Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Bolu' nun neresindensiniz?

Katılımcı sayısı
156. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Merkez

111 71.15%
  • Mudurnu

12 7.69%
  • Dörtdivan

2 1.28%
  • Gerede

7 4.49%
  • Mengen

9 5.77%
  • Kıbrıscık

3 1.92%
  • Seben

8 5.13%
  • Yeniçağ

4 2.56%

[Bolu - Mt]

Motovento
    REKLAM ALANI
    kanlıcalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mr
    Alıntı Bolu'lu Lynx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mustafa abi sağolsun sıkıntı yapmaz oda zaten böyle bi projeyi destekliyo...
    Sadece günün belli olması konusunda benle aynı fikirde...Bakalım 1-2 güne netleşir herşey...
    iyi günler. benim için her gün uygun hafta sonu geziler ve alınancak kararlar açısından cuma akşamı da olabilir örneğin iş çıkış saati saat 20.00
    18 mayıs cumartesi günü kamp yeri için göl evine gittim şartlar çok uygun yer sahibi okul arkadaşım mekanı göl manzaralı bir otel önünde çadır kamp yeri var.tuvalet sorunu yok.yemek sorunuda yok isteyen otelde de kalabilir.isteyen çadırda .çevre illeri buraya davet etmek istiyorum .ayrıntıları ve duyuruyu yapmak için sizleri bekliyorum . buyrun gelin konuşalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:21 ----------

Çadırlı ve otelli Bolu göl evindeki kamp yeri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    DUYURU....

Arkadaşlar 26 mayıs pazar saat 13-13.30 arası Bolu Mt olarak buluşup yol yapmayı planlıyoruz...
    Tanışmadığımız arkadaşlarımızdan müsait olanlar buyursunlar gelsinler...
    Adres : Eski bağkur karşısı ,Karamanlı kıraathanesinin önü...

Motosikleti
    150 mr

yeni güzel yerler keşfetmek

DUYURU....

Arkadaşlar 26 mayıs pazar saat 13-13.30 arası Bolu Mt olarak buluşup yol yapmayı planlıyoruz...
    1 Kanlıcalı
    2 Hilmi
    3 Recep
    4 Samet
    5 İsmail
    6 Selçuk
    7 emekli
    8 Yılmaz
    9 komutan

Mustafa ÖZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    DUYURU....

Samet nereye çufçufluyoruz.??

Motosikleti
    Cbf150
    Şehir dışından gelecekler için süper bir yer
    Alıntı kanlıcalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler. benim için her gün uygun hafta sonu geziler ve alınancak kararlar açısından cuma akşamı da olabilir örneğin iş çıkış saati saat 20.00
    18 mayıs cumartesi günü kamp yeri için göl evine gittim şartlar çok uygun yer sahibi okul arkadaşım mekanı göl manzaralı bir otel önünde çadır kamp yeri var.tuvalet sorunu yok.yemek sorunuda yok isteyen otelde de kalabilir.isteyen çadırda .çevre illeri buraya davet etmek istiyorum .ayrıntıları ve duyuruyu yapmak için sizleri bekliyorum . buyrun gelin konuşalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:21 ----------

Çadırlı ve otelli Bolu göl evindeki kamp yeri
    http://s1305.hizliresim.com/19/m/n6wuf.jpg
    http://p1305.hizliresim.com/19/m/n6wuu.jpg
    http://p1305.hizliresim.com/19/m/n6wv4.jpg
    http://p1305.hizliresim.com/19/m/n6wvu.jpg
    http://s1305.hizliresim.com/19/m/n6ww5.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:08 ----------

Alıntı Mustafa ÖZEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Samet nereye çufçufluyoruz.??
    Mustafa abi sen Kenan'ın babasıydın demi, bende Beypideyim
    CANIM KIZIM HERŞEYİM

Motosikleti
    KLE 500
    Daha şimdi bolu gündem de okudum hafta sonu Göynükte Akşemsettin i anma törenleri varmış bi uğrasakmı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:49 ----------

Mustafa abi Göynük'e gidelim diyorum ben hem yol yaparız hem şenlik falan iyi olur uzun zamandırda gezmedik şöyle Ailecek...

Motosikleti
    KLE 500
    Maşallah forum kalabalık Bu akşam mekanda toplanalım pazar için bi rota belirleyelim...

lazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba 165-25
    güzel bir organizasyon olacak inş mustafa abi.

silverselçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda silverwing.2007
    Emekli bit bit geliyormu?.

Motosikleti
    150 mr
    Alıntı lazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir organizasyon olacak inş mustafa abi.
    cuma akşamı toplandık son durum Kdz Ereğli belediye plajı na gitmeye karar verdik saat 13.00 çizmeciler petrol toplanma yeri.İsteyen on dakika önce beni oraya da gelebilir.

Motosikleti
    KLE 500
    Gezi organizasyon rotasını düzelteyim...

Kartalkaya yolu üzerinden sarıalan yaylası dörtdivan ve civarı yaklaşık 150 km...
    Kalkış noktası Mustafa abinin mekan karamanlı kıraathanesi...gazamız mübarek olsun...

kroscu14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano SM-200-GY 2
    Bolu mt bu gün göynük akşemseddin e giden varmıydı ? baya bi motorcu vardı da boludan giden

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Sevgili Bolulu Abilerim,Kardeşlerim ve arkadaşlar,

Kendi adıma bu günden sonra forumda bir daha yazmama kararı aldım. Hepiniz hakkınızı helal edin. Ankaraya geldiğiniz,geleceğiniz veya Ankara benim halledebileceğim bir işiniz olursa lütfen irtibat kurunuz.. telefon numaram mustafa (makseli kardeşimde var)...

Sevgiyle kalın, Allah yar ve yardımcınız olsun...
    Bolu'lu Lynx bunu beğendi.

Mustafa ÖZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kendi adıma bu günden sonra forumda bir daha yazmama kararı aldım. Hepiniz hakkınızı helal edin. Ankaraya geldiğiniz,geleceğiniz veya Ankara benim halledebileceğim bir işiniz olursa lütfen irtibat kurunuz.. telefon numaram mustafa (makseli kardeşimde var)...

Gani gani helal olsun. İnşallah Ankara'ya yolumuz düşerde görüşürüz.

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Helal olsun Osman abi ne demk...Mustafadan numaranı alıyorum...Bir Ankara gezimiz olacak inşallah tekrar buluşmayı canı gönülden isterim...
    Allaha emanetsin abi...
    Denildimi bir yerin adına Türk beldesi
    Gözüm albayrak arar, kulağım ezan sesi....

Erkan şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB125E
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hoşgeldin öncelikle.Yalnız alıntı yaptıgın yazı 2006 senesinden
    farkındayım kardeşim
    bile bile yazdım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:52 ----------

ya bekle bekle ne gelmez motormuş arkadaş
    HONDA CB125E
    14 EJ 816 ERKAN ŞİMŞEK

bassy_bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bolu MT nörüyonuz bakam bi? geçen hafta ehliyetimi teslim aldım, ama ruhsatlarımı kaybettim... 155 TL istediler yeni ruhsat için. yollarda motor ruhsatına denk gelen olursa haber edin

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    beyler selamlar;

bu haftasonu sarıalan yaylasında kamp düşünüyorum...daha önce konuşmuştuk ama organizasyonu siz yapacağınız için biraz rahattık...

şimdi orda bulabileceğimiz ve bulamayacağımız şeyler nelerdir..ateş yakılıyo mu, su var mı, içme suyu var mı, kamp alanı yeri var mı yoksa oraya herhangi bir yere çadır mı açıyoruz..orada bulunan otel imkanlarındna ne derecede yararlanabiliyoruz...yiyecek ordan mı temin etmek gerekir yoksa daha önceden mi almak gerekir...bilgi verirseniz sevinirim...

Motosikleti
    150 mr
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler selamlar;

bu haftasonu sarıalan yaylasında kamp düşünüyorum...daha önce konuşmuştuk ama organizasyonu siz yapacağınız için biraz rahattık...

şimdi orda bulabileceğimiz ve bulamayacağımız şeyler nelerdir..ateş yakılıyo mu, su var mı, içme suyu var mı, kamp alanı yeri var mı yoksa oraya herhangi bir yere çadır mı açıyoruz..orada bulunan otel imkanlarındna ne derecede yararlanabiliyoruz...yiyecek ordan mı temin etmek gerekir yoksa daha önceden mi almak gerekir...bilgi verirseniz sevinirim...
    iyi günler
    bizler orada kamp yapmak için otel sahibinden yardım alıştık .hava şartlarından dolayı bildiğiniz gibi yapılamadı.otel sahibi arkadaşımdır. yine sizin için fiat indirimi isteyebilirim.orada otelden başka destek alanbilinecek bir yer yoktur.kamp için o zaman otel bahçesi ve önündedi alandan yararlanacaktık.her hangi bir yere çadır kurduğunuz zaman yabani hayvan tehikesi olabir muhtemelen.orada başka bir yerden yiyecek bulmanız pek mümkün değil.Su durumuna gelince sular güzeldir yayla suyu içilir ve harikadır.eğer günü birlik gelecekseniz göl çevresinde mangal yakabiirsiniz .su sikıntısı olmaz .ben size telefonu vereyim daha fazla yardımcı olabirim 0 542 517 47 54 telefonda daha fazla bigi verebilim. iptalden sonra istek olmadığından bizler organizasyondan vaz geçtik. ben size günübirlik gelmenizi tavsiye ederim. Ankara çok yakın .otelde kalacak olursanızda dediğim gibi fiatlarda indirim yaptırım.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı kanlıcalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler
    bizler orada kamp yapmak için otel sahibinden yardım alıştık .hava şartlarından dolayı bildiğiniz gibi yapılamadı.otel sahibi arkadaşımdır. yine sizin için fiat indirimi isteyebilirim.orada otelden başka destek alanbilinecek bir yer yoktur.kamp için o zaman otel bahçesi ve önündedi alandan yararlanacaktık.her hangi bir yere çadır kurduğunuz zaman yabani hayvan tehikesi olabir muhtemelen.orada başka bir yerden yiyecek bulmanız pek mümkün değil.Su durumuna gelince sular güzeldir yayla suyu içilir ve harikadır.eğer günü birlik gelecekseniz göl çevresinde mangal yakabiirsiniz .su sikıntısı olmaz .ben size telefonu vereyim daha fazla yardımcı olabirim 0 542 517 47 54 telefonda daha fazla bigi verebilim. iptalden sonra istek olmadığından bizler organizasyondan vaz geçtik. ben size günübirlik gelmenizi tavsiye ederim. Ankara çok yakın .otelde kalacak olursanızda dediğim gibi fiatlarda indirim yaptırım.
    saolasın üstad..esasında biz motorcu olmayan bir ekiple gelip çadır kurmaktan yanayız, mangal işini çadırların yanında yapabilirsek ne ala...senin demene göre bütün herşey nevale yemek vs tedarikli gelmemiz gerekiyo...

ben arkadaşlarla konuşup sana telefondan ulaşırım tekrar..yardımların için teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler