yenikapı=20tl+20tl=40 tl

biletler beleş buluruz..bursadaki motor bayilerden isteyebilirsiniz.(duyduguma gore polisler tarafından verilmiş onlarda ucretsiz dagıtıyor..)

bir paket sigara 5 tl..esenler otogar metroyla fuar alanı (temsili fiyat git gel 5 tl)
    8 tl yede yemek yesek toplam 50 lira..bence bir dusunun gelmek isteyen arkadaslar ben gidicem hep beraber gitmek hepimiz için daha iyi olur diye dusunuyorum..

fuar tarihi 25-28 subat 2010
    Ziyaretçi saatleri
    25 subat persembe 13:00-20:00
    26 subat cuma 10:00-21:00
    27 subat cumartesi 09:30-21:00
    28 subat pazar 09:30-19:00

haydi arkadaslar bursa mt olarak biz de boy gosterelim...saygılar
    guncel..........

bu gün yeni motorumu aldım hayırlısıyla
    2.400 e
    19 bin km de
    2008 model bir kirazım oldu
    artcı olmaktan kurtuldum
    bu güne kadar beni artcı olarak kabul eden herkese çok ama çok teşekkür ediyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler