Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Mersin - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    badmad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gsxr 600
    Alıntı akburak1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...im-gezisi.html

nerdesiniz beyler varmı bizi karşılayacak birileri
    tüm osmanlı mt ve kadirli mt başımızın üstünde yeri var ama adana mt yi tanımıyorum bizden tanıyan oldugunu da sanmam

Alıntı MAGNETO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam mersin mt
    arkadaşlar gezi varmı gezi buara evde paslandım mersin i gezmek istiyorum gezi varsa davet bekliyorum şimdiden teşşekkürler
    magneto bu hafta planlanmış bir gezimiz yok ama olursa buradan yazarız haberin olur
    otomobili sevmiyorum çünki fazla güvenli

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA 1000 RR SUZUKİ GSXR1000
    o nedemek ya anlamadım............

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hangi mt olursa olsun bütün mt'ci arkadaşların başımızın üstünde yeri var ama efendi insan olmayan gelir tek başına gezer gider .mersinde şu an tam süper oldu ya gezilecek hava var, bugün birazcık ıslanacaz galiba ama tatlı yağmur bu

Motosikleti
    kim ne yaparsa kendine yapar canı isteyen karşılar istemeyen karşılamaz bir iki kişinin yanlışını tüm mtye mal etmek yanlış

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kim ne yaparsa kendine yapar canı isteyen karşılar istemeyen karşılamaz bir iki kişinin yanlışını tüm mtye mal etmek yanlış
    tek başınıza gezmezsiniz birileri gelir mutlaka ama yinede yalnız kalacaksınız gibime geliyo üzgünüm

Motosikleti
    farketmez beni pek ilgilendirmiyor adana mersin konusu ben osmaniyeden geliyorum tüm motorcularda dostumdur kimseye yanlış yok

Forumdan Uzaklaştırıldı
    eyvallah abiiii, büyüksün sen en iyisini bilirsin .şimdiden iyi gezmeler size. dikkat edin kendinize.

Motosikleti
    gsxr 600
    arkadaşlar bu benim şahsi kanaatım kimse degiştiremez kimsenin fikrinide ben etkileyemem şahıslarla bir prokblemim yok zaten

Motosikleti
    hayırlısı olsun sağolun ilginize

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bazı arkadaşlar ileri geri konuşup sonra biz mersine geliyoruz bizi karşılayın diyorlar.biz burda onları karşılayınca nasıl utanmadan yüzümüze bakıp gülümseyecekler bilmiyorum .ilginç doğrusu . yinede büyüklük bizde kalsın, yanımıza uğrarlarsa bi çay ısmarlarız. başka da bişe yazmıyorum.sustum.

Motosikleti
    ben tüm mersin gurubunu osmaniyeye bekliyorum

Motosikleti
    gsxr 600
    ben tüm mersin gurubunu osmaniyeye bekliyorum
    biz geçen hafta osmaniyedeydik gayet sıcak ve hoş karşılandık teşekkür ederim kendi adıma sizide bekleriz

Motosikleti
    geldiniz ama hocanın yanından çıkmadınız eve gittiniz

Motosikleti
    RMZ GY-150 3-A 2007
    Alıntı badmad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüm osmanlı mt ve kadirli mt başımızın üstünde yeri var ama adana mt yi tanımıyorum bizden tanıyan oldugunu da sanmam

magneto bu hafta planlanmış bir gezimiz yok ama olursa buradan yazarız haberin olur
    ey valla teşşekkür derim takib edeceyim mutlaka görüşmek üzere mersin mt
    [B][I][CENTER]İKARUS :ama kanatsız ::melek02:[/CENTER][/I][/B]

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    arkadaşlar, şimdi okudum da, evet ortada Adana Mt diye bir grup motosikletçi var. yalnız badmad arkadaşımın değindiği bir konu var ki, aradan 2(iki) yıl geçmiş olmasına rağmen yapılan hatayı düzeltmek hiçkimsenin aklına gelmedi sanırım. KILIÇBALIĞI YUSUF abi'yi tenzih ederim.

olayı merak edenler adana MT moderatörü makine'ye sorabilir.
    yemediğimiz yemeğe adam başı 35 ytl civarı masraf çıkartılıp sonra da önümüze gelen bayat ekmeğe, bir porsiyon soğan piyaza( evet sadece 1 bayat ekmek ve bir porsiyon soğan piyaz geldi 7-8 kişinin önüne. başka da bişi gelmedi, görmedik ama ödedik) edilen küfürler ve hiçkimsenin ( mersin MT delikanlı gibi olaya müdehale etti ve hesabı fazlasıyla yani bizi davet edenlerden hesap ödemeden kaçan arkadaşların(!)kiyle beraber [35YTL+yeyip kaçanlar - yıl 2006]ödedik) üstüne tatsız olaylar, kız arkdaşlarımızın yanında edilen küfürler ve ADANA MT'den bir tek KILIÇBALIĞI abimiz karşı çıktı. ve oradan ayrıldıktan sonra açlıktan ölyoduk ve gidip bir kebapçıda yemek yedik. oysa adana MT nin her mersin gezisinde ( doktorun yeri, kayacı vadisi, uzuncaburç yatılı gezisi vs... isteyenler gezi yazılarından bunları bulup izleyebilir ve hatta diğer çevre Mt lerin özentili yazılarını da okuyabilir) dillere destan organizasyonlara evsahipliği yapmanın da bedeli buymuş demek ki

Adana MT den

demirgürsel abimi
    kılıçbalığı abimi
    adem abiyi
    tenzih ederek

protesto ediyorum. yok vazgeçtim protesto da etmiyorum, özerkliklerini tanımıyorum.

buna mukabil OSMANİYE MT, KADİRLİ MT kardeşlerimizi her zaman beklerim. yeter ki zaman ve şartlar uygun olsun.

( aslında defalarca yazıp yazmamak arasında kaldığımız bu eski konunun tekrar gündeme gelmesi hoş değil . lakin yanlış anlaşılmalara mahal vermemek için bu bilgilendirmeyi yapmayı uygun bulduk.Ve insan yaşadıklarından tecrübe edinmese yine aynı hataya düşer. ehh, tecrübe ettiren de ustamızdır. bir anlamda nasıl misafirperverlik gösterilmeyeceğini öğrettikleri için teşekkürü borç biliriz)

bu akşamki grup toplantımızdan çıkan ortak kararımız budur.

Mersin MT adına
    saygılar

Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazı arkadaşlar ileri geri konuşup sonra biz mersine geliyoruz bizi karşılayın diyorlar.biz burda onları karşılayınca nasıl utanmadan yüzümüze bakıp gülümseyecekler bilmiyorum .ilginç doğrusu . yinede büyüklük bizde kalsın, yanımıza uğrarlarsa bi çay ısmarlarız. başka da bişe yazmıyorum.sustum.
    vardır bir bildiğin. yine dökmüşsün içini... ama sanırım bu mesajlar anlayanadır...

Alıntı MAGNETO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ey valla teşşekkür derim takib edeceyim mutlaka görüşmek üzere mersin mt
    tabii ki buyurup gelebilirsin ama takibi buradan yaparsan ve kendini tanıtırsan daha iyi olur bence. HOŞGELDİN

yaklaşık 20-30 motorduk. çoğunluk ta çiftli. isterseniz bunu da gezi yazılarından bulabililirsiniz. yani 1-2 kişi değildiler sağolsunlar. beş parmağın beşi de bir değil ama bu kadar parmağın birden aynı şeyi yapması ve bu yanlışın çukurova topraklarından çıkması üzdü bizi aslında...haa şunu söylemeyi unuttum. hareket saati sabah saat 9,30 iken biz sabah 7 de yola çıktık. 8 gibi Adana ÇMSK önündeydik ve ÇMSK önünden hareket saati 11 -12,30 filanı bulmuştu. açlıktan ölyoduk. bizim arkadaşlardan birisi de şu espiriyi yapmıştı:

-ben anladım şimdi bu Adana MT niye sık sık mersine geliyor!
    grup olarak sorduk. Neden???
    -buralarda yicek bişey yok, yemek yemeye gelyolarmış

bunu bile espiriye çevirebilen Mersin Mt'de Mt olmaktan çok önce arkadaş, dost ve yoldaş olan ve her daim onlarla yola çıkmaktan çekinmediğim arkadaşlarıma candan teşekkür ederim...

her zaman söylediğim gibi; sizinle her yere giderim, sizleri seviyorum kardeşlerim
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, şimdi okudum da, evet ortada Adana Mt diye bir grup motosikletçi var. yalnız badmad arkadaşımın değindiği bir konu var ki, aradan 2(iki) yıl geçmiş olmasına rağmen yapılan hatayı düzeltmek hiçkimsenin aklına gelmedi sanırım. KILIÇBALIĞI YUSUF abi'yi tenzih ederim.

olayı merak edenler adana MT moderatörü makine'ye sorabilir.
    yemediğimiz yemeğe adam başı 35 ytl civarı masraf çıkartılıp sonra da önümüze gelen bayat ekmeğe, bir porsiyon soğan piyaza( evet sadece 1 bayat ekmek ve bir porsiyon soğan piyaz geldi 7-8 kişinin önüne. başka da bişi gelmedi, görmedik ama ödedik) edilen küfürler ve hiçkimsenin ( mersin MT delikanlı gibi olaya müdehale etti ve hesabı fazlasıyla yani bizi davet edenlerden hesap ödemeden kaçan arkadaşların(!)kiyle beraber [35YTL+yeyip kaçanlar - yıl 2006]ödedik) üstüne tatsız olaylar, kız arkdaşlarımızın yanında edilen küfürler ve ADANA MT'den bir tek KILIÇBALIĞI abimiz karşı çıktı. ve oradan ayrıldıktan sonra açlıktan ölyoduk ve gidip bir kebapçıda yemek yedik. oysa adana MT nin her mersin gezisinde ( doktorun yeri, kayacı vadisi, uzuncaburç yatılı gezisi vs... isteyenler gezi yazılarından bunları bulup izleyebilir ve hatta diğer çevre Mt lerin özentili yazılarını da okuyabilir) dillere destan organizasyonlara evsahipliği yapmanın da bedeli buymuş demek ki

Adana MT den

demirgürsel abimi
    kılıçbalığı abimi
    adem abiyi
    tenzih ederek

protesto ediyorum. yok vazgeçtim protesto da etmiyorum, özerkliklerini tanımıyorum.

buna mukabil OSMANİYE MT, KADİRLİ MT kardeşlerimizi her zaman beklerim. yeter ki zaman ve şartlar uygun olsun.

( aslında defalarca yazıp yazmamak arasında kaldığımız bu eski konunun tekrar gündeme gelmesi hoş değil . lakin yanlış anlaşılmalara mahal vermemek için bu bilgilendirmeyi yapmayı uygun bulduk.Ve insan yaşadıklarından tecrübe edinmese yine aynı hataya düşer. ehh, tecrübe ettiren de ustamızdır. bir anlamda nasıl misafirperverlik gösterilmeyeceğini öğrettikleri için teşekkürü borç biliriz)

bu akşamki grup toplantımızdan çıkan ortak kararımız budur.

Mersin MT adına
    saygılar

vardır bir bildiğin. yine dökmüşsün içini... ama sanırım bu mesajlar anlayanadır...

tabii ki buyurup gelebilirsin ama takibi buradan yaparsan ve kendini tanıtırsan daha iyi olur bence. HOŞGELDİN

yaklaşık 20-30 motorduk. çoğunluk ta çiftli. isterseniz bunu da gezi yazılarından bulabililirsiniz. yani 1-2 kişi değildiler sağolsunlar. beş parmağın beşi de bir değil ama bu kadar parmağın birden aynı şeyi yapması ve bu yanlışın çukurova topraklarından çıkması üzdü bizi aslında...haa şunu söylemeyi unuttum. hareket saati sabah saat 9,30 iken biz sabah 7 de yola çıktık. 8 gibi Adana ÇMSK önündeydik ve ÇMSK önünden hareket saati 11 -12,30 filanı bulmuştu. açlıktan ölyoduk. bizim arkadaşlardan birisi de şu espiriyi yapmıştı:

-ben anladım şimdi bu Adana MT niye sık sık mersine geliyor!
    grup olarak sorduk. Neden???
    -buralarda yicek bişey yok, yemek yemeye gelyolarmış

bunu bile espiriye çevirebilen Mersin Mt'de Mt olmaktan çok önce arkadaş, dost ve yoldaş olan ve her daim onlarla yola çıkmaktan çekinmediğim arkadaşlarıma candan teşekkür ederim...

her zaman söylediğim gibi; sizinle her yere giderim, sizleri seviyorum kardeşlerim
    ben herkesle arkadaşım herkesle dostum sadece mersine gelme planı olduğu için bi kaç motorcu dost edinmek için söyledim pişman oldum ne bilim bizim buraya yani osmaniyeye gelen olduğu zaman haberim olsun isterim hep yazmışımdır bırakın bı boş işleri size yapılandan hiçbirinin haberi yok bu arkadaşların beni kullanmanızıda kabullenemem ok

ben hiçbirinizi tanımam etmem tanışmak içindi çabam adanadan gelecek arkadaşlarda iso latif zion tegu hiçbirinin haberi yok zaten bence gereksiz bu yapılan ve konuşulanlar
    ayrıca ben adana adına geliyoruz demedim bizde misafir baş tacıdır düşmanda olsa o hareketleri size yapanlar utansın benlik bişey yok
    herkese saygılar

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ben herkesle arkadaşım herkesle dostum sadece mersine gelme planı olduğu için bi kaç motorcu dost edinmek için söyledim pişman oldum ne bilim bizim buraya yani osmaniyeye gelen olduğu zaman haberim olsun isterim hep yazmışımdır bırakın bı boş işleri size yapılandan hiçbirinin haberi yok bu arkadaşların beni kullanmanızıda kabullenemem ok

ben hiçbirinizi tanımam etmem tanışmak içindi çabam adanadan gelecek arkadaşlarda iso latif zion tegu hiçbirinin haberi yok zaten bence gereksiz bu yapılan ve konuşulanlar
    ayrıca ben adana adına geliyoruz demedim bizde misafir baş tacıdır düşmanda olsa o hareketleri size yapanlar utansın benlik bişey yok
    herkese saygılar
    ben kimseyi kullandın demedim ki?
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Alıntı badmad adlı üyeden alıntı Mesajı göster

arkadasim bizde sizi tanimioruz !!! olaylardan haberimiz yokkk ama ozelden hatirlayabiliosaniz o kisilerin isimlerini atarsan bizde ona gore hareket edelim ve kiminle gezioruz bilelim
    hakli olabilirsiniz ama bize genelleme yapmaniz bizleri uzdu

tek başınıza gezmezsiniz birileri gelir mutlaka ama yinede yalnız kalacaksınız gibime geliyo üzgünüm
    yani eftelya sen gelmezsen veya birileri yanimiza gelmezse mersinde yalnizmi kalioruzz??? inan biz bize yeteriz... fazla soze gerek yok...mersinin sahibi gibi konusuosun

eyvallah abiiii, büyüksün sen en iyisini bilirsin .şimdiden iyi gezmeler size. dikkat edin kendinize.
    hayrola biz zaten dikkatliyiz mersinde basimiza biseymi gelecek ! ! !

eftelya sana sadece senden akilli oldugunu dusundugun bir arkadasinin oturup simdiye kadar mtye yazdigin mesajlari okumasini rica ediorum... mantikla ters orantili bir kisilige sahipsin herhalde.

ne olmus burda ya bakmayalı bu kara cok mesajı gorunce sasırdım ben bu hafta kımseyı karsılayamam kımse de kusura bakmasın osmanıye gezısıne gelıncede gece gec saatte varmıstık osmanıyeye gunduzde sadece dınlendın arkadaskar
    adana olayına hıc gırmeyelımm lutfeen

Alıntı Bin9yüz85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sencer abi ben bu fotoğrafları gördükten sonra Mersine gelmekten her an vazgeçebilirim
    sen gelmeye karar ver ondan sonra dusunursun gerı gıtmek ıstermısın yoksa gıtmek ısıtemezmısın bura adanamı lann
    :pr:içimdekı sokaklardayım yanlız gezer hayallerım gelde bıtsın bu özlemın soyle sevdıgını yar ben öleyım:cat:

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    daha önceden duymuştum bu konuyu..İlginç üzerinde çok yorum yapılabilecek bir olay.. Fakat bunu herkese mal etmek adil ve bu kadar kolay mı? yada şöyle söyleyeyim 2 sene geçmiş aradan şimdi mi geldi aklınıza ?
    Şimdi böyle saçma sebeplerle genel konuşmaktan yola çıkarak adanademirspor ile mersinidmanyurdu arasındaki gereksiz ve acımasız rekabetten dolayı sizden gıcık mı alalım ?
    Bence bi kendinize gelin tripleriniz kime ise onlara yapın tavrınızı belli edin.Başka insanlara mal etmeyin bunu..Teşekkürler..
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler