Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12341252 ... SonuncuSonuncu

[Gaziantep - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    slm beyler bende burdayım görüşelim

yorum nerelerdesınız enteplıler geliym gıdıym sizi göremim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    aydemir aga ya cewap werin.. ANtepli'ler Tanışın kaynaşın işteee
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Gaziantep MT bildiğiniz gibi geçen hafta ilk geziye 2 kişi çıkmıştı. Bu hafta toplam 5 kişi çıktık. Ve bomba gibi bir gezi yaptık. Hepimiz çok eğlendik. Kötü taraflarıda oldu tabiki. Ve bol bol resim çektik. Artık bakmaya usanacak ohoo dün bir bugun iki haftaya neler yapacaksınız deyişinizi duyar gibiyim.

Benim Dükkanın önü ve çıkmaya hazırız.

Ve ilk durağımız Yavuzelinde bir kırathane. Çaylarımızı içtik ve biraz dinlendikten sonra yola devam. Bizi bekle Rum Kale Seni Feth etmeye geliyoruz..

Hey Hey Gülmeyin herkes yolu kaybedebilir.

Ve ali abinin u dönüşü

Yaklaşık 100 km sonra Rumkaleye vardık. Ali abi hemen şişleri çekti saplamaya başladı.

Ve bizde kasap önünde et bekleyen kediler gibiyiz.

Nasıl mangalımızı beğendinizmi ali abi icat etti

Yukarıdan Motorlar, Kebap ve biz

Yemeğimizi yedik ve Artık tekne gezisi.

Samimiyeti ve güler yüzlülüğü ile Tüm tekne gezisi boyunca bizi yanlız bırakmayan Mehmet abi.

Kimsenin birbirini tanımadı halde herkes karşı tekneye el sallıyordu. Bizlerde onlara salladık.

Yıllar önce yarısından çoğu baraj suyu altında kalan Halfeti köyü

Buda farklı bir açıdan

Ve yarısı sular altında kalan bir camii

Sadece o yörede yaşayan kuşlar.

Ve halfeti köyündeki çay partimiz

Yöre insanına göre biraz tuhaf duran bi amca.

Ve işte Rum Kalesinden görüntüler.

Tepeden Bakış Rum Kalesi ve fırat nehri.

Rum Kalenin tarihi hakkında bize bilgi veren tabela

Ve Rum Kalesinin girişi Zaman aşımına uğramış merdiven basamakları

İçerisinde oturma yerleri ve odaları olan bir mağara. İçerisi çok karanlık olduğundan resim çekme imkanımız olmadı

Kalenin üzerindeki evler.

Farklı bir açıdan kale.

Helezonik Su Kuyusu

Kale Tarihi hakkında bize bilgi veren tabelayı okuduysanız. ne kuyusu bee demişsinizdir. İşte o bu kuyu. Kuyu tamamen el yapımıymış. İnsanın aklı almıyo.

Kuyunun Yukarıdan görünüşü daha fazla eğilemedik. Malum 75 metre.

Buda farklı bir açisi merdivenleri görünce aşşağıya nereden iniliyor acaba dedik.

Kuyunun girişi dar be boğucu bir havası var. İlk başta tereddüt ettik girsekmi girmesekmi diye. Merak başa bela

Geçen zamanın yıprattığı basamaklar baya kaygandı.

İn in bitmiyorki.

Ve işte kuyunun dibi tabi bizim inebildiğimiz kadar olan kısmı. 35 metre daha iniyor normalde fakat sular altında kalmış.

Motosikletlerimiz Ve Biz

Soldan Sağa Tekne Kaptanımız Mehmet abi, Aydemir(Ali abi) Arkasındaki Mehmet Ali, SaLToN(Yani Ben Gökhan) ve cycle27 (Yahya) Mehmet abi tekne motorunun çalışma prensibini Yahya'ya anlatırken

Mehmet Ali, Ali Abi, Yahya, Gökhan

Aksilik olduğu için geziye katılamayan Mehmet Abi. Son anda ani kararla geziye katılabildi. Kaynanası kendisini seviyormuş yemeğin üstüne geldi

Ve işte Küheylanlarımız.

Ve Artık Dönüş Yolundayız

Saat 16:30 oldu Ve artık yola koyuluyoruz. Önümüzde 100 km den fazla yol var.

İntikal Halindeyken. Bir köyden geçiyoruz.

Hayranım Mehmet abinin fotoğraf yakalamasına.

Ve Yolda talihsiz bir kaza geçiriyoruz. Mucurlu ve keskin olan virazlardan birisini dönemeyen Yahya, yolunda kaygan olması nedeniyle motorla beraber sürüklenmeye başlıyor.Çok şükür korumaların etkisiylede kazayı en ufak bi sıyrık dahi almadan atlatıyor. Sadece bacağında biraz şişlik var umarız bir an önce iyleşir. Ve kask bir faciayı daha önlüyor. İşte Motosikletin son hali.

RUM KALEDEN GÖRÜNTÜLER

Resimler Bitti Sanmayın farklı makinalarla çekildiğinden hepsini ekleyemedik.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

feragold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dün 12.42 de real alışveriş merkezine girdim,motoru güvenlikci kızın tam karşısına bırakıp(gidon kilitli) içeri girerkende kaskı gösterip motor benim dercesine baş selamı vererek girdim .30 dakika sonra çıktığımda motor yerinde yoktu.güvenlikçi kız; iki tane kısa boylu spor giyimli esmer şahısların motora gözünün karşısında binip gittiğini söylüyor ve sonra ancak beni görünce kafasında ampül!yanıyor.
    çok üzgünüm çocuğum gibi baktığım 7 yaşındaki motorum iki şerefsiz tarafında 2 dakikada götürüldü.emniyete bildirdim ama ümidim yok.
    [IMG][/IMG]
    2000 model
    18500 km
    27 tz 591
    mavi rx 115
    şasi no:RE012-002417
    motor no:5FS-002902
    motorum sıfır km gibi temiz duruşu ile dikkat çeken bir motordu.herangi bir yerinde darbe çizik yok.
    bellimi olur belki gözünüze bir yerde çarpar.ve beni dünyanın en mutlu insanı edersiniz inşallah
    mehmet arıkök .r6 vale rossi.gaziantep

Motosikleti
    gecmiş olsun feragold inşallah bulursun etrafa yınnede göz at bılıyorsun 115 lıgın antepde hırsızı cok kardeşim senın şu dava ne oldu merak edıyorum yasakla ılgılı olan bu konuda görüşelim senınle
    bu arada benım iş yerım gazikent'te salton tanıya bılırsın benı email ;aydemir_1295æhotmail.com

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    aga çok geçmişş olsun...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı feragold adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün 12.42 de real alışveriş merkezine girdim,motoru güvenlikci kızın tam karşısına bırakıp(gidon kilitli) içeri girerkende kaskı gösterip motor benim dercesine baş selamı vererek girdim .30 dakika sonra çıktığımda motor yerinde yoktu.güvenlikçi kız; iki tane kısa boylu spor giyimli esmer şahısların motora gözünün karşısında binip gittiğini söylüyor ve sonra ancak beni görünce kafasında ampül!yanıyor.
    çok üzgünüm çocuğum gibi baktığım 7 yaşındaki motorum iki şerefsiz tarafında 2 dakikada götürüldü.emniyete bildirdim ama ümidim yok.
    [IMG][/IMG]
    2000 model
    18500 km
    27 tz 591
    mavi rx 115
    motorum sıfır km gibi temiz duruşu ile dikkat çeken bir motordu.herangi bir yerinde darbe çizik yok.
    bellimi olur belki gözünüze bir yerde çarpar.ve beni dünyanın en mutlu insanı edersiniz inşallah
    geçmiş olsun inşaallah bulunur
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    dün 12.42 de real alışveriş merkezine girdim,motoru güvenlikci kızın tam karşısına bırakıp(gidon kilitli) içeri girerkende kaskı gösterip motor benim dercesine baş selamı vererek girdim .30 dakika sonra çıktığımda motor yerinde yoktu. Güvenlikçi kız; iki tane kısa boylu spor giyimli esmer şahısların motora gözünün karşısında binip gittiğini söylüyor ve sonra ancak beni görünce kafasında ampül!yanıyor.
    [IMG][/IMG]
    2000 model
    18500 km
    27 tz 591
    mavi rx 115

3 gün önce bende real e gittim güvenlik beni uyardı (Kardeşim motorunu iyice kilitle geçenlerde birinin motorunu çaldılar) Bende içeriye girdim hemen bir kilit satın aldım ve motorumu kilitledim. feragold abi seni msn ekledim

Arkadaşlar Gaziantep MT 3 kişi olduk. Tam sevindim Gaziantep mt takımını kuruyoruz diye. Birinin motoru çalındı.

Alıntı AYDEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecmiş olsun feragold inşallah bulursun etrafa yınnede göz at bılıyorsun 115 lıgın antepde hırsızı cok kardeşim senın şu dava ne oldu merak edıyorum yasakla ılgılı olan bu konuda görüşelim senınle
    bu arada benım iş yerım gazikent'te salton tanıya bılırsın benı email ;aydemir_1295æhotmail.com
    Aydemir abi benim iş yerimde g.kentte senide ekledim msn e
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Motosikleti
    ArkadaŞlar Motor Yasagi İle İlgili Bugunlerde Bİr Toplanti Olacak MİŞ Haberiniz Olsun En Son Antep Geneline Yeni 102 Adet Motor Giremez Tabelalari Asildi Bilginize

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    AGa bu antEp nası bi yer
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

feragold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nerede sürgünde bir kamu yöneticisi varsa hepsi burada evlere şenlik!!
    mehmet arıkök .r6 vale rossi.gaziantep

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    s.a feragold öncelikle geçmiş olsun tez zamanda bulunur inşaallah motorun G.antep'te ki motor giremeyen caddelerle ilgili bir yere mail atıyordunda adresi unuttum. aklıma gelince yazarım.
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

Motosikleti
    nerede sürgünde bir kamu yöneticisi varsa hepsi burada evlere şenlik!!
    memleket güzel olmasına güzelde işte feragold un dedigi gibi bu arada bugun toplantı varmiş motor fırmaları arasında umarım sonuç cıkar

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AGa bu antEp nası bi yer
    Sen yazın buraya gelecektin. Geldiğinde görürsün. Ama motorla gezebileceğini düşünme

Motosikleti
    allah kısmet ederse ılk gezimizi 04,03,2007 pazargunu burç ormanıyla başlayacagız tabı hayvanatbahcesıne bunun içinde hav şartları elverişli olursa hayırlısı....

sertacım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda spayc 110
    usta bunu yapan şerefsizleri bulup kazığa oturtmak lazım adam gözü gibi bakmış 7 sene pırıl pırıl kullanmış sonra iki tane adi adam alıp gidiyo kardeşim ALLAH sabır versin sana inşallah bulursun bende antepliyim ve orda senin gibi motorum çalındı ama 15 gün sonra tesadüfen bulduk ve aldım.helal mal eninde sonunda bulunur sen takibe devam et.selamlar

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı AYDEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah kısmet ederse ılk gezimizi 04,03,2007 pazargunu burç ormanıyla başlayacagız tabı hayvanatbahcesıne bunun içinde hav şartları elverişli olursa hayırlısı....
    saat 12 yi geçti abi artık pazar oldu . hava aydınlansında bakalım havalar nasıl olacak. İlk gezimizi yapabilecekmiyiz..

Motosikleti
    evet ilk gezimizi 2 kişi olarak yaptık bundan sonra katılım iyi olur inşallah gezilerimizi burdan duyuracagız arkadaşlar gaziantep MT yi ziyaret edelim buradan haberleşelim

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    ben varım ancak hastanede nöbetim olmadığı zamanlar
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

Motosikleti
    arkadaşlar bu hafta bı gezimiz var yıne herkese duyurulur yer belli degil daha burdan irtıbata gecelim sonra vay ben duynadım vay yan yattı camura battı teker patladı hanım ızın vermedı ..vsgibi şeyler gecersızdır

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12341252 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler