Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
78. sayfa BirinciBirinci ... 28687677787980 ... SonuncuSonuncu

[Çanakkale - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    cennetkizi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZC, TVS Apache 150 RTR, LF100-C PONY
    Merhaba Arkadaşlar,
    Çanakkale'de 30 Ağustos 2012'de Zafer Bayramı dolayısıyla Özgürlük Park'ından başlayıp, Şehir turunun ardından Golf'te sona eren polislerin
    de katıldığı Türk Bayraklı Motorsiklet Korteji'nin fotoğraflarını hiçbiryerde bulamadım. Bilgisi olan var mı, bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum.
    Tekeriniz düz bassın )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nuwamda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hayallere biraz ara...
    Merhaba Çanakkale MT sakinleri, vatani görevimi ben Çanakkala Gelibolu Dirikköy İstihkam Alayı Yüzücü Köprücü Taburunda yaptım. Şimdi sizler diyeceksiniz ki ee ne olmuş yani. 15 ayın vermiş olduğu bunalma ile hiç arkama bakmadan memleketim olan Zonguldak'a geldim ama şimdi gidip gelenlerin demesi gibi unutulmuyor ve özleniyor ben de aynı durumdayım şu anda özlüyorum. Eğer bir gün güzergahınız bu yol üzerinde olur ise oraların fotoğraflarını çekip siteye koyarsanız çok memnun olurum. Her çarşı iznine çıktığımızda yol kenarındaki tatil sitelerini görürdüm çok imrenirdim hiç gezmek nasip olmadı oraları eğer bir gün yolum düşersede sizlere haber vermeden geçmem oralardan....
    osim bunu beğendi.
    Lastiklerini yak Ruhunu AsLa...
    [MT Zonguldak]

inci1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S 150 - 12
    10dk sonra ekim'e giricez artık yaz bitti diyebiliriz,Çanakkale mt adına bu yaz bomboş geçti gerçekten yazık gruba liderlik edicek işleri organize edicek kimse kalmamış,inşallah seneye'de böyle olmaz..
    osim bunu beğendi.
    Çanakkale Aşığı..

Motosikleti
    Artık emekleme vakti geçti, scooterımı sattık, yabancıya da gitmedi. Alan arkadaşımıza hayırlı olsun diyelim. Çanakkale yollarında bir TVS
    Apache SarıKız görürseniz, üsütündekiler eşimle biz olacağız inşallah.Saygılar MT Ç.Kale...
    OnrMRT ve osim bunu beğendiler.

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı cennetkizi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık emekleme vakti geçti, scooterımı sattık, yabancıya da gitmedi. Alan arkadaşımıza hayırlı olsun diyelim. Çanakkale yollarında bir TVS
    Apache SarıKız görürseniz, üsütündekiler eşimle biz olacağız inşallah.Saygılar MT Ç.Kale...
    Hayırlı olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

Selamlar hemşehrilerim. Burayı biraz renklendireyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:41 ----------

Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    Teşekkürler Özcan Bey. Sizin motorunuz da pek bi heybetliymiş, bu arada aslen Bursalı olduğum için 16 plakası da gözümden kaçmadı
    özcan1980 bunu beğendi.

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı cennetkizi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler Özcan Bey. Sizin motorunuz da pek bi heybetliymiş, bu arada aslen Bursalı olduğum için 16 plakası da gözümden kaçmadı
    Ahhahaa Ben de aslen Çanakkale'liyim ama Bursa'da yaşıyorum Allah daha iyilerini nasip etsiz size
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200

29 EKİM KORTEJ v.s. OLACAK MI?

Selam Çanakkale MT !

29 Ekim' de Kortej yada Şehitlik Ziyareti v.s. program olacak mı? Çekelim bayrakları motorlarımıza çıkalım yollara !
    Suzuki AN 125 - 2008 / 0 - 24500 km
    SYM Joyride 200 - 2008 / 4500 - 20000+ km (Halen Devam)

Motosikleti
    29 Ekim'de bir kortej organizasyonu mutlaka olur gelenek haline geldi resmi bayramlarda bayraklı motor sürüşleri ama en zoruma giden Ç.Kale'de bizler değil de şehir dışından gelenler düzenleyip, sahip çıkıyor etkinliğe. Boş oturup, bekleyerek olmuyor tabi...Sebahattin abicim duy beni )

yanar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok.
    Uzun zamandır. Bir sebepten dolayı uğramadım buralara. Gönlümde hala iki teker tutkusu var. Artık aktif uğraşamıyorum. Gençler benden daha iyi. Seni aktif buluyorum. Bayrağı da sana teslim etmek istiyorum. Yazdıklarını ve yönlendirmelerini beğeniyorum. Tolga ile zamanında çok uğraştık. Hatıralarımız var. Tolga beni daha iyi anlar. Ben kendi adıma seni lider ve organizatör olarak kabul ediyorum. Yapacağın organizasyonlara, müsait olduğum her zaman katılırım. söz.
    cennetkizi bunu beğendi.
    {[ /***\ ]} Milli Benliğini Bilmeyen Milletler, başka Milletlere yem olurlar.(Mustafa Kemal ATATÜRK)
    {[/=W=\]}

Motosikleti
    BMW F650 GS
    evet arkadaşlar havalar bozuyor sezon bitmiyorsa da değişikliğe uğruyor diyelim. geçtiğimiz haftalarda yağan yağmurlardan sonra karakızımla biraz antreman yapayım dedim ve baya bir efor sarfettim ama asıl temizlerken cektiğimi ben bilirim

özcan1980 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 150 MR Vulture
    günaydın Çanakkale! Var mı canı sıkılan , yapacak bir şeyler arayan? Birazdan Karabiga'ya doğru yola çıkacağım. eşlik etmek isteyen?

Motosikleti
    BMW F650 GS
    bir hafta sonu bulusup tanışma etkinliği duzenleyelim pek bir sessiz kalınıyor halbuki epeyce motosiklet kullanıcı var çanakkale'de

Tüm MT ve Çanakkalelilere selamlar,benim çocukluğum annemin işi icabı Çanakkale,Gelibolu ve bayırköyde geçti annem Çanakkalelidir bakalım bilecekmisiniz annem Çanakkale MaydosludurMaydosu bilen varmı Tabi annem Çanakkalede Tatar mahallesinde ikamet etmişti Çanakkaleyi çok severim şimdilik sağlıcakla...(Online kimseyi bulamadım)

Motosikleti
    Alıntı yanar17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandır. Bir sebepten dolayı uğramadım buralara. Gönlümde hala iki teker tutkusu var. Artık aktif uğraşamıyorum. Gençler benden daha iyi. Seni aktif buluyorum. Bayrağı da sana teslim etmek istiyorum. Yazdıklarını ve yönlendirmelerini beğeniyorum. Tolga ile zamanında çok uğraştık. Hatıralarımız var. Tolga beni daha iyi anlar. Ben kendi adıma seni lider ve organizatör olarak kabul ediyorum. Yapacağın organizasyonlara, müsait olduğum her zaman katılırım. söz.
    Selamlar abicim, biraz geç oldu ama başımız bitten kurtulmuyor ne yazık ki....14.12.2012-c.tesi sabahı Havaalanı Kavşağı ışıklarında dururken arkamdan taksi filan değil iş makinesı kepçenin biri çarptı. Bereket, sola düştüm de adam o sayede görebildi. Yoksa dümdüz üstümden geçecekti. bi yere ayrılma, polis çağırıcam deyince de kaçtı ne yazık ki...Tolga ile birlikte gerekli işlemleri yaptık. 155i aradım. Gelen polisler motorsiklet için kaza raporu gibi birşey düzenlemeden beni hastaneye götürdüler,oradan da emniyete gidip, ifademi verdim. Tam mobese kameralarının önünde ceyran etti olay. Hidromek marka yanında 110072 yazan bi makina, plaka filan olmuyormuş bildiğim kadarıyla bu numaradan hangi inş.firmasına ait olduğu bulunabilir umarım. Şimdilik tahmini masraf motorsikletin yarı parası kadar ediyor. Önemli olan adam bulunabilecek mi? İtiraf mı edecek, inkar mı edecek? operatör kullanma sertifikası var mıydı yokmuydu? mobese incelenecek filan. Anlıyacağın deve üstündede yılan geldi beni soktu abicim. Tolganın da canı fena halde sıkkın ama olan oldu artık. İşyerimdeki komiser abiyle paylaştım.Bilgi dönecek beklemedeyim.
    Kazasız günlerde buluşmak üzere abicim. Sağlıcakla kalın ...
    " MoToRsİkLeT TuTkU YaRaTıR " "KAPORTAMIZ BEDENİMİZ, OTO SÜRÜCÜLERİNİ BİZE KARŞI TRAFİKTE DUYARLI OLMAYA DAVET EDİYORUM..."

Motosikleti
    Merhaba arkadaşlar. Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler. Dün itibariyle kendi araştırmalarım ve çabam sonucu kepçenin yerini tespit ettim. Ç.Kale'de bi inşaat firmasının büyük tabelalarının arkasında park halinde gördük. Önden, arkadan ve yandan plakası ile birlikte cepten fotoğraflarını çektim. Birlikte gittiğim işyerinden şefim de ben kepçenin yanındayken inş. firmasının prefabrik idari kısmına girmiş, kepçenin onlara ait olduğunu öğrenmiş. Operatörü sorduğunda, "yok, evindedir" demişler. ( benim görmediğim ) patrona benzeyen adam "hayırdır, niye sordun?" demiş . Şefim de "hafta sonu bizim kıza çarpıp, kaçmış." deyince adam "Kızda bişey var mı?" diye sormuş. Şefim de "Kızımızda bişey yok ama bişey olup olmaması önemli değil, önemli olan çarptıktan sonra kaçması. Nasıl bulabiliriz?" diye sormuş. Adam, "sabah 7,5'ta mesai başlar." demiş, o kadar. Ne arıyayım, buraya çağırayım demek var, ne de cep telefonunu vereyim ya da adresini vereyim demek var. Şefim bakmış, bu adam bilmezlikten geliyor gibi konuşuyor, anlamış yardımcı olmayacak.Daha fazla üstüne gitmeden "Peki, o halde biz polislere bildiririz. Gerekli işlemleri onlar yaparlar." deyip, ayrılmış oradan. Günlerdir dedektif gibi iz sürüyorum. Bi yerden bi ipucu çıkar da bulunur diye ve nihayet bulduk makinayı. Bu gelişmeden sonra ne yapacağımıza dair İş yerindeki komiser abimizin yönlendirmesi ile 15'inde cumartesi günü verdiğim ifadeye "Ek İfade" vermem gerektiğini söyledi. İşte ben bu makinayı gördüm, tam plakası şudur. şu adreste park halindeydi. Şu firmaya aittir. Fakat kepçeyi gördüğüm anda operatör olmadığı için, teşhisimin tam ve doğru olması açısından kaza günü kullanan kişi ile yüzleştirilmeyi ve bana ve motoruma verdiği masrafları kişiden talep ediyorum. Bir de ilave olarak, olay günü gelen polisler trafik ekibinden değil de asayiş olduğundan kaza tespit tutanağı düzenlenemediği için kazayı görüntüleyen Mobese kamera kayıtlarının.......no.lu dosyama eklenmesini talep ediyorum dicekmişim. Komiser abimiz sağ olsun, onlar o kişiyi bulup, yüzleştirme için sana getircekler dedi. Bugün emin olmak için ben ve eşim normalden erken kalkıp, kepçenin olduğu yerde kendi arabamızın içinde erketeye yattık. Birkaç dk. geçmeden biri geldi, biz karşıdan izliyoruz tabi. kepçenin ışıkları yandı. Arkadan beyaz bir cipe benzer araç geldi. ikisi hiç inmeden yanyana konuştular. Kepçe hareket edince peşine düştük. Kullanan kişi çarpan adam değildi. kepçeyi takip ederek, çalıştığı yeri öğrenelim ki, belki orada vuran kişiyi de görür, resmederiz diye düşündük. Ama aradan yarım saat geçti, adam izlendiğini anladı, bizi ana yola çıkarıp, kendi şehir merkezine döndü. Bir kez daha kepçeyi kaçırdık ama artık orjinal plaka no ve sahibinin iş adresi var elimizde. Bu akşam ifademe ilave yapmaya gidicem. Bakalım polislerin işini de biz devraldık ve de bulduk. Bundan sonrası onlara kalmış. Bekleyip, göreceğiz....Kazasız ve güzel günler hepinize. Ç.Kale'de beyaz Hidromek marka kepçe gören olursa, yazsın haber versin be yaa
    " MoToRsİkLeT TuTkU YaRaTıR " "KAPORTAMIZ BEDENİMİZ, OTO SÜRÜCÜLERİNİ BİZE KARŞI TRAFİKTE DUYARLI OLMAYA DAVET EDİYORUM..."

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    konuyu takipteydim. cok büyük geçmiş olsun. işin maddi kısmını geçtim manevi olarakta bir bayana carpıp kacılması cok can sıkıcı bi durum. büyük gecmis olsun tekrar

Motosikleti
    BMW F650 GS
    cok geçmiş olsun sessiz bir topluluk olduğumuzdan pek girmiyordum foruma ben ama neler olmuş oyle cok uzuldum malesef trafikte gorunmuyoruz kendimizi gostermemiz gerekiyor insanlara bir şekilde yakın bir zamanda bende yaşadım boyle birşey adamın biri goz gore gore yandan çarptı neyse ki yurume hızındaydık fiziksel veya maddi birşey olmadı ama sizin kazada anladığım kadarıyla yapılabilecek cok da birşey yok sağlık durumunuzda birşey yoktur umarım en yakın zamanda carpan kişi bulunması dileğiyle tekrar tekrar geçmiş olsun...

ysf_joseph - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache 2012
    Çanakkale merkezde TVS Apache parçası bulabileceğim yer var mı acaba

frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    Alıntı ysf_joseph adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çanakkale merkezde TVS Apache parçası bulabileceğim yer var mı acaba
    Apache sayfasında yazdım kardeşim.

REKLAM ALANI
78. sayfa BirinciBirinci ... 28687677787980 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler