Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Tekirdağ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    extrasyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm kankalar ben L burgaz yok cbr cileler olmuyor boyle kuru muhabbet kopalım motorlarla özgurluğe

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Terzi kendi söküğünü dikemezmiş
    www.motosiklet.net üyesi arkadaşlara müthiş bir kampanya pazartesiden itibaren başlıyor. Peşin alımlarda % 4-10 arası nakit indirimler. Motosiklet almayı düşünen arkadaşları HYOSUNG ve TRUVA modellerini görmeye bekliyoruz. Çaylar şirketten...

Adres yazmayı unuttum.
    Kumyol Caddesi 35/A ÇORLU
    282-652 79 39

(Otogardan heykele çıkarken 200 m. yukarıda solda)

gxan_7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar ben kırklareliliyim ama çorlu da 15 yıl yaşadım.. şimdi biraz uzak olduğu için edirne(daha yakın) kısmına yazdım ama diğer tarafım çorlulu
    herkese selamlar...
    ..Ben Öyle Her Yere İmza Atmam...

truva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva TR125-19
    Arkadaşlar biz her hafta sonu (hemen Hemen ) gezi düzenliyorum 04.06.2006 tarihinde şarköye gidiyoruz gelmek isteyen arkadaşları bekliyoruz Tekirdağ'a motorcuların ne kadar efendi olduğunu gösterelim. Tam Bir aile ortamı içerisindeyiz. İnternet adresimiz www.moto59.net buradan bizi takip edebilirler

mambo 59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jınlun 250-5
    Slm Arkadaslar Ben Corludan şakir Muhakkak Bir Pazar Gezisi (en Azindan )yapalim Yada Aksamnlari Bulusalim Motorsiklet Sewerler Olarak Bize Bizden Baska Dost Yok (iki Tekerlek Seytan Arabasi Ya) Muhahahahayat

truva kardes bak ben şarköylüyüm daha once haberım olsaydı kacırmazdım ama olsun tekrarlarız cok uzuldum bu msj ı gorunce

haydı tekırdaggggggggggggggg kop

nec22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125
    Selamlar. Babaeskideyim ama geziler olursa gidebiliriz. Görüşmek üzere...

mkmemory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SES Dylan 150
    Biraderler, son bir kaç gündür nedir Çorluda olay. Hergün 20-30 motor topluyorlarmış, ehlieymi ?mevzuu, kaskmı?, plakamı? üçüdemi?

bide yakalanan varsa onlardan dinlesek olayı..
    Sabah olsa da motora binsek.
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi :http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100

SKYKAPTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey 125cc çift silindir
    mkmemory valla yakalanmadım ama bayabi motor toplamıslar gecen gün garajın orda ceviriyodular yani arka yollar arka sokaklar kalabalıklasmaya basladı bu aralar herkes arkalarda orionun orda ceviriyodular nolacak bizim bu halimiz ama ehliyeti alıyorum bu yaz temmuzun 8inde sınav var kısmetse alıcaz insallah ya bu arada sen nerelerdensin ev felan nerelerde nerelerde takılırsın yani ne işle ugrasıyosun

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    arkadaşlar;
    bizlerde toplanalım bir hafta sonu,, ve bir gezi planlayıp hepbirlikte gidelim, bence harika olur,, Istranca Dağları olabilir, Demirköy Olur, e yaz mevsimindeyiz İğneada tarafı olabilir,, yada başka bi yer, benim için hiç farketmez (nasılsa benim ehliyetim var he he )
    hadi arkadaşlar,, bişeyler düşünelim artık....

Forumdan Uzaklaştırıldı zydar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GN250
    ıstrancaya doğru gelebilirim ama demirköy taraflarında polis çıkar anca seneye gelebilirim.

Motosikleti
    he hehe bende alıcam ehliyetimi ama şuan yok

ama genede gidebiliriz ehliyeti alınca kararlastıralım ok

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    bu kadar korkmayın arkadaşlar,, eğer kalabalık olursak polis tek tek bizi durduracak değil yaa,, yada ehliyeti olanlar önden gider,, bir tehlike karşısında irtibata geçilerek, arkadaki arkadaşların uyarılması sağlanır
    ama ben buna gerek olacağını sanmıyorum,, hadi beyler (bayanlar demeyide çok isterdim ama yok sanırım ) cesaret biraz....

Motosikleti
    valla bana uyar işimiz olmadıgı bi zamanda gideriz kararlastıralım mesela nezaman

kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    bende gelmek istiyorummmmm
    "Ben hayata çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"

Motosikleti
    buyur ayıp ettin herzaman kapımız acık

Motosikleti
    jınlun 250-5
    (hey bre koca üj bej ler) slm arkadaslar ben corludan şakir sizi boyle birlik olmaya calısırken gormek cok keyıflı we guzel TEBRIX yanı supersiniz

ewet arkadaşlar muhakkak bır gezi şart fakat bu olaylar sorumluluk isteyen seyler ıyı plan we teskılatla olur guzel bır planla keyıflı bır gezı cıkarta bılırız soyle ıcımızden yasca buyuk olan bırılerı bir adım one cıksada olayı bı organize etse dimi yani

Forumdan Uzaklaştırıldı zydar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GN250
    hani organizasyonu üstlenen kimse yokmu??

Motosikleti
    Honda SES Dylan 150

Netice

Alıntı SKYKAPTAN adlı üyeden alıntı
    mkmemory valla yakalanmadım ama bayabi motor toplamıslar gecen gün garajın orda ceviriyodular yani arka yollar arka sokaklar kalabalıklasmaya basladı bu aralar herkes arkalarda orionun orda ceviriyodular nolacak bizim bu halimiz ama ehliyeti alıyorum bu yaz temmuzun 8inde sınav var kısmetse alıcaz insallah ya bu arada sen nerelerdensin ev felan nerelerde nerelerde takılırsın yani ne işle ugrasıyosun

Öncelikle, yakalanan arkadaşla konuştum, 700 YTL ceza yemiş.

Sky kaptan çorlu içindenim. Bi fabrikada çalışıyorum.Santralin oralarda oturuyorum. Özelden yazarsan daha detaylı konuşuruz.
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi :http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100

Motosikleti
    jınlun 250-5
    MKMEMORY bende santralde oturuyorum şinasi kursun cad 2,sok buluşalım arada tur düzenleyelim bak arkadaşlarda cok hewesliler skylada bulusup bi tur yaparız mesela bi şarköy yapabiliriz gitmeyen warsa orayıda görebilir arkadaşlar ewet cvb bekliyecem

arkadaslar msn si olanların adreslerini aldım hepinizle konusucam yakaladıkca sizingezi duzenliyeceginiz yok ben bari üstünüze geleyim belki biseyer yaparızdimi neyse sitemizi boş bırakmayalım fırsat buldukca yazalım (mambo59)

YAWSSSSSSSSS arkadaslar ben msn si olanların msn lerini aldım şöyle biraz konusup toplanıp biseyler yapalım artık bos konusmayla bisey olmuyo

Motosikleti
    Honda SES Dylan 150
    Mambo59, eyliyeti alalım boş konuşmayı bırakırız, eyliyet yok kardeşim, usun yola gidemiyom(çevirme olabilecek güzergaha sahip kısa yolda gidemiyom ya, netse), gezi filan demeyin bana, zaten zor tutuyom kendimi :(

Önce bi buluşma yapalım,
    tanışalım filan, sonrasında yapalım plan.

he he şiir gibi oldu valla.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler