Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı bycml adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar günaydın. Şu sınav olsa da aranıza katılsam, gerçi cup ile fasulyeden sayılırım ama idare edin
    Yahu benzin fiyatlarindan kimsenin buyuk motora bindigi yok rahat ol cup ortalamanin uzerinde hiz yapiyor, cb-cbf-ybr takiliyoruz cogumuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Serkan sen geldin mi yurt disindan igecen aksam nostaljinin önünde beyaz CB duruyordu

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Arkadaşlar günaydın. Şu sınav olsa da aranıza katılsam, gerçi cup ile fasulyeden sayılırım ama idare edin
    Estagfurullah oyle sey olur mu Biz zaten 70-80 arası geziyoruz. İnsallah en kısa zamanda ehliyetinizi alırsınız.

Motosikleti
    mondial 250 mct
    Gölcükten önder 250 mct kullaniyorum. herkeze selamlar.

Motosikleti
    cbr 250
    arkadaşlar merhaba;kocaeli merkezde olan yada benim gibi hemen hemen her akşam izmite gelen bu işe gönül vermiş ekipman için bana yardımcı olup fikir verebilecek oturup konuşup bir çay içebileceğim biri varsa bana dönerse ben onu bulurum yer farketmez yanınada gelebilirim.aeo
    soa bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Eğer isterseniz yarın aksam (cuma) akşamı bir yerde buluşma düzenleyip tanısabiliriz arkadaşlar herkese uyanacak ortak bir nokta belirleyip.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:51 ----------

biz değirmendere tarafında 4 kisiyiz: Ugurak, baysamin, alial, birde ben onlarında işleri yoksa yarın toplanabiliriz.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serkan sen geldin mi yurt disindan igecen aksam nostaljinin önünde beyaz CB duruyordu
    Evet geldim benden baska kimse cb çekemez oraya çizerler )

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:53 ----------

Alıntı çilek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba;kocaeli merkezde olan yada benim gibi hemen hemen her akşam izmite gelen bu işe gönül vermiş ekipman için bana yardımcı olup fikir verebilecek oturup konuşup bir çay içebileceğim biri varsa bana dönerse ben onu bulurum yer farketmez yanınada gelebilirim.aeo
    Kocaelide fiyatlar pahali,çeşit az.. istanbuldan almak daha mantikli. Uygun fiyatli ekipman satan arkadasim var istanbulda, istersen magaza adresini verebilirim

alial - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 versys 650
    Değerli arkadaşlar 2013 YAMAHA YBR 125 ESD 8300km.'de motorum satılıktır. MT'de motor arayan arkadaşlara duyurulur.
    Sahibinden.com'da ilan no : 159716583

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı alial adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar 2013 YAMAHA YBR 125 ESD 8300km.'de motorum satılıktır. MT'de motor arayan arkadaşlara duyurulur.
    Sahibinden.com'da ilan no : 159716583
    hayırlı olsun abi yeni motorun datlısını ne zaman yiyoruz :D

bycml - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR ESD
    Herkese iyi geceler. Bugün sabah direksiyon sınavını kusursuz atlatmış bulunuyorum. 1 haftaya inşallah ehliyet elimde olacak. Motoru aldım, şirkete getirttim oralarda takılıyorum ama adam akıllı elden geçirmem gerekiyor. Bu motoran markasının servisi şişman motor olarak gözüküyor. Daha önce aksesuar bakarken gitmiştim, açıkçası sofuoğlundan çıkıp oraya gitmek ilgi delisi yapmıştı beni ama asıl sormak istediğim servisi ustası nasıldır ? Bildiğim kadar yamaha servisi de. Daha önceden deneyenlerden ricam nasıllardır ?

Veya izmit veya körfez taraflarından önerebileceğiniz sağlam usta varmıdır ?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Herkese iyi geceler. Bugün sabah direksiyon sınavını kusursuz atlatmış bulunuyorum. 1 haftaya inşallah ehliyet elimde olacak. Motoru aldım, şirkete getirttim oralarda takılıyorum ama adam akıllı elden geçirmem gerekiyor. Bu motoran markasının servisi şişman motor olarak gözüküyor. Daha önce aksesuar bakarken gitmiştim, açıkçası sofuoğlundan çıkıp oraya gitmek ilgi delisi yapmıştı beni ama asıl sormak istediğim servisi ustası nasıldır ? Bildiğim kadar yamaha servisi de. Daha önceden deneyenlerden ricam nasıllardır ?

Veya izmit veya körfez taraflarından önerebileceğiniz sağlam usta varmıdır ?
    Yaptırmak istediğiniz bakımlar nedir?

bycml - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR ESD
    Yani özellikle şu diyemem. Baştan aşağı elden geçecek. Aslında tam nesi var bilmiyorum. Mesela 4. vites bazen boşa düşüyor. Arka teker rulmanı sanki boşlamış. Zincir sürekli atıyordu, değişse iyi olacak vs..
    ..::: Seat Leon FR 1.4 Tsi ..::.. Emotion Kırmızı :::..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Yani özellikle şu diyemem. Baştan aşağı elden geçecek. Aslında tam nesi var bilmiyorum. Mesela 4. vites bazen boşa düşüyor. Arka teker rulmanı sanki boşlamış. Zincir sürekli atıyordu, değişse iyi olacak vs..
    Ufak tefek seylerse bizde yardımcı olabiliriz diye sormustum Şişman'a gidebilirsiniz İzmit'e,iyidir..
    bycml bunu beğendi.

drgon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Merhaba Arkadaşlar... Eğer bu hobiyi yalnız yaşamak istemiyorsanız etkinlik için bana ulaşın. Bu sene olmadı ama büyük ihtimalle seneye Kocaeli'de Festival Düzenleyeceğiz. Bu seneyi kendi aramızda partiler ve toplantılarla geçireceğiz.
    muratburgul ve çilek bunu beğendiler.

slm kocaeli aranızdayım ama motorum yok
    ybr125 ve cbf150 arasinda kaldim bana yardım edin

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Alıntı anlamamki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim çok geri kalmışsın biraz forumu takip etsen bajaj discover,apache,haojue hatta gelecek hero modellerini de eklersin listene...
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

blooower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni ronny 150 + cbr 600 f sport
    Alıntı anlamamki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 250 üzmez seni görüntüde var

herkese selammm

mrb arkadaşlar havlar çok güzel biz 3 kişilik grubuz yakın zamanda tanışma tur etkinlik bişeyler varmıdır acaba....???

Motosikleti
    Honda CBF 500
    O
    Alıntı muratburgul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaşlar havlar çok güzel biz 3 kişilik grubuz yakın zamanda tanışma tur etkinlik bişeyler varmıdır acaba....???
    Merhaba hocam bizde değirmendere de 3 kişiyiz ben ugurak birde alial var karamurselde baysamin var. Her aksam yada 2 3 akşamda bir kisa da olsa kesin buluşup bir tur atip cay çorba birşeyler yapiyoruz. Siz nerede siniz ortak bir gün belirleyip gorusebiliriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:10 ----------

Yada yalovada 3 kişi daha var bizim kafadan onlarla birşeyler yapıyoruz ya biz gidiyoruz ya onlar geliyor...

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Gençler?
    çilek bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler